Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @zmrz_lina tak tomu uz vobec nerozumiem, hned idem napisat do RDR lebo mne vcera hovorili ze priplatok je 1000 korun za kazdu pripojenu vec...
30. bře ve 14:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @tojojot emoticon no to je vtipný teda. Každopádně informace o Synco living/Synco 700 si musím zjišťovat přímo v Siemensu. Z RDR jsem dostala jen odkaz na PR článek emoticon
30. bře ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zmrz_lina napisal som, dam vediet ked mi odpisu emoticon
A na to synco som tiez zvedavy, napis ked zistis ako to teda je.
30. bře ve 14:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @tojojot no zatím co jsem zjistila, tak i Synco Living umí ovládat podlahovku. Takže pořád prostě nechápu to Synco700 emoticon Uvidím, co mi napíše ten chlap ze Siemensu, mám u nich kamarádku, tak mi na něj zprostředkovala kontakt.
30. bře ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Já to mám dohromady, protože jsem ten signalizační protahoval dodatečně, páč, jsem blbec, na něj zapomněl. Šlo to dost blbě emoticon . Není s tím problém, ale když to bude nachystané zvlášť, není to nic proti ničemu, a nic se tím nepokazí emoticon
30. bře v 15:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
a ten signalizacny vlastne spaja cerpadlo s cim? to ma nejaku zvlast riadiacu jednotku v rozvodnej skrini?
30. bře v 15:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Signalizační je na hlídání hladiny ve studni a nebo chodu čerpadla naprázdno. Jsou to dvě sondy nějaká krabička, asi relé- nejsem elektrikář. Ten by to zodpověděl lépe emoticon např. http://www.e-cerpadla.cz/signalizace-hlidani-hladiny-c-48.html
30. bře v 15:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
aha, no mne islo o to ci ta krabicka bude v rozvodnej skrini, aby som vedel ze potom mam povedat ze chcem vacsiu aby sa to tam voslo (a este aj ten podruzny merac elektriny si tam chcem dat ako ty)
30. bře v 15:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vizingr
Registrovala se 10. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
vizingr
Registrovala se 10. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4 příspěvky.
 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, budeme stavět také Novu 101, a kdysi jsem brouzdala v této diskusi a někde jsem objevila, že měl někdo v obýváku více těch francouzských oken...myslím že museli být min 3, prostě bylo to celkem pěkný a muselo to udělat hodně světla v obýváku...jenže to nemohu zaboha už dohledat a fotku jsem si neuložila...nemáte to někdo? Nebo nevíte o někom kdo těch oken v obýváku měl více? Díky moc za případnou radu emoticon A taky mě ještě zajímá okno navíc nad schodištěm, to bych tam asi taky přidala, ať je tam trochu denního světla...
31. bře ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @tojojot tak v cenové kalkulaci máme za dvojí okruh vody 4500 bez DPH, což je 5175 Kč emoticon
31. bře ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zmrz_lina no mne este neodpisal, tak som zvedavy co mi k tomu napise, ale mozno to teda iba nejako poplietol
31. bře v 15:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 Dneska jsme měli sraz s panem Švehlou ve 13 hodin u nás na pozemku. Pan Švehla si měl převzít a překontrolovat ZD. Je 13.15 hodin, nikde nikdo, tak manžel volá a dozvídá se, že nejdřív to pan Švehla stíhá v 16 hodin, prý se zdržel hned na první desce...Opravdu obdivuji svého muže, že panu Švehlovi nic neřekl, protože v dnešní době mi přijde neskutečné, nedat druhému najevo, že dohodnutý čas neplatí, a že má dotyčná osoba zdržení. Asi si pan Švehla myslí, že bydlíme hned vedle emoticon ..Tak aspoň jsme si udělali krásný výlet vlakem, ale toto ignoranství mi hlava nebere a přitom stačí tak málo emoticon
31. bře v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @vizingr V obýváku má klasické okno navíc třeba @zuzicz viz její galerie http://www.modrastrecha.cz/blog/zuzicz/album/nova-101-otevrene-prizemi/ Pokud byste chtěli tři francouzská okna, tak hlavně předem přemýšlejte, jak rozestavíte nábytek, i když my máme jedno také zastavěné sedačkou, ale zase z venku to vypadá souměrněemoticon I se dvěma francouzskými okny a jedním v kuchyni mi ale světla připadá celkem dost. Tady mám pár fotek z vnitřkuemoticon http://www.modrastrecha.cz/blog/jahooodka/album/zabydlovani/
31. bře v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @vizingr nad schodištěm okno máme, ale musíš mít garáž vpředu, jinak tam nejde.
http://www.modrastrecha.cz/blog/petrsv1000/album/stavime-s-rymarovem/10403729/
Tady mají třeba větší okna, možností je mnoho...
https://www.modrastrecha.cz/blog/veverka_/album/jak-jsme-staveli-novu/6047904/
31. bře v 16:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Ake montuje RDR standartne schody na pudu? A ako je to s ich izolaciou? Neprefukuje cez ne, alebo neunika tadial teplo nejako vyznamne? Bohuzial sa zda ze ich asi budeme musiet dat do jednej izby, na chodbu sa nevojdu kvoli tomu ze tam bude svetlovod - lebo sa tam zas nevojde klasicke stresne okno kvoli prieniku strechy garaze emoticon - a ten bude nad schodami kde by sa inac tie schody asi vosli a otocit o 90 stupnov sa nedaju. Tak mam obavy ci tadial nebude unikat teplo alebo fukat, kedze ani netusim co presne tam montuju, ani v rozsahu dodavky to nieje presne specifikovane, iba ze su v cene stahovacie schody...
31. bře v 17:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @vizingr my máme emoticon
31. bře v 18:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alecram66
33
Registrovala se 12. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 16 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
fotoportrét
fotoportrét
alecram66
33
Registrovala se 12. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 16 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
 @vizingr My jsme místo jednoho fr. okna dali dvojkřídlé okno (a pod něj radiátor) a jednoduché okno přidali na boční stěnu - od jídelního stolu se díváme ven. Světla je hodně a navíc sluníčko až do večera. Fotky mám v blogu.
31. bře v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Prosím, dnes jsme měli specifikaci v SIKU a čekáme na cenovou kalkulaci. Prosím, bude v kalkulaci jen cena předmětu nebo se tam řeší i cena práce? Děkuji
31. bře v 19:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @angus88 V kalkulaci jsou pouze ceny za předměty emoticon
31. bře v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 @kotla děkuji emoticon trochu jsme se rozšoupli tak se moc netěšíme na cenu. Nemáte prosím někdo walk-in zástěnu?
31. bře ve 20:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 Tak jsme dnes potvrdili studii a začíná se dělat projekt ke stavebnímu povolení. Můžu zařizovat už něco dalšího teď? Nebo čekat, až budu mít v ruce hotový projekt?
31. bře ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
 @nickspring Máme anhydrid a na tom dlažbu, komplet nás to stálo 30 tis. Garaž má 25m2.
31. bře ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kotla Neviděla bych to jako ignorantství. Přebírat desku neznamená mrknout a jet. On desku přeměřujme na desítkách míst, píše protokol, rozkresluje postavení jeřábu a další věci. Pokud se vyskytne problém, tak z toho plyne i zdržení. Spíš mě zaráží, že se neozval sám.
31. bře ve 20:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @jitule23 To je právě to ignoranství, o kterém mluvím.. Ví, že se zdržel hned při první desce a ví, že ve 13 hodin na něj někde čekají lidi a už je nestíhá a on hned nezvedne telefon a nedá vědět? Hrozný problém, v dnešní době otázka asi minutového hovoru..Však bychom to pochopili, stát se může cokoliv, ale čekali bychom tam jak trdla a on nic...tohle mě hodně mrzí, prostě jako člověk toto jednání neuznávám.
31. bře ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzicz
103
Registrovala se 18. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 42 přátel.
 @vizingr My máme navíc jedno velké dvoukřídle okno u jídelního stolu. Nedokážu si představit, že by tam nebylo emoticon Třetí francouzské jsme zatím u nikoho neviděla, ale věřím, že už to někdo má. Tento dům ná neuvěřitelně mnoho variant emoticon My jsme díky otevřenému přízemí okno nad schodiště nedávali, ale klidně bych ho tam přidala, pokud vám nebude vadit posunout garáž. My ji posunovali, abychom mohli přidat okno do spodní koupelny, tam mi přijde velmi užitečné.
31. bře ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 jdu si k vám postěžovat emoticon NEDOPORUČUJI jít si nechávat dělat koupelnu/wc k Element emoticon
- poprvé jsme tam byly v září, paní ochota, vše udělala jak jsme chtěli, řjen - chtěla jsem ještě nějaké změny, protože mi to nesedělo, opět paní ochotná, provedla změny. Přišla kalkulace, s tou jsem nesouhlasila, našla jsem si na netu ty stejné věci o 1/3 levněji, něco i o polovinu (úúúúplně tu stejnou značku) na 6ti položkách rozdíl ceny cca 15tis. Paní že nám slevu poskytnout nemůže, že to předá kompetentrní osobě. Nikdo se mi neozval. Volám opět po 14ti dnech do Element, tak paní se omlouvá že nikdo nevolal, že to pourguje. Druhý den telefonát, ať jim ty položky pošlu, 2.12. jsem jim poslala o co konkrétně se jedná a poslala jsem jim i přímo odkazy na stránky, odkud mám ceny co jsem jim uvedla a to jen jeden odkaz, ale 2-3odkazy na každou položku. Niko se neozval, ok říkám si jsou svátky, neřeší to. V lednu si říkám ok, byly svátky, mají toho hodně, no tak volám 1.týdne v únoru, přímo té údajně kompetentní osobě. Moooc se omlouvá, zapomněl na to, že se hned následující pracovní den na to podívá. No a jak myslíte že to dopadlo? dneska je posledního března a nikdo se neozval. Už mi fakt tečou nervy a vyslechne si to i jeho nadřízený. Nechápu jak takového člověka můžou zaměstnávat, cenu s nimi řeším od listopadu. Jestli po tom meilu co jsem mu teď poslala zítra nezavolá, tak jdu domlouvat koupelnu od začátu k Siko. Divím se, že s nimi RDR spolupracuje.
- a teď aspoň jedna dobrá zpráva, STAVBA POVOLENA
31. bře ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @vizingr My máme jednokřídlé okno na stěně u kuchyně, máme u něj jídelní stůl a je dobře, že jsme ho tam dali. Třetí francouzské okno by asi způsobilo problém s rozestavením nábytku. I já doporučuji dát raději okno do spodní koupelny (tedy posunout garáž dozadu). Je to určitě výhodnější
31. bře ve 21:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @gustinovi Když to tady čtu, tak mi je Vás líto. Po takové době bych se už sebrala a šla k někomu jinému. My zvolili Siko a jsme rádi. Kluci i říkali, že to má Siko propracované oproti jiným dodavatelům ale né každý je se Sikem a jejich jednáním spokojený. Za sebe musím říct že spokojenost. A hlavně vše zatím šlape jak hodinky. Jsme ale asi jedni z těch hodně spokojených zákazníků. Být Vámi se seberu a utíkám jinam. Pokud budeš chtít můžu ti poslat kontakt přímo na toho chlápka ze Sika.
31. bře ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
 @kotla tak o jeho nekomunikaci bychom mohli povídat na dlouhé hodiny. Jsem z toho pána opravdu zklamaná. Bydlíme pomalu 2 měs. a stále není něco dořešené, protože komunikace žádná!!!!
31. bře ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @gustinovi Gratuluji k povolení stavby emoticon To ostatní se jistě vyřeší, buď s Elements anebo v Siku, ještě máte čas, i když chápu, že vybírat všechno znovu by bylo hrozné...
31. bře ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš