Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
 @jahudka.1 tak to je super zprava, moc dekuji, potesila jsi me
3. únor 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @designlifestyleteckacz jojo to je pravda emoticon
3. únor 2015 v 15:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 @lutik Opravdu dříve betonové tašky zarůstaly mechem, ale jejich povrch byl prostě beton, tedy se mech usazoval v drobných dírkách v betonu. Nyní se ty tašky glazují a různě upravují, takže už by to fakt neměl být problém.
3. únor 2015 v 15:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
mirekk
13
Registroval se 24. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @ramokry no ono je to také hodně o směru střechy, na jakou světovou stranu je, a také o přítomnosti stromů, pokud je tam máš nad střechu a střechu třeba na západ, tak věř že mech budeš mít i na azbestu....
3. únor 2015 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
Registrovala se 23. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
Registrovala se 23. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
 Dobrý den, máte někdo zkušenosti z Largem 107? Dívala jsem na fotky Larga 98, ale přijde mi to hodně maličké...
3. únor 2015 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 Ahoj děkuji za odpovědi a ještě bych se ráda optala jak je to s kuchyněmi od fi.Lamont? Nechávali jste si ji přímo dělat u nich nebo vás vyšla levněji někde jinde? děkuji=)
3. únor 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @meggi14 my jdeme do Larga 98.
3. únor 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @pafipaf2 tak na předchozí straně čtu komentáře o Lamontu, moc rýchlá=)
3. únor 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
 @arinka6 ... a teď tu O Budulínkovi, prosím emoticon
3. únor 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @meggi14 my máme upravenou 107 a záleží jak je člověk náročný na místo. Já jsem spokojený, ale manželka by chtěla trochu větší. Ženy jsou stále nespokojené emoticon
3. únor 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
 Zdravím na fóru. Taky jsme se rozhodli pro Rýmařov, konkrétně Largo 98. Trošku jsem si zkusil pohrát s dispozicí, tak bych uvítal vaše názory a připomínky. Sever bude přibližně na desáté hodině. Zítra s tím zajedu do kanceláře, co mi na to řeknou. Hlavně na chybějící zeď mezi obyvákem a původním pokojem (109), nyní kuchyně.
4. únor 2015 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @arinka6 v podstatě nemám nic proti Lamontu, jen mi přijdou jejich kuchyně všechny stejný...ale možná se pletu a všichni zákazníci chtějí to samý... emoticon emoticon emoticon
4. únor 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
 @hondrle Děkuji za odpověďemoticon A je možné mi poslat půdorys upraveného domu? Nebo hodit nějaké fotky domu na váš profil, ať si můžu udělat představu o velikosti? Dívala jsem si na fotky uživatelů, kteří mají largo a ten obýváček mi přijde opravdu pidi...
4. únor 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
fotoportrét
fotoportrét
meggi14
 @pafipaf2 Largo 98 je hezké, dispozičně se mi líbí, s tím, že bych tam chtěla určitě technickou místnost a případně i komoru, ale nelíbí se mi obývak. Pokud přijde větší návštěva, tak mám pocit, že tam po sobě budou šlapat emoticon
4. únor 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
 Ahojky Suzanne, NEVÍM CO JE POJEM STEJNÝ - dle mě je to seriová výroba,
ale Lamont je studio s výrobou na míru, tzn, že co si vymyslíš a vybereš podle svého vkusu, tak ti vyrobí, ani jsem z té velké nabídky materiálů nevěděla co dříve a vše za standartní ceny, se seriozním jednáním a hlavně co slíbili, tak splnili, jak termín tak cena atd., v mém případě jsem měla nasmlouvánu obyčejnou mikrovlnku a ta firma ukončila výrobu. Firma Lamont mi nabídla mikrovlnku o několik tříd vyšší i dražší a cenu mi nezvýšila. Za dodavatele ukončené výroby mikrovlnky Lamont nemohl a pro zákazníka se zachoval nadstandartně. A podle takových skutečností, já vždy pokud mě někdo požádá o radu s výrobou kuchyně nebo skříní, doporučím Lamont, jo ještě jedna důležitá info, ve všech kuchynských studiích chtěli zálohu na práci, Lamont ten chtěl zapaltit až byla kuchyn a skříně nainstalovány v našem domě. Takže já jsem měla možnost vše nejdříve zkontrolovat a pak jsem zaplatila. Za svůj život jsem řešila hodně problémů s řemeslnými firmami, takže proto dovedu takové pozitivní jednání k zákazníkovi ocenit.............
4. únor 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @petrsv1000
celý rok makám, abych vše splatila /rd od rýmařova/ a jelikož dnes všichni umí jen na vše nadávat, tak jsem se rozhodla "někomu" veřejně sdělit svou spokojenost, jinak se ostatní mohou dle své libosti nechat napálit dalšími neseriozními firmami. Mě se to již stalo a bohužel - kolik v životě buduješ domů, abys byl schopen zjistit, že je to podvodná firma a stou již nikdy NE. Taky mám spoustu věcí od šikovného truhláře, ale za NADstandartní ceny, jojo jak se někdo pochválí, hned je to divné??? /je to naše česká vlastnost a stou nic neudělám/ ..............
4. únor 2015 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @designlifestyleteckacz
pokud budu s tvým dílem spokojená a budu mít čas, ráda ti své pocity takto napíši,
já proto píši až po roku užívání kuchyně a RD od Rýmařova ,taky jsem první byla v Ikei a problém byl s mou kuchyní v tom, že sekce neseděly na rozměr kuchyně a vše co by se dodělávalo, tak vyšlo dráž, než kuchyn od Lamontu, opravdu jsem zděšená vašimi názory, já myslela, že tady chcete rady, abyste se nenapálily při výběru firem a zatím .........jinak na Ikeu nedám dopustit, jsem s jejich výrobky moc spokojená, tak pokud máte prostor kuchyně a vejdou se sekce Ikea, tak určitě do toho běžte, kámoška kuchyn od nich má a po letech je stále spokojená.
4. únor 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @vedralova Tak to jsem ráda, že mám spřízněnce, který byl taky spokojen s kuchyní od Lamontu, tak nám předali klíče a v ten den byla hotová kuchyn i skříně, ale je pravda, že je to domluva patry řemeslníků co stavěli dům a řemeslníků firmy Lamont a v našem případě se domluvili pro nás pozitivně, že jsme se opravdu stěhovali v den předání klíčů, jo já říkám, vše je o komunikaci a domluvě, ale vždy musí chtít obě strany....
4. únor 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @navi1 jaké obrázky máš na mysli jsem tu nová............
4. únor 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 přidávám se s pochvalou na Lamont. upřímně byli jsme přístupem zástupce při plánování kuchyně tak nadšení /vše bylo v jeden den v rámci KS/, že jsme jinde kuchyň ani nepoptávali, tak nemohu srovnat, ale my jsme spokojení. kuchyń přijeli namontovat hned následující den, co nám předal klíče od domu RD Rýmařov, tudíž v podstatě na klíč. reklamovali jsme vadnou baterii, obratem zaslali novou, stejně tak bez problémů přijeli opravit, resp.vyměnit vadné panty u výklopné skřínky - pokazil se jeden, vyměnili oba.
za mě dávám doporučení, ale dělejte si kuchyně kde chcete emoticon
4. únor 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @hondrle drahá cena je dle tvého výběru materiálu, já zvolila podobné co jsem měla původně vybrané v Ikei a také spotřebiče jsem volila - žádný luxus, ale praktičnost a výdrž, ale ani Ikea nemá nic "značkového" a tak jsem k celé kuchyni při nasmlouvání přistupovala a cena mé kuchyně standartní, zase je pochválím Lamont, jsem ženská - chlapi nechválí, V případě Ikea kuchyně nejsem, tak zručná, abych si vše nainstalovala sama a hlavně jsem měla taky strach ze zavěšování skříněk do dřevostavby, jo když by to Lamontu spadlo, tak by si to přijeli opravit, když by to spadlo mě tak ..............
4. únor 2015 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @designlifestyleteckacz kluci to snad ne, jaká malá domu ..... a pro koho........... jsem jen spokojená zákaznice s domem od RD Rýmařov a jejich dodavateli kuchyně a skříní Lamont Rýmařov, kdo stavěl za život více jak jeden dům asi mi bude rozumět.....
4. únor 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @arinka6 Zatím se tady řeší stále vaše chvála na dům od RDR, ale vložte také do alba nějaké fotky z domu ať vidíme, jak se např. Lamontu povedla ta kuchyně nebo skříně. My máme také dům od RD Rýmařov, Novu 101, ale kuchyň se nám zdála dost drahá, takže ji máme od truhláře. A musím říci, že do týdne ji montoval a my se mohli rychle stěhovat.
4. únor 2015 ve 12:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 @jitule23 je to o tom, že máš dobrého truhláře, my nikoho nemáme - jen drahé nebo slibotechny...., mohu poprosit o kontakt, chci nějaký nábytek na míru dle mých představ za dobrou cenu, děkuji
4. únor 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @arinka6 v tom případě se obrať na Lamont... emoticon
4. únor 2015 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj, stavěli jste někdo dům Locus 113?
4. únor 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josef86
Registroval se 5. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
josef86
Registroval se 5. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Ahoj mám dotaz na Vás co už jste stavěli, nebo stavíte.
Jak je to se stavebním dozorem při výstavbě? Měli jste někoho nezávislého, koho jste si zaplatili?
Nebo má RDR pouze svého člověka?
Přemýšlím, jestli mi dovolí mít vlastního stavebního dozora?
Jestli je tedy vůbec potřeba?

Díky Pepa
4. únor 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @josef86 My jsme stavební dozor neměli. Na stavbu jsme chodili každý den, případně i vícekrát, protože jsme stavěli asi 200 m od předchozího bydliště. Co se nám nezdálo jsme hned řešili s vedoucím party. Vše bylo v pohodě. Stavba byla hotová za 19 dní, bydlíme přes 4 roky a jsme spokojeni.
4. únor 2015 v 16:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @jimika My ho stavíme právě teď. ;)
4. únor 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @atilius Můžu se zeptat, v jaké fázi stavby jste?
4. únor 2015 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš