Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @angus88 Ano, musíte mít komplet. Včetně zpevněných ploch.
2. bře v 11:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 498 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 498 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 @terkakl03 i zpevněné plochy, to jsem netušil. Co to vlastně znamená? Chodníky kolem domu?
2. bře ve 12:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @angus88 jj, terasa, ev. opěrné zdi, nájezd do garáže, chodník a chody k domu.. je to kvůli tomu, že se podle toho potom počítá vynětí plochy půdy z půdního fondu.
2. bře ve 12:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @angus88 je lepší si tam rovnou přidat plot a zpevněné plochy a žádat jednou, než potom vypisovat a znovu běhat po úřadech při žádosti stavby plotu emoticon
2. bře ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @angus88 My jsme tam oplocení nedávali, protože jsme na něho zapomněliemoticon Ale dodatečně to pak nebylo složité, stačilo podat na SÚ vyplněný formulář Oznámení o územním souhlasu, jednoduchý nákres s popisem, ten jsem dělala já a to neumím kreslitemoticon a souhlasy vlastníků sousedních pozemků emoticon
2. bře ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @jahooodka : to znamená, že stačil jen zákres a nebylo nutné mít autorizovaný projekt, to je důležitá informace. Nakreslit si to mohu taky sám a nemusím za to dávat tisíce. Zkusím zavolat na SÚ, děkuji
2. bře ve 14:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @angus88 No na stavbu samozřejmě je potřeba autorizovaný projekt, ale na plot ne. To co jsem napsala jsem přesně citovala z mailu ze SÚ, ale je pravda, že každý SÚ je jiný a některý víc či míň "buzeruje" emoticon
2. bře v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @pavelcent
teraz som si vsimol ze tam pises ze mate 300l kotol na vodu, vy ste si priplacali za vacsi alebo ste to potom menili sami? Kolko vas to vyslo?
2. bře v 16:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
To byla akce RDR z veletrhu. Kdo tam byl a do určité doby podepsal smlouvu, měl soláry s tímto bojlerem zdarma emoticon emoticon . Jinak pořizovací cena byla, v roce 2011, tuším 130 tis.
2. bře v 16:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
sakra, tak to si dobre osefoval emoticon
2. bře v 16:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
To byla haluz emoticon emoticon emoticon
2. bře v 17:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
a este jedna otazka, teraz som pozeral tie tvoje fotky so zavesenim kola v garazi a vidim ze nad dverami mas aj pneumatiky zavesene, ty mas aku vysku stropu v garazi a ake vysoke vrata? Resp. kolko miesta mas nad vratami? Mne hovorili ze standartna vyska stropu v garazi je 2250 a to mi nejako nevychadza ked to tak od oka meriam, bud by museli byt dvere vyrazne pod 2 metre alebo tam mas vyssi strop emoticon
2. bře v 17:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Jejda.
Výšku v garáži jsem našel v projektu 2690mm a to měřeno od základové desky po strop. Z toho ubrala něco dlažba, a něco sádroš na stropě - doděláváno svépomocí. Odhadoval bych to na 50mm. Konečná výška by tedy byla 2640mm. Ale to je asi standard. Můžu to zítra přeměřit. Vrata jsou vysoká tuším 2200mm. Na ty kola jsem pyšný - dobře jsem to vymyslel. Jen nevím jak je tam budu věšet, až budu mít 60 a víc let emoticon
2. bře v 17:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mejvis
Registrovala se 17. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mejvis
Registrovala se 17. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Zdravím. Zítra nám začínají montovat. Chtěla jsem se zeptat, jestli je nutné být na místě už od těch 6 hodin ráno anebo stačí dojet třeba na osmou. Co vy na to, jakou máte zkušenost?
2. bře v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha - východ.
 @mejvis Nemusíš tam být vůbec, ale určitě to stojí za to vidět ten koncert. Stavěli jsme již druhý barák ale takovou souhru jsem neviděl a pomalu jsme to nestačili dokumentovat. Opravdu se to vyplatí !
2. bře v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @mejvis
Pokud tam nebudeš, tak o hooooodně přijdeš, ale v podstatě se nic nestane emoticon .
2. bře ve 20:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @mejvis asi stačí na sedmou, kolem osmé už bude pár stěn stát emoticon
2. bře ve 20:18  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mejvis
fotoportrét
fotoportrét
mejvis
 Díky za odpovědi. Asi dojedeme na tu sedmou emoticon
2. bře ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
aha no tak potom to vychadza... mne povedali ze garaz je 2250, tak to este overim pri odsuhlasovani studie...
No ak budes mat 60 a viac a stale budes schopny jazdit tak myslim ze to v pohode aj zavesis emoticon) To ako u nas na chate je jeden sused ktory ma skoro 80 a jazdi tam na bicykli, je tam taky prudky zraz s kamenmi, kadial ked idem tak mam celkom problem ist aj peso obcas, minule za mnou isiel na chatu jeden znamy a pytal sa ma ze co za blazna tam downhilluje po tych kamenoch, tak to bol ten sused, ked som mu povedal ze ma skoro 80 rokov tak mi neveril emoticon
2. bře ve 23:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrskalka
Registroval se 13. června 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
petrskalka
Registroval se 13. června 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků.
 @haveja Na půdě jsem vyvrtal díru do stožáru a šoupal kabel tak dlouho, až na konci stožáru vykoukl, pak jsem to utěsnil čepickou, aby do stožáru/podlahy na půdě/ nepršelo.
3. bře v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Tak jsem ti to fyzicky změřil. Výška od dlažby po strop je 270cm, výška prostoru nad otevřenými garážovými vraty je 53cm. Výška vrat je 220cm.
3. bře v 11:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
dik za info.
3. bře ve 14:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lady_blueo
Registrovala se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lady_blueo
Registrovala se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
 Lidičky je tu někdo z okolí Brna kdo má postaveno Largo 98 ať už dispozičně upravené či neupravené, a byl by ochoten umožnit malou prohlídku? Uvažujeme o stavbě a chtěli bychom ho vidět na živo emoticon Děkuji za nabídky emoticon
3. bře ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @lady_blueo klidně k nám můžete, Ivaň emoticon
3. bře v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Prosím o rady, co všechno jste kontrolovali při předávce domu. Na co se máme hlavně zaměřit? Čeká nás to v sobotu. Stavba Novy 77 trvala 13 dní, jen fasádu nám budou dodělávat později. Díky!
3. bře ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @jadviga zdravim. My mame ted cerstve postaveno v Babicich nad Svitavou
3. bře ve 20:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
 @terkakl03 - my jsme u eonu, zacali jsme stavet v lednu a sami nam rovnou dali uz tarif s tim, ze by stavebni pripojka byla jen na kratkou chvili. Pan, co to prijel sem zapojit se teda divil, ale pani, ktera nam to zarizovala to navrhla rovnou sama. Jeste jsme museli narychlo dokladat nejake dokumenty, aby nam dali tarif rovnou.
3. bře ve 21:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
 @jadviga - tim jsem chtela rict, ze samozrejme se muzete prijet podivat (:
3. bře ve 21:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
 @barca_h Ahoj,tak to budeme za par mesicu skoro sousediemoticon
3. bře ve 22:40  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
 @barca_h
@stepaxxx my tam taky koukali po pozemcích :D nakonec jsme o pár vesnic vedle ;)
3. bře ve 23:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš