Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 A už vubec nemluvím o tom, ze pri dotazu na podlahovku do Kubis 74 mi projektant napsal ze navyseni ceny bude o cca +100k a někomu tady nauctovali +120k bez DPH... A to je teda docela rozdíl.
5. led ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @pafipaf2 Tepichy na zahrade to mame v sirokem okoli jen my :D To mi poradil pan Svehla z Rymarova. Na koberce dat sterk, nebude se tolik zamackavat do bahna a na jare se to vse snaze odklidi emoticon
5. led ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @silenoz jj to nám taky říkal emoticon ale vypadá to legračně. emoticon
5. led ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
 @zmrz_lina záleží i na podlahové krytine, třeba vinyl potřebuje podložku která do 101 vycházela na 35000,- a jelikož jsme podlahovku chtěli všude, vzdali jsme se vinylu a šli do plovoucky protože rozdíl byl kolem 80.000,- (příplatek za vinyl + příplatek za podložku)
5. led ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @betotemi jednalo se ciste o cenu za změnu z topení primotopy na topení elek.podlahovkou.
5. led ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @kristynr1 Občíhla jsem je v centru města emoticon, mám je nafocené, u KS je ukážu a protočí se mi panenky nad cenou :D
5. led ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
 @zmrz_lina My dostali na obchodním centru v OL katalogy Quick-stepu, kde byla i fota celých ploch a ceny jednotlivých typů. Limit ve standartu byl tuším 300,- Kč/m2 a vybrat se celkem dalo. Lepší podlahy z toho katalogu ale byly o dost dražší.
6. led v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 232 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 232 příspěvků. Má 4 přátele.
 @betotemi
@zmrz_lina Ta podložka pod vinyl se dává u el. odporové podlahovky. U teplovodního topení není nutná. Příplatek za podložku je skoro stejný jako příplatek za vinyl.
6. led v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 @kotla vchodové dveře si můžeme dodat sami? od jiné firmy než Kasard? emoticon já mám doma akorát katalog Kasard, ale tam jsou jenom interiérové dveře a ať hledám, jak hledám - nikde jsem ani na webu RDR katalog vchodových nenašla emoticon tím neříkám, že tam není, jenom asi neumím hledat emoticon
6. led v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @campari1 vptrend.cz
6. led v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @campari1 co vim tak pouze plastove tyto VP TREND nebo drevene - na firmu si nevzpominam, ale moc je v RD nedoporucuji. Pokud mate palstova okna, tak dat i dvere.
Jinak mame vybranou Nezarku ve zlatem dubu - http://www.vptrend.cz/vyrobky/plastove-dverni-vyplne/lisovane/nezarka-ne/
6. led v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
 @pafipaf2 @kristynr1 My máme dřevěné a myslím, že to byl asi taky standart nebo příplatek menší než nějakých těch cca 15 tis. My je vzali hlavně proto, že jsem si v těch plastových nemohla vybrat a nebo za velký příplatek. Ale upozorňovali nás, že mají menší životnost, že to chce aspoň stříšku. Dostali jsme k nim nějakou sadu na údržbu (nějakou penetraci). Líbí se mi víc než ty plastové, ale taky to není nic extra - jsou prostě natřené na hnědo. A když myslím na hnědo, tak opravu na hnědo, prostě dřevo natřené hnědou barvou, žádné tónování nebo tak, aby byla vidět struktura dřeva, což mi přijde velká škoda. Prostě vypadají jako plastové hnědé.
6. led v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 Dnes ráno při odjezdu do práce jsem si všimla tajiciho sněhu na naší střeše. Máme 14 dnů staré Largo. Je to asi metr široký pas,který se táhne od vyústění ventilátoru dolů. Takže si asi vytápíme střechu. Také nám začala téct rezavá voda z ventilátoru v koupelně. Prosím, neměl jste někdo podobné problémy?
6. led v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @campari1 Myslím, že vchodové dveře nejdou vlastní dodávkou. Alespoň to tak bylo
6. led v 11:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 děkuju všem za odpovědi emoticon už se na ty plastové koukám, ale nějak se mi nic moc nelíbí emoticon
@lissie dřevěné natřené na hnědo - no to je teda veliká škoda, to už snad radši plastové, ach jo emoticon
6. led ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Pokud mate drevena okna, sel bych do drevenych i dveri. Pokud mate plastova, tak vse v plastu. Sjednotite barevne stejne a i udrzba bude stejna ;)

Dnesni den:
- snih taje, venku je 3C :(
- hotova provizorni prijezdova cesta
- hotovo uz maji lesenari
- privezena jedna ToiToi emoticon
- vecer by mel dorazit jerab
6. led ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @campari1 Nemyslela jsem to tak, že bych měla vlastní dodávku emoticon Jen, že mám vytipovaný vzhled, tak bych je chtěla, pokud budou za solidní cenu, jinak nee. Určitě nejdou dveře vlastní dodávkou, uvědomila jsem si to především, když jsem se podívala na fota v albech již bydlících-ta stěna, kde je vchod je vždycky již se dveřmi a visí na tom jeřábu emoticon Asi by se jim pak špatně ty dveře domontovávaly..ale je to škoda, mám pocit, že jsou strašně drahé emoticon
6. led ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @silenoz A než se nadějete stavíte/bydlíte emoticon
6. led ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @lissie
@campari1 My máme také dřevěné dveře a jsou od fi. top wood windows- nabídli nám přímo při KS.
6. led ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Dnesni fotky: http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/NOVA_101_-_zakladova_deska_a_pripojky/#2016-01-06stavbaNova101P1090934.jpg emoticon
6. led ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @jimika já tomu rozumím, ale můj dotaz zněl (bez ohledu na konečnou vybranou podlahu - tak daleko totiž zdaleka nejsme), o kolik se navýší cena domu při změně na podlahové vytápění. Odpověď byla o cca 100 tis. Kč a pak jsem se tady dočetla, že tu někomu naúčtovali u stejného domu za změnu vytápění 120 tis. Kč bez DPH, tzn. místo nárůstu ceny o 100 tis., co tvrdili mně, je to nějakých 140 tis. a to už je teda sakra rozdíl.
6. led ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @silenoz Proč se dřevěné dveře nedoporučují? Kvůli životnosti nebo vzhledu? Nám u KS nabídli dřevěné v ceně standardu, víc jsme to neřešili. Okna plastová, vše v bílém. Pršet na ně nebude. Počítám, že s plastovýma bychom si funkčně nijak nepomohli a na vzhledu to též moc poznat nebude.
6. led v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @jimika nam pan Radil pri specifikaci doporucil plastova, protoze budeme mit naprosto stejny zlaty dub jak na plastovych oknech, tak na oknech + jednodussi udrzbu...ale je to detail. S drevenymi jiste neudelate spatne. Cena byla tusim temer stejna jako u plastu. Jake dvere mate a za kolik? My mame plastove, design Nežárka a stoji 42.769,- bez DPH. Odectou nam 22.731,- bez DPH. Pekne drahe dvere, ale to byly jakekoliv oproti standardu.
6. led v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @silenoz Je pravda, že nám řekli, že u barevného dekoru se nemusí přesně shodovat odstín. Ale u bílých jsme to neřešili. Nechali jsme OSTRAVA ve standardu bez skleněné výplně. Dole 1/3 plná, nahoře 2/3 plná. Žádný příplatek. Okno v zádveří bude. Chtěli jsme standard cenu, protože u nás nebudou vchodové dveře vidět ani z ulice, ani od sousedů, ani ze zahrady. (Jsou umístěné pod střechou v uličce mezi domem a garáží).
6. led v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
 @campari1 Mrkni na dveře ke mě do alba.
6. led v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @silenoz
@campari1
@jimika
Nevím, jak je to teď, ale když si pročtete starší diskuze, tak na plastové dveře se dost nadává. Že pouští zimu, kroutí se, netěsní. Nám tedy pan Lašák doporučil dřevěné, myslím, že snad pro náš dům i byly ve standardu, a mluvil o tom, že zvažují úplné vypuštění těch plastových z nabídky.
6. led v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brett
Registrovala se 26. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
brett
Registrovala se 26. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků.
 @atilius tak to pán Lasak říká asi každému něco jinéhoemoticon
6. led v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
 @brett Nevím, ale podle diskuze z předchozích let myslím, že ten plast za moc nestojí, pokud nezměnili dodavatele. Ohledně dekoru má jistě pravdu, že dřevěné budou vypadat jinak než zbytek plastových oken.
6. led ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @atilius atilius @silenoz
@campari1
@jimika
Nám hned nabízel plastové, že si je lidé berou ale já od začátku chtěla to dřevo, a doplatek máme necelých 5tis bez dph mám v blogu. A budou s mléčným sklem. Na to, že bude maličko jiná barva, na to nás upozorňoval ale nám to nevadilo. Myslím, že nemusí být vše úplně nalajnované do jedné barvy.
6. led ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 Chtěla bych se zeptat, je tu někdo, komu zprovoznili na stavbě kamna? nebo jste si museli zařídit svého kamnaře?
6. led ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš