Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @vedralova mohu se zeptat na kolik takova kuchyn vyjde? Je to lamino nebo masiv?
Zvazuji zda kuchyn od firmy a nebo od znameho truhlare (ale nekdo rika, ze je moc drahej emoticon
8. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
Registrovala se 19. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 40 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Již bydlím v domě
    Dobruška, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
Registrovala se 19. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 40 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Již bydlím v domě
 Naše kuchyň bude poměrně veliká,podívej se ke mně ,je tam foto.Vyjde nás se všemi spotřebiči,kromě
lednice,kterou máme na 185 000.Není to lamino,ani masív,ale folie,ta je oproti laminu kvalitnější.Někomu to může připadat drahé,ale já nemyslím.Je to o kvalitě.A přístup obou pánů,se kterýma jsme jednali,je úžasný.Nevnucují za každou cenu jen to nejdražší,právě naopak,opravdu to berou s rozumem.Věci,které jsou dražší,třeba digestoř,nebo dřezová baterie,jsme si vybrali sami emoticon .Kamarádka si nechala dělat kuchyň od truhláře,rozměrově asi stejnou, a dala za ní skoro o 50 000 víc.
8. čer 2014 v 10:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
Registrovala se 11. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
Registrovala se 11. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @bzulenka RDR dělá vývod od digestoře pouze střechou. Ve fasádě by to prý mohlo dělat neplechu.
8. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @vedralova My budeme mít s největší pravděpodobností taky kuchyň od Lamontu, takže jsem zvědavá, jestli nám to odečtou... mám pocit, že ta příprava vychází na 5 tisíc. Ale že bychom ji platit nemuseli nám nikdo neřekl..
8. čer 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @bzulenka bleskosvod v základu není, protože ne všude ho vyžadují... a digestoř také každý nechce proto není ve standardu....
8. čer 2014 ve 22:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
to.nejde
96
Registrovala se 21. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků a 15 alb. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Jičín
 @misa_mb Také jsme stavěli s partou p. Macháčka a naprostá spokojenost. Precizní práce, výborná domluva, velmi příjemní všichni řemeslníci. Při předání se i předávající divil, kolik věcí nám udělali navíc, co obvykle party nedělají (přitom jsme si o to ani neřekli). Hodně i poradili nebo přicházeli se zlepšovacími návrhy. Myslím, že budete spokojeni.
9. čer 2014 v 10:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
  • Již bydlím v domě
 @bzulenka Nám to řekl pan Obručník,když jsme si kuchyň vybírali emoticon .
9. čer 2014 ve 13:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misa_mb
21
Registrovala se 14. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 6 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
misa_mb
21
Registrovala se 14. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 6 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @nec22 @pvratny @michaela859 @jasamin @hondrle @to.nejde
Moc Vám všem děkuju za reference emoticon už se těšíme emoticon
11. čer 2014 v 08:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 Tak mi pomalu končí dvouletá záruka na dům, sepsal jsem tedy všechny víceméně drobné závady a včera přijeli dva technici a odstranili i to co jsem nenapsal či neviděl emoticon Kromě prasklin u stropu a vylezlých čroubů i drobné prasklinky, různé vrypy ve stěnách od stěhování nábytku, vše přetmeleno a přemalováno. Seřízeny a promazány všechny okna a interiérové dveře včetně vchodových. Jejich přístupem jsem byl mile překvapen a hned se doma cítím zase o něco lépe, jako v novém emoticon a neberte to jako reklamu emoticon
11. čer 2014 v 09:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Chtel bych se zeptat tech kdo uz bydli, jakou mate nyni teplotu v dome, hlavne v loznici.
Zatim bydlim ve zdenym v patre a mam tu silenych 27 - 28C pres den. V noci se mi to podari stahnout jen o 2C.
Mate predokenni rolety/zaluzie? Je to s nima o poznani lepsi? Klasicke zaluzie asi moc pred prehratim mistnosti neochrani.
Zvazuji prave predokeni rolety ci jiny stinici prvek, ale cena od Rymarova je celkem vysoka :(
11. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veribur
Registrovala se 15. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
veribur
Registrovala se 15. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Zdravím všechny emoticon Nějakou dobu už si tady pročítám příspěvky, tipy, rady, triky ... Budeme taky stavět s Rýmařovem a bude to Kubis 632. Čekáme na nacenění, už druhé, ale zřejmě definitivní. Chtěla jsem se optat, kdo si dělal hromosvod sám? Rýmařov nám ho nacenil na 20tis. přehled nemáme, ale někde jsem tady četla, že výjde docela o dost levněji, když si ho uděláme sami. Jsme z UH. Brodu ze Zlínska, mohli by jste mi prosím dát tip na dobrou firmu? A taky, kolik to tak výjde? A chtěla bych se optat, nemáte někdo v domku infra topné panely? Velmi nad nimi uvažujeme. Jen je Rýmařov nedodává, ale není problém to předchystat. Díky!
11. čer 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @silenoz ložnici máme v patře, v noci otevřeno a přes den zabedníno, máme pouze žaluzie, teplota večer 22 v noci cca 20, venku je po 20, takže leto to zatím jde, v loni bylo hůř. Dole máme kolem 25 večer ráno cca 22-23. Venkovní žaluzie by by ly dobré ale je to o penězích....
@veribur Mě dělali hromosvod známý, tak se to měl za polovinu oproti Rýmařovu, určitě se někde poptej bude to levnější emoticon
11. čer 2014 v 10:18  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veribur
fotoportrét
fotoportrét
veribur
 super, díky! o tobě právě vím, že ti ho dělal někdo jiný. A kolik stálo předchystání od RR? pamatuješ si?
11. čer 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @veribur teď nevím co myslíš tím předchystáním ? Pásek do země a výviod kulatinou jsem si dělal sám, zbytek pak už kluci.
11. čer 2014 v 11:14  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veribur
fotoportrét
fotoportrét
veribur
 to bude ono, už si zjišťuju od známých ceny a firmy atd. a čoveče výjde to o hodně levnějš, teď eště dohledat ty infratopné panely. díky!
11. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @veribur jojo kdo hledá ten najde emoticon
11. čer 2014 ve 13:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 Tak dneska postaveno lešení, přistavený jeřáb a zítra začínáme stavět 101ku. emoticon emoticon emoticon Teď už jenom aby vyšlo to počasí emoticon
11. čer 2014 ve 21:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @veribur Zdravim, tak tu ctu, ze planujes infra panely.
Je pravdou, ze vlastni zkusenost nemam emoticon , ale instalaci jsem uz videl a musim podotknout, ze jak v drevostavbe, tak v klasicke zdene stavbe. Infra vypadaji jako cool technologie, ale zkusenosti obou rodin a to co jsem si nastudoval kdy jsem vybiral vhodne topeni jsou tak trochu opatrne..
Urcite to funguje emoticon , ale (ALE) to aby jsi mela rozmisteni nabytku a predmetu v mistnosti jako "Cable Guy" kdyz ladil TV signal (pokud si ovsem ten film videla). Problem je v tom, ze v mistnostech vznikaji mista, kde je mnohem tepleji nez jinde, takze nebude problem mit treba vyrazne chladnejsi roh v obyvaku, pokud tam budou (nebo treba nebudou) predmety, ktere infra panely nahreji na spravnou teplotu..

Nevim, kdo ti radil pri vyberu zdroje tepla, ale za sebe doporucuji jeste jenou projit dostupne technologie a ujistit se, ze tohle je pro tebe to prave a spravne.. Koukni na recenze ( treba forum.tzb-info.cz) a nebudes moc nadsena.
A to pomijim fakt, ze budes tak trochu svitit i ty, i kdyz v jinem svetelnem spektru... emoticon (sorry)

Je zde hodne lidi co ti pomuzou se svymi zkusenostmi s ruznymi technogiemi. Skvele zkusenosti tu jsou treba s el. podlahovkama (levne a slusny provoz) atd.
Vis, ono to neni jen tak pro nic za nic, ze RDR Infra nenabizi..
Infra jsou treba super pro rekonstrukce, na chatu nebo vsude tam, kde je treba rychle a levne dodat teplo bez velkeho, nebo zadneho zasahu do obydli.

Toliko muj osobni nazor..
11. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @petrsv1000 : taky uvazuji, ze bych si jej udelal sam, ale preci neco Rymarov musi pripravit, ne? Napr. stresni tasky s uchyty pro hromosvod, nebo se pridelava ke strese jinak? A mam trochu obavu jak jej budou pridelavat k fasade, aby mi nerozmlatili polystyren :D

@veribur do infra panelu bych rozhodne v celem dome nesel (kde je super - koupelna, komora apod.). Taky jsem o nich puvodne uvazoval, ale pak jsem si docela nacetl a uz bych je v celem dome nechtel. Pokud elektricke vytapeni do domu, tak el. pohlahovku - o tolik drazsi nebude a ten komfort bude znatelny.
Panely - cim blize teplo, cim dale zima, nesmi byt zakryty nabytkem (tudiz jsi limitovana), lze i na strop...ale aby se mi prepalovala hlava kdyz budu stat :D...nevim nevim. A hlavne, pokud za 10-20 let bude cena elektriny opet draha ci nevyhodne tarify, nemas sanci prejit na jiny zdroj (to ale i u el. podlahovky)... :(
12. čer 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @silenoz nene nic nepřipravují, jeliož není hromosvod povinný, používají se na to speciální příchytky, které se zaháknou pod tašku, skrz fasádu se vyvrá díry vryzí hmoždinka a na šroubuje příchytka která má plastové ohraničení tak díru zakryje a nic není vidět. Je to práce pro dva lidi na odpoledne emoticon
12. čer 2014 v 10:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @silenoz my máme venkovní žaluzie, avěřím že tyto vedra bychom bez nich nedali (okna na jih), když bulo venku 35, my měli dole v baráku večer 24, což se dá, v noci jsem na to nekoukal a ráno se to prochladilo na těch 21-22, což byla i venkovní teplota, určitě si je dej na jih a zvaž i východ....
12. čer 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @mirekk Mam to stejne. Bez venkovnich rolet bych asi chcipl emoticon emoticon .
schvalne jsem to testoval v pondeli a v utery, oba dny 30-34
v pondeli vse otevreno (rozumej radne rolety nebyly stazene) uvnitr velmi teplo, kontrolni mistnost na strane opacne k jihu 28.4 max.. no a v dome bylo na zdechnuti... : emoticon emoticon emoticon
podotykam, ze mam i vnitrni zaluzie - proti teplu ale nepomuzou.
v pondeli v noci cca 20 stupnu tak jsem to do rana vetranim srazil na 22.5
Utery vsechy rolety na jizni (slunecni) strane dole, no musim rici, ze jsem si pripadal jak v kopce.. ALE 23.7 max .. sice to neni velky rozdil, ale pocitove to je opravdu znat a vzhledem, ze pracuju z domu, jsem to ocenil....
Rolety byla asi ta nejlepsi investice co jsem nad ramec standardu do domu investoval..
uz i pro ten pocit bezpeci, kdyz spis v prvni patre a spodni patro vypada jak nedobytna pevnost emoticon
12. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @otoron
@mirekk Naprostý souhlas. Sláva předokenním roletám. Bez nich bychom se doma upekli. Takhle máme doma stabilně krásných 22 - 23 stupňů. A venku může být vedro jak chce. Brzo ráno celý dům vyvětráme. Potom za celý den okno neotevřeme. Zase větráme až pozdě večer.
12. čer 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @otoron
@viky007 my tedy venkovní žaluzie nemáme, jen vnitřní, přes den doma nikdo není, takže jsou celý den zatažené a večer je doma cca 23-24st, letos ale žádná tepla nejsou hlavně jsou chladné noci, v loni bylo cca táden v noci kolem 24 stupňů, to se pak špatně větralo, letos to je na pohodu. emoticon Takže nemůžu souhlasit s tím, že to bez nich nejde... emoticon
12. čer 2014 v 15:31  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @petrsv1000 Ale ne, to jsem nemyslel jako ze to bez nich nejde, jenom by bez nich doma bylo o dost tepleji. Mam vsechna okna na jihovychod a jih, zapad uz je lepsi uuf. a jak mi jeden "architekt" rikal, mam idealni polohu pro maximalni tepelne zisky ze slunce (treba solary mi jedou fakt dobre)...
Akorat jsem si nemyslel jak brutalne se ty zisky projevi v nasich koncinach, kdyz se nam slunko poblazni... emoticon..
Zase v zime je to fajn..
Rozhodne to bez nich jde, ale s nima je to lepsi.
12. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @otoron jo tak sem nechtěl napsat natvrdo, že bez nich chcípnem emoticon zatím žijem emoticon bohužel už na ně nezbyly penízky.... emoticon Tak to musíme přežít, ale jak říkám letos to zatím jde emoticon Takže tichá závist emoticon
12. čer 2014 v 17:04  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danadan
9
Registroval se 14. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 52 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
danadan
9
Registroval se 14. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 52 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Tak trochu sleduji Vaši diskuzi, protože me zřejmě čeká ještě jedna stavba, pro rodiče, zřejmě dřevo stavba. Já bydlím ve zdenem domě, myslím velmi dobře zateplenem, ale na jižní Moravě, takže i vzhledem k jizni orientaci domu a hlavně velkých prosklených ploch máme doma hodně teplo, přes den je teď tady venku 35st., v noci to pod 20st nejde, doma okolo 27 st. Bohužel předokenni žaluzie ani rolety nemáme, ale velmi vázne o nich uvažuji. Jen se nemůžu rozhodnout mezi žaluziemi a roletami. Žaluzie vypadají lip, daji se naklápet a hlavně nemají ten nevhledny kastl, rolety zase lip funguji za větru a asi i uspori v zimě nějaké teplo. Mate někdo větší zkušenost s oběma systémy? Předem díky za reakci.
12. čer 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
 A nevite jestli se venkovni zaluzie daji dodelat nekdy v budoucnu???;)

@petrsv1000 neresil si to treba pri KS? My se na to nejak neptali...
12. čer 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 525 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 525 příspěvků. Region Brno.
 @danadan
Tiez som si tymto rozhodovanim presiel a nakoniec som si zvolil zaluzie. Vnutorne som nechcel a tak som chcel mat moznost ovplyvnovat kolko svetla, tepla pustim do vnutra. Existuju rozne typy - zvolil som Z90, ktore sa pri uplne zatvorenom stave spravaju ako rolety z hladiska tepelnej a svetelnej pohody. Co sa tyka vetra, prave tieto Z90 maju najvacsiu odolnost. Firma, ktora mi to montovala mi napr. senzor na vietor vyslovene nedoporucovala, vraj staci ich uplne nezatvorit aby to mohol vietor podfuknut okolo okna.
13. čer 2014 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
 @jahudka.1
Dorobit sa daju aj v buducnosti, ale pokial nemas elektro pripravu, tak si budes musiet vystacit len s manualnym ovladanim. Za dalsie ti budu zasahovat do okna vo vytiahnutom stave, ale to sa da vyriesit krycim plechom.
13. čer 2014 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš