Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @silenoz super díky, ty interiérové dveře to máš lamino nebo dýhu, jaký je to barevný dekor.
26. led v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1300 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1299 příspěvků. Má 67 přátel.
 @farka super. Tak to bychom teoreticky mohli sosb podepsat klidne hned a pozemek dal hledat emoticon stejnak hledáme pozemek takový, aby na to Kubis 74 sel napasovat, ptz se nám líbí dispozičně a hlavně je pro nás za akceptovatelnou cenu.
26. led v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maka101
16
Registrovala se 27. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 3 přátele. Horní Datyně, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov-Horní Datyně
fotoportrét
fotoportrét
maka101
16
Registrovala se 27. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 3 přátele. Horní Datyně, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov-Horní Datyně
 Dobrý den, mám dotaz na ty kteří mají číslo popisné prilepene na baráku, čim jste lepily? Bude to držet lepidlem Mamut?
26. led v 11:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @mo3108 Kingfire parat je výborný, má krásný design a šetří cenné mistoemoticon Jenom je dražší.
26. led ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @maka101 tekutým hrebikem přilepit
26. led ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @kristynr1 Ještě, že tekuté hřebíky znám, jinak bych si myslela, že si děláš srandu emoticon
26. led v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrandocz (32 r.)
Registroval se 22. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
lotrandocz (32 r.)
Registroval se 22. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Rakovník.
 @pafipaf2 On ani není potřeba extra speciální. Stačí úplně běžný beton. (Základová deska-podkladní beton se běžně dělá C16/20)
26. led v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @erik1991 Nakonec jsem vybral lamino kvuli vetsi odolnosti. Dekor mame v prizemi dub-natural a v patre dub-rustik ;) Vypadaji moc pekne.
26. led ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Dnesni predavka byla celkem uspesna...cca 2-3 hodiny s panem Vagnerem :D
Jen nas prekvapilo otevirani francouzskych dveri v obyvaku. Kdyz jsem je chtel otevrit o 90stupnu, tak uz v cca tak 60 stupnich vadila dlazdice...mame dole dlazbu. Divim se ze tohle nemaji vychytane, vzdyt domu s dlazbou musi delat x. Takze ctyri dlazdice odstranili a vse OK ;) Jen ten Siemens na nastaveni kotle musim zitra poradne vychytat (furt tam neco blika ikdyz vse potvrdim :D ), nikdo mi to nepredvedl a teplota tam byla 21,5C coz me pridje zbytece na to ze tam jeste nebydlime a mame stavebni tarif.
26. led ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @silenoz Gratuluji k úspěšné předávce emoticon
26. led ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @silenoz Také gratuluji =) a přeji ať domeček pěkně slouží. emoticon
26. led ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @silenoz taky gratuluji.... Jinak ohledně dveří lamino kvůli větší odolnosti na rozdíl od dýhy?
27. led v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 Chci se zeptat ohledně aku jímky. K čemu všemu vlastně slouží a jestli v mém případě není zbytečná když nechci zalévat stím zahradu. Projektant mi tedy řekl že 1m³ bude stačit když nechci zalévat zahradu. K čemu mi tedy ta voda poslouží? K splachování a praní prádla?
27. led v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 Prosím, byl by tu někdo ochotný vypsat, co všechno je potřeba doložit pro stavební povolení?Projekt...to je mi jasné, ale jaké vyjádření? (e-on, obec, kanalizace...atd)?? komín... Moc prosím, asi mi z toho hrábne emoticon emoticon
27. led v 11:53  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
Registroval se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 116 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
Registroval se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 116 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 @terkakl03 doporucuii zajit na prislusny sravebni urad, kde ti radi daji seznam toho, co vyzaduji. Ono nektere stavebni urady vyzaduji vic, nez jine. Zalezi na lokalite atd. Tady ti kazdy rekne jen to, co sam zazil...
27. led ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @terkakl03 Je to přesně, jak píše @olomonteum, co úřad, to trochu jiné požadavky a pak taky záleží, kde chcete stavět - chko, památková zona, napojení na kanalizace atd atd. To je potřeba řešit konkrétně se stav. úřadem, to se nedá zobecnit. Asi to je v nějakém stavebním zákoně, ale to už je lepší jít na ten úřad emoticon
27. led ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @maka101 Lepili jsme Mamutem a po 4 letech na fasádě v pohodě drží... emoticon
27. led ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @terkakl03 Přesně.. my jsme zašli na stavební úřad a dostali seznam. Taky podle podlahové plochy jsme mohli jít do zkráceného řízení, takže stavební povolení ani nebylo třeba jen ohlášení stavby a územní rozhodnutí. U těchto 2 žádostí je vždy seznam, co je k tomu třeba a podle toho jsme jednotlivé věci dokládali.
Tady napravo jsou dokumenty. My jsme s Novou 101 podávali formulář 7 a 8. Ale zastávka na stavební úřad a obec je nutnost ;)
27. led ve 13:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
 Mam dotaz na ty, co maji podlahove topeni Fenix @pavelcent Taky vam podlaha v koupelne topi nezavisle na nastavene teplote vzduchu? Vsechny pokoje topi dle nastavene teploty na vzduchovem cidle s omezenim max teploty podlahy. Zadveri nema vzduchove cidlo, to topi jen dle podlahoveho. Koupelna topi ale jinak. Topne žebříky topi dle vzduchoveho cidla,ale podlaha topi jako zadveri, tedy pouze dle na nastaveni podlahoveho cidla. Tento stav mi nevyhovuje, neb pri tech letosnich velkych vykyvech teplot dochazi k pretapeni koupelny, ackoliv podlahu jsem uz snizil na 24. Nizsi teplota zase naopak byla malo, kdyz bylo minuly tyden -15. Nicmene nevim, jak to prenastavit a v manualu od fenixe jsem nic nenasel.
27. led ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @olomonteum
Obě koupelny a spodní chodbu+předsíň řídím pomocí analogového čidla vzduchu. Čili to topí stejně jako pokoje. Podlahové čidlo tam funguje víceméně jako havarijní a neřídí se podle něj vytápění. Topné žebříky v koupelnách nejsou nijak napojené či spojené s podlahovým topením a to z důvodu možných problému s regulací dvou (podlaha, žebřík) systémů topení. Žebřík si pustím kdy chci a na jeho vlastním termostatu reguluju jeho výkon. Takže pohoda. Moje rada zní - pokud dáváte podlahové topení do koupelny a zároveň žebříky, regulujte podlahu pomocí centrální řídící jednotky a žebřík nezávisle zvlášť.
27. led v 16:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
 @pavelcent diky za rychlou odpoved. pockam, zda se jeste nekdo neozve. Jde mi o to, zda to ted tak standardne zapojuji, ci zda se treba elektrikar nespletl a misto pro podlahu to vzduchove cidlo spojil s temi zebriky. Kazdopadne kazda koupelna ma 2 jistice- jeden pro zebrik, druhy pro podlahu. Co si vzpominam z KS, tak vytapeni koupelen bylo dimenzovano na soucet podlahy a zebriku. Rezim ,ktery uvadis, mi prijde jako dobry. Nicmene vyhrate rucnik mas pouze ve chvili, kdy si vzpomenes pred sprchovanim zebrik zapnout. Ja mam v 9 vecer nastaveno zvyseni teploty, takze mam vecer vzdy rucniky nahrate... tot asi jedina vyhodna emoticon spis je to prkotina, ale i za to jsou kladne body
27. led v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
 @pavelcent celeho "problemu" jsem si vsiml ve chvili, kdy spodni koupelnu jsem nastavil na 20 a ve realu v ni bylo 22 a podlaha stale topila na 27. Prozatim jsem tedy podlahu snizil na 24. Ale jak ve spodni koupelne jede pracka a susicka, tak je tam obcas pres 20 a podlahaporad zbytecne topi dal... nekterych detailu si clovek vsimne, az je doma na marodce a ma na vse vic casu emoticon
27. led v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @olomonteum musím se přidat k @pavelcent - žebříky si reguluji nezávisle na podlaze podle potřeby sušení ručníků nebo oblečení, teplota v koupelnách je nastavená stejně jak v pokojích a průběžně přitápí jen když čidlo klesne pod 21°C a pokud do koupelen pere slunko a teplota se vyšplhá třeba i na 24°C, podlaha netopí...
27. led v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
 Nevíte někdo čím by mohl být problém s proudem teplé vody ve sprše? Ve sprše teče studená voda normálně ale teplá voda jenom kape. V ostatních bateriích teče teplá voda proudem. Zkoušel jsem problém reklamovat, ale nikdo se zatím neozval. Děkuji za rady,
27. led ve 20:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @a_hawk_a jáááj, bála bych se, jestli není poškozená trubka ve zdi :-/
27. led ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
 @margot_ka Toho se právě bojím proto se snažím RDR urgovat na reklamaci ale nikdo to neřeší. Maily si přečtou a žádná odpověď.
27. led ve 20:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @erik1991 nerozumim tve otazce emoticon
27. led ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mpetr
Registrovala se 27. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
mpetr
Registrovala se 27. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
 Zdravím, chystáme se stavět s RD Rýmařov, moc se nám líbí Kubis 74, je tu někdo kdo ho má? Vyčetl jsem, že mají dost velkou prodlevu než se začne stavět, ještě to platí?

A ještě jedna otázka jaký typ podlahové vytápění máte? Daly jste si k tomu i krbovky? Nám se to totiž moc zamlouvá. Děkuji za rady.
27. led ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Zasilam prvni den z naseho zabydlovani, teda spise uklizeni emoticon
Fotky zde:

Mel bych na vas nekolik dotazu:
Taky mate pod futrama snad 1 cm mezeru? Mam tedy dvere o neco vysse (cca 1 cm skvira pod dvermi) kvuli Atree, ale futra snad mohli o rozdil prodlouzit. Strcim tam i prst, zalezava tam kabel od vysavace a az bude prcek, tak tam necha prsty :(
http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/NOVA_101_-_zabydlujeme_se_27.1.2016#P1100719.jpg
a http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/NOVA_101_-_zabydlujeme_se_27.1.2016#P1100721.jpg

Mame skrabanec na jednom schodu (kartony jim tam moc nedrzeli, sam sem jim je tam lepe prilepoval emoticon
http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/NOVA_101_-_zabydlujeme_se_27.1.2016#P1100715.jpg Predpokladam ze neni problem reklamovat.
27. led ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Jeste bych mel dotaz, jaky smesovac jste volili na pudu? Budu do nej zapojovat SAT a TV. Diky moc za tipy.
27. led ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš