Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @zenny2 Rozumím, taky mi to dalo spoustu práce se tím vším probrat, otázka na x večerů..o to více, když je tu tolik stran textu..Ale pokud někdo nutně potřebuje nějaké info, stačí si zavolat na dané OC, pod které spadá a jistě mu bude vyhověno, nikdy jsem se nesetkala s neochotou..A já se ráda zasměju, takže nějaká vtipná poznámka mi nepřijde jako plevelení diskuze. Puristům zdar! emoticon
14. bře ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Měli jste někdo problém s připevněním odsavače ke stěně? Dnes nám technik zaměřoval kuchyň a tvrdil, že Fermacel odsavač na stěně neudrží, protože digestoř je těžká a při odsávání vybruje a tím se hmoždínka postupně vytrhne. Ani dutinové hmoždínky jí prý nezachrání. Je potřeba vystužit stěnu, jinak se za čas digestoř utrhne. Nemáme kuchyň od Lamontu...
14. bře ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @thomas_ no nevím, ale problém bych v tom neviděla, když bývá na stěně i bojler ;) ten bude asi fakt těžší než digestoř.. hele my jsme viděli v Hornbachu takové specialitkové hmoždinky na dutinky, že myslím, že to by nedal nikdo :D
14. bře ve 22:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @thomas_ spousta těch firem fermacel nezná, mají to za sádrokarton....v nejhorším bych si zavolal do Lamontu a poradil se s nima, jak to dělají.
15. bře v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lissie
Registrovala se 2. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
 @terkakl03 Jj, tak to máme v plánu něco podobného. Hodně si potrpíme na soukromí, takže také máme představu něco co nejméně průhledného. Bohužel sousedé na to mají jiný názor a naopak chtějí hodně průhledné emoticon.
15. bře v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
fotoportrét
fotoportrét
lissie
 @smok Já to fakt nechápu, přece fórum o stavění s RDR má přesah do spousty jiných oblastí. Když se tu lidé seznamují s touto problematikou a tím i mezi sebou, tak je logické, že se zeptají i na něco kolem. Co už nepatří do RDR, Siko ještě ano, když s ním RDR spolupracuje a třeba Koupelny ptáček už ne? A třeba dotazy kolem hypo už taky ne nebo ještě ano, když si ji lidé berou na stavění s RDR? A tak dále...
15. bře v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @lissie my máme naštěstí sousedy úplně super, takže žádný problém nebude. Manžel je taky spíš z těch, že nepotřebuje, aby jsme měli všude zaděláno, vůbec mu nevadí, že nám bude všude vidět, naopak zase já bych radši trochu toho soukromí, už dost na tom, že se s jeho rodiči dělíme jen nízkým plotem... Ale o plotech bych už tu tedy radši nepsala emoticon
15. bře v 08:16  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lissie
fotoportrét
fotoportrét
lissie
 @terkakl03 Asi je to skutečně o cítění každého. Ale máš pravdu, pšštemoticon. Kdyby jsi chtěla, tak klidně do IP.
15. bře v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 233 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 233 příspěvků. Má 4 přátele.
 @thomas_ Máme odsavač od Lamontu normálně přidělaný, nijak to neřešili. Jinak jsem už zkoušela navrtat sádroš i fermacel. Sádrošem to okamžitě projede jak dortem a má tendenci se drolit a praskat. Fermacel je tvrdý, musíš zabrat, a drnčí jako když se navrtává klasická zeď.
15. bře v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
Registrovala se 18. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @thomas_ blbost...na těchto hmoždinkách máme všechno
http://www.pk-fischer.cz/hmozdinky-hm-kovove/fischer-kovova-hmozdinka-pro-deskove-materialy-hm-6x10-2152-s/
horní skříňky kuchyně(plný nádobí), velkou TV a spousty dalšího...
15. bře ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
viky007
14
Registrovala se 17. dubna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @thomas_ A co kuchyňské skřínky zavěšené na zdi, ty nevadí, vždyť ty jsou po naplnění taky pěkně těžké. Podle mě nemá Váš dodavatel kuchyně zkušenosti s instalací v dřevostavbě a tak je přehnaně opatrný, aby vám potom nemusel platit náhradu, kdyby se náhodou něco stalo.
15. bře ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
 @suzannehappy díky moc emoticon
15. bře v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
 @suzannehappy chtěl bych se zeptat na rozměry hmoždinek - jsou to přesně ty co používáte? Tzn. můžu si koupit bez dodatečné kontroly? Děkuji předem!
15. bře v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @nickspring ty hmoždinky tuším byly "univerzální".teď koukám, že jsou na desky od 10-21mm. Nevím jak teď, ale my máme Fermacell 15mm. Manžel vyvrtal díru, vtlačil hmoždinku dovnitř a utahoval. Vzadu se udělal takovej vějířek, kterej se opřel o stěnu...drží to fakticky dobře. emoticon
15. bře v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
Registrovala se 8. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
Registrovala se 8. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Zdravím, mohl byste mi prosím někdo poradit? Budeme mít od Rýmařova NOVU 101 a nyní jsme ve fázi vyřizování stavebního povolení. K situačnímu projektu je po nás vyžadováno vyjádření o existenci sítí a podmínky připojení. V našem případě se jedná o ČEZ - máme zasíťovaný pozemek a kiosek na hranici pozemku. Na jejich geoportálu jsem si zjistila ty sítě, ale dále musíme doložit podmínky připojení. Z ČEZu mi zaslali k vyplnění formulář Žádost o připojení elektrického zařízení k distribuční soustavě z napěťové hladiny nízkého napětí. Nevíte, zda opravdu až po vyplnění tohoto formuláře zašlou podmínky? O jaké podmínky připojení se jedná? Děkuji
15. bře v 19:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bezi91
9
Registroval se 2. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 47 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
bezi91
9
Registroval se 2. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 47 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kladno.
 @nickspring
Ty hmozdinky nutno rozlišovat podle délky... Prodávají se dvě velikosti... Ta kratší je pro stěny kde je jen jedna vrstva fermacellu a tam kde je zvukoizolační stěna, jsou dvě desky fermacellu na sobě, a tam je nutno použít ty delší hmozdinky... emoticon
Fakt držet super... Vyplatí se na ně koupit i kleště, kterými se oficiálně roztahují... Oni se většinou roztáhnout i při samotném utažení šroubovákem nebo aku ale často se protočí...
15. bře v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
 @xpism vyplnili jsme to co vám poslali, vyjeli jsme si na geoportálu ty sítě a nějaké povídání k tomu. Po vyplnění toho formuláře zašlou smlouvu a ty věci z geoportálu a smlouvu odnesete na stavební úřad emoticon
15. bře ve 20:09  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
  • Stavím dům
 @showme_a Moc děkuji za odpověď. Přišlo mi právě divné, že v té žádosti chtějí vypsat spotřebiče a jejich kW, ale to my zatím nevíme. emoticon
15. bře ve 20:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @xpism Máte to napsané v projektech. Ve složce elektroinstalace myslím. Podle toho se to dá vyplnit. Já to ještě konzultovala s tchánem elektrikářem.
15. bře ve 20:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Takže podmínky připojení = podepsána smlouva o připojení? Myslel jsem, že to bude jen seznam co všechno se musí splnit, aby nás ČEZ propojil, nikoliv žádost o vlastní připojení a přiznání tarifu?
16. bře v 06:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @angus88 jakmile vyplnis ten prvni formular kde je jake budes mit jistice a spotrebice atd tak ti poslou smlouvu o pripojeni ve ktere jsou i podminky. Na Cezu mi pani rekla, ze se nemusim bat ta smlouva je platna jen nejakeho pul roku a kdyby ze stavby seslo nebo proste jen nesplnim ty podminky (jako nachystat odberne misto) tak smlouva zanika. Az splnite podminky ve smlouve, tak dostanete papir teprve na vyber tarifu atd...
16. bře v 07:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
 @kotla Jsem toho názoru, že je zbytečné zaměřovat forum nepodstatnou konverzací, ta se dá vést přes ip nebo jinde. Když člověk něco hledá, nachází zlata zrnka mezi zbytecnostmi a dá to dost práce. Fórum je tu.od toho, aby si lidé sdělovali zkušenosti, které nám na obchodním místě nesdeli. Věčné konverzaci zdar!
16. bře ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Prosím, kdo máte krbovou vložku. Máte prisavani z exteriéru nebo z interiéru?
16. bře ve 21:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dan007
Registroval se 24. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
dan007
Registroval se 24. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
 @thomas_@suzannehappy ahoj, myslím, že hmoždínky máte dlouhé. Maximální velikost hmoždínky může být 5,5cm, pokud dáš delší tak protrhneš parozábranu ve stěně.
16. bře ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dan007
fotoportrét
fotoportrét
dan007
 @suzannehappy
max. délku hmoždínky mi při předání domu tvrdili 5,5cm, z důvodu protržení parozábrany viz odkaz.
http://www.rdrymarov.cz/schemata-sten-a-stropu
16. bře ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @angus88 přisávání přes ZD z exteriéru emoticon
16. bře ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
 @dan007 prý ty hmoždinky má delku 5,1cm tzn. musí být to v pohodě.
16. bře ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
fotoportrét
fotoportrét
suzannehappy
51
 @dan007 ještě jednou odkaz http://www.pk-fischer.cz/hmozdinky-hm-kovove/fischer-kovova-hmozdinka-pro-deskove-materialy-hm-6x10-2152-s/. z toho plyne, že hmoždinka je dlouhá 52 mm, na tom kousku co se zvenčí opře o stěnu je i zámek, tzn že vevnitř je cca 48mm. emoticon
17. bře v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Nevíte prosím kolik stojí od RDR půdní dveře se zábradlíčkem do štítu? (místo klasického okna)
17. bře v 11:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @angus88 myslíš francouzské dveře do horních pokojů ? Zábradlí stálo 7tis bez Dph
17. bře ve 12:30  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš