Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
Registroval se 23. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 219 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
Registroval se 23. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 219 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 @jahooodka tomáš dřevo nebo lamino?
11. pro 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @taticek1980 Lamino QuickStepemoticon
11. pro 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 přidám tedy názor na Lamont...nemyslím si, že to, že všechny kuchyně vypadají stejně dělá Obručník, ale dnešní trend, prostě to "frčí"...máme ji také podle "šablony" ale jen proto, že se mi takto prostě líbí...viděla jsem tu i kuchyně od nich, které jsou naprosto odlišné, protože to tak lidi chtěli...spotřebiče jsme řekli, že chceme zlatý střed, aby to bylo funkční a ne extra drahé a opravdu jsme v katalogu vybírali podle ceny střed a aby to umělo to co chci, p. Obručník hodně nasazoval svoje favority, ale když jsem nechtěla, debatovali jsme proč jo a proč ne a našli kompromis, nedělá tuto práci krátce a zkušeností má mraky, proto ví co je doporučit a co je šunt...třeba ameriku nám rozmlouval 30 min. a stejně neuspěl emoticon .... ikea, no má super úložné prostory a vychytávky a dekorace, ale kuchyň na 20 let bych od nich nebrala, viděla jsem několik a nevydrží, ta cena za to nestojí...
11. pro 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pholikov
12
Registrovala se 14. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pholikov
12
Registrovala se 14. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @jahooodka diky. Ty mas otevrene přízemí, tak to vypadá dobře. Jenže u nás by to ubralo asi dost místa.zitra jedem omrknout sedačky, tak uvidíme.
11. pro 2015 ve 13:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
 @jahooodka z fotky vypadá hezky, ale není nad dřevo emoticon
11. pro 2015 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @taticek1980 ....Nicméně můj obchodní talent hlavně pak šarm na elements zapůsobil a ušetřil jsem nemalý peníz. emoticon/ Chlape, tys mě při pátku fakt pobavil emoticon
11. pro 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 Díky všem za názor ohledně Lamontu. Je fajn mít srovnání a názor vícero lidí a vážím si vašeho zapojení do tématu!
11. pro 2015 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @kotla v kalkulaci ze SIKA je napočítané úplně vše. Pak to jde na RDR a ti udělají do své kalkulace rozdíl od standardu. Nicméně třeba spárovačku jsme měli naúčtovanou i tam. Nechápu a hned jsme se ozvali. Odmazali ji. Dále například jsme vybrali dlažbu ve standardu a chtěli příplatek. No co to je? Hádali jsme tak dlouho, že barák už stál a kalkulace nebyla podepsaná, nakonec ustoupili, věřím, ale že to dělají dál a ode mě chtěli mít pokoj.
11. pro 2015 v 17:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @mmissy takze jinymi slovy byt drzka a nenechat si nic libit...no jeee,to si se mnou asi chlapci uzijou emoticon pritel se uz ted desi,jak se s nima budu hadat o desetikoruny emoticon
11. pro 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @mmissy Moc Ti děkuji za upozornění. Dneska jsem dostala nějaké info na email z našeho OC, paní Mastná je neskutečně rychlá a spolehlivá emoticon...jak přestanu šudlat cukroví, podívám se na to. Už jsem si ale všimla, že máme započítáno prkénko na wc, které jsme nechtěli, chtěli jsem softclose, kvůli dětem a máme obyč..ale chápu, že jsme všichni jen lidi..ale pokud někdo účelně chce šidit, to netoleruji a na to si dám pozor, jasná věc emoticon
11. pro 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @margot_ka emoticon Tak ty desetikoruny jsou snad s nadsázkou emoticon ...ale je fakt, že kontrola je nutná..
11. pro 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 nám dneska taky přišla kalkulace ze Sika a koukám, že je to pěkná pálka emoticon - škoda, že schválíme dopředu něco, o čem ani nebudeme vědět, kolik budeme doplácet emoticon předběžně jsem si zkoušela od té ceny odečíst standard za dlažbu a obklady, pak paní v Elements myslím říkala, že do Largo 98 proplácí RDR sanitu za cca 40 000 Kč (ale už si nepamatuju, jestli to je včetně DPH), no a jsme na ceně doplatku 86 000 Kč včetně 21 %DPH emoticon tmely, silikony ani spárovačky jsem neodečítala - to RDR fakt nehradí? emoticon
11. pro 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @campari1 A v kalkulaci to nemáte? My tam máme, že je to vypočítáno pro obklady v ceně 400 Kč, vč. ceny práce, lepidel, tmelů atd. Taky jsme ze Sika dostali kalkulaci včetně napočítaných lepidel, ale to rozhodně platit nehodláme. Ale nevím, jak to chodí konkrétně u RDR, jen předpokládám, že v kalkulaci by mělo být napsáno, za co ta cena je
11. pro 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @slabici aha, tak to jsem nevěděla, že těch 400 Kč je včetně tmelů, lepidel a práce...v kalkulaci ze Siko je všechno rozepsané, spíš se moc neorientuju ve standardu od RDR, viz např. obklady -" Obkladačky jsou v ceně materiálu do 300 Kč/m2, maximální povolený rozměr 400 x 600 x 8 mm.Tenká skleněná mozaika není v objektech RD technologicky proveditelná.Za lepení různých odstínů, ozdobných pásků nebo listel je dopočítán příplatek za pracnost dle konkrétní místnosti."
čili oni si tam můžou hodit příplatek za "pracnost" jaký chtějí, nepíšou, že je v ceně std započítaná i cena lepidel, spárovačky atd...no, bude to ještě zajímavé, asi pak vytáhnu kalkulačku a všechno si zkontroluju a propočítám (beztak mi manžel říká, že se na mateřské nudím emoticon )
11. pro 2015 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @slabici jinak jestli myslíš kalkulaci baráku od RDR, tak to jsme ještě nic nedostali emoticon jsme rádi, že nám aspoň přišel projekt v papírové podobě...
11. pro 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
 @campari1 A máte alespoň rozpis, kolik konkrétně z celé částky je cena koupelny a WC? Siko dodává dlaždice na m2, takže se dá celkem slušně dopočítat, kolik je to m2 a kolik je kalkulace od RDR. Z toho zjistíte, jestli to vychází "jen" na 300,- Kč/m2 anebo je to větší celková částka a pak v tom musí být ještě něco dalšího. Ale jak říkám.. nevím, jak přesně vypadá rozpis u kalkulace u RDR, takže je možná opravdu problém cokoliv kontrolovat.
11. pro 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @slabici právě že nemáme ani to emoticon žádný rozpis, jen hrubý odhad ceny pro celý dům včetně solárů, žádný rozpis, žádná kalkulace, nic...takže jsem jen našla cosi na jejich stránkách, kde píší zhruba ceny standardu, ale připadá mi to stručné a ne moc specifikované...naštěstí máme čas, takže to zatím až tak neřešíme, ale po svátcích je začnu bombardovat dotazy emoticon
11. pro 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @campari1 Ty ceny na stránkách RDR jsou bez DPH, jestli chceš, pošli mi do IP email, pošlu Ti co mi dnes došlo..třeba Ti to trošku pomůže emoticon
11. pro 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @kotla jé, moc díky, už jsem ti napsala emoticon
11. pro 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @campari1 emoticon
11. pro 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @kotla samo emoticon ale pokud se me budou snazit osulit,tak si tobteda libit nenecham...uz dost na tom,ze jen za tu blbou kulnu u 74 nam odectou jen blbych 60tis bez DPH emoticon
11. pro 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lopp
8
Registroval se 10. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 644 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lopp
8
Registroval se 10. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 644 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Staví dům na klíč, inzerují jak cena je konečná a pak vám chtějí naúčtovat jako nadstandard tmely a spárovačky... Bych řekl, že to chci ve standardu, už jen pro tu srandu, abych viděl jak je tam bez té "nadstandardní výbavy" přidělají experti... emoticon
11. pro 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
 @campari1 @lopp Taky si myslím, že by obyč lepidlo aj. mělo být součástí té kalkulace. Když si prostě vyberete dlaždice do té jejich ceny, tak tam nemůže být příplatek, protože ta cena je za dům na klíč, tj. včetně obkladů a dokonce i nalepených emoticon Oni spoléhají na to, že do 300/m2 se nikdo nevejde.
11. pro 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Není to náhodou tak, že příplatky za spárovačku a tmely jsou jen v případě, že si přejete různé tóny těchto věcí? Standard bude šedá spárovačka, bílý silikon. Pokud chcete jiný, připlatíte si, pokud se ceny liší. A to si myslím, že se liší. Nebude to tak, náhodou ? emoticon
Cena obkladu 400,- Kč/m2 je cena obkladu a ne cena obkladu+lepidlo+spárovačka+křížky na spáry+špachtle a já nevím co ještě. To někdo musel špatně pochopit.
11. pro 2015 ve 21:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lopp
8
fotoportrét
fotoportrét
lopp
8
 @pavelcent A hle, že mně to nepřekvapuje, že jste se ozval zrovna vy... ještě by mohl dorazit další rýmařovský kolemkolem s dalším vysvětlením, aby to bylo komplet... emoticon

@slabici Jasně, že na to spoléhají a pak si to všechno napočtou, klasika ... emoticon
11. pro 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @lopp
Nevím,proč bych se neměl ozvat, když vidím, že tu někdo rozpoutal zbytečnou hysterii o tom, že ve standardu RDR není lepidlo, spárovačky, tmely atd. Pokouším se to jen uvést na pravou míru. Předpokládám, že nikdo nevěří tomu, že by lepidlo, spárovačka, tmely byly nadstandard - to by bylo vážně úsměvné. A s cenou obkladu a dlažby jakbysmet. Cena od Sika je jedna věc a finální nacenění od RDR, které z té kalkulace od Sika vyhází, je věc druhá. Pamatuji si, že jsem se taky celkem po obdržení kalkulace od Sika zhrozil, ale po kalkulaci od RDR to vypadalo úplně jinak. Takže proto se domnívám, že je to naprosto zbytečný humbuk. Nic víc, nic míň.
Pokud by to mělo být tak, jak tu někteří nastiňují, budu na RDR nadávat, v tomto směru, také. I když by mi to mohlo být u (_!_) emoticon emoticon emoticon
11. pro 2015 ve 21:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
 @pavelcent Divím se Pavle, že se ti chce na ty trolly vůbec reagovat. Samozřejmě, že lepidlo atd jsou schované v ceně práce, barevné spárovačky jsou asi nadstandard, ale jsou to haléřové položky, které jsem vůbec ani neřešil v cenovce. Prostě už se tu zase plácá a trollové trolí. Já jen dodám, i když mi zdupali otvory, jedna stěna není košér (půdorys lichoběžník, ale ničemu to nevadí), podlaha v kuchyni zatím netopí a pár drobností, které se dodělají a některé již se odstranily, bych tuto firmu doporučoval. Jednak nebrání se přiznat chybu a nabídnout řešení ke spokojenosti klienta. Navíc mě upozornili, že obklad v koupelně není zcela v pořádku (drobná vada materiálu aniž bych si toho všiml - drobná zrnka v obkladu), vyměnili bez problému a dodali materiál ještě navíc. Tomu já říkám solidní jednání. Dále pak obchodní zástupce zavolá zpětně a popřeje hezké bydlení, ačkoliv by mu to mohlo být u prdele. To jsou sice drobnosti, ale hodny opravdových profíků. Takže vy trollové RDR FOR EVER! a já chci být stále mlád... emoticon
11. pro 2015 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
 Prosím všechny Rýmařováky o radu. Jaké dřevo zvolit na zadělání půdy v NOVA 101??? Myslím tím prostor kolem pochůzí lávky. Doufám, že se konečně dočkám větší odezvy než reakce na stupidní dotazy od "ERIKA". Děkuji
12. pro 2015 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
 @taticek1980 myslím, že mmissy tu popsala celkem jasně, že snaha o nefér jednání a vytažení dalších peněz prostě byla. Co je ns tom trollovského? Prostě to chce i u RDR kontrolovat, ozvat se, vysvetlovat. Tím netvrdím, že je celá firma k nicemu. Jen to občas zkusí taky. A je dobrý na to upozornit, aby lidi neusnuli na vavřínech emoticon
12. pro 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikiza
19
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 56 příspěvků. Má 5 přátel. Region Šumperk.
  • Stavím dům
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
vikiza
19
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 56 příspěvků. Má 5 přátel. Region Šumperk.
  • Stavím dům
    Region Šumperk
 Prosím Vás, dovolil Vám RDR vlastní vchodové dveře nebo jste si museli brát od nich?
12. pro 2015 v 11:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš