Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @angus88 garáž máme nezateplenou, podlahu už ano, takže pod vraty už nefouká. Průchod na pudu je přikryt polystyrenem kvůli průvanu. Pokud bylo venku -10, v garáži byla první den nula. Verim, že další dny by byla větší zima, ale venku tak dlouho zima nebyla, tak nevím. Zima tam bude vždycky, pro zateplení by se toho muselo udělat více. Širší polystyren na fasádě, vrata, zadní dveře, strop vata a zaklopit, zateplení schody nad garáž. Nechci ani domýšlet kompletní cenu od RDR
9. únor ve 21:04  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Mmisy, velmi děkuji. Snažím se ušetřit a udělat na garáži jen ty práce, které pak nebudu moci dodělat sám. Nechali jste si udělat izolace do stěn nebo jste je nechali duté?
9. únor ve 21:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @mmissy cenu za zateplenie mne povedali hrubym odhadom myslim 150 tisic, na dvojgaraz cca 6x8m takze som o tom hned prestal uvazovat emoticon

@angus88 mna toto tiez zaujima a mam zapisane ze vo stvrtok ked pojdem podpisovat zmluvu o buducej zmluve tak sa chcem okrem ineho spytat aj na to ako presne vyzeraju tie nezateplene steny, ci tam nieje vobec nic alebo tam aspon nejaka light izolacia je, tak mozem potom dat vediet. Mne tiez ide o to aby v garazi aspon nemrzlo ked je vonku pod nulou, aby tam bolo luxusne teplo nepotrebujem... Vrata budem zrejme brat od Hormanna zateplene takze to by malo byt snad ok (mimochodom dal som si spravit kalkulaciu na 6m vrata a aj s nejakymi nadstandartnymi priplatkami to vychadza lacnejsie ako co mi povedali v RDR ako odhad na 4.8m nezateplene vrata)
9. únor ve 22:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Já jsem to řešil a stěny jsou prázdné, izolace chybí. Doplatek za doplnění izolace je 16tis. Dále je pak nutné zateplit strop, tedy dodat izolaci mezi trámy a zaklopit. To je ale možné udělat svépomocí časem. Izolaci do stěn však dodatečně nedáte.
Já si tedy nechám dát izolaci do stěn a nic víc. Strop budu dělat sám třeba za rok, dva. Vrata nechám měnit také, ale asi mimo RDR
9. únor ve 22:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 No jasne, ja tie vrata tiez budem sam mimo RDR riesit.
A tych 16 tisic je za aku jednotku? Akoze za celu garaz alebo ako?
9. únor ve 22:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @brett z toho protokolu od elektrikare a pak to jeste porovnavala s nejakyma tabulkama ale ty ja nevidela. V tomhle ja se tolik nevyznam., takze jsem spolehala na naseho el. Ktery nam skoro vse zaridil. Tak jsem byla rada.
9. únor ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1026 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88
Přesně tak. Nechat si dát vatu do stěn. U nás na to zapomněli a dávali ji tam dodatečně na stavbě. Práce pro vraha, protože otevřít stěnu jen tak nejde, musí se flexou řezat fermacel. Obrovská prašnost, a jde to blbě. Vata se dodatečně mezi trámky cpe taky blbě. Takže určitě si ji tam objednat u KS. Zateplení stropu je proti tomu sranda. Dělal jsem sám s jedním pomocníkem cca 3 dny, bez jakýchkoli předchozích zkušenností a výsledek je dobrý. Nevím o jakých vratech mluvíte, ale zadní dveře od RDR jsou tragédie. Ty si rovnou nechte odečíst a dodejte na stavbu něco lepšího, chlapi za poplatek nainstalují. Otvor nad garáž jsem si nechal udělat větší (tuším 70x120cm) a koupil jsem do toho zateplené schody v Baumaxu za 2500,-, instalace svépomocí a v pohodě.
9. únor ve 23:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @angus88 Doplnění izol.stěn a štítů gar.(příplatek za m2 zastav.plochy) 24 m2 590/m - 14.283,- bez DPH.
To je cena z kalkulace po KS. Bylo mi řečeno, že strop si můžu případně dodělat sám, případně zvolit zateplené dveře + vrata, ale do stěn se už nedostanu...
9. únor ve 23:21  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Aha ok diky za info.
9. únor ve 23:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent ten otvor nad garaz tam nejaky je uz standartne alebo tam nieje vobec ziadny?

Inac ja budem mat v garazi len dvere do domu, dvere dozadu u mna nejako moc zmysel nemaju kedze zozadu to bude na konci pozemku (teda tych 3.5 metra od plotu)
9. únor ve 23:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1026 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Pokud není přístup nad garáž z domu (další pokoj, vstup z pokoje nebo horní chodby) dělá se do stropu otvor pro půdní schody, jako je v domě. Já si jen nechal udělat větší než je v domě. http://www.nejstavebniny.cz/pudni-schody/pudni-schody-ltk-280-thermo-skladaci-zateplene/
9. únor ve 23:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Mohu se zeptat majitelů garáží jak mají vyřešen odvod vody z podlahy? Např. v zimě je na autě po příjezdu chycen sníh, který pak taje na podlahu... nějaké odvodnění? Dělal RDR nebo svépomocí?
10. únor v 08:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 mne bolo povedane ze sa to nejako riesi uz v ramci zakladovej dosky, takze zalezi ci ti ju bude robit RDR alebo niekto iny. Na toto sa tiez chcem zajtra podrobnejsie spytat ze ako to presne riesia.
10. únor v 09:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 Lidičky co už bydlíte, máte na anténní tyči přidělanou parabolu od saťáku? Pokud ano, když je ten mega vítr, taky vám vrže celý dům? Včera jsem měla pocit, že nám to urve střechu. Má někdo stejné zkušenosti?
10. únor ve 14:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Máte prosím někdo venkovní žaluzie nebo rolety? Ochrání to v létě před vysokou teplotou? Přemýšlím nad nimi, pouze na okna na jižní stranu (obávací pokoj a pokoje v patře). Děkuji
10. únor ve 14:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @petraop Satelit nemáme, ale když byl teď v pondělí ten opravdu velký vítr tak nám dům taky "vrzal". Nemáme kolem žádnou zástavbu a jsme u pole takže to schytáváme v plné síle. Poprvé byl takový vichr na podzim a už jsem tu o tom psala. Teď to bylo podruhé a už to nebylo tak hrozné. Zvykám si emoticon
10. únor v 15:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulinp
15
Registroval se 27. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petulinp
15
Registroval se 27. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 35 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
 @angus88 garáž máme v základu nezateplenou. Na ty zadní dveře jsem zevnitř nalepil polys. desky a střechu jsem právě zateplil izolací mezi krokve a překryl parozábranou. V a nad garáží je teplo i ve velkých mrazech, které byly.(cca 12st.uvnitř). Takže pohoda.
10. únor v 15:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @pajami fakt? no my jsme ze 2 stran krytí a ze 2 ne, ale i tak jsem čekala kdy se to urve... zvuky jsou fakt nenormální... psala jsem do Rýmařova, tak uvidím jaká bude reakce...
10. únor v 16:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @petraop Tak to dej pak vědět co napíšou. Nám to dost sviští kolem klasické antény a teď jsem si všimla, že sousedi mají tu samou a taky jim to sviští, že to jde slyšet venku na ulici. Tady v podělí byla cca půl hodiny taková smršť, že jsem si říkala, že nám taky střecha snad odletí pak se to trochu uklidnilo, ale silně foukalo dál. co mě u nás překvapuje, že nám nemlátí digestoř - nějaká ta klapka v ní. Na bytě jsme to měli a mlátilo to při větším větru pořád a tady nic. Si říkám, že to máme asi nějak špatně zapojené, protože to tu někdo psal o té digestoři, že jim to bouchá.
11. únor v 08:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @pajami Ano, nám digestoř/klapka při větru mlátíemoticon
11. únor v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Kto uz mate za sebou stavbu, je vyhodnejsie si kontajnery na stavebny odpad zaistit sam alebo to nechat na RDR?
11. únor v 10:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 232 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 230 příspěvků. Má 4 přátele.
 @tojojot Určitě sám.
11. únor v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @tojojot Rozhodne sám, např. přes Technicke služby, vyjde to o dost levnejiemoticon
11. únor v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Super, vdaka, aj som si to myslel, len som sa chcel uistit emoticon
11. únor ve 12:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @tojojot my do 4,5 tis se vsim, rdr myslim 7tis
11. únor v 18:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Heh, mne to v kalkulacii dali ze 28150 bez dph, je to sice vacsi dom ale az taky rozdiel? Alebo v "zarizeni staveniste" oni pocitaju este aj nieco ine?
11. únor v 18:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Inac teda zmluvu o buducej zmluve som podpisal, termin 1. stvrtrok 2017 s tym ze ked by sa im uvolnilo tak to mozu aj posunut ale niesom si isty ze sa to vobec stihne skorej lebo budem potrebovat stavebne povolenie, nebude stacit ohlasenie, je to nad 150m2 kvoli garazi
11. únor v 18:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @tojojot Co s i pamatuji, tak ta cena za kontejner dodávaný od RDR včetně likvidace toho odpadu běl být 20 tisíc-pár let zpět, vyčetla jsem to z těchto stránek..takže raději likvidovat svépomocí emoticon
11. únor ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @tojojot Dnes končíme a odvazime kontejner tak pak povim, na kolik to vyslo. emoticon
12. únor v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 232 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 230 příspěvků. Má 4 přátele.
 @tojojot
@kotla Tak nějak to tu bylo napsané. Mělo by to být nějaké procento z ceny domu.
12. únor v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš