Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

11. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
 @terkakl03 My si žádali o termín KS už v sprnu, taky jsem měli jen SoSB a dostali jsme termín až v dubnu... Na jednu stranu to bylo za dlouho, na druhou se vždycky něco zkomplikuje a nakonec jsem měla co dělat, abych vše potřebné zařídila. Bylo nám ale řečeno, že když budeme mít vše nachystané a bude se čekat jen na KS, tak se můžeme ozvat a kdyby někdo vypadl z té "řady", tak nám dají dřívější termín.
25. dub v 09:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 My jsme o termín nežádali, byl nám přidělen. SoSB jsme podepsali v červenci, KS byla minulý týden. To už jsme měli za sebou SIKO
25. dub v 09:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 nám v RDR říkali, že už při podpisu SOSB budou žádat o termín KS (teda aspoň u nás v Ostravě), protože jsou dlouhé čekací lhůty - my jsme podepisovali SOSB v červenci 2015 a KS byla v únoru 2016 emoticon zítra nám začínají stavět desku, montáž snad bude někdy v létě -doufáme, že termín montáže už nebude moc daleko za deskou, chtěli bychom nejpozději v září bydlet....
25. dub v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @campari1 my měli desku v květnu a stavbu v říjnu
25. dub v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @kristynr1 Fuj Kristyn vůbec mě neděs... taky chci do září bydlet emoticon
25. dub v 09:55  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @kristynr1 Kristi, ale vy jste zrovna "padli" do toho období, kdy vše bylo ve skluzu :( Myslím, že tento rok by snad Ti co budou mít desku mohli bydlet do 3 měsíců po předání desky. Ale samozřejmě je to jen odhad, nikdo krom RDR neví jak to bude.
25. dub v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
 @kristynr1 doprčic, to snad nééé emoticon budeme prodávat byt a od července budeme bydlet u našich, než nám postaví (s dvouletým synem i s novorozencem - dneska nastupuju do porodnice), čekat půlrok, tak to bychom asi radši museli hledat nějaký podnájem, ach jo emoticon
nám na KS pan Uhlář říkal, že deska by mohla být duben/květen a montáž pak červenec, nejpozději srpen - vzhledem k tomu, že deska teda až květen, tak počítáme s montáží v srpnu, třeba už to mají volnější, nebo mají více stavebních part emoticon
25. dub v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
 @showme_a
@campari1 Holky moc vám přeju stavbu v klidu a co nejdříve, pouze píšu jak smě to měli mi v roce 2015, taky slibovali a nakonec toto.. Tak snad držím palce emoticon
25. dub ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesk2
Registroval se 17. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
alesk2
Registroval se 17. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Má 4 přátele.
 @terkakl03 Jakmile budete mit stavebni povoleni, doporucuji napsat panu Cervenemu. Stane se ze nekdo nesplni podminky a je presunut. Meli jsme mit KS v dubnu. Co se nestalo, v lednu nam z OC volali, zda za jsme schopni za tri dny dorazit na KS. emoticon
25. dub ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @alesk2 Já to řeším s paní Mastnou v OC Brno, stejně ji budu hned kontaktovat, jak budeme mít ohlášku, abychom podepsali SOD emoticon
25. dub ve 13:09  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 Prosím, budeme žádat o hypotéku a k nacenění hodnoty zastavěné nemovitosti předpokládám potřebují znát i hodnotu základové desky? Budeme ji dělat jinou firmou než RDR, mám po nich požadovat smlouvu a kalkulaci a toto doložit do banky přio žádosti o hypo? Když je to od RDR tak je to v kalkulaci zaneseno, pokud to ale bude dělat jiná firma? Děkuji
25. dub ve 14:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @angus88 od nas jim stacilo cestne prohlaseni na spodni stavbu, kuchyn a horni stavbu. pouze horni stavba byla podlozena. hypotecni banka. takze jsem napsal na car papiru info o stavebnim zameru, ktery se sklada z techto tri polozek, podepsal a bylo.
25. dub v 16:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
 @terkakl03 jasně emoticon to jsem špatně napsal... nežádal jsem taky. Mimochodem, od začatku jsem měl termín KS později, pak jsem dostal nabídku udělat KS dříve. Možná se Vám taky podaří (občas termíny se uvolňují).
25. dub v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
 chtěl bych se zeptat, jak velký jste si kontejner na odpad objednavali a kolik stal?
25. dub ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 237 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 237 příspěvků. Má 4 přátele.
 @nickspring 11m3, cena cca 7 500,- vč. DPH. Odpad byl 2,5t. Nejvíc to naskakuje asi na km.
25. dub ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 Čím jste, prosím, natírali sokl před obložením XPS? Mám tu bitumenovou penetraci. (Vodou ředitelná na bázi asfaltu, poradili mi ji při předání. Ve stavebninách mně zas řekli, že určitě ne na bázi asfaltu, že je to mastné a nebude to držet. Na kbelíku s penetrací je, že se snáší s polystyrenem). Je nutné po nalepení polystyren kotvit?
25. dub ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
 @jimika a byl ten kontejner úplně plný? jak je velký Váš dům?
25. dub ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @nickspring Téměř plný, něco by se možná ještě vešlo. Patrový dům 119m2 + garáž. Dřevo dávali stranou, jinak vše do kontíku. Ale u nás je to dost drahé. Pravděpodobně to bude méně.
25. dub ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 Ahoj všem, prosím o radu. Antoníček je na pozemku připraven, revize již proběhla. Rozvaděč budeme mít zapůjčený od Stade a co dál? Máme si sehnat nějakého elektrikáře, který nám jej zapojí do Antoníčka a pak? Absolutně nevím, snažím se to tu dohledat, ale neúspěšně...Moc děkuji, opravdu ve věcech kolem elektřiny tápeme.. emoticon
25. dub ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 4 přátele.
 @kotla
No, tak elektrika je zrovna věc, kterou momentálně řeším.....Takže, dojela firma, která pracuje pro ČEZ, postavila antoníček (laicky plastová bedna) a vedle tohoto "ČEZ antoníčku" se má vybudovat ještě jeden "budníček", který se s ČEZ antoníčkem propojí a k tomu se ještě musí udělat "odběrné místo" v našem případě jakýsi rozvaděč, který musí mít proudový chránič.....to musí mít zase revizi a s tím se musí zaběhnout na ČEZ, aby namontovali elektroměr do té budky, která stojí vedle té ČEZácké. Snad jsem to popsala srozumitelně, tedy doufám, že jsem to taky správně pochopila, ještě jsem na ČEZu s těmi papíry nebyla.... emoticon
Ještě je také možné, že vám postavili obě budky najednou i s tím rozvaděčem, takže pak bych to viděla, že Vám stačí jen vzít ty revize, dojít na poskytovatele (já tedy píšu ČEZ, i když nevím jakého máte) a ten jen namontuje elektroměr, zaplombuje a hotovo.
25. dub ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kotla
Ta užší bedna od ČEZu je přívod el. energie na pozemek s nožovými pojistkami - vlastnictví ČEZu.
Vy si musíte postavit druhou bednu, která bude napojena na tu ČEZáckou - každý dodavatel el. energie může požadovat jinou bednu - pozor na to ! Zjistit předem ! Na tuto bednu a napojení musí být revize. Do této bedny ČEZ, na vaši žádost namontuje elektroměr a od něj vede přívod do domu, kde musí být opět domovní rozvaděč s revizí a revize rozvodů v domě.
26. dub v 05:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Dotaz na bydlící: za jak dlouho po poslání zprávy na reklamační oddělení k vám přijeli opravit, nebo se aspoň ozvali kdy přijedou? Mám pouze zprávu, že byla žádost přijata a nic s neděje, je to už 14 dní. Díky!
26. dub v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
 @farka u nás se ozvali za cca 4 dny a dojeli za týden
26. dub v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @farka Taky to teď máme dva týdny, co nám napsali, že nás vedou v evidenci a že po zaplánování nás bude kontaktovat technik a zatím nic. Máme objednaný servis solárů...
26. dub v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @zenny2
@pavelcent Ahoj, moc děkuji oběma. Tak naštěstí je to dobré, už jsme se domluvili a ten rozvaděč nám zapojí. To jsou nervy emoticon ..
26. dub v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @farka Nám tekla voda z bojleru a chtěli přijet až druhý den což mě teda dost vyděsilo takže jsem musela být opravdu tvrdá a trvat na tom, aby přijeli hned. Jinak máme zatím jen drobné reklamace (špatně těsní baterie na umyvadle a někdy je na zemi trochu vody, jedna Tv zásuvka nefunguje, na schodišti chybí dvě záslepky) takže to necháváme vše najednou až je bude zvát na zamalování prasklin.
26. dub ve 12:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @pajami
@jahooodka
@kristynr1 díky za info, u nás netopí jeden pokoj, což jak teď mrzne přes noc není nic příjemného, ale vydržet se to dá emoticon
26. dub v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @farka měli jsme to stejné. Koukni úplně k podlaze jak vedou trubky k radiatoru a tam jsou 2 'šrouby' a musíš je dat do stejné polohy jako u jiných radiatoru. Pravděpodobně ti to zavzdusni aspoň 1 radiator nahoře, ale měl by se napustit a fungovat
27. dub v 09:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @fialka1122 emoticon my máme podlahového Fenixe emoticon
27. dub v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 Dělal jste ještě někdo drobné dispoziční úpravy v době po schválení studie? Pracuje se už na projektu a my jsme si ještě vymysleli jednu drobnou dispoziční změnu v řešení patra (zrušení sprcháče v patře, posunutí zdi mezi koupelnou a pokojem a v tomto prostoru vznik šatny)... psala jsem panu Němčákovi a netrpělivě čekám na odpověď... Že mi někdo zvednete náladu, že to ještě půjde změnit? emoticon
27. dub ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš