Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

7. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @kotla To je kravina, technik BMR si to umí připojit i bez netu. U mě to rozhodně problém nebyl... Vidím, že si neustále zvyšují nároky. Když požadují toto, chtěl bych po nich už dříve revizní zprávu na elektro (před předávkou domu), ať máte hned přiznanou nízkou sazbu, protože jinak dostanete dům bez funkčního topení.
13. dub v 10:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @recadv Přiznám se, že tomuhle absolutně nerozumím a manžel v tom kovaný také není, takže když nám něco řekli, jen jsme to odkývali, že "zařídíme"..Asi bude nejlépe zkontaktovat pana specifikátora, ať nešířím bludy-ale s tím int. připojením to tak bylo, také mi to přišlo zvláštní emoticon
13. dub v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @kotla Internet nemaju preco potrebovat, ale je podla mna vhodne doniest si tam k testu toho BMR router alebo zariadenie cez ktore budete pripojeni na internet, to BMR nieje problem nastavit na pevnu IP adresu a technik to otestovat vie, ale ak sa v tom nevyznate tak sa moze stat ze nastavenie ake tam spravi technik vam nebude potom fungovat ked sa tam nastahujete a budete ho musiet volat znovu. Ale zas zalezi na tom ci uz presne viete ako tam budete pripojeni na internet. Ak nie, tak nema zmysel nejaky internet riesit, aj tak vam to bude musiet niekto nastavit ked uz budete byvat a mat internet sprevadzkovany. Nejaky docasny internet tam zriadovat nema vobec zmysel. To iste sa tyka aj inych zariadeni ak tam su nejake co sa budu pripajat na LAN, resp. internet.
13. dub ve 13:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
 Dotaz - před 3 týdny jsem poslala do RD Rýmařov SOSB, potvrdili jsme studii a pracuje se na projektu. Kdy máme čekat fakturu za projekt? Zatím nám nepřišla zpátky ani podepsaná SOSB, ani faktura.
13. dub ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @tojojot Děkuji moc, už jsem tomu porozuměla, i když to byla fuška emoticon. Volala jsem pánovi, který bude internet zařizovat a je tamní, tak snad to nebude problém, když mu dám 2 dny dopředu vědět, dorazí. Člověk by si myslel, že zbývá jen stavba, ale toho zařizování kolem je stále dost.
13. dub ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @angus88 mas trochu pomotane pocty musis to pocitat na tri faze, takhle by to bylo na jednu a celou by si ji odrovnal a nestacila by. tzn pri plnem zatizeni kolem 10A na jednu fazi. bud v klidu, el.kotel a celej barak zvladne 3x25A.
13. dub v 17:04  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 501 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 501 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @mmissy nic pomotaneho nemám. V dokumentaci k desce se právě píše, že je zapojena na jednu fázi. Proto můj dotaz, že na jednu fázi je to 32A. Problém jsem vyřešil s výrobcem, v dokumentaci má být správně, že se připojuje na 3f a ne na 230V.
13. dub v 17:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Dava RDR standartne v dodavke nejake prepatove ochrany alebo nie? V dome som doteraz nikdy nebyval a mam fobiu z bleskov a kadejakych inych prepati emoticon Pred priamym uderom blesku samozrejme neochrani elektroniku nic, pri dostatocne silnom blesku ani uplne odpojenie zo zasuvky, ked sa to tam naindukuje, ale pri nejakom vzdialenejsom blesku a podobne urcite ochrana pomoze. Takze nejaku B+C ochranu by som do rozvadzaca urcite dal, uz len preto ze aj keby vsetko zhorelo tak nejaku cast toho bleskoveho prudu to zvedie a nesposobi to este horsie skody na majetku, alebo nebodaj na zivotoch.
13. dub v 19:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Ahoj, Ti z Vás kdo už bydlí a mají krbová kamna, nechávali jste si stěnu vymalovat? Stěnu za kamny budeme mít obloženou obkladem, je lepší stěnu nechat bez ničeho? Máte někdo zkušenosti? díky
14. dub v 10:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Nemáte prosím někdo v hlavě kolik cca stály vnitřní žaluzie na NOVA 101 (bez nějakých razantnějších úprav rozměrů a počtů oken)?
14. dub v 15:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1029 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88
V hlavě to nemám, ale v cenové specifikaci ano emoticon
celostínící žaluzie ISOTRA - 1sd 11.554,- Kč bez DPH (ještě 10%)
14. dub v 16:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @angus88 12500,- do všech oken až na francouzská a teda máme i 6 sítí do oken.
14. dub v 18:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 @helisek85 chlapi vam to predaji vymalovane, pak musite napenetrovat a flexi lepidlem lepit.
14. dub ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
  • Stavím dům
    Region Brno
 @pafipaf2 díky za infoemoticon
15. dub ve 13:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maka101
16
Registrovala se 27. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 3 přátele. Horní Datyně, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov-Horní Datyně
fotoportrét
fotoportrét
maka101
16
Registrovala se 27. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 3 přátele. Horní Datyně, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov-Horní Datyně
 @angus88 nám to nacenily do celého baráku na 13 tisíc. Nebraly jsme to, nechaly jsme si to udělat u misti firmy, žaluzie nás vyšly na 6 tisíc všude a nechaly jsme si udělat i síta do všech oken i francouzských dveří a to nás vyšlo na 7,5 tisíc celkem tedy síta a žaluzie od místní firmy za 13,5tisic. Což je opravdu od Rýmařova rozdíl.
15. dub ve 13:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aorion
Registroval se 13. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
aorion
Registroval se 13. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
 Nemáte někdo zkušenosti s nějakou firmou na základovou desku na Plzeňsku?
15. dub ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 @kotla Asi už máš jasno, přesto přidám moje info. Já to pochopila tak, že ti člověk, který bude u vás zavádět internet udělá přístup do programu topení přes internet.Ten náš pán si vzal CD s programem od topení (co nám dal technik po ukázce obsluhy topení) a něco stále dělal přes počítač v té skříni od topení. Výsledek měl být takový, že pokud si budu chtít upravit teploty, tak mohu přes wifinu topení ovládat a nemusím běžet do technické s kabelem a tam to přeprogramovat. A také by přesto mohl topenář vzdáleně podporovat (opravit apod. )problémy, aniž by k vám jezdil. Avšak nám se spojení nepodařilo, sám pán z internetové společnosti říkal, že už topení synchronizoval více, ale u nás netuší, co je špatně. I kdyby se mu to povedlo, tak bychom asi tu vzdálenou podporu nemohli využít, protože tu také hraje roli přidělení od poskytovatele int. "nějaká pevná adresa" , kterou dnes většinou poskytovatele internetu nepřidělují. Ale bylo by pohodlné sedět v křesle a ovládat topení z počítače.
15. dub ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
europe
Registrovala se 12. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
europe
Registrovala se 12. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
 Nemá někdo prosím z okolí Ostravy - Kubis 74?
15. dub ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @konkat na to nastavenie a dokonca ani na ovladanie cez wifi vobec internet netreba, treba mat len funkcny router a spravne nastavit to BMR, t.j. staci mat funkcnu siet doma. Internet teoreticky treba keby si sa na to chcela pripajat cez internet mimo domova, tam nastava potom mierna komplikacia s tou pevnou adresou, ako spominas, ale ani to nieje neriesitelne a da sa to relativne jednoducho vyriesit (trochu zalezi aj na tom aky doma pouzivas router). Ale rozhodne ti musi fungovat v ramci domu to ze si to vies nastavovat cez pocitac alebo cez mobil, ak ho mas pripojeny na domacu wifi, ak sa toto nepodarilo nikomu zo zucastnenych sprevadzkovat tak su amateri a najdi si niekoho kompetentneho kto ti to nastavi, to je len vec nastavenia toho BMR (resp. routra)
15. dub ve 21:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @konkat Děkuji, čím více info, tím lépe emoticon
15. dub ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
Registroval se 25. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
Registroval se 25. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 109 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 @europe ne
16. dub v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
Registroval se 27. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 34 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
Registroval se 27. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 34 příspěvků.
 Ahoj, zítra nám v 6:00 začne montáž - přivezou domeček emoticon Nevíte někdo, na jak dlouho ucpou cestu, ať můžu upozornit sousedy. Děkuji
17. dub v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ondy20
16
Registrovala se 29. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ondy20
16
Registrovala se 29. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 @ftipalek86 Podívej se mi do fotobloku emoticon . Začínají přesně na čas , končí s vykládkou druhého kamiónu cca kolem 16 hod emoticon
17. dub v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
Registroval se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 116 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
olomonteum
1
Registroval se 28. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 116 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Po necelem roce bydleni v dome od RDR davam jedno doporuceni tem, co prave stavi. Pokud mate kolem domu jeste leseni, urcite si na vsechny venkovní tramy dejte hroty proti ptactvu. Par kanat ci postolek si oblibilo tramy, co mame nad balkonem a litali se k nam dukladne vyprazdnovat. V podstate zvládli zaspnit vsechny tramy, cely balkon az dolu na okapovy chodnik. Ono montovat tam ty hroty ze zebriku ve vysce 7m neni nic moc...tedy pokud nemate 4 ruce...
17. dub ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @olomonteum K tomu se přikláním a ještě doporučuji okraj střechy ve štítech pod taškami také něčím vyplnit, tam se moc líbí vrabcům. Máme Novu 101, dodělávali jsem to dodatečně a k arkýřům už jsme se nedostali a střecha je pokálená až běda, nemluvě o tom, že jsou výkaly i na terase. My jako výplň použili skelnou vatu.
17. dub v 16:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
 @tojojot Děkuji za informace
17. dub v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Nemáte prosím někdo hypotéku od KB pro RDR? Při schválení hypo je nutné stavbení povolení nebo to je nutné až pro vlastní čerpání? Nemá někdo zkušenost? Děkuji
18. dub v 11:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otaznick
Registroval se 11. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
otaznick
Registroval se 11. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Má 1 přítele.
 Dobrý den, uvažuji o stavbě Larga 85 a chtěl bych se zeptat, zda má někdo okno nad linkou (např. u sporáku) a jak moc jste s tím spokojeni. Předpokládám, že to vyžaduje časté mytí, ale rád bych si přečetl zkušenosti (jakým směrem se případně vyklápí?).
A ještě jsem slyšel, že se snad dá vylepšit akustika hliněnou omítkou, ale nevím jak moc pokročily montované domy. Možná to dneska už není nutné...
18. dub ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 @angus88 my máme hypo od KB. Kupovali jsme z hypo i pozemek, takže jsme měli výjimku a stavební povolení dodáme až před čerpáním na dům.
18. dub v 17:07  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @angus88 taky máme u KB a protože to jsou matláci, tak chtěli územní rozhodnutí při žádosti o HÚ, při podpisu HÚ znovu, a při prvním čerpání pro změnu taky emoticon emoticon
18. dub v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš