Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

10. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @jimika Stavíme od pondělí emoticon máme hrubou stavbu, zakrytou střechu a termín předání 20.2. emoticon
4. únor 2015 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 237 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
 @atilius Aha, tak to opravdu teď. emoticon Tak to vám závidím, ať vše dobře klapne. Nám se moc líbí, ale nějak moc se nestaví, tak jsem ráda, že se alespoň někdo ozval. Nechali jste si ZD dělat? Lišila se vám cenově hodně oproti katalogové? Ještě se zeptám, budete mít krb, kamna, když je komín v akci? Jaký? Máte štítek? Jaká vám vychází přibližně tepelná ztráta? Děkuju!
4. únor 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @arinka6 také pracuji a splácím hypo jako každý druhý a přesto jsem tu od začátku výstavby, kdy jsem hledal refernce na tuto firmu. Spousta lidí tu sem chodí právě než začne stavět dům a dobrých referencí tu je až až. Nemůžeš se divit, že nás tvůj první příspěvek zaskočil, taková chvála je prostě podezřelá na nováčka, to není česká vlastnost, tak to tady funguje emoticon Pokud si s nimi spokojená pochlub se nějakými fotky ať máme inspiraci emoticon
4. únor 2015 v 18:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @jimikaZD jsem poptal u jednoho pána, co jsem tady na něj dostal kontakt a poptal jsem to u RD, rozdíl byl cca 4t.
My jsme komín v akci neměli, ale i tak ho máme. Krbová kamna máme nějaký vybraný, ale máme to spíš na pohodu a jako náhradní zdroj. Není to připojené na výměník. Ale v podstatě to ještě není definitivní. To zatím nijak extra nespěchalo...
4. únor 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
navi1 (59 r.)
2
Registrovala se 14. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
navi1 (59 r.)
2
Registrovala se 14. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ráda bych se zeptala na krbovou vložku schiedel kingfire , máte prosím někdo zkušenosti , budeme stavět Largo 122 +modul ....
4. únor 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @navi1 Kingfire ma ve 101 @zuzicz zkus ji napsat, urcite se s tebou rada podeli o zkusenostiemoticon
4. únor 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @josef86 stavební dozor asi není třeba, denně jsme za klukama chodili, kontrolovali, ptali se, za malou úplatu nám udělali kabely k TV a domácímu kinu do stěny...všechno vysvětlili. Manžel si vzal na první dny dovolenou a nelitoval. Za první 2 dny to roste nejrychleji...držím pěsti....
4. únor 2015 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
Registrovala se 7. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 517 příspěvků a 15 alb. Má 48 přátel. Stonava, Region Karviná.
 @josef86 my jsme měli stavební dozor pouze na základovou desku a kdyby manžel nechodil taky kontrolovat, přestože jsme ohledně stavby naprostí laici, tak bychom nedopadli dobře... deska se předávala na 3x, takže za dozor peníze zbytečně vyhozené :-/ na montáž od RDR jsme dozor neměli. sice se nějaké chybičky našly, ale nic zásadního, v euforii jsme si při předávání třeba nevšimli křivých kachlí, ale to jsou malé věci emoticon pár reklamací jsme měli, ty se po čase vyřešily. bydlíme 4,5roku a spokojenost emoticon
5. únor 2015 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josef86
Registroval se 5. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
josef86
Registroval se 5. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @gabka32
@suzannehappy

díky za odpovědi...na základovku ho musíme mít kvůli stavebnímu úřadu. Bude nám jí dělat jiná firma.
Na samotnou vrchní stavbu ho asi nevyužijeme. Dneska máme schůzku, tak jsem zvědavej na cenu emoticon
Díky
5. únor 2015 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahudka.1
8
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 105 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha - západ.
 @navi1 taky mame ve 101;)
5. únor 2015 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
fotoportrét
fotoportrét
gabka32
75
 @josef86 my taky neměli stavební dozor ze své vůle, ale příkazem od st.úřadu. a stálo nás to 8nebo10tis,
a to ještě jakože trochu po známosti :-/
at se dílo podaří emoticon
5. únor 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
Registrovala se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha - západ.
 @petrsv1000 ok všemu rozumím, ale já to myslela úplně opačně jako vy všichni, každý lustruje před stavbou , to já taky dělala a proto vybrala, co vybrala, ale až po nějakém čase zjistíš, že volba byla správná a nebo ne. A já jsem měla za to, že právě ted po roce užívání domu, mohu někomu dát seriozní doporučení. To je celé, nebaví mě se tu s někým dohadovat o tom jestli dělám někomu reklamu, to at si posoudí každý sám. I negativní psaní je reklama, nemyslím, že je lepší psát výčet firem, které jsou neseriozní, opačně to k něčemu aspon tomu druhému je. A tak jak jsem psala již minule, pokud stavíš první dům............ ale já již třetí a tedy mám kopu negativních náhledů a proto jsem ted s domem i s těmi, kdo jej stavěli spokojená , ale to je pořád dokola, tak přeji dnes hezký zbytek dne všem..........
5. únor 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
7karel7
Registroval se 7. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
7karel7
Registroval se 7. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha - západ.
 @arinka6 Chvály hodně, fotka žádná. Škoda. Jsem na začátku a rád bych se inspiroval...
5. únor 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @arinka6 Také pořád čekám na nějaké fotky.
5. únor 2015 v 19:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
 Máte někdo od RDR zašupovací francouzské okno v obýváku???
5. únor 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @arinka6 ok, přeju tedy hezké bydlení, ale bez inspirace je ta chála poloviční...
@kubad10 to by mě také zajímalo, chtěli jsme je ale byly by asi dost drahý... emoticon
5. únor 2015 ve 22:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
fotoportrét
fotoportrét
arinka6
 Tak ted opravdu nevím, do jakého kruhu jsem se to dostala...v dnešní "bezpečné" době snad nikdo své soukromí nezveřejnuje! já tedy určitě ne, vždyt jsem tady žádné foto od nikoho ani nenašla, chcete mi říct, že když nepřipouštíte můj osobní kladný názor na stavební firmu, tak že se vám bude líbit to, v čem já bydlím ....... a nějaká fotka by to měla zachránit a zvěrohodnit???....... to nemůžete myslet vážně.
To jsem se asi opravdu spletla, já myslela, že je to tady zdělovna všem, co chtějí nějaké názory druhých ke stavbě dřevostavby. Viditelně se tady touží, asi, po pranýřování druhých s pozitivními názory a tak mě tedy upalte, jako pana Husa, jelikož zřejmě pronesu poslední svůj názor, pro mě je po roce bydlení RD Rýmařov nejlepší a jejich kuchynské studio Lamont taktéž a ještě vše za o.k. cenu!!!
Psát o blbostech mě už fakt nebaví, tak se tady mějte všichni moc krásně a všem co budou stavět, tak přeji jen hodně štěstí na opravdu dobře zvolené řemeslníky.
5. únor 2015 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @kubad10, @petrsv1000 původně jsme je chtěli a měli jsme je naceněné v kalkulaci r. 2013 za 38 tis. bez DPH emoticon , široké dva metry ...
5. únor 2015 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @arinka6 fotky svých domů tu má skoro každý, stačí se podívat do jejich blogů... nevím proč bych neměl ukázat co firma postavila, popř co jsem vybudoval já sám. Pomůže to ostaním, stejně tak to pomůže i mě při realizace dalších úprav. Kdyby byli všicnhi jako ty, můžeme tu akorát tak snít ... Názory se připouští, od toho to je diskuze, jedna fotka to poravdu nezachrání, toto je ale forum o bydlení, kde uživatelé mají desítky fotek svého bydlení... Takže musíš pochopit, že kdy tu firmu tak chválíš, že bychom rádi viděli tvé bydlení, chápu, že si hájíš své soukromí, tak to ale stačilo napsat na začátku... Jinak my se tu máme stále krásně emoticon
6. únor 2015 v 00:06  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @andydrzka no pěkná cena... ale zase by odečetly ty dvoje dveře ne ? A chtěli jste ty bezprahové ? Ty by se nám libíly emoticon Tak třeba v druhém domě emoticon
6. únor 2015 v 00:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @arinka6 Tvůj příspěvek už je trochu moc i na mne emoticon Drtivá většina z nás je tu od začátku, kdy si rozmýšleli, s kým budou stavět, já osobně už skoro tři roky, každý jsme hltali příspěvky druhých, našli jsme tu spoustu dobrých rad a probrali i to, na co si máme dát pozor. Nikdo nikdy nikoho NEPRANÝŘOVAL a ani NEPOMLOUVAL jeho bydlení. Chápu, že každý nechce nechat nahlédnout k sobě domů a každý má jiný vkus, o tom to tady ale není. Tvůj první příspěvěk je jako vystřižený z nějakého reklamního letáčku. Nikdo ti nechce brát tvoje nadšení pro Lamont, je tu spousta, kteří kuchyň od nich mají a jsou spokojení, ale najde se tu i pár, kteří stavěli s RDR a neměli takové štěstí třeba jako ty a ti s tím nemůžou souhlasit a mohlo se jich to dotknout, kdyby si si přečetla celou tuto diskuzi zpět, určitě by si našla i negativní ohlasy na Lamont i na RDR, nikdo není neomylný... My jsme štěstí měli, už téměř tři roky bydlíme ve 101 a jsme moc spokojení emoticon
6. únor 2015 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
Registroval se 6. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
Registroval se 6. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Plzeň.
 Zdravím všechny uživatele tohoto fora, které pravidelně studuji, ale nikdy mne nenapadlo sem přispívat.
Pracuji pro RD Rýmařov a myslím si, že s problematikou výstavby rodinných domků od RD jsem poměrně dobře obeznámen .. Toto forum je pro mne studnicí informací, které v mnoha ohledech využívám při jednání se zákazníky. Mnoho z Vás sem přispívá mnoha zajímavými podněty, které pro nás opravdu mají vysokou hodnotu.
Poslední dva dny jsou zde ve znamení grilování diskutující Arinky6, tuto zákaznici osobně neznám, tento obchodní případ jsem nezpracovával a ani jsem se nepídil po tom, o koho jde, nicméně považuji za svoji povinnost se k této kauze vyjádřit. Víceméně náhodou jsem včera mluvil s odpovědným pracovníkem f. Lamont, který mi sdělil, že před časem ho kontaktovala zákaznice, pro kterou dělali kuchyň, povídala mu, že je s kuchyní velice spokojena a zda by mohla pro firmu cokoliv udělat. Pán jí řekl, tak svůj názor vyjádřete veřejně, někde nás pochvalte, nám to pomůže a Vás to nebude nic stát. A paní tedy v dobré víře napsala pochvalu, o které jsem i já pochyboval, zda nejde o skrytou reklamu, která se zde čas od času objeví.
Na základě výše popsaného proto cítím, že zákaznice je třeba se zastat. V tomto ohledu šlo o dobrý úmysl, možná trošičku přehnaný.
Přeji Vám všem příjemné bydlení. /Tento můj příspěvek mi zavání reklamou../
Zbyšek Zahrádka - Vzorový dům RD Rýmařov Plzeň
6. únor 2015 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @petrsv1000 nn, odečetli by pouze jedny dveře ...a ani nevím, jestli to byli naceněné bezprahové? ... tak jestli je budete mít v dalším domečku, budu závidět emoticon u nás už to teda nehrozí emoticon
6. únor 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @rdrplzen Váš příspěvek opravdu zavání snahou zviditelnit Vaše obchodní centrum, což považuji za neseriózní vůči konkurenčním OC. Škoda, že se raději neprezentujete na vlastním webu, který ovšem oproti jiným OC nemáte. Ale k věci: můžete, prosím, prozradit, jak podle přezdívky (v tomto případě Aranka6) poznáte, že se jedná či nejedná o Váš obchodní případ?? A k tomu navíc ta laciná supernáhoda včerejšího rozhovoru s pracovníkem f. Lamont….Předem díky za odpověď.
6. únor 2015 v 11:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bartolomej455
Registroval se 28. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
bartolomej455
Registroval se 28. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Region Praha - východ.
 @navi1 Dobré poledne, mám v NOVA 77 Kingfire parat od Schiedlu a musím říct, že jsme obrovsky spokojeni. Hezky to vypadá a výkon je přesně takový, jak jsme chtěli. Po škrtnutí a rozhoření už jen tak lehce přikládáme po malých polínkách, neboť sálavé teplo je dostatečné. Spokojenost.
6. únor 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
 @nec22 Děkuji za Váš příspěvek. Mou snahou opravdu nebylo zviditelnit se, vlastní web samozřejmě máme a vkládáme nemalé prostředky do jeho zviditelnění - odkaz najdete na oficiálních stránkách RD Rýmařov i na mnoha internetových portálech.. Laciná supernáhoda rozhovoru s pracovníkem Lamontu? Ano, v jednom z našich vzorových domů nám právě instalují novou kuchyň, od pracovníka Lamontu jsem dostal informaci ne o jménu zákazníka, ale kde se jejich dům stavěl, dle této informace vím, že tuto zakázku jsem nerealizoval.
Mou snahou bylo zastat se klienta, který zde vyjádřil svůj názor.
I kdybych zde chtěl naše Obchodní centrum zviditelňovat, neviděl bych na tom nic neseriozního vůči ostatním, i ostatní centra tuto možnost mají. A právě kvůli tomu, aby nad mým příspěvkem nevznikly pochyby, podepsal jsem jej, což považuji za základ slušné komunikace mezi lidmi.
Věřím, že s mým vysvětlení budete spokojen/spokojena a přeji Vám příjemný den.
Z. Zahrádka - Vzorový dům RD Rýmařov Plzeň
6. únor 2015 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 Děkuji, ale dovolte, prosím, ještě doplňující otázku: Jak pracovník Lamontu poznal, kde přezdívka Aranka6, která zhruba před rokem stavěla Largo 98, domek stavěla? A pokud jim "protislužbu" nabízela, proč pěla ódy až po roce? Jinak shodou okolností rovněž já jsem před rokem stavěla Largo 98 a Aranka6 fakt nejsem emoticon (mohu Vám do IP dát číslo HS) a pokud vím, zhruba před rokem se těchto domků montovalo více. Ostatním se omlouvám, že jsem rovněž neuveřejnila fotky, ráda se časem podělím, ale až bude trochu více hotovo - zatím k inspiraci není fakt nic. Snad na jaře...
6. únor 2015 ve 13:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
fotoportrét
fotoportrét
rdrplzen
 @nec22 Dobrý den, Děkuji za mail a pochopení, svůj příspěvek jsem určitě nepsal kvůli tomu, abych vysvětloval, jak se k této informaci pracovník Lamontu dopátral, prostě jsem to bral jako fakt, nicméně mi povídal, že mu paní před krátkou dobou volala, takže věděl, o koho jde. Pokud budete potřebovat jakékoliv bližší vysvětlení, můj telefon i e-mail je na oficiálních stránkách RD Rýmařov, kdykoliv mne kontaktujte.
Přeji příjemný den a pohodové bydlení ve Vašem domečku. emoticon
6. únor 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 No, podle mě už by tato debata mohla skončit. Pídit se po totožnosti @arinka6 , jestli je nebo není zákaznicí RDR, nebo cokoli jiného nikomu nepomůže a tato diskuze o pomoci je v prvním případě. Berme to tak, že @arinka6 je spokojený zákazník RDR a nechce zveřejňovat žádné foto - tečka. Tím svůj názor trochu diskredituje, protože to může být jen reklama a taky nemusí. Osobně je mi to jedno. Kdybych byl rozhodující se potencionální zákazník RDR nebral bych tento názor jako směrodatný. Je tu fůra jiných spokojených (nespokojených je méně) zákazníků, kteří se podělí o své zkušennosti s RDR, přidají fotky ze stavby i fotky z dalších úprav samotného domu i jeho okolí. Tito uživatelé u mě vzbuzují důvěru. Osobně neznám nikoho z nich, na různé úpravy mám svůj názor, ale respektuji názor jiných a neberu jim ho. Kdo tuto předlouhou diskuzi sleduje pravidelně ví např. o mě, že jsem spokojený zákazník s RDR, chválím je a doporučuji, dokonce RDR na svém webu zveřejnilo můj popis zkušenností s ročním bydlením v jejich domě a uveřejněn byl i na Slovensku. Nepříspívám sem a nepíšu chválu i kritiku kvůli reklamě ( nic z toho nemám), ale kvůli tomu , že jsem spokojený zákazník a vím jak to dnes s řemeslníky a stavebními firmami chodí. Mám i velmi negativní zkušennosti. Aby se ostatní vyhnuli problémům a nepodporovali různé radoby stavební firmy, slibotechny a podvodníky sděluji jim své zkušennosti. Jestli jim pomůžu se nedozvím většinou, ale snad ano. Sakro to jsem se zase rozepsal emoticon emoticon .... aaaa vo tom to je...
6. únor 2015 v 17:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 co je to tady za flamewar, lidi neblázněte, @arinka6 to myslela určitě dobře
6. únor 2015 v 18:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš