Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Ano, tak nějak to je. Topení může jet v nízkém tarifu kdykoli během těch 20hod. a bojler myslím jen 8 hod. Je to nějak blokované, ale už si nevzpomínám jak. Nikdy nám TUV nechyběla, takže to neřeším.
14. únor v 17:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @pavelcent On prave hovoril ze s tym mal problem lebo ked sa osprchovali vsetky deti a manzelka tak uz nanho neostala vecer tepla voda emoticon Potom si to nechal nejako prepojit elektrikarom ale to asi nebude uplne koser...
14. únor v 18:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Asi tak ........ emoticon emoticon
14. únor ve 20:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @pavelcent este k tomu kureniu, ako je to s tymi cidlami, pozeram ze niektore cidla su analogove, niektore digitalne, ako to je robene standartne? to co je v podlahe tak je analogove ak som pochopil spravne a to vzduchove digitalne? mne ide o to ze by som idealne vsade rad mal to s tym displejom a tlacitkami aby sa rucne dala zmenit teplota do najblizsej zmeny programu, za to sa priplaca?
14. únor ve 20:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Nevím co je standard. V každé místnosti je podlahové čidlo, které hlídá teplotu podlahy. Neřídí vytápění pouze topení vypne, když teplota podlahy přesáhne nastavenou teplotu podlahy. Dále je v každé místnosti vzduchové čidlo. Digitální s displejem a tlačítky pro změnu teploty, nebo analogové. Digitál mám v obytných místnostech. V koupelnách a na chodbě jsou analogová. Bylo mi to tak doporučeno a přiznám se, že už nevím z jakého důvodu. Všechna čidla se nastavují a vytápění je řízeno z centrální řídící jednotky BMR. Těmi vzduchovými se řídí vytápení jednotlivých místností. Tzn. tolik kolik je vzduchových čidel musí být i vytápěných okruhů. Snad je to srozumitelné.
14. únor ve 21:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
Aha, no ano, tak nejak som si to predstavoval. Ja som im to este skomplikoval tym ze na to BMR chcem pripojit aj ovladanie predokennych roliet, co BMR dokaze (len kazda roleta musi mat zvlast ovladaci modul za cca 1000 korun bez DPH), na to ovladanie mi chceli vnutit dalsiu riadiacu jednotku od Siemensu ale ked uz tam to BMR je a dokaze to tak nevyhodim dalsich niekolko tisic az desiatok tisic za dalsi system. Vraj to cez BMR este nerobili ale ze ak to ide tak to urcite nejako vymyslia, tak som zvedavy emoticon
14. únor ve 22:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 501 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Mohu se zeptat, na jaký příplatek vyjdou ty rolety? Také o nich uvažuji
15. únor v 07:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88
motor stoji 5881 bez dph a rolety samotne su asi podla velkosti, mam to tam ako sadu ale ked to rozpocitam tak to vychadza priemerne 5322 bez dph na jedno okno takze tak nejak
a to je s ovladanim na tlacitko, ak by si chcel na dialkove ovladanie (je k tomu potom nejaky ovladac tusim) tak tam este bude daky priplatok, ja to budem mat napojene na to BMR takze som dialkove ovladanie nechcel
15. únor v 10:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 173 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 @angus88 my máme na Largo 98 příplatek za celý dům 41tis.bez DPH manuální + máme jeden motorek na fr. okno 5800,- bez dph
15. únor ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Manualne vraj uz teraz vobec nerobia...
15. únor ve 14:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 Zdravím, někdo tu nedávno psal ohledně redukce, že byla špatně udělaná a že tam byl jakýsi prostor a kamnaři se to nelíbilo. Myslím že máme ten samý problém a navíc nám prý dali redukci malou. Jak jste to vyřešili?
15. únor ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicky002
5
Registrovala se 12. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
nicky002
5
Registrovala se 12. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele. Region Olomouc.
 Ahoky,mám na vás, kteří máte postaveno takový dotaz. Ve smlouvě je napsané, že by měla být zpevněná plocha asi 2metry od zd kvůli lešení. Jak jste to vyresili v tomto počasí, mame se tim nejak zabývat? Dekuji
15. únor ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @pafipaf2 To jsem psal asi já...kamnářům se nelíbil prostor mezi fermacellem a komínem, že je jen vyplněný volně položenou vatou a teplo se pak může držet mezi deskou a komínem, v nejhorším případě dojít k požáru.

Udělali to tak, že vyřízli kolem napojení větší díru, do ní vložili takové mezikruží z nějaké izolace (vypadalo to jako tvrdá pěnovka) a na to dali redukci i se zakrytim. Viz fotky.
16. únor v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @atilius Mockát děkuji. taky se mu ten prostor moc nelíbil ale říkal, že to se dá vyřešit. S čím ale nebyl spokojený, tak byla krátká redukce. to nás ani nenapadlo, to nějak kontrolovat. byla tam vsazena na volno a to nebylo ono.
16. únor v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @pafipaf2 Já jsem si o tom psal i s RD, že to nevypadá jako dobré řešení, ale oni se zaklínali revizí na komín. Průšvih je v tom, že ten kdo dělá revizi na komín, tak nic neriskuje, protože po připojení kamen se musí udělat nová.
16. únor v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @nicky002 Lešení má 1,25m.. vím to až od lešenářů, nikde jsem to nedopátrala dřív... a jinak je to hrůza s tím bahnem všude kolem.. a lešenáři si poradili, ale chlapi pak dost nadávali.. ale teď už si tam dali kartony a palety..
16. únor v 07:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @atilius Manžel to bude dnes řešit, jednou jsme si něco zaplatili, tak to chceme pořádně. a né abychom si kupovali novou, jen proto, že si usnadněj práci a frknou tam něco jen aby to vypadalo. Dám pak vědět jak jsme pochodili.
16. únor v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pafipaf2 jééé,to řešení mě bude taky zajímat, všecky tyhle průsery si píšu a chci, abychom si to ošetřili už v KS a muž to pohlídal na stavbě, než to pak bastlit
předem díky za info!
16. únor v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 501 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Prosím majitele NOVA 101, je tu někdo, kdo má průchod na půdu nad garáží z 1.NP domu? Tedy např. z komory?Děkuji
16. únor v 11:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 Ano máme to tak, ale průchod je z toho malého pokoje, my tam komoru nemáme. Mrkni ke mě do alba. V té místnosti nad garáží máme velkou šatnu. Ale máme technickou místnos nad garáží, takže tam vznikl dostatečně vysoký prostor.
16. únor v 11:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 142 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 3 přátele.
 @erik1991 Pěkná koupelna. Můžu se zeptat, jak je velká? Dííky:O) emoticon
16. únor v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 tak dneska jsme měli KS a hlavu mám z toho jak pátrací balón emoticon ale jinak pan Lašák byl moc sympatický, vše nám vysvětlil, spoustu věcí doporučil emoticon
jinak nevím jak to je teď s čekačkou jinde, ale u nás v Ově, kdybychom jim dnes dodali ohlášku a potvrzení o hypotéce, tak stavíme už 2. kvartál - sami jsme si to nechali kousek posunout (nečekali jsme, že to půjde tak brzo), takže desku nám budou dělat nejspíše v dubnu a montáž bude v červenci emoticon dnes jsme jen podepsali smlouvu o dílo...
16. únor ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @campari1 Marti moc gratuluji emoticon My bychom měli dělat ve čtvrtek ZD, ale zatím se nikdo neozval a domeček by také měl být nejpozději 2Q, takže pokud se něco nepokazí, počítám květen-červen emoticon A povídej, co vám pan Lašák doporučil? My měli pana Radila a byl také výborný, všechna chvála emoticon
16. únor ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Nevíte kolik stojí střešní okno na půdu? Jaký je příplatek? Přemýšlím o něm pro půdu nad garáží NOVA 101. DĚKUJI
16. únor ve 21:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @margot_ka myslím ze by ta mezera tam nebyla kdybychom si neposouvali zed o 5cm diky kuchyni ale mozna se pletu.
16. únor ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @kotla Moni, poradil nám ve spoustě věcí - od umístění zásuvek, přes kombinování barevných odstínů, i co je lepší udělat si svépomocí atd..
jinak my jsme měli skoro všechno už předem vybrané i máme zhruba rozmyšlené umístění nábytku, tak to šlo celkem rychle emoticon
já myslela, že jste měli mít KS až po nás? ve čtvrtek ZD a ještě se vám nikdo neozval?? emoticon
16. únor ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @campari1 Tak nám pan Radil poradil v podobném duchu, byla jsem moc ráda emoticon My jsme měli KS 3.2. a trvalo nám to 6 hodin, a to jsme byli také připraveni emoticon No jasně, nikdo se neozval emoticon, ale ten čtvrtek se může změnit na pátek, den sem, den tam, hlavní je, že už se s námi počítá emoticon
16. únor ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @janaa1 koupelna má 6,85m² a WC 2,16m² už znám i cenu a ta už tak pěkná není :( když požádam Rýmařov odečtou mi standart věci abych znal konečnou cenu?
17. únor v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 zdravím, měla bych dotaz ohledně bojler... jak veliký a pro kolika člennou rodinu jej máte. Děkuji
17. únor v 07:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 142 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 3 přátele.
 @erik1991 Myslím si, že by odečíst měli...tak to myslím je.
17. únor v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš