Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @zenny2 RDR má v rozsahu standardní dodávky uvedené ceny použitých materiálů a zařizovacích předmětů. V SIKO si můžete vybrat samozřejmě co chcete a pokud vyberete dražší materiály, tak je to jak píšete. Tedy si odečtěte ceny za standard a víte kolik to cca bude navíc.
Jinak díky za přáníemoticon Držím pěsti a přeji pevné nervy při přípravách a realizaci.
12. bře ve 23:45  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 495 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 495 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Když v siku provádíte specifikaci,z jakých cen se vychází? Dají se použít eshop ceny nebo jsou to ty doporučené ceny? (Ty jsou o 60% větší)
13. bře v 06:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 myto mame takta baterie cca 6500 dveře 10 000.a vanicka uz ani nevim.kdybych chtěla dlazbu misti vanicky cca 18 000 mi rikali
13. bře v 07:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @angus88 mymame venkovni do dvou francouzských oken vysly 26 000 je lepsi to mit přes rdr mame to zabudovane pod plastem tusim nejde videt ten kastlik na ne
13. bře v 07:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @angus88 to je dobra otázka emoticon a me by ještě zajímalo, jestli jde využít i různé akce, kterých je v SIKO plno a celkem se při nich da ušetřit.
13. bře v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @ luciana55 děkuji, také je chci do dvou oken (francouzské a klasické velké). Rozhodně nechci vidět kasliky, určitě pod omítku.

Jinak se obávám, že SIKO bude mít katalog ceny a žádné slevy, akce nelze použít. Když ty ceny vidím tak si nechám udělat pouze obklady, žlab a výhody vody a baterii, sprchu a sprchac si udělám sám. Chci pouze sklo bez konstrukce a ceny siko jsou šílené
13. bře v 08:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina Akce a různé slevy využít nejde. RDR pak nakupuje přímo od nich za velkoobchodní ceny (alespoň tak jsme to měli my v roce 2010), takže se dobrat nějaké konkrétní ceny doma je trochu problém. My si vybrali, oni ze sika odeslali náš výběr s cenami, v RDR udělali odpočty, přípočty a vyšla konečná cena.
13. bře v 09:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumovka1
Registrovala se 9. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rumovka1
Registrovala se 9. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Benešov.
 @petrsv1000 krasny,presne to bych chtela,stokrat peknejsi nez vanicka
13. bře v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @recadv 45tis to fakt nestojí, máme to taky a kdybychom nezvětšovali na 90x90 tak se fermacell vyrovná odpočtu vaničky. Celý náš příplatek cca 5tis a to kvůli zvětšení a dražší zástěně http://www.modrastrecha.cz/blog/mmissy/album/stavime-novu-101-nd1xs6/20721957/
13. bře v 11:38  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 A dostanete tedy od SIKA nějaké položkové ceny? Nemá prosím někdo k dispozici takové nacenění?
13. bře ve 12:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
 Chci se zeptat Vás, kteří jste měli ZD v ceně domu (na klíč), zda jste vyzvali Rýmařov k převzetí základové desky, nebo Rýmařov se ozval Vám, že si ji přijede zkontrolovat a převzít. Přijde mi logické, když je v ceně domu, tak si to hlídá Rýmařov, ne já. Někde jsem ale četl, že je nutné vyzvat Rýmařov k převzetí desky minimálně 8 týdnů před montáží domu. Ale nikde už není psané, zda se to týká jen těch, co si dělají ZD sami. V pondělí si zavolám na Rýmařov, ale chtěl bych vědět názor už teď, jestli jsem něco neprošvihl (dům nám mají stavět dřív než za 8 týdnů a ZD zatím nikdo nepřebral).
13. bře v 16:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @stepaxxx Asi je lepší se ozvat.
13. bře v 17:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @angus88 No, tak na to se zkusím optat v OC z jakých cen mám vycházet, případně zítra mi má volat SIKO ohledně termínu schůzky, tak se zkusím optat i volajícího.....jinak nevím, jak se na ně připravit, když by člověk nevěděl z jakých cen vyjít...
13. bře v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @mmissy No nedalo mi to a pročetl jsem kalkulaci po KS. Máte pravdu, opravdu to tolik nestojí - za sprchový kout s baterií máme příplatky cca 12 tisíc. Když nasčítám ceny za sprchový kout ve standardu, tak mi to vychází zhruba 25.000,-. A to už zní o dost líp. Omlouvám se všem za mystifikaciemoticon
13. bře ve 21:22  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zenny2 do Soka jsme si zajeli předem abychom si v klidu vybrali co se nám líbí a pak už jen se specifikátorem sepsali....
@recadv jsak jsem psal výše fermacelová díl stál tisíc kč, sprcha se od nich brát nemusí, ta lze dodělat kdykoliv, jelikož nestál svět tak ho udali rovnou emoticon zřejmě nyní podražili....
13. bře ve 22:38  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 164 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 164 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 Tak u nás v largo 98 sprchový kout v ceně není takže ho celý platíme my emoticon a když jsem se na netu divala tak skla 100x100cm bezramova a obě otvírací ( u nás tedy obě dovnitř zavírací) o moc levnější nejsou. Ještě domlouváme slevu. Poslala jsem jim odkaz na netu kde jsem obě skla našla stejne levnější o 7 tis. Tak pokud nám slevu neposkytnou tak asi uděláme samy emoticon ale u tak pod 18tis za obě skla se nedostaneme.
13. bře ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @petrsv1000
No, mě jde spíš o to, jak poznám, které obklady a zařizovací předměty jsou ještě v ceně a za které a případně kolik připlatím.....abych věděla po čem ještě koukat a po čem už raději ne.....obklady mám např. za 300,- v ceně, jak zjistím, které to jsou? Z prodejních cen SIKA na prodejně se asi nevychází.....?
13. bře ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
 @jimika Aha, tak jestli je to místo od místa? Nás strašili, jak je to složité a drahé. Ale nakonec jsme to dělat nemuseli, takže z praxe nevím, jestli by to tak skutečně bylo.
14. bře v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
fotoportrét
fotoportrét
lissie
 @terkakl03 No, tak to je dobré rozhodnutí. Základy plotu? Jaký budete dělat, zděný?
14. bře v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zenny2 Cenu ti sdělí v Siku, ale jak říkáš, když víš že obklad je za 300Kč v ceně ta koukáš na obklady + - v té ceně, my to nijak neřešily, v té ceně domu se to ztratí, záleží jak moc máš omezenej rozpočet. Jsou tam dražší položky než obklady, třeba geberity, větší vana, žebříky, podlahové topení atd...
14. bře v 11:07  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @lissie Zatím jsme dělali plot k sousedovi-nový, byl tam už strašně let starý, takže vykopat stoletý beton,staré sloupky a udělat celé znovu s pletivem na které potom příjde jen nějaká zatemňovací část (rákos nebo textilní folie) a ke tchýni bude plot ze ztraceného bednění s laťovou výplní stejný jako jednou před domem.
14. bře v 11:07  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @terkakl03 Ke tchýni bych udělala malou branku, do budoucna bych jí tamtudy vždy šupla děti :D, jinak závoru a tlustý řetěz emoticon
14. bře v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
 @terkakl03 @kotla

Nechci být hnusný, nebo otravný. Ale myslím, že plot k tchýni a vše okolo plotu moc nepatří do diskuze k RD Rýmařov....
14. bře ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @kotla čteš mi myšlenky emoticon je to takto naplánováno emoticon emoticon emoticon
14. bře ve 13:43  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @smok Musíš být tak upjatý? To ti tak strašně vadí ta poznámka, která měla být pro zasmání? Plot klidně patří k diskuzi o RDR, nebo si myslíš, že by bylo vhodnější se bavit o tom, který zaměstnanec od RDR má hezčí zadek či předek? emoticon emoticon ..omluvte mě, ale já si ráda udělám ze sebe i ze života legraci, mám se chovat upjatě, abych dala najevo, že jsem už dospělá a rozumná? emoticon
14. bře v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kotla emoticon treba ten pekny zadek zamestnancu RDR by me zrovna zajimal emoticon
Ze bych si pak vyptala tu partu na stavbu,ktera ma nejlepsi skore emoticon
14. bře v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @kotla
@margot_ka tak teď jsem se fakt pobavila emoticon
14. bře v 15:31  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @kotla
Nemyslím, že to smok myslel špatně a ve skutečnosti nemusí být ani upjatý, asi to myslel tak, že když sem zabrousí někdo, kdo hledá informace ohledně RDR, tak ho tyhle poznámky brzdí ve studování diskuze, ve které se najde spousta užitečných věcí, ale taky to zabere dost času při studování, jde použít i zprávu do IP pro osobnější sdělení, ale to je každého věc.
14. bře v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
 @zenny2 Děkuji za podporu. Přesně tak jsem to myslel.
14. bře ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seniorka
45
Registrovala se 21. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
seniorka
45
Registrovala se 21. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel.
 @kotla A velkýho kousacího psa,nebo radši dva... emoticon
14. bře ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš