Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zmrz_lina jo tak v tomto množství by ses asi nedoplatila emoticon
11. kvě ve 20:15  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
Registroval se 10. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 102 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Mladá Boleslav.
 @zmrz_lina myslím, že jak píseš ty to nepůjde. Nedají ti pak revizi na elektro a myslím, že by jsi měla i problémy při případných reklamacích... Já už si moc nevzpomínám, ale manželka povídá 1200,- za jednu. A nevím jestli s daní, nebi bez.
11. kvě ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @smok nechápu ale proč - když jsme rekonstruovali byt, tak jsme žádný kastlíky v podhledu neměli a revizi na elektro jsme od elektrikáře měli. Jestli je to kvůli té vatě? Ale zas LED opravdu nehřeje jako halogenka. A teda - 1200 za kus je - no rýmařovina. Začínám si zvykat. emoticon emoticon emoticon
11. kvě ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
fotoportrét
fotoportrét
smok
4
 @zmrz_lina taky jsme si chtěl elektřinu kompletovat sám... chteli jsme i noční světlo na chotbu a prostě jedině od nich.. Je 0ravda,že nám taky říkal, že se na každou bodovky dava protipožární kaslik. Jak jsem psal,když jsme slyšel tu cenu,tak jsme od toho dali ruce pryc. I on sám nám říkal, že se nám vic vyplatí koupit klasika bodovky na nástavbě a jen si je natočit podle svého. emoticon
11. kvě ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @smok my jsme nic tehdy nedělali sami, elektřinu nám na bytě dělal elektrikář a žádný kastlíky na bodovky nedával. No, tak radši si nechám udělat jen víc vývodů na stropní světla no, za to si snad neúčtují tolik.
11. kvě ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zmrz_lina Nech si udělat na chodbě jeden vývod a bodovky si tak doděláte dodatečně, jen si nafotíš kde jsou vydřevy aby si je netrefila, navrtaj se díry a protáhne kabel....
11. kvě ve 20:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo udělané krbové rozvody do patra ? Popřípade jakou mám čekat cenovou relaci? Chceme topit převàžně dřevem. Ale mám obavy z ceny od RDR.
11. kvě ve 20:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
 @zmrz_lina Ahoj, přidám se s aktuální informací ohledně bodovek (staví nám teď). V kuchyni jich budeme mít 7ks. Že chci přípravu na bodovky bylo nutné řict u KS. Z Rýmařova přijel na stavbu stropní panel včetně "kastlíků" z Fermacellu - jak zde již bylo zmíněno. Elektrikář nám při tahání kabelů nechal v každém kastlíku kabel pro napojení svítidla (budeme mít na dva okruhy). To celé pak zaklopili SDK. Chlapi na stavbě mi pak ke konci vyříznou otvory v SDK v místě, kde jsou ty kastlíky a já si tam pak přidělám svoje bodovky. Normálně na 230V.
V ceně po KS nemám za tohle žádné navýšení (nebo to někam schovali).
11. kvě ve 22:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @stepaxxx Díky za pozitivní info! Tak při ceně 1200 za kus bys to u 7 ks asi poznal emoticon
11. kvě ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
  • Zařizuji dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
  • Zařizuji dům
    Region Brno
 @zmrz_lina Takže pokud teď už přesně víš, kde chceš mít bodovky (vlastní dodávkou), tak si to nech zapracovat do projektu při KS. Jen je potřeba mít přesnou představu, kde budou, protože ten kastlík je cca 25cm, takže s tím svítidlem už pak moc nehneš (musíš jej mít v tom kastlíku).
11. kvě ve 22:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @stepaxxx jasný, to já bych věděla přesně emoticon Díky!
11. kvě ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @margot_ka - mrkej na pozitivní info od @stepaxxx emoticon
11. kvě ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 To je teda zvlastne, az sa mi nechce verit ze by to bolo bez priplatku... Ved minimalne tie kastliky musia nieco stat, neverim ze ked si ich tam dam 20 tak mi za to nic nenauctuju.
11. kvě ve 22:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @kittyt nám před rokem řekli,že se to nedělá (aspoň tedy ne do Novy 77), že by to bylo přetopené. Tak jsme po tom dál nepátrali. Ale asi to udělají když si na tom někdo trvá. Sama jsem zvědavá jestli se někdo ozve.
12. kvě v 08:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
betotemi
131
Registrovala se 9. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 10 přátel.
 @zmrz_lina jde to a právě je super když to udělá Rýmařov nemusí de pak snižovat sádra čem strop
12. kvě v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
88market
15
Registrovala se 22. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 15 přátel. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
88market
15
Registrovala se 22. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 15 přátel. Region Kolín.
 @nickspring není za co, určitě budete spokojení emoticon
12. kvě ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 @pajami nam rekli, ze se to moc nedela a ze daji poptavku na Rymarov kolik by to stalo. Ale problem by byt nemel. Popripade nam navrhli udelani pripravy v konstrukci a zbytek by nam udelal nekdo jiny. Takze cekame na cenu od RDR . Budeme stavet Novu 101
12. kvě v 17:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @kittyt Tak dejte pak vědět jaká bude cena emoticon
13. kvě v 08:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
  • Stavím dům
 @pajami urcite dam emoticon
13. kvě v 08:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 500 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 Prosím, kdo má krbovou vložku v NOVA 101, jaký výkon jste zvolili? Bude vložka 3-8kW ok nebo už je to hodně? Druhá možnost je vzít menší 2-5 - 7 kW. Děkuji
14. kvě v 07:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
 Ahoj, kdo a jak řešil úrověň terasy? Dle podmínek RDR teren musí být aspoň 30cm níže od podlahy domu. Tzn. musí tam být práh, což není ideálně pro terasu. Co si myslíte a jak si to udělali?
14. kvě v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @nickspring Udělali jsme schody a terasu máme níže, ale u nás to bylo i proto, že bychom museli hodně zavážet. Je dobré si při KS dohodnout, že nechcete u franc. okna parapet. My to neudělali a tak ho tam máme a překračujeme ho, protože se na něj nemá šlapat. Někdo to tady s nášlapem řešil a určitě se ti ozve. Mrkni na naše řešení do mého alba.
14. kvě v 09:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
 @jitule23 Vy tu výšku máte opravdu velkou. Rozhodl jsem udělat malý práh pro terasu a velký (jako u Vás) pro vchod do domku.
14. kvě ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Tak se stalo přesně to, čeho jsem se obávala. Objevili jsme v garáži vykousanou díru do zdi od nějakého hlodavce emoticon Dáme pastičku a budeme doufat, ale čím tu díru zadělat?Občas do garáže uteče kočka šmejdit, ale pochybuji, že by ji ulovila emoticon Jímá mě hrůza co ve zdi provede emoticon
14. kvě ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 To prehryzli celu stenu z vonku az dovnutra?
14. kvě ve 21:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @tojojot uvnitř garáže je ve stěně vykousané kolečko, dostala se tedy do stěny...necháváme často otevřená vrata a nebo dveře, když děláme na zahradě, bydlíme vedle pole :-/
14. kvě ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @farka Aha no to je neprijemne, tak drzim palce aby ste to pochytali...
14. kvě ve 22:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cafuu
Registroval se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
cafuu
Registroval se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha - západ.
 Dobrý den,
řešíme problém výstavby domku nejspíše dřevostavbu a hledáme jistou kvalitu. Má někdo zkušenosti s touto firmou? Celkové měsíční náklady, zda je vše odborně zhotoveno (nevyskytují se plísně ...)? Máme v hledáčku ještě další firmy jako Canaba, Vexta, Atrium ....

Děkuji za reakci (klidně do interního emailu)
15. kvě v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @cafuu V tomto vláknu jsou téměř všichni, kteří mají domek od RD Rýmařov. My máme konkrétně dům Nova 101, postavený v roce 2010. S domem a celkovým přístupem firmy jsme velmi spokojeni. Dům je postaven kvalitně, rychle. Náklady na provoz domu se odvíjí od systému vytápění, počtu osob, použitých technologií.
15. kvě ve 20:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @cafuu Tak jednoduše, podívejte se kolik je zde stránek diskuze a namátkou si něco pročtěte a uvidíte sami emoticon
15. kvě ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš