Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
Registrovala se 31. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha - východ.
 Ještě jdu prudit emoticon Je tu někdo, kdo se vešel do standardů se vším? Dá se to vůbec? Nejsme nároční, ale některé ty ceny mi přijdou dost nízké....
31. led 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
 @laylablue Ahoj, myslím že s těmi nadstandardy je to trochu jinak. Záleží jen na člověku co chce, pokud chceš plnohodnotné bydlení, v základu ho dostaneš a máš vše co k životu potřebuješ. Například my jsme taky nenároční, ale přeci jenom si stavíme dům jednou za život a trochu si třeba připlatíme alespoň za něco co se nám líbí, když si nevybereme v základu. Přeci jenom za ten dům zaplatíš i tak dost peněz a než to pak za pár let vyměňovat za něco, co jsem vždycky chtěla, tak si to radši nechám udělat rovnou, protože pak už na to nikdy nenašetřím a budu v tom bydlet celý život. Například my se snažili co nejviic vybírat ze základu a stejně jsme na všem o pár korun navíc, ale dohormady je to dost. Na druhou stranu to není nic oproti ceně domu a to že za to máš to, co cheš.
Jinak my se do standardu vešli s dlažbou a obkladem v koupelně s dlažbou v chodbě a tech. m, střechou, fasádou, garážová vrata a to je vše. Za vše ostatní máme trošku příplatek...
1. únor 2015 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @moncicak86 @laylablue Lepe bych to nenapsalaemoticon Presne jsi to vystihla, ja jsem si treba prosadila krome jineho dubove schodiste za priplatek, manzel nechapal, zdalo se mu stejne jako bukove, ale sam pozdeji uznal, ze jsem to dobre vybrala a ze to stalo za toemoticon
1. únor 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
 @jahooodka
@moncicak86 To určitě ano, já to myslela tak, že nám záleží spíš na funkčnosti emoticon Takže pokud se cena liší pouze kvůli barvě, tak to nebudu řešit, ale pokud se liší v kvalitě, tak je to o něčem jiném emoticon Nicméně jsem nyní našla jsem firmu Vexta, tak se jdu pídit emoticon
1. únor 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
 @jahooodka Včem je dubové schodiště lepší? Kvalita nebo vzhled? Kolik byl příplatek?
1. únor 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @kubad10 o dubovém taky přemýšlíme, ale spíš kvůli barvě (vše bude do dubu) a našla jsem příplatek 10tis.
1. únor 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 O@kubad10 Vzhledemoticon Ale hlavne proto, ze se nam hodi k podlaze a nabytku, mame vse odstiny dubu a k tomu otevrene prizemi. Priplatek byl 20 tis. pred 3 lety (v unoru 2012 jsme meli KS), nabizeli nam jeste, ze by slo namorit i to bukove do pozadovano odstinu, taky za mensi priplatek, ale buk ma jinou strukturu dreva, tak by z toho mohla vzniknout takova jednolita barva...
1. únor 2015 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
 @laylablue Tak funkčnost určitě standardy splňují. Na druhou stranu nejde při připlácení pouze o výběr barvy, který není v základu. Například WC, přijde mi škoda do nového domu dát obyč stacionární WC nebo v případě ineriérových dvěří je to i o kvalitě a funkčnosti (bílé, plné, lamino je základ - jsou to fungující dvěře, ALE ne všude chceš plné dveře kvůli světlu, bílé jsou krásné, ale je na nich všechno vidět...jen mé názory). Takhle je to u všeho. Prostě vždycky záleží na každém individuálně, co od toho vybavení očekává. Funkční je určitě všechno emoticon
1. únor 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
laylablue (33 r.)
 @moncicak86 jsem na to sama moc zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne emoticon v týdnu se tam zajedeme podívat a budeme moudřejší, ale nedá mi to spát a pořád někde hledám emoticon
1. únor 2015 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
 @laylablue Jojo hledej, čti a prohlížej, tak zjistíš co je tvůj standard emoticon Co budete chtít a co ne. Taky jsme si tím prošli. emoticon
1. únor 2015 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bezi91
9
Registroval se 2. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 47 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
bezi91
9
Registroval se 2. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 47 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kladno.
 Ahoj. Stavěli jste někdo základovou desku na pozemku, který byl PKÚ zatříděn do třídy číslo 3 ?? ( poddolovaná oblast). O kolik se vám deska proražila a jake jste dělali statické opatření?
Dá se nějak s RDR domluvit na tom subrealizátorovy základové desky nebo je ten výběr firmy čistě na nich a člověk ho neovlivní??

Aktuálně pokládají na střechy tašky Bramac nebo Tondach?

Díky
2. únor 2015 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
 @bezi91 pouzivaji KMbeta...
2. únor 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mcdarien
Registroval se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
    Blešno, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
mcdarien
Registroval se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
    Blešno, Region Hradec Králové
 @bezi91

Dle kolegyně výše používají KM beta. Zásah do subdodavatele jakékoliv stavební firmy je ve většině případů nereálný, RDR nejsou výjímkou. I tak se ale najdou firmy kde to to možné je viz. www.dobosa.cz, my jsme měnili subdodávku kompletních vnitřních rozvodů (dělal nám to švagr).
2. únor 2015 v 19:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @bezi91
V roce 2011 jsme dostali na výběr mezi Bramac a KMbeta. Bylo jim jedno co si zvolíme. Cena byla stejná, pokud se nepletu. emoticon Oboje bylo standard.
2. únor 2015 ve 20:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
 @pavelcent my v roce 2014 navybranou uz nedostali... Dali nam na vyber pouze ze vzorniku KMbetaemoticon
2. únor 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
 Pokud mohu poradit se stavbou domu, tak za mě doporučuji jedině dřevostavbu a jedině RD Rýmařov. Již rok bydlíme v dřevostavbě Largo 98 od RD Rýmařov a jsme velmi spokojení. Určitě využijte i nabídky realizace kuchyně a vestavěných skříní od dceřiné firmy Lamont Rýmařov, protože dostanete klíče od domu s hotovou kuchyní a skříněmi a můžete hned plnohodnotně fungovat - vařit a mít věci uloženy. Pokud zvolíte jiné studia budete muset ještě čekat třeba měsíc na realizaci a my chtěli žít v našem novém domečku, se vším co potřebujeme, hned.
Při výběru firmy stavějící dřevostavby budte velmi obezřetní, jelikož konkurenční firmy nám tvrdili, že postaví stejnou dřevostavbu levněji jak RD Rýmařov, tak tomu ale nevěřte, jelikož my jsme rok vybírali firmu a po všech směrech zvítězil RD Rýmařov. Některé firmy během našeho rozhodování zmizeli, hlavě některé co se prezentovali na veletrzích a tvrdili že jsou nejlevnější a nejlepší atd. My jsme vsadili na to, že RD Rýmařov je na trhu již několik desítek let a tedy má vše jak se říká "vymakané" a dořešené do všech detailů. A po roce bydlení to mohu jen kladně potvrdit.
Při výběru kuchyně a vestavěných skříní jsme navštívili několik kuchynských studií, ale většina měla věci jak se říká na míru, za příplatek a pak hlavní nevýhodou by byla realizace až po předání domu.
Firma Lamont Rýmařov měla věci na míru za ceny standartní a pán který s námi návrh kuchyně realizoval, byl dle mě opravdu odborník s velkými zkušenostmi, který umí poradit jak s praktickými materiály, tak se spotřebiči a to za velmi příznivé ceny! Jsme celkem puntičkáři na provedené práce a opravdu vše co slíbili, tak splnili. Vše i po roce provozu, je jak nové, což svědčí také o kvalitě jak práce, tak dodaných materiálů a ještě za příznivou cenu. No a jak se pozná serioní firma, no přece podle reklamací a vzniklých problémů. Tak to jsem tedy byla v šoku, když jsem po roce na firmu Lamont napsala email, že bych chtěla doladit pojezdy vestavěných skříní. Na druhý den odpověd, že kdy se mohou zastavit, že v okolí realizují kuchyn. Myslela jsem, že je budu muset k takové celkem banalitě přemlouvat, ale opak byl pravdou. Takové firmy si opravdu vážím, jelikož v dnešní době se již takový přístup málo vidí.
Během našeho života jsme si již postavili dva domy, klasické z cihel a když si vzpomenu, na rok stavby a nežití a pak dohadování s řemeslníky a následné reklamace, které jsme si v závěru zaplatili sami, jelikož po roce firmy už neexistovali a nebo se k nám vůbec neznali a nebo se jen stále vymlouvali. Tak pokud bychom ještě někdy stavěli dům, tak jedině dřevostavbu od RD Rýmařov a kuchyn a vestavěné skříně od firmy Lamont Rýmařov - seriozní, rychlí, kvalitní.
Jsme rádi, že v dnešní době, kdy se většina firem snaží jen jednorázově vydělat a pak už ji dále nezajímáte, hlavně také co se týká reklamací,
že jsme měli štěstí na zvolené firmy z Rýmařova, které mají hlavně zájem o spokojené zákazníky.
2. únor 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @arinka6 na první příspěvěk trochu moc chvály... neber to nějak osobně, ale je to v podstatě forma reklamy emoticon je tu i spousta uživatelů kteří tu přispívají pravidelně a dělí se o svoje zkušenosti a problémy a to jak to popisuješ tak je chválíš až moc i oni mají své "mouchy " a nic proti Lamontu ale kterýkoliv jiný šikovný truhlář sem jim plně vyrovná a i za lepší peníze, máme možnost výběru emoticon Jinak kde si byla celý rok ? emoticon
3. únor 2015 v 00:36  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
navi1 (59 r.)
2
Registrovala se 14. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
navi1 (59 r.)
2
Registrovala se 14. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @arinka6 ahoj jsme tu s manželem chvilku a zajímáme se o Largo 122 + asi modul navíc jsme ve fázy ... intenzivních debat emoticon najukla jsem k tobě , ale bohužel jsem žádné obrázky nenašla , nepodělíš se .... emoticon
3. únor 2015 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulinp
15
Registroval se 27. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petulinp
15
Registroval se 27. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
 @arinka6 sorry ale to je fakt moc!!!
3. únor 2015 v 01:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @arinka6 Nechávali jsem si také udělat cenovou nabídku na kuchyně od Lamontu, ale ta cena byla hodně veliká. Pak se ani nedivím, že ochotně přijedou když si to člověk už předplatí. My máme kuchyň od Sika a montovala se hned po předáni domu. Stačí vědět datum předání domu a podle toho se zadá kuchyně do výroby.
Je pravda, že chlapík z Lamontu co nám navrhoval kuchyň byl fakt super a uměl dobře poradit.
3. únor 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @arinka6 emoticon emoticon emoticon.
3. únor 2015 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
 @jahudka.1 Ahoj Jahudka, muzu se zeptat, jak jste spokojeni strechou od KM Beta?
3. únor 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
Registroval se 23. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
Registroval se 23. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 @arinka6 Kolik byste chtěla za takový hezký PR článek na mou firmu? emoticon
@petrsv1000 souhlas, v návrhu máme moc hezkou kuchyň z Ikei vč. spotřebičů za 100 u lamontu skoro jednou tolik, pro mě je to malá domů.
3. únor 2015 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
 @lutik postaveno mame od zari, bydlime od rijna... Takze asi zatim nemuzu uplne posoudit, ale ucel plni😄 prezila i dost silenych vichru... Uprimne nevim, s cim bych u strechy nemela byt spokojenaemoticon
3. únor 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @designlifestyleteckacz tak do Ikeii bych pro kuchyň zrovna nešel, nějak se mi to od nich nelíbí....
3. únor 2015 ve 12:45  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
Registrovala se 19. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 40 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Již bydlím v domě
    Dobruška, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
vedralova
131
Registrovala se 19. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 40 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Již bydlím v domě
    Dobruška, Region Hradec Králové
 @arinka6
@hondrle
@designlifestyleteckacz
My jsme s Lamontem také moc spokojení,dokonce i s cenou emoticon ,ale je chybná informace,že vám klíč předávají s hotovou kuchyní.My jsme ještě několik dnů čekali.Ono to ani technicky není možné.Když nanosili veškeré krabice a věci potřebné k montáži,nebylo tu v podstatě k hnutí.Montovat jí zároveň s dodělávkami na domě by opravdu nešlo.
3. únor 2015 ve 13:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
everytimes
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
everytimes
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků.
 @vedralova Na kolik Vás prosím vyšla od nich kuchyň?
3. únor 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
 @jahudka.1 Ja jsem prave nekde cetla, ze po 3 letech se na ni objevuje mech....emoticon
3. únor 2015 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
 @petrsv1000 To je věc názoru a o celkové koncepci. Proti gustu žádný dišputát emoticon
3. únor 2015 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
 @lutik to ti bohuzel budu moct rict az za ty tri roky;) ale byli jsme se koukat v dome, kde bydleli roky skoro 4 a strecha opravdu zarostla mechem nebyla... Vypadala stale stejne, meli KMbeta, cerny matemoticon
3. únor 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš