Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 @pafipaf2 tak to je fakt rozdíl - za dřevěné doplácet 5 nebo za plasťáky přes 20 emoticon nevím proč jsem si myslela, že to bude naopak...
6. led ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @campari1 já si taky myslela, že budeme doplácet hodně ale nakonec jsme byli spokojení. emoticon
6. led ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @pafipaf2 teď jsem se na ně koukla k tobě do alba a líbí se mi moc emoticon nepamatuješ si, co to je za typ? aby nám při KS netvrdili, že je nemají, protože jsem si asi vybrala emoticon
6. led ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @campari1 zitra rano se ti podivam co to je. My jen sklo nebudeme mit u kliky ale u pantu tak kdyz si necele 3t pockas tak ti vyfotim ty naseemoticon
6. led ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 Mohla bych se ještě zeptat, kdo jste si nechal během stavby dělat sokl, jak to probíhalo a kolik to stálo?
6. led ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @campari1 Já jsem si myslela úplně to samé emoticon
6. led ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @kotla sokl se dělá až po stavbě a dělá ho firma co dělá základy cca 15.000 kc, my sme si ho dělali samy cca 5 000 kc
6. led ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @kristynr1 Díky Kristi!
6. led ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzmenda
216
Registrovala se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 32 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zuzmenda
216
Registrovala se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 32 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Brno
 Mame za sebou 2.den stavby Larga,vse frci jako po masle emoticon
6. led ve 22:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @zuzmenda Bájo emoticon
6. led ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
 @zuzmenda noo pěkně jedou kluci
6. led ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @pafipaf2 My jsme zvolili vchodové dveře plastové2/3 horní sklo s bezpečnostní folií, doplatek 2500 na dveře, 600 sklo + kování za 1800. Viděli jsme je na OC a jsme spokojení. Doplácet za designové dveře se nám už nechtělo. Při KS nám řekli, že kvalita dveří se už výrazně vylepšila. Tak jim věřímeemoticon
6. led ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
 Už máme termín montáže - 22. února, K.S. jsme měli 21. října s p. Lašákem, který byl výborný. Nemá smysl spekulovat nad doplatky dopředu, všechny ceny vám řeknou při konečné specifikaci, z 90% to pak v ceně po k.s. odpovídalo. Doporučuju vzít si sebou na ks notebook a rovnou sčítat doplatky v Excelu.
SOSB jsme podepisovali na konci května. Myslím, že Rýmařov už přestal být pod takovým tlakem, jakým byl od jara 2015. Kdybychom víc tlačili, mohli jsme mít termín montáže v lednu, ale nechtělo se nám z Prahy v zimě, tak to necháváme až na jaro. Problém byl jen s přidělením termínu konečné specifikace, na ten jsme čekali od června. Budoucím stavebníkům doporučuji nečekat před podpisem SOSB na zpracování cenové kalkulace po vyjasnění, jak bude domeček vypadat, cena se pak dá upravit, v konečném efektu to prodlouží zařazení mezi zakázky RDR. Doporučuji podepsat SOSB co nejdřív. A rozhodně nedoporučuji jako projektanta pro usazení domu do terénu p. Valkouna z Prahy, to byl největší problém a zádrhel naší stavby. Ten člověk už na to opravdu nestačí, měl by si to přiznat a odejít do zaslouženého důchodu emoticon
6. led ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @thomas_ Konečně tu přispěl někdo, kdo bude stavět Novu 77 emoticon..je nás tu jak šafránu :( Držím palce, a pokud budeš dávat fotky, ráda se na ně podívám emoticon
6. led ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @kotla
@campari1 I já si myslela, že budou dřevěné dražší. a docela nás to překvapilo =)
7. led v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
largo122
Registrovala se 24. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
largo122
Registrovala se 24. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků.
 @konkat
Podívejte se také na půdu, jestli tam nemáte mokro (stékající voda z odtahových trubek, pokud je pod nulou - kondenzuje pokud roury nejsou pořádně obaleny). Jinak - ihned hlašte jako závadu do RD. Totéž platí pokud se objeví voda (vlhkost) u ostatních potrubí procházející půdou (jako je odtah digestoře). Naše zkušenost emoticon.
7. led v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 Moc děkuji za radu, pořádně to prohlídneme. Už jsem to byla obhlédnout, ale ne tak poctivě, abych to osahávala, ale je pravda, že trubka, která vede z kapajícího ventilátoru není úplně dobře zabalená kolem dokola, spíš je to tam takové zastrkané.
7. led v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 Dneska mi volal pán, že přebírá ZD po panu Krajčovi, prý bychom měli dělat desku už v březnu emoticon Povolení by mělo být během příštího týdne, SoD pak co nejdřív podepíšeme a uvidí se..Píšu to jen proto, že se asi RDR pomalu vrací do starých kolejí, asi nabrali nové lidi emoticon
7. led v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
Registrovala se 21. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
Registrovala se 21. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Zlín.
 vím že bych zpětně dohledala...Prosím jak dlouho trvá stavební povolení,dnes mi bylo řečeno od projektanta že nato mají 30dní ?se mi nezdá :-/ ale třeba doba se změnila emoticon
Jinak holky kdy jste řešily vizualizací kuchyně a koupelen ? děkuji mockrát
7. led ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
 @amari Vizu až s projektem v ruce. Ale přibližnou představu je dobré mít předem. Ono to povolení je asi těch 30 dnů, ale dlouho trvá, než se dají dohromady všechny podklady pro to podání na SÚ. Počítej tak aspoň 1/2 roku.
7. led v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
 @jimika moc děkuju s tím počítám emoticon
7. led v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @amari stavební povolení nevím ale my měli ohlášku a ta byla skoro hned čekali jsme týden a něco. jinak koupelnu a kuchyň jsme vybírali podle toho jak jsme věděli termín ks. To jsme pak hned začali prakticky řešit a domlouvali si termín. vycházelo nám to totiž na letní prázdniny a do toho bylo hodně dovolených.
7. led v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 Lidi, kdy Vám dali z Lamontu vedět, kdy Vám přijedou montovat kuchyň? Neobdrželi jsme žádný dopis ohledně předání domu ,,ale to prý Všem tedy asi neposílají" mno ale ani z Lamontu, také zatím bez nějakých zpráv. Nebo jste si do Lam. volali sami?
7. led v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @pafipaf2 oni volali sami, asi týden před začátkem stavby domu...
7. led v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @farka super děkuji =) tak to ještě týden vydržíme, pak už se snad dozvíme =)
7. led v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak probíhá 1.den montáže. Zda jste tam byli celý den nebo jen na dopoledne. Děkuji za odpovědi
7. led ve 21:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @barca_h Byl jsem tam od rána do večera s přestávkou na oběd a pod vlivem brufenu emoticon Já myslím, že je dobré tam být ráno, seznámit se, kouknout, že mají všechno a vše je v pořádku. Ale je skvělé tam být celý den a vidět, jak to roste ;)
7. led ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @atilius Já si zase říkám, že by bylo super vidět ten první den, jak to začíná a pak až vstoupit do hotového domku emoticon To by bylo vzrůšo emoticon Ale určitě je praktičtější tam bývat, když se něco na poslední chvíli může ještě třeba pozměnit.
7. led ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @barca_h já si beru dovču na první 4 dny pak už zas musím do práce, protože si chci vzít dovču ještě na stěhování =) ( odhaduju konec února ) emoticon emoticon emoticon Já se tákkk móóóc těšíííím emoticon
8. led v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haveja
1
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
haveja
1
Registroval se 16. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Region Benešov
 Ahojte, sleduju tu diskuzi uz skoro rok, diky za vase poznatky. Me to pomohlo, jinak my taky už budeme stavet 18.2. V 6:00. emoticon Navstivili jsme v Praze OC Rymarov, Pan Střelka a pani Jojková. Oba jsou hodní milí a ochotní. Super komunikace, kdyz jsme s pritelkyni neslyšicí. Budeme stavet u Benešova u Prahy. Stavime Nova 101 s zvetsenou garazi. SoSD na konci března. KS - 15.7 s Lašákem, vse OK! Zakladova deska na zacatku rijna, od Pana Střelky jeho party, super domluva, prace na výbornou, meření, bargovaní, pak zkruzovani studny, cisticky, a jimky. Pak 14.1. prijede pan z Rymarova na prebirani ZD. emoticon pak Stanitarni vybaveni a dlazby od Sika, vse taky ok, v zari podepsana kryci smlouva. Jen v prosinci na chvili strasili ze uz nemeli jeden typ dlazeb! emoticon A pak nakonec to sehnali ze slovenska! emoticon
Jinak nejvic zdrzovali hodne veci, cekani na projekt domu na jare (6 tydnu misto 3 tydnu) , pak stavebni povoleni v lete( melo by do 2 tydnu, nakonec 2 mesice- studna, cisticka), pak cekani na konecnou cenu, (o mesic pozdeji, taky jsme dlouze jeste vybirali v Siku. emoticon ) Hypoteka, taky nejakou dobu trvala (p. Vrána, nakonec sehnal hodne levnou hypoteku. Bezva emoticon )
podepsan SOD na konci rijna. Tak ted cekame, uz se blizi... emoticon
8. led v 08:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš