Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

3. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @lissie kamion má stát na té cestě, na pozemek by nevyjel...dům bude stát hned 2m za těmi tůjemi. Asi to radši pošlu p. Mastné na OC Brno, ať mi k tomu dá info. Děkujeme, je hlavně moc klidná...přes cestu bydlí mamka a za budoucím barákem tchýně emoticon
10. bře v 16:17  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 Mohu se zeptat kdy se určují věci jako zásuvky, osvětlení,ethernet? Při konečné specifikaci nebo už v projektu? Děkuji
10. bře v 17:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @angus88 pri KS
10. bře v 18:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj, jdu pro radu, blíží se nám schůzka v SIKU a nějak si nejsme jistí, zda sprchový kout s vaničkou, či bez, podělte se, prosím, o názory a zkušenosti. Díky.
10. bře ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
 @terkakl03 Jj, určitě se zeptej pí Mastné, ta je skvělá a se vším poradí. Jinak ale myslím, že bude ok, že kamion i jeřáb bude stát na ulici a bude to překládat přes ty kabely. Já bych tedy tchýni tak blízko nechtěla, ale to je otázka vztahůemoticon, takže ulice super.
11. bře v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @lissie
@terkakl03 Ohledně stání jeřábu a kamionu na ulici si dejte velký pozor na milé sousedy. Nám musel stát jeřáb na silnici a vedle něho v pondělí ráno najel kamion. Jedná se o tzv. zábor veřejného prostoru, na který musí být povolení obecního úřadu. Existují k tomu obecní vyhlášky. My jsme to nevěděli a nežádali o něj. Jeden prudič si strašně stěžoval (přestože se to dá v pohodě objet), řešila to starostka a byl z toho průser jako vrata. Pěkné přivítání od sousedů.
11. bře v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @thomas_ Jo, není nic horšího než narazit na souseda "kokino"...obávám se, že tento člověk Vám bude dělat zle pořád..Asi závist, jinak to nevidím. U nás se zase budou dělat přípojky, bude rozkopaná cesta a máme si sehnat dopravní značení emoticon No naštěstí to Stade prý má, jinak nevím, kde bychom to sháněli..
11. bře v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
 @kotla Sorry, ale nevím, co ten moravský výraz znamená.
11. bře v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @thomas_ Viz IP emoticon
11. bře v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @thomas_ Ježiš...tak to děkuji za upozornění...naštěstí na naší ulici bydlí všichni známí,včetně mých rodičů, takže snad žádný takový problém nenastane emoticon
11. bře v 10:49  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @lissie co se týká tchýně emoticon.. já jsem taky nechtěla, bohužel mi nic jinýho nezbylo,ale naštěstí jsme spíš kámošky jak snacha/tchýně emoticon uvídíme, jak dlouho nám to vydrží emoticon
11. bře v 10:52  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @terkakl03 Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má svou tchýni rád emoticon Ovšem velkou zkouškou je pak výchova a stravování dětí, tak snad to taky překlenete v pohodě (pokud už se tak nestalo) emoticon
11. bře v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @kotla znají mě od mimina, s manželem jsme vyrostli ve stejné dědině emoticon takže možná proto tak dobrý vztah..děti ještě nemáme, zatím jen psa emoticon já si ji zpracuju, když bude potřeba emoticon a vy stavíte kde, jestli se můžu zeptat? někde Brno - venkov?
11. bře v 11:09  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
largo122
Registrovala se 24. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
largo122
Registrovala se 24. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků.
 @terkakl03 Na ten zábor prostoru bych se na OÚ alespoň zeptala - nevím, jak široké máte ulice a hustou zástavbu, ale ono jde nejen o ten kamion ale i daší auta - všichni chtějí stát co nejblíž. U nás byl jeřáb na pozemku (kde se hned na začátku propadl jedním kolem do díry po pařezu - byla sice zasypaná ale jeřáb přece jen něco váží) a kamion na ulici. El. dráty vedou naštěstí po opačně straně ulice. Kamion tam byl jen první den ale i tak jsme byli za atrakci (což platilo po celou dobu montáže stavby, někteří předstírali venčení pesků, někteří se bez okolků vnutili, jestli se mohoui podívat zblízka, takže jsme fungovali pro RD jako živá reklama emoticon.
11. bře v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
fotoportrét
fotoportrét
lissie
 @terkakl03 S tím záborem, jak píše Tohomas, tak to je pravda. To u nás bylo taky ve hře, tak jsem to také slyšela, naštěstí to u nás nakonec nebylo třeba (vše se vešlo na pozemek). Pokud je to obyč průjezdá ulice a ne nějaký plácek mezi vašimi rodinnými pozemky, tak bych se informovala, jak to s tím záborem přesně je. Pak by vám to mohl pěkně osoliv i kdokoliv projíždějící. Informovala bych se o tom na SÚ. Já jen vím, že se musí o to žádat dost předem a pronajmout si ty značky na řádné označení.
11. bře ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
fotoportrét
fotoportrét
lissie
 @terkakl03 S tou tchýní, tak to je štěstí. U nás tedy by to bylo něco šíleného. Určitě to bude dobré, hlavně mít preventivně mezi sebou plotemoticon.
11. bře ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 233 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 233 příspěvků. Má 4 přátele.
 @terkakl03
@lissie Já jsem zábor vyřizovala na obci, žádné značky jsme nesháněli, obec vydala lejstro, zaplatili jsme asi 220 Kč celkem. Obec informovala místní policii, kdyby něco, že nám budou nápomocni. Kamioňáci byli frajeři. Vycouvávali asi půl km dlouhou klikatou úzkou ulicí bez jediného zádrhelu.
11. bře ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @lissie Bez plotu bych to ani nepovolila emoticon zítra manžel kope základy emoticon
11. bře ve 22:29  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @zenny2 za nás bez vaničky, máme zkušenosti od rodičů s vaničkou a šoupacími dveřmi a za trest...jen to musíte v Siku i v RDR při plánech jasně říci, mění se pak zakreslení odpadu...
12. bře v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 také jsem pr bezvaničkovou, ale počítejte že to výjde hooodně draho, budeme mít 1x1m a za panel co je na zemi cena 15tis. za dceře jedny pevné 10tis a druhé otvírací 12tis. - to jsou ty nejlevnější co nabízejí, pak sprcha s termostatem 8tis. taže 45tis. jen za sprchový kout.
12. bře ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1777 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1777 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @gustinovi a to se nedají koupit prosklené stěny pak dodatečně? V Hornbachu je mají za 5tis.
12. bře ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @gustinovi To je fakt pálka..My jsme chtěli atyp sprcháč, ale pak jsme to na poslední chvíli měnili za masážní box, stejný co má tchýně. Prostě byl super a ještě jsme ušetřili asi 7 tisíc..Je škoda, že některé věci vyjdou o hodně dráž,než kdyby si to člověk kupoval sám..ale tak to prostě je.
12. bře v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @slabici podla mna nieje dovod aby to neslo dodatocne, tiez to nechame uplne bez dveri a dvere eventualne dodame sami potom
12. bře v 17:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @slabici Máme přesně to, co popisuje "gustinovi" výše. Fermacelový dílec (krácený na 900x900), sprchové stěny (pevná + otvírací) od HUPPu, sprchový systém Ravak, kanálek a je to bratru za těch cca 45 tisíc. Pokud budete trvat na kanálku (nebo žlábku) v podlaze, je nutné ten fermacelový dílec mít právě už v podlaze, ostatní se dá vybrat později a asi i levněji...
Reference dát nemůžu, neb jsem ho ještě nepoužil - fotka je z dnešní předávky, proto je to tak zaprášené...
12. bře ve 21:49  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zenny2 jednoznačně bez vaničky, je to hezčí a praktičtější emoticon
@gustinovi
@recadv také máme toto provedení, na KS nám bylo řečeno, že to nelze, byli jsme první kdo to měl, zkrátka místo vaničky se použil fermacelový díl, příplatek cca 1tis, dveře byly za cca 9tis a baterie asi za 4tis, nic tragické, rozhodně ne 45 tis.... to bych za to nedal emoticon
12. bře ve 22:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 Zatím děkuji za reakce, je tedy fakt, že cena to není příznivá......No uvidíme, ještě je chvilka času promyslet....
recadv@ Ať se šťastně bydlí!
12. bře ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @petrsv1000
Jen se ještě optám, když o tom budeme hovořit v Siku, tak nám rovnou budou říkat jaký je příplatek nebo to dorazí v nějaké kalkulaci? Siko máme teprve před sebou.....
12. bře ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @petrsv1000 Toto říká kalkulace po OPD:
OPD Sprchový kout Fermacell Power Panel TE vč.baterie, záloha 1 ks 20 000
Když si odečtu cenu za baterii, tak to těch cca 15.000,- bude. K tomu ta zástěna, lepší sprchový systém a jsem "doma"... Ta cena je vskutku šílená. Až si říkám, když jsme dali takovou raketu za sprchu, proč jsme si nepořídili i praktičtější věci. Jako třeba štulpová okna v patře a rolety na celý barák. To druhé dodělat lze, to první už ne-e...
12. bře ve 22:47  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @zenny2 Ceny se dozvíte hned, přesnou kalkulaci obdržíte po pár dnech. Prostě jak vás specifikátor SIKO bude provázet prodejnou a bude nabízet vše možné, tak hned k tomu řekne i cenu.
Doporučuji se na SIKO připravit, respektive se dopředu podívat na sortiment a mít aspoň představu, co budete chtít. Jinak to za ty dvě hodiny času, co na vás má, těžko vše vyberete...
12. bře ve 23:01  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @recadv
A v Siku tedy vycházím z jejich katalogových cen, odečtu co má Rýmařov ve standardu a zjistím kolik bych doplácela např. za dražší obklady, vanu? Právě, že bych se ráda na to připravila, abychom tam pak nebyli jak v Říši divů emoticon
12. bře ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš