Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @pavelcent Moc pěkně vyřešené. Zároveň to působí hodně prostorně. Taky potřebuji něco takového, aby si děti hned svoje boty uklízely na místo a nebyly tak poházené všude kolem. Děkuji
23. zář 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
 @jahooodka Botník vypadá moc pěkně. Ty plastové odkladače máme taky a z mého pohledu je to strašně nepraktické, pořád o to někdo zakopává a je to vždycky na jiném místě, než tam kde to má být.
23. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @farka doporučuji dát hodně času projekčním přípravám než honit nějakou slevu. Co člověk nevychytá v projektu toho už moc při výstavbě neopraví.
23. zář 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laduch
Registrovala se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 1 přítele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Sním o domě
    Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
laduch
Registrovala se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 1 přítele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Sním o domě
    Region Jablonec nad Nisou
 Chtela bych se zeptat, nestavel nekdo z vas ve "vysoké sněhové oblasti" - Jablonecko, LIberecko? V prvnim projektu mame pridano nekolik ocelovych prekladu ve strope plus neni mozne hybat vubec s nosnou prickou v dome (Kubis 632) a ted cekame na kalkulaci. Mate uz nekdo tyto upravy za sebou a o kolik vam navysily cenu domu?
23. zář 2014 v 16:52  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @betotemi Vám se zdá obývák v Nově 101 o velikosti přes 30 m2 malý? a kuchyň má ve standartu asi 11 m2. Navíc je dole pracovna. Za nás mohu říci, že je to dostačující a na úklid je toho až až.
23. zář 2014 v 17:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Když je tu řeč o tom úklidu - nedá mi to a vřele doporučuji robotický vysavač. Máme všude hladké podlahy, sem tam kusový koberec a všude přechodové lišty. Vzhledem k tomu, že mladej je alergik na prach obden se muselo vysávat nebo vytírat a dost nás to štvalo. Načetl jsem něco kolem robotických vysavačů a vybrali jsme tento http://www.roboticky-vysavac.cz/lg-vr-5942?gclid=CPO98In198ACFcISwwodLXwAtg . Na slevomatu byl se slevou 2.000,- tak jsme do něj šli a měl jsem strach jestli splní naše očekávání a nebudu poslouchat řeči typu " tolik peněz to stálo a je to na h...o ". Nicméně musím vám říct, že jsme, teda spíš drahá polovička je z něho nadšená, jak poctivě vymete všechna místa a i když je zdání, že je čisto vždy něco posbírá. Pokud vás vysávání štve jako nás pouvažujte nad takovým pomocníkem. Dle toho co jsem nastudoval nemá cenu kupovat ty levné napodobeniny, ale vzít iRobot nebo LG. Fakt si to nemůžeme vynachválit. No tak jsem se vykecal a zas můžem stavět a topit emoticon emoticon emoticon emoticon .
23. zář 2014 ve 20:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @pavelcent Díky za tipemoticon Už píšu Ježíškoviemoticonemoticon Třeba by se líbil i naší kočce a chtěla by se na něm vozit jak tato http://www.youtube.com/watch?v=kbjpSfaqm9s emoticon Já jsem v tomhle úplně "nepolíbená", takže laická otázka, to jak vjede do všech místností sám, samozřejmě že když jsou otevřené dveřeemoticon Je pravda, že jsem zrovna navečer běhala po době s vysavačem a takhle bych ušetřený čas mohla věnovat něčemu jinémuemoticon No alarm by asi nespustil, když čidla máme nastavená na naši 6 kg kočku, co?emoticonemoticon
23. zář 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @jahooodka
Jezdí sám všude kam projede. Otevřeme všechny dveře zaklínkujeme je , aby si je nezavřel a uklidí celý spodek. Po skončení sám najede do nabíjecí stanice.
23. zář 2014 ve 20:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 724 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
dracula
74
Registrovala se 7. září 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 724 příspěvků a 11 alb. Má 22 přátel.
 Přidávám se k nadšencům robotických vysavačů. Do Larga to je jednoznačná volba. U patrového domu bych to zvažovala, protože nerada poslouchám hučení a v přízemním domě mi celý dům uklidí robot v době mé nepřítomnosti. U patra bych musela vždy jeden den robotem uklidit jedno patro nebo jít někam mimo dům. emoticon Nemám ráda technické zvuky v útulnu domova. Minimalizuji je, jak se dá. emoticon
23. zář 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateeka
16
Registrovala se 20. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kateeka
16
Registrovala se 20. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj všichni, tak jsem se konečně dokopala k tomu, zkonvertovat pdf na jpg a přidala do alba projekt a návrh kuchyně emoticon
Jinak u nás probíhá vyřizování studny (od 5/14!), aktuálně bohudík již poslední fáze - čekáme na stavební povolení. Současně dávám dokupy podklady pro ohlášku. K ohlášce potřebujeme mít povolení na studnu (nemáme vodovod), takže jedno bez druhého nejde...
Poptali jsme základovku, ceny šílený, takže nevíme, zda plán na stavbu příští léto vůbec vyjde... emoticon
Co se týče diskuze, já ostře sleduju emoticon, přečetla jsem zpětně téměř celou, právě v těch zmiňovaných "intenzivních letech" je zodpovězeno hodně otázek, takže nemá smysl je pokládat znova... Za to však zpětně přispívajícím díky emoticon Hlavně ohledně topení opravdu poučné a pomohlo při rozhodování!
Já pak určitě začnu bombardovat s dotazy před KS, kdy začnu řešit "detaily".
Aktuálně bych měla 2 dotazy na ty "zkušenější":
- k odhadu ceny nemovitosti pro banku (týká se těch, co mají hypo emoticon ) jste dodali předběžnou kalkulaci od RDR dle změn projektu + nabídku na základovou desku od firmy, nebo jste s odhadem pro banku čekali až na KS, abyste měli již "finální" cenu, po všech příplatcích? (cenu po KS předpokládám poměrně vyšší... (interiérové, vchodové dvěře, koupelny, atd...).
Dále se nemůžu rozhodnout, zda zvolit venkovní žaluzie nebo rolety... Vchod bude na sever, terasa na jih. Dát venkovní zastínění i na severní stranu (pracovna, zádvěří, vikýřové okna v koupelně + dětském pokoji), nebo je to zbytečné? Dát na okna jižního vikýře? (u vikýřů nejde dát do zdi, musí být přiznaný kastlík = zmenšení okna). Budu ráda za vaše zkušenosti...
Okna budou zevně hnědé, rolety/žaluzie bych taky ráda hnědé, nevím, jaké jsou příplatky za hnědý dekor u rolet nebo žaluzií...
Díky!
23. zář 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @kateeka já do diskuze začla nahlížet někdy v r. 2008-9 a to tu bylo jen pár stránek. jste dobrá, dát jich 600 emoticon
jestli si dobře vzpomínám, předběžný odhad po nás chtěla banka jen námi rozvržený, tj kolik za pozemek, zákl.desku, kolik budem platit rýmařovu, a např. zákl.desku jsme si nacenili na 300tis /ve skutečnosti jsme pak zaplatili 330 vč.přípojek/ a bylo nám tehdy řečeno, že je to naddimenzované, že jejcih odhadce či projektant navrhuje 150tis, to bychom si to asi museli dělat sami...
ted refinancujeme hypotéku a přestože odhad nemovitosti v r.-2010 byl 3.380.000, ted to máme včetně pozemku, přibyl plot, dlažba, pergola a dohad je celkem 3.300tis. :-/
24. zář 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @kateeka ohledně zastínění... máme stejnou orientaci domu a venkovní zastínění na sever mi přijde zbytečné, máme všude žaluzie, i když jsou okna bílá, žaluzie jsme vybrali slonovou kost a bylo to bez příplatku, stejně jako většina dekorů, připláceli bychom pouze za nějaké speciální odstíny a těch bylo málo. na jižní straně máme nahoře pokojíky a tam bych já osobně asi venkovní žaluzie taky neužila, ale je to jen můj názor emoticon
24. zář 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 @pavelcent "Diky, ze ses me zastal nacelniku", ale vazne, diky za podporu, vazne me prekvapila a potesila.

@bakin Moje omluva, pokud jsem se Vas nejak dotkl. Obcas pisi trochu s nadsazkou, nemyslim to vsak osobne si ofenzivne.. Je pravda ze bych asi nemusel reagovat na spoustu prispevku tady a tim bych si asi usetril situaci, ktera tu nastala a ktera mne samozrejme mrzi. Nicmene neraagovat na jednostranny prispevek by dle meho znamenalo, ze nekdo jiny by mohl byt uveden v omyl ci ne uplne optimalni reseni a to ja nejak neskousnu, to bych asi nebyl ja... Mam proste rad, ze kdyz se rekne "A" tak je treba rici i "B" ci "C" jinak jakekoliv rozhodnuti pak prozbyva vyznamu.. Ja sam jsem se behem vystavby setkal se radou rychlych doporuceni, ktere mne staly par desitek tisic(az priliz mnoho), a pokud je pomohu nekomu usetrit, tak proc ne..

@Locus No, k tvemu prispevku se snad nema ani cenu vyjadrovat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
24. zář 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 Tak ted z jineho soudku, nez jste ode mne zvykli, Zvlaste mile damy zde, mi mohou pomoci s vizualizaci "holciciho pokoje"
Nase teenagerka doted zivorila v tom co zbylo z "minula (stare skrine, postel atd.)" emoticon a asi je nacase ji to tochu vratit a udelat pokojik, do ktereho se nebude stydet vodit mladence (kulovnici jsem si jiz koupil).. emoticon

http://www.modrastrecha.cz/blog/otoron/album/drevostavba-divci-pokoj-variace-02n5ye/
budu rad za jakekoliv reakce...
24. zář 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
 @kateeka odhad si banka udělá podle sebe, za kolik to člověk pořídí nic neznamená.
My máme venkovní žaluzie na jih a jihozápad a jsme velice spokojeni a všem doporučuji. Manželka se cítí trochu bezpečněji a v létě je to super. Šířka lamel je taková aby v letních dnech nesvítilo při otevřených žaluziích, ráno se pak lépe spí pro větší tmu v pokojích. Žaluzie máme v elektrice a přichystanou kabeláž pro centrální ovládání a jsme také velice spokojeni. Pro vytažení žaluzií musíme sice tlačítko držet, ale netrvá to dlouho. Zkusit se poptat jestli to už nemají lépe vychytané.
Pokud Vám někdo bude tvrdit o nějaké úspoře při instalaci rolet, tak to je asi 100W při celkové zasklené ploše 10m2.
24. zář 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @hondrle Zdravim, pokud spravne chapu, tak mas tak jako ja zaluzie na elektriku.
Ja si dal udelat v elektrice pouze zaluzie na fr. okna, zbytek mam manual - a musi rici ze naprosto v pohode.
Jedna vec me zarazila, RDR nabizeli ctyri moznosti,
1) manual,
2) elektrika rucni-cekas az na vytazeni (to jsem pochopil mas ty),
3) elektrika musis zmacknou pouze 2 sekundy a zbytek automatika (poloautomatika),
4) plne automaticke s dalkovym ovladanim.

1 a 4 jsou jasne jak cenou tak funkcnosti,
ale mezi 2 a 4 je celkem citelny rozdil a to cca 1500-2000 za okno v mem pripade, ale fyzicky je tam "jenom" jedna mala krabicka, ktera je ve stejne krabici za vypinacema(uvladacema)
cili lze "upgradovat" z 2 na 3 pouze zakoupenim tohoto "poloutomatickeho casoveho spinace na cac 15-20sekund" az budu mit cas a nebo jestli chces, muzu ti rict typ toho udelatka a mozna usetris par stovek, moc neverim ze ta krabicka je hodna 1500+Kc emoticon
@kateeka Vse bylo receno v predchozim prispevku, za me zaluzie jsou super, nemenil bych a je to to nejlepsi co na dome mam = bezpecnost!!, zastineni (hlavne po parbe) emoticon , snizuje to vyrazne v letnich mesicich teplotu v dome - u me cca o 5-6 stupnu, v zimne kdyz zacne brutalne foukat, tak je to to nejlepsi co znam.
az na tu cenu, ale holt za vse se plati, komplet cely dum u me cca 85Tk (vcetne siti proti hmyzu do vsech oken, ktere jsou mimochodem jeste lepsi nez ty zaluzie).

pro
24. zář 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
 @petrsv1000 nene v novince kubis 77 nova 101 je právě super
24. zář 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
 @jitule23 nee nova 101 je super, ptala jsem se koho zaujala novinka kubis 77 a že je škoda,že nejde zvětšit
24. zář 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @betotemi jo tak to jo.... emoticon
24. zář 2014 ve 14:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
 @otoron variantu 3 nám ani nenabízeli a je to škoda, ale většinou vytahujeme pouze na balkónových dveří. Prosím ještě info toho udělátka. díky
24. zář 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 rádci moji emoticon mám dotaz emoticon když jste podepisovali SoSB, měli jste už vyběhanou hypotéku, katastr (výpis), souhlasy... nebo to všecko stačí a stihlo se po podpisu SoSB a jak dlouho jste na to od RDR měli?...přišla nám kalkulace a budou jen drobné změny oken, tak jsme si řekli, že jdeme do modelu 2014 a ještě to stihneme...teda pokud opravdu nemusíme mít nějaké papíry v ruce...máme pozemek, je zasíťovaný a s pozemkem jsou předběžně schválená některá vyjádření (radon atp.)...
@kateeka: máme orientaci obývací části na sever, takže se nás rolety netýkají...jen žaluzie...ale pokud jste otočení na jih, rozhodně bych rolety brala k odstínění slunka přes léto, znám to ze současného bydlení, je tu pak na zdechnutí emoticon
25. zář 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @farka smlouvu jsem podepisoval začátkem prosince 2012, hypo podepsal 30.12.2012 a povolení dostal 20.12.2012, začal sem ho obíhat cca začátkem listopadu. V dubnu jsme pak začli stavět ( desku ) a v červnu bylo hotovo ( celý dům ) emoticon
25. zář 2014 ve 23:31  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bartolomej455
Registroval se 28. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
bartolomej455
Registroval se 28. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Region Praha - východ.
 @farka Odpovídám podle naší zkušenosti z posledních měsíců. SoSB jsme podepisovali jako první dokument, pak jsme dostali dokumentaci a začali vyřizovat poslední fázi hypotéky, tedy její podpis. Bez ní zase ale nejde podepsat SoD, takže to vše jde postupně za sebou a stíhá se to. Někdy s odřenýma ušima, ale jde to. SoSB jsme podepisovali v březnu, hypotéku v červenci, SoD na zčátku srpna, o chvíli později konečná specifikace a příští týden začnou dělat desku, v půlce listopadu je dodávka domu od RDR. Takže jde to a stíhá se.
26. zář 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Zajimalo by me, zda je mozne mi stejny klic jak od vchodovych dveri, tak i od dveri do garaze. Diky
27. zář 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
 @silenoz zkus tohle, http://www.ceskykutil.cz/cely-dum-na-jeden-klic
27. zář 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
7988
Registrovala se 11. listopadu 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
7988
Registrovala se 11. listopadu 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Ahoj, můžu se zeptat jak je to s obvodovou zdí, na stránkách má Rýmařov je schéma obvodové stěny s izolační předstěnou a schéma difúzně otevřené obvodové stěny. Když jsem se dívala namátkově na domy, tak mají všichni tu první. Nebo se pletu? Je v nich dost podstatný a značný rozdíl. Děkuji za info. emoticon
28. zář 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bramborak
19
Registroval se 25. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 121 příspěvků. Má 10 přátel.
 @petrsv1000 pokud na cokoliv končí platnost revize, co musíš udělat, aby platila dál?
28. zář 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @bramborak teď nevím, zda ta otázka má nějakou spojitost s jiným tématem, jinak pochopitelně uděláš novou revizi, popř. se zreviduje zařízení které revizi vyžaduje.
28. zář 2014 ve 20:13  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
jurkac
4
Registroval se 7. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 Chystám se na zateplení soklu a mám dotaz jak jste řešili mezeru cca 1 až 2cm která vznikne mezi stěnou domu a polystyrenem? Předpokládám, že se vyplní pěnou, ale nevznikají v tomto místě tepelné ztráty? emoticon
29. zář 2014 ve 23:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
locus
22
Registroval se 10. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 216 příspěvků. Má 16 přátel.
 @jurkac vyplni se nizkoexpaninzni penou.....tepelne ztraty? Nevim, na svem ucte za elektrinu to nepocituji emoticon
30. zář 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš