Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1026 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @cafuu
Doporučuji přečíst toto vlákno a uděláte si dost podrobný obrázek o zkušenostech s touto firmou. Aby jste toho neměli moc, stačí snad jen posledních 500 stránek. emoticon Nic lepšího vám asi neporadíme.
15. kvě ve 21:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @nickspring My máme terasu hned pod úrovní fasády, práh i parapet máme klasický a problém s překračováním v tom nevidím. Obývák i terasa jsou prakticky ve stejné rovině, takže se to v pohodě překračuje emoticon
16. kvě v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 Ja to teraz v byte mam na terasu tiez skoro presne takto ako jahooodka a tiez nieje problem s prekracovanim. Ak sa to da bez parapetu tak to je asi lepsie ale ani s parapetom s tym ze ho treba prekracovat to nieje ziadna tragedia.
16. kvě v 08:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 129 příspěvků. Má 3 přátele.
 @farka No, tak to by mě taky zajímalo, co s tím... Neptali jste s Rýmařově, jak na to, co s tím???
16. kvě v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @farka Mě by taky zajímalo jestli jste se ptali v RDR. Nám se myš v létě chytla do pasti, ale byla až nahoře na půdě. Měla jsem docela strach jestli se tam nějak nemohla prokousat až z garáže. Bydlíme taky u pole.
16. kvě v 09:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 @pajami Taky bydlíme u pole a z tohodle mám docela hrůzu. emoticon Měli jste nějak poškozený dům ?
16. kvě v 10:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomason008
6
Registroval se 17. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
tomason008
6
Registroval se 17. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
 Ahoj, měl někdo pana Bývalce od pana Macháčka na montáž domku, popř. budu rád za zkušenosti (klidně do IP)
díky
16. kvě v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @farka moc bych se toho nebál, nic k jídlu tam nemá, dej tam pastičku, voňavej salámek a ona se chytí emoticon nám mrcha ožrala cukroví který se chladilo o vánocích v garáži, pak bydlela v krabici s papírem emoticon
16. kvě v 11:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @tomason008 Pan Macháček je majitel firmy RDmont, která s RDR externě spolupracuje. Komunikace s p. Macháčkem je perfektní a práce jedné z jeho part, které jsem na stavbě měla, byla vynikající. Konkrétně ale p. Bývalce neznám, ale přesto předpokládám, že zkušenost budete mít stejně pozitivní, jako mám já.
16. kvě v 11:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 289 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @kittyt @pajami nepsala, zatím chceme zkusit vlastními možnostmi ji chytit a nechat pastičky po garáži kdyby to zkoušely další...v domě je ticho, není slyšet nikde nic, vše funguje, další díry nejsou...je to zeď mezi garáží a zádveřím, ve které je "jen" elektrika zásuvek a světla...
@petrsv1000 mňamku ji nachystám emoticon
16. kvě ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @kittyt Nene. Hned jak jsme venku zahlédli myš tak jsme nakoupili pasti a jedy. Viděla jsem jednu v garáži(pod prahem vchodu do domu byla malá dírka a myš tam vlezla) a na půdě jsem slyšela druhou myš jak něco chroustá. Manžel měl strach, že se může prokousat celým domem, ale já si myslím, že to musí být nějak ošetřené, napuštěné nějakou látkou. Nikdy jsem neslyšela případ, že by myš poškodila dům.
16. kvě ve 12:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @farka Můj manžel se do toho pustil s vervou a máme snad všechny druhy pastiček. Pamatuju si, že za to tenkrát nechal v obchodě kolem 2 tisíc emoticon
16. kvě ve 12:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 129 příspěvků. Má 3 přátele.
 @petrsv1000
@farka
@pajami
No, ale teď mi řekněte - možná hloupý dotaz, ale může to být opravdu problém (myš v konstrukci domu)? emoticon emoticon
16. kvě ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 @janaa1 Tak když by Jani byla tak šikovná a vrhla tam i potomstvo..mj i ten pocit, že Ti tam hryže myš, kaká a čůrá - slušně řečeno, nedej bože něco překousne...asi jo :/ Domy u polí budeme mít/máme asi všichni..chce to pořídit nějakého Toma emoticon, ať Jerrymu vypráší kožuch emoticon
16. kvě ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1285 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1281 příspěvků. Má 66 přátel.
 @kotla blbý je, když máš bytovýho Toma-poseru emoticon
16. kvě ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @janaa1 Já si myslím, že je ten materiál něčím napuštěný, že by tam chcípla kdyby ochutnala. Nebo je to tak udělaný, že se nikam nedostane. Aspoň by to tak mělo být. Uvidíme jestli někdo odpoví emoticon
16. kvě ve 14:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 289 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @pajami asi na tom něco bude, protože u toho otvoru není vidět žádná vata, zateplení že by bylo rozcupované apod.
16. kvě v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @janaa1
@pajami tak myš se může dostat všude pokud jde o dřevo, není to beton ani železo, ale vatu žrát nebude, pokud bude mít co k jídlu do stěn nepoleze a půjde ven, horší by to bylo na podzim. Jak říkám já ji tam měl někdy od podzima do vánoc než si začla pochutnávat na cukroví, pak sem ji našel v krabici s papírem, ten pěkně ožrala... ale fermacel ji asi moc nejel.... a pak myš dlouho nežije....
16. kvě v 15:42  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 pastičky nachystány emoticon
16. kvě v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
 @farka Přeji úspěšný lov emoticon
16. kvě v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
  • Stavím dům
 @pajami až půjdu do RDR tak se zkusím zeptat, jak je tohle ošetřeno. Taky si myslím, že konstrukce domu musí být něčím napuštěna a ochráněna proti škůdcům.
16. kvě v 19:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
nickspring
4
Registroval se 4. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 81 příspěvků a 1 album. Region Praha - východ.
 @jahooodka díky za fotku, máte nějakou speciální připravu pro tu markýzu? Prý nejde ji osadit na stěnu našich dřevostaveb.
16. kvě ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @nickspring Markýza je ukotvena speciálními patkami na krokvích, žádnou přípravu od RDR jsme neměli emoticon
16. kvě ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
Registrovala se 21. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
amari
1
Registrovala se 21. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Zlín.
 Prosím máte někdo interiérové dveře v dubu běleném nebo šede?? a hlavní dveře šedé nebo černé? děkuji
16. kvě ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Prosím, jaké máte vchodové dveře? Plast nebo dřevo? Máte zmapované výhody/nevýhody? Děkuji
17. kvě v 09:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1285 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1281 příspěvků. Má 66 přátel.
 Nemáte někdo prosím ceník vchodových dveří VP Trend? Zajímalo by mě, kolik by stály ty mnou vybrané a jaký by tedy byl doplatek po odečtu standardu. Díky moc!
17. kvě v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Možná hloupý dotaz, ale dá se nějak z Průkazu energetické náročnosti budovi spočítat předpokládaný náklad na vytápění? Na úvodní straně máme Hodnoty pro celou budovu 20,458MWh/rok, co přesně tato hodnota znamená?
17. kvě ve 13:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Nemate niekto dazdovu jimku a system na vyuzivanie dazdovej vody na splachovanie pripadne do pracky? U nas je zatial v uzemnom plane taky nezmysel ze nieje povolene budovanie studni, tak rozmyslam aspon nad vyuzitim dazdovej z nadrze...
17. kvě ve 13:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @tojojot Taky o tom uvažujeme. Spíš ale na splachování vodu ze studny. Přijde mi hrozná škoda splachovat pitnou vodou, když je tady ta možnost splachovat ze studny. Ještě uvidíme, jak to ale nakonec bude...tohle je zatím jedno z našich přání emoticon
17. kvě ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 368 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 365 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @janaa1 myslim,ze to tu pred nedavnem resila @zmrz_lina ten dvoji okruh?
A ze to snad nejde jen na splachovani a prani, jestli jsem to dobre pochopila - Ali jak je to?
17. kvě ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš