Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @margot_ka ano my...měli jsme dodat do 31.3.2016, ale nedalo se to stihnout..p. Mastná mi sdělila, že je ráda, že jsme ji dali vědět a že jakmile budeme mít stavební povolení, mám se ozvat a podepíšeme sml. o dílo. Takže si s tím nedělejte hlavu, jen jim musíte dát vědět, že to nestíháte emoticon
5. kvě v 09:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @zmrz_lina Nechci mást,opravdu by to byly jen dohady. Zkuste si zavolat, určitě Vám poví více emoticon
5. kvě v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @kotla @terkakl03 uff, takže pro nás platí 8 týdnů od 31. 3. 2016. Tak to stíháme.
5. kvě v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @zmrz_lina buďte v klidu... emoticon já teď mám papíry na stavebním úřadě a čekáme..potom dáme ohlášku do banky kvůli hypotéce a potom podpis sml. o dílo, KS v září a pak se uvidí emoticon
5. kvě v 10:15  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @nec22 @pavelcent
tak prave mi to prislo postou, asi som predvcerom zatlacil dostatocne emoticon
5. kvě v 10:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 Ozaj, da sa od nich ten projekt ziskat aj v nejakej elektronickej podobe? Ked mam kadekomu kvoli tym vyjadreniam posielat kopie projektu tak si to asi budem zas musiet skenovat, nie?
5. kvě v 10:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @terkakl03 jj, jenže my musíme dát odhad od odhadce do banky do konce května (už to je termín vyjednaný naší hypoporadkyní, protože to chtěli do 16.)... No snad to dopadne dobře.
5. kvě v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @tojojot
Myslím, že přikládáte projekt a jednotlivé instituce Vám ho vrátí. Já spoustu věcí vyřídila i bez projektu.....
Projekt prakticky potřebuji pro obec, studii pro souseda - podpisy, a projekt pro Krajsou hygienickou správu. Obec i KHS by ho měla vrátit.
5. kvě v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @terkakl03 to je potesujici zprava, diky emoticon
Pan Mokry rikal,ze to neni problem,jen se napise zduvodneni, ale prece jen, neni nad osobni zkusenost emoticon
5. kvě v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zenny2 jasne. ale aj tak je fajn mat to v elektronickej podobe. Uz som im aj volal, povedali ze tu architektonicko-stavebnu cast mi mozu poslat aj v PDF aj v DVG, takze to je v pohode.
5. kvě v 11:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @tojojot Požádejte projektanta o zaslání v PDF a sdělte mu, že chcete zaslat nejen stavební výkresy, ale i profese (elektro, ZTI, topení). Pokud nezašlou i texty, tak ty není problém si naskenovat. Každopádně je dobré mít projekt pro rychlou orientaci v elektronické podobě vždy a všude k dispozici.
5. kvě v 11:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @nec22 Ja mam zatial aj tak len tu prvu stavebnu cast, takze tie profesie som neriesil, budem riesit ked ich dostanem na papieri, nieje mi jasne preco by tie nemali ist poslat v elektronickej podobe, povedal mi ze stavebna cast sa da poslat elektronicky, z coho som vydedukoval ze s tym ostatnym je problem, ale mozno som to len zle pochopil, uvidim potom.
5. kvě v 11:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @zmrz_lina Aha, my ručíme pozemkem a ten nám odhadli na 1mil. 350tis. takže nám půjčí až 3mil. na základě toho nám dali hypotéku + teda SoSB.
5. kvě ve 12:30  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
 @terkakl03 Mohu se jen zeptat za jakou cenu jste pozemek kupovali?
5. kvě ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Nechavali jste si nekdo od RDR delat jen pripravu pro budouci montaz predokennich zaluzii? Zajimala by me cena, co vsechno musim pro pripravu dodat za podklady
Chceme elektricke jen na cast oken,na zbytek manualni a to pry RDR nedela
5. kvě ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @terkakl03 no my taky budeme ručit i pozemkem (ono to dle NOZ ani jinak nejde, ptž pozemek a budoucí stavba jsou pak brány jako "jeden celek"). Ale k odhadu se udělá rovnou barák + pozemek vč. oplocení. Nám pozemek na takovou cenu neodhadnou, počítám tak 500 tis. (kupní cena necelých 400)
5. kvě ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @smok Darovaný od manželových rodičů.... emoticon
5. kvě ve 14:47  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
4
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @zmrz_lina Aha,tak to potom ano emoticon
5. kvě ve 14:48  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @margot_ka Být tebou, tak bych si duplaemoticon My je máme v celém přízemí a pouze na francouzských elektrické ovládání a zbytek manuál, sice je to už čtyři roky, ale podle mne to není problém, spíš si asi nechtějí přidělávat práci navíc a taky na tom chtějí vydělat, protože elektrické samozřejmě stojí vícemoticon
5. kvě ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
 @margot_ka Máme el. jen na velkých. Ostatní manuální. Stavba letos v zimě. Ale už to tu bylo, že ty manuální nechtějí dělat. Asi jsme stihli KS ještě včas. Jsme s nimi spokojení, ale všimla jsem si, že při zapnutém odsavači táhne z toho pouzdra man. ovládání chlad v zimě. Ale ze zdířek v el. zásuvkách také. emoticon
5. kvě v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Nechal si prosím někdo dělat přípravu na solární kolektory? Měly by to být nějaké svody ze střechy do technické místnosti... cena je přes 16tis a přemýšlím, jestli to má cenu? O solárech budu uvažovat za pár let, je pak problém si vedení "provrtat"?
5. kvě v 16:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @jahooodka a netahne tudy? Psala jsem dodavateli a pry musi byt 3cm dira ve zdi ci co :-O
5. kvě v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @jahooodka
@jimika na kolik vas ty manualni vysly? Diky
5. kvě v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88
Pokud je skutečně budeš chtít tak si to nech udělat hned. Ušetříš plno práce a bordelu. Mrkni na termodynamické panely. Podle mě, vypadají a vychází líp jak soláry.
5. kvě v 16:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @pavelcent Díky, vše je samozřejmě otázka financí. Nyní už jsem po limit a vím, že dokdu se rodina nerozroste a budeme ve 2 pak náklady na vodu a topení jsou malé. Oprvadu přemýšlím do budoucna až spotřeba bude vyšší a rodina větší. Spíše mě zajímalo, zda si někdo nechal dělat soláry dodatečně? Nebyl to problém do dřevostavby? 16tis se mi zdá dost na to, že to mají být pouze trubky ze střechy do tecnické místnosti, ale možná je v tom něco více?
5. kvě v 16:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @angus88
No, ony jsou to ale tuším nerezové,pancéřové trubky v izolaci a je toho poměrně dost metrů.
http://tadyjetonase.rajce.idnes.cz/Den_8./#P1080424.jpg
http://tadyjetonase.rajce.idnes.cz/Den_9./#P1080450.jpg
A taky asi nějaké konzole na upevnění panelů.
5. kvě v 16:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent Len zas ci ked to hned nemontujes tak vies presne ake tam bude treba... Pripadne co bude o X rokov ked si to clovek bude chciet namontovat, to uz mozu byt uplne ine technologie.
Tie termodynamicke panely tiez maju iny priemer trubiek myslim, cize treba hned rozhodnut co presne sa bude chciet o niekolko rokov neskor, to je dost neprakticke a nakoniec to moze byt uplne nanic a aj tak sa to bude prerabat.
5. kvě v 16:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Je tu vlastne niekto kto ma tie termodynamicke panely? Lebo to som aj ja pozeral ze to vyzera zaujimavo, ale vacsina stranok co som o tom nasiel na mna posobi teleshopingovym dojmom, pripadne su to informacie spred niekolko rokov, ako keby o tom nic aktualne nebolo. Zaujimali by ma konkretne skusenosti niekoho kto to ma.
5. kvě v 17:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
http://jaromir-bednar.webnode.cz/produkty/system-thermboil/termodynamicky-panel/
Tady je informací víc než dost.
5. kvě v 17:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Brno.
 @pavelcent Chtel bych se zeptat jestli mate termodynamicky panel od pana Bednare, nebo jste to zarizeni videl u nekoho v provozu a jsou spokojeni?
5. kvě ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš