Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @danadan při novostavbě žádný kastlík vidět není.... u nás dnes v noci bylo venku 10st doma bylo ráno 18,5st
@jahudka.1 jojo řešil, ale cena je skoro stejná jelikož se tam musí zabudovat ten kastlík, pak už se jen domontuje roleta, to prý není problém, ale kvůli tomu týdnu či 14 dním v létě jsme od toho opustili a radši šli do kamínek, ty využijem víc emoticon
13. čer 2014 v 08:36  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @petrsv1000 diky moc za info, ja mel prave obavy aby pak nenabehla firma a menila tasky za jine s uchyty a pak mi nerozvrtali polystyren emoticon

Diky moc za tipy s ochlazovanim, urcite do toho pujdu.
Nyni mam dum Nova 101 EVO (chci zkusit dotaceemoticon u Rymarova na propoctu a moc se jim nelibi predokenni rolety - tepelne mosty. Ty co jsou nad oknem v pouzdre moc nechci, vypada to divne a hlavne to dost zaclani oknu.
Tak me nabidli predokeni zaluzie. Jake mate zkusenosti rolety vs zaluzie? Elektricke ovladani vs manulani?
Nejsou predokenni zaluzie nachylne, kdyz treba odjedu pryc a bude silny vitr, nerozerve mi je?
13. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @silenoz jojo nemáš zač , pokud jsou montážníci šikovní tak si s tím poradí emoticon
13. čer 2014 v 11:24  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @deto_oesya Z90, mohu se zeptat na vyrobce? Diky
13. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 529 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 527 příspěvků. Region Brno.
 @silenoz
Mam Climax, pohony Somfty.
13. čer 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
    Řevničov, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
tomikno
44
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 161 příspěvků. Má 29 přátel. Řevničov, Region Rakovník.
  • Zařizuji dům
    Řevničov, Region Rakovník
 Připojím se k debatě o ochlazování domu. Už jsem to tu psal myslím loni a u nás jsme rekuperaci vyřešili společně s klimatizací a jsme absolutně spokojeni. Sice nemalá investice, ale rozhodně nelitujeme. Toto bychom už do domu nikdy nepořídili... Takže pro nové stavebníky doporučuji i vzhledem k reverznímu chodu "čerpadla" v zimě.
13. čer 2014 ve 21:57  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
Registrovala se 28. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
 Dobrý den,
ráda bych se i já podělila o zkušenosti s RDR, aby tady nebyla pořád jen chvála, ale taky drsná realita...
Už v průběhu přípravy plánů, KS...bylo víc nedorozumění => např. špatně spočítaná kalkulace - někde se jim "ztratilo" 150 000 Kč, které nám pak dopočítaliemoticon Ale to hlavní:
* dům nám předali v prosinci 2013
* v lednu 2014 nám prasklo prodloužení potrubí v horní koupelně => naštěstí jsme byli doma a vše jsme odchytli včas, zastavili vodu a vysoušeli (voda totiž tekla přes strop světlem do obýváku). Žádné pořádné vyjádření jsme nedostali, jen nás ubezpečili, že se jim to nikdy nestalo a už nestane
* a ejhle: v březnu 2014 se to stalo znovu - to jsme ale bohužel byli v práci, a výsledek? Kompletně zatopené přízemí, naprosto celé a naprosto všechno!!!
* Řýmařovací přijeli, sice se omluvili, ale co z toho asi máme? Dle měření rozhodli, že se vše musí rozkopat až na základovou desku, kromě spodní koupelny a technické místnosti (kde se to stalo emoticon - prostě odborníci, to se musí nechatemoticon). Trvali jsme na kompletní rozebrání, ale oni nás pořád dokola přesvědčovali, že v koupelně a v TM to být nemůže mokré, protože to silikon podržel (HAHA!), jelikož absolutně nedbali našich přání, pozvali jsme si znalce (chtěli totiž po vysoušení stěny opět zaklápět, i když jsme jim jasně řekli, že než přijede opravdový odborník, a ne zas někdo z RDR, tak se nic zadělávat nebude). Rozhodlo se, že dům vysušený tedy rozhodně není a museli rozebrat i koupelnu a TM (samozřejmě po rozebrání dlažby všechno mokré jak p*ase. Tolik dohadů, času, nervů nás to stálo. Po víc jak měsíci nám dům předali (mezitím jsme jim pořád museli něco reklamovat - např. 3x nám dali špatné prahy do dveří - a kvůli tomu nám nešli zavírat dveře). Nebo například, když nám museli vymalovat, kvůli tomu, že zašpinili stěny, tak ani nesundali obývací stěnu a jen ji obkreslili - vážně nevím, co na to říct...
* žádné vyrovnání jsme od nich nedostali, i když se nám dušovali, že nám dají nějakou kompenzaci - jediné, co nám zaplatili, byla hypotéka, voda, elektrika - což není revanš, ale samozřejmost. Naopak vysmáli se nám, ať na ně ani nezkoušíme nějakou psychickou újmu a tak emoticon No musím říct, že tohle mě opravdu dostalo. Nedovedete si představit, jak mi bylo, když mi bratr volal do práce, že nám všude z domu valí voda a jak mi po tom bylo a pořád je - budu mít pořád strach, co se zase stane.
=> sečteno, podtrženo = RDR je možná super a kdo ví co, ale jen do té doby, když všechno klapne na 100%, Ne dej Bože, aby vyvstal nějaký problém! Takže vám všem opravdu ze srdce přeji, aby jste žádný pořádný problém neměli, protože jinak budete trpce litovat, že jste si kdy s Rýmařovem něco začali!
16. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @ann1 a ty si myslíš, že u jiných firem to je lepší, že bude 100% spokojenost ? Je to jenom v lidech a v konkrétní partě, která dům staví či ji přijede opravovat. Samozřejmě to je nemilá situace ať už se to stane komukoliv emoticon a že něco nechtějí uznat či dát do původního stavu ? Musíš na ně tlačit a neustupovat. Když nám obkládali koupelnu došly dlaždičky, které mimochodem se blbě sháněli už při KS, prostě si to blbě spočítali ( možná v Siku ) ale bylo jich málo, no a že to tedy nemůžou dodělat, že prijedou až za měsíc kdy dorazí obklady. to si měla vidět přítelkyni, jak vlítla na stavbyvedoucího, dál to popisovat nebudu emoticon ráno byly na stavbě emoticon Mimochodem nám zase praskl odpad v horní koupelně ( těsnění ) ... Až najdeš firmu, která postaví dům na 110% a postaví se čelem ke způsobeným škodám, rád s ní třeba znova postavím emoticon
16. čer 2014 v 08:59  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @ann1 tak to je teda masakr emoticon

Koukam, ze jsou velike problemy (kvalita jde dolu jako u vseho) s bateriemi, odpady, ze to praska a pak tece voda do bytu. I mamka v bytovce mela podobne problemy a proto pokazde kdyz odchazi, packou vypina privod vody do bytu.... uvazuji to same delat az postavim Novu 101.... po tom co vsude ctu, bych mel asi silene myslenky nekde na tydenni dovolene.
Doporucuji vse natoz u drevostaveb delat to same.....snad je packa v technicke mistnosti dostatecne pristupna.
16. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @ann1
Opravdu velmi nemilá zkušennost. Nedivím se, že pisatelka je v takovém rozpoložení, že nechce Rýmařov ani vidět, ani slyšet. Pokud to budu posuzovat nestraným pohledem, je divné, že prasklo vodovodní potrubí ve kterém je tlak vody 4-5 barů. Ve stavebním deníku by jste měli mít zapsanou a vydán protokol o tlakové zkoušce vodovodního systému, která se dělá na 20-25 barů. Pokud tato proběhla a byla v pořádku je divné, neříkám nemožné, že to prasklo po dvou měsících při tlaku o 75% nižším. Tady to vypadá na jasnou vadu materiálu, která asi nejde nikdy úplně vyloučit. A že po dvou měsících znovu? To už je nehorázná smůla a nebo opravdu vada celého potrubí. Pokud vám rozkopávali barák měli jste trvat na KOMPLETNÍ výměně systému za nový a novou tlakovou zkoušku s protokolem. Nemysli si, že nevím jak je těžké takové jednání, navíc pokud v tom staveništním bordelu musíte bydlet, ale jinak to nejde. Pořád trvat na svém a nepodepisovat žádný protokol o předání. Samozřejmě na prvním místě musí být řádná písemná reklamace, přijatá reklamačním oddělením s přiděleným číslem, kde je podrobně popsáno co se stalo a jaká vznikla škoda. Ani Rýmařov, i když je dle mých zkušenností super, není charita a určitě se snaži snižovat náklady tak jako všude. Jde o to, aby to dělali rozumní lidé, kteří stavbě rozumí a ví kde je snížení nákladů ještě v pořádku a kde je už pod stanovenou kvalitou a mohly by se havárie stávat častěji a tudíž neúměrně stoupají náklady na odstranění vad a škod způsobené vadou nekvalitních materiálů, tím pádem je snížení nákladů kontraproduktivní a zahrává si s pověstí firmy. Toto je má úvaha nad tvým problémem a přeji, aby se vše vyřešilo k vaší spokojennosti a měli jste radost z nového domu, tak jako většina z nás.
16. čer 2014 v 10:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viados
8
Registroval se 20. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 435 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
viados
8
Registroval se 20. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 435 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ad vypínání vody: pozor, abyste to neměli i v pojistných podmínkách. My to máme v pojištění domácnosti. Že když odjiždíme na déle než 48 hodin, musíme vypnout hlavní přívod(y) vody. V našem případě do bytu, ale to je asi jedno, podmínky budou stejné.
16. čer 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @ann1 Průšvih, který se vám stal, je hrozný a každopádně vás lituji. Přesto se však divím jedné věci -pokud vám v lednu ruplo potrubí a viděli jste, co voda v dřevostavbě může způsobit, proč jste preventivně vodu při odchodu do práce nezavírali? Po mé zkušenosti s dubnovým prasknutím závitu baterie Sika (tedy ne vina RDR) a následného vytopení koupelny a chodby by mne už ani nenapadlo odejít z domu na dobu delší než hodinu a nechat vodu nevypnutou. Tak, jako dům chráním před zloději uzamčením a zabezpečovačkou, tak ho chráním i uzavřením vody! Je to sice při odchodu „práce“ navíc, ale v dřevostavbě asi nezbytná. Vytopení může nastat nejen lajdáctvím řemeslníka, ale i skrytou vadou materiálu, která je ve vašem případě dost pravděpodobná (tak, jak píše @pavelcent o tlakové zkoušce).
16. čer 2014 v 10:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
Registroval se 24. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 450 příspěvků. Má 12 přátel. Region Opava.
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @nec22 zkusme udělat průzkum kolik lidí zavírá při odchodu do práce denně hlavní uzávěr vody....já neznám nikoho...a pochopitelně nezavírám...maximálně při odjezdu na dovolenou tj tak 7 a více dnů...
16. čer 2014 v 11:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @fotrtom Nojo, však já bych patřila taky mezi tu naprostou většinu, co vodu nezavírá, pokud bych díky té zmetkové baterii na vlastní kůži nepoznala, co voda během chvilky způsobí. A tak, jako žijeme v době plné zlodějů a automaticky zamykáme, musíme si uvědomit, že žijeme i v době čím dál tím častějších zmetků. Proto po vlastní zkušenosti to moje doporučení na zavírání vody – je to vteřinový úkon. A lepší tato prevence, než po nějaké době průzkum počtu vytopených domků a nešťastných lidí tak, jak je na tom nyní @ann1.
16. čer 2014 v 11:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @nec22 ano - vteřinový úkon?? a co elekřina, a co plyn? a medium v solárech? a poté vše zase pouštět a zapínat a plnit? no diskuze je pro mne na toto téma zbytečná a tím pádem konečná...
16. čer 2014 ve 12:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @fotrtom je to jen o pohodli lidi. Par vterin prace navic muze zachranit cely dum ;)
Nedokazi si predstavit, kdybych mel odjet na tydenni dovolenou a ono to ruplo...

A presne co vse pises v baraku nechci ;)
Akorat tu elektrinu a ta vetsinou je v cajku....pripadne v lete vytahavat zasuvky (pripadne mit aspon prepetovou ochranu) kvuli bourkam je samozrejmost.
16. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
louda
Registroval se 2. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
louda
Registroval se 2. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Praha - západ.
 Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda jste dodrželi tu min. šířku 500mm zateplení soklu jak je psáno v požadavcích od Rýmařova? Bohužel na jednom místě mám "jen" 300mm.
16. čer 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
 Teda neumim si představit, že kdykoliv opouštím dům, vypravit sebe, dvě malé děti, popřípadě odpadky a milion dalších nutností, které moje zlatíčka potřebují a ještě vypínat vodu nebo vyhazovat jističe nebo něco podobného...to mi teda v dnešní době nepřijde moc normální!!!
16. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
fotrtom
57
  • Již bydlím v domě
    Region Opava
 @katunkaj a nezapomen vypustit vodu z topení.... emoticon
16. čer 2014 ve 21:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @louda ne nutně to dodržet nemusíš, je to jen na tobě jaké zateplení uděláš, od Rýmařova to je jen doporučení.
16. čer 2014 ve 21:25  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @fotrtom No tak to naštěstí nemáme...to už bych se ven asi nedostala emoticon
16. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seniorka
45
Registrovala se 21. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
seniorka
45
Registrovala se 21. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
 @ann1 Dobrý den,můžu se zeptat o kolik a jak jste zvětšili obývák?Mohla byste sem dát nějaké fotky?CHystáme se tento dům stavět....Děkuji
16. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 Ahoj, mám na vás dotaz. Na kolik vás vyšli vstupní dveře?
16. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @songs jsou v ceně domu, jinak + příplatek za barvu, lepší kování a třeba skleněná výplň u nás cca 10tis emoticon
16. čer 2014 ve 22:33  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @petrsv1000 já se právě dívala, že cena v základu je 20.000 a ted máme rozpočet tak mě to docela překvapilo s doplatkem, že je to tak drahé
16. čer 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
 @nec22 No já tedy neznám abs. nikoho, kdo by zavíral denně vodu...to tedy opravdu ne a že znám lidí. Jediné, co jsem chtěla je, ať to potenciální zájemci zváží, přišlo by mi i dost nemorální nenapsat sem takovou zkušenost, ti , co si myslí, že o nic nejde nebo, že se tomu z naší strany dalo předejít - opravdu nevím, co bych vzkázala...Je velký rozdíl, když vám jen vyteče voda na podlahu z prasklé baterie a nebo když přijíždíte k baráku a vidíte svoje věci vynošené ven a vodu až na silnici - takový pocit bych nikomu nepřála. Ale jsou horší věci a život jde dál, tak jsme to taky museli brát, jinak bychom se zbláznili...Nemluvě o tom, co se po okolí vykládalo...!
Jen nevím, proč bych se já měla tak omezovat, a pořád se bát a hlídat barák, když jsme za něja TOLIK zaplatili?????? A pověst RDR už je asi dost pošramocená, nejsme prý totiž jediný případ - jednalo se PRÝ o dodávku špatného materiálu, i když když se na to díval náš odborník zdálo se, že to bylo hodně napákovaný...takže možná udělal chybu i dělník, teď jim už ale nic nedokážeme. Spíš mi šlo o to, jak se k tomu všemu postavili...
17. čer 2014 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
 @ann1 Jen by me zajimalo jaky typ baterii to byl? Co ja vim tak se pancerove hadicky dodavaji spolecne s bateriema...teda vim ze to tak Grohe ma.
17. čer 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
 @locus Možná jsem se vyjádřila špatně, ale nepraskla baterie, ale prdloužení vodovodního kohotku, či co toje (jsem žena, takže zas až takovej odborník fakt nejsem). Prostě ventil u pračky, ne u baterie třeba ve sprše...
Jako opravdu nejsem schopná každý den něco kontrolovat...A přesně, jak tady někdo poznamenal, to bysme museli vypouštět i vodu z topení...Spíš se na to dívám takhle, že naši mají dům už jak dlouho, dělali si to tak nějak víceméně sami a skvěle to funguje dodnes...Když se ten nás odborník RDR ptal, jestli ti co dělají vodu jsou vodaři, ti, co malují malíři nebo ti , co pokládajíc podlahy, jestli jsou podlaháři, tak řekli jen: ne, ale ti kluci umí všechno! Hm a to je právě vidět! Neumí nic, práce odfláklá a ještě jsme od nich museli poslouchat, jací jsou chudáčci, že jim stojí práce jinde. Říkejte si, co chcete, tohle prostě není normální přístup! Je to firma s takovou tradicí, tak by si měli dát pořádnýho majzla na to, jak řeší problémy! Nadceněný mají všechno až až, takže...
Jo a kdo mě zaplatí to, že jsem paranoidní? Kdo mě přesvědčí, že v domě opravdu mohu žít a nemusím se bát? TOhle je potřeba zvážit...
17. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
fotoportrét
fotoportrét
ann1
6
 Jo a ještě bych se zeptala...Taky vám všude vylézají šrouby??? Nám tvrdili, že je to normální, ale já mám po těchto zkušenostech strach, že na nás ten barák jednou v noci spadne...Je to normální?
17. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @songs jo jo vchodovky jsou holt drahý, taky se mi to nelíbilo.... emoticon
@ann1 vylezly nám dva šrouby, oprava trvala cca 0,5hod... dům prostě pracuje, takováto závada je pro mě banalita pokud se dá opravit.
17. čer 2014 v 09:51  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš