RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8 hod47708
  • Jinak schůzka s pánem Obručníkem dopadla na jedničku a my se v pondělí budeme moc těšit na 3D návrh. A nakonec bude lednice vestavěná A+ vysvětlil co a jak třeba ohledně te lednice poradil s výběrem spotřebiču fakt super. 😎

• @erik1991  Eriku prosím, nepiš už "pán Obručník", ale pan Obručník...Nebo se cítíš být jeho leníkem? 😉

• @erik1991  Eriku, a to stavíš sám nebo s nějakou přítelkyní? že by třeba jste si to vyměnili - ona by přispívala sem a ty sis dělal cokoli jiného? 😃

• Sponzor fóra
  • @erik1991
    😃 😃 😃 Mám dojem, že ti to tu někdo radil. "Nešpekuluj a zeptej se v Lamontu...." 😃 😃 😃 A měl svatou pravdu. Jen se divím, že jsi se vzdal těch dvou + u té lednice . Aby tě ta lednice nezruinovala spotřebou. Pozor na to 🙂

• @pavelcent  nasaď mu zase brouka do hlavy... 😠

• @kolobezka1  my máme v projektu 4,18m zvětšovali jsme oproti standardu. 🙂

• @kotla
    @atilius
    @pavelcent  lidi, je mu 24, o rok mladší než můj syn. To ho trochu omlouvá 🙂

• @erik1991  vidíš já ti to říkala... 😃

• @slabici  no mě je 25 😃 a myslím, že podle jeho reakcí mu není ani 20 cet 😃

• @kristynr1  Každému není shůry dáno 😉 Taky si nedovedu představit, že by syn stavěl dům.. vypadalo by to asi nějak hodně podobně a ve finále bych to musela dořešit a dofinancovat já 😉

• Lidi dneska den blbec...máme klíče druhý den a už jsem stihla zabouchnout hlavni vchod i s klíčem v zámku 😶 ještě štěstí, že to je průchozí z garáže a tam je obyč fabka, jinak nevím jak by ten bezpečnostní zámek otvírali 😒
    Stalo se to někomu z vás??? A když stěhovali ledničku, tak jim sjela na hlavní futra a uštípli kousek dřeva 😠 málem jsem vyskočila z kůže, ALE....jinak musím pochválit přístup pána z RDR, i přesto že předání domu bylo včera, tak dneska po omytí okna jsem zjistila, že je škrábnuté sklo, hned jsme volali předávajícímu, objednal nové a máme po úklidu sepsat co ještě jsme našli, nakonec na barák ještě přijel a i to uštípnuté přilepil...no a chlapi z Lamontu!!! Maximální preciznost, do detailů seřídili, vysvětlili a uklidili...jsem prostě musela pochválit, když už nestíhají 😉

• @farka  Tak snad jste si ty pešky i s tou fasádou vybrali na hodně dlouho a vše půjde jak po másle 😉

• @farka
    Věř tomu, že zámečník by si s tou bezpečnostní fabkou poradil za 3 vteřiny i když je tam klíč. Jen to je min. za 500,-Kč . Osobní zkušennost. 😃

• @farka  stalo se nám to také. Klice zůstali zevnitř, ale jedny jsme měli venku. Rozhodne to netrvalo 3 vteřiny. Přivolany pan to dělal minimalne 5 minut a kdybychom neměli ten klíč venku, tak by to prý neotevřel. Ani by to nezkoušel. Navíc klíč zničil, na to nás ale upozornil. Když nám RDR dum předávali, říkali že to nikdo neotevře a tento pan potvrdil ze bez klíče opravdu ne. Tak nevím co si mám myslet o tom, když někdo řekne že je to za pár vteřin.

• Ano, zabouchnuté klíče v bezpečnostním zámku nejsou pro zámečníka problém, pokud nejsou zamčené. Taky osobní zkušenost, trvalo to pár sekund a stalo to tisícovku.

• Sponzor fóra
  • Měl jsem na bytě super bezpečnostní kování a bezpečnostní vložku GUARD. Zabouchl jsem si dveře i s klíčema zevnitř v zámku. Zámečník přijel, řekl otočte se a než jsem se otočil o 180 stupňů hlásil hotovo a dveře byly otevřený bez jakéhokoli poškození. Hleděl jsem jak tele na vrata, protože jsem ani neviděl nějakej nástroj v jeho ruce. Po známosti to bylo za 400,- jinak prý bere 750,-. Kdybych to neviděl, tak neuvěřím. Kluk šikovná 😃 😃

• @postavil  jestli jsou zamčené nebo ne by mu prý bylo jedno. Jinak nám se zamykaji automaticky nahoře a dole. Po zavření tam vylítnou dvě střelky aniž by se muselo otáčet klíčem.

• @farka  to je důvod proč hlavní dvěre musí být s klikou, asi ještě mnohokrát to se stane 😞

• @slabici  Mě je taky 26 a nechovám se jako erik... ani tak nezáleží na věku, jako na inteligenci a vyzrálosti. Alespoň v tomto případě. Je teda pravda, že už několikrát jsem kroutil hlavou nad tím co tu erik předvádí... 😐

• @farka  tak mě to sálo 1200kč 😶 26. prosince, příplatek za svátek asi 😃 bylo zabouchnuto, práce u mě na 5 vteřin.... přesně jak píše @pavelcent kdybych neviděl a že sem to vlastně ani neviděl 😃 v té rychlosti, tak neuvěřím...

• @petrsv1000  Tak u nás 1100Kč a práce tak na 3minuty.. ale my měli na bytě taky bezpečnostní.. pak jsme pořídili zevnitř jen ten otočný knoflík 😉

• @pavelcent  nejen u lednice ale i u myčky to šlo dolů zvednem zálohy na 5 tis.

• @erik1991
    Bude to stačit, myslíš .....?? 😉

• @erik1991  Eriku, a máte již vymyšleno, jak často budete měnit vodu pod plovoucí podlahou? 😎
    Becherovka se pokusil o vtip ...

• Prosim o radu zkusenejsi- zitra nam po roce bydleni prijede RDR na reklamaci- budou opravovat praskliny, vylezle srouby a spol... Jak moc po tom bude bordel? Prikrejou si sami pred praci okoli a pak po sobe uklidi?

• @jahudka.1  Až odjedou ani nepoznáš, že tam byli😉 Teda až na to, že budete mít opravené praskliny 😎

• @jahudka.1
    Trvejte na tom, že nechcete bordel. Mějte nachystané fólie na zakrytí, to nemají, ale chlapi se snaži udělat co nejméně nepořádku a uklidí po sobě. Chápou, že přišli dělat do funkční domácnosti a ne na stavbu. Alespoň u nás to tak bylo. Pro jistotu jsme jim to ale po příjezdu připomněli 😉 😉 😉

• @jahooodka  ja doufam, sice sem dneska neluxovala, ze to udelam az zitra, ale nerada bych tady tri dny lezla s hadrem😞
    @pavelcent  ok, diky🙂 pripomenu jim to!

• @jahudka.1  vše zakryjí a uklidí, neboj

• To byli u vás všech opravovat že to tak dobře znáte?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?