Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @zenny2 to se samozrejme zeptame emoticon ale ptam se tu,jestli nekdo neresil
22. kvě ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @margot_ka Tak prosím případně o info emoticon
22. kvě ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @honeyjenny A to Vás i v Olomouci v OC odmítli?
22. kvě ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @zmrz_lina Ještě jednou, zemnící pásek je nutný pro celý dům a případně se na něj napojuje hromosvod. Takže rozčilovat se, že není v ceně hromosvodu je blbost. Spíš bych se rozčiloval, že když je to nutné pro dům, proč to není v ceně desky ;)
22. kvě ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @showme_a jo to asi jo, jen mě zaskočila ta cena co za to chtějí, no že se tomu po těch letech ještě divím emoticon
22. kvě ve 22:02  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
 Zdravím, máme už navrženou studii domku a přišel nám e-mail, že si máme vybrat jak v této fázi pokračovat dále.

"Pokud bude řešení domu takto již v pořádku, tak jsou v podstatě dvě možnosti dalšího řešení a to:
1) Odsouhlasení studie a následní vypracování kompletní projektové dokumentace domu. Cenová kalkulace tohoto provedení by pak byla až po projektové dokumentaci domu
2) Zadání zpracování přesné cenové kalkulace a až po jejím zpracování odsouhlasení studie (od data schválení se počítají veškeré termíny na projekt)"

Kterou variantou se máme vydat? Dle SoSB máme dodat stavební povolení do 30.9.2016 a termín stavby máme na první kvartál 2017. Dům budeme kompletně financovat hypotékou.

Díky za informace, jakou cestou se vydat emoticon
23. kvě v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @atilius no ještě lepší emoticon
23. kvě ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 462 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @sargic no zalezi ci potrebujete presnejsiu cenovu kalkulaciu, ak nie tak to rovno odsuhlaste aby sa to zbytocne nezdrzovalo. Zalezi na tom ci to banka chce alebo nie, ale myslim ze vacsinou kazdy robi tu kalkulaciu az ked je spracovana dokumentacia.
23. kvě ve 12:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
 @zmrz_lina emoticon
23. kvě ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
 @tojojot No právě jsem si nebyl jistý, jestli je nám ta kalkulace k něčemu dobrá, takhle dopředu. Orientačně cenu víme, a přesně nám kalkulaci stejně neudělají, když nemáme započteny koupelny a kuchyň ... takže asi bod 1) je jasná volba emoticon Díky
23. kvě ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 @sargic My třeba měli kalkulaci ještě před projektovou dokumentací. Ale nechali jsme si ji udělat, protože jsme si navolili už dost nadstandardů předem a změnili všechny místnosti v domě.
23. kvě v 15:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @sargic my jsme si kalkulaci nechali udělat, byla hotová snad do druhého dne, nebo max. do 2 dnů.
23. kvě v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 136 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 134 příspěvků. Má 3 přátele.
 @sargic No, my jsme si nechali nacenit hrubou kalkulaci před hypotékou, abychom aspoň rámcově věděli, o jaké částce se asi zhruba budeme bavit a jestli ji vůbec v dané bance můžeme dostat. Přesnější nacenění budeme mít až teď, po podpisu hypotéky.
23. kvě v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
 Díky všem za reakci ... pokud by to tedy netrvalo měsíc, necháme si udělat i tu kalkulaci ať víme na čem jsme (ikdyž upravovali jsme již naceněný projekt a zase tak moc změn jsme tam nedělali, ale těch pár dní nás nezabije) ... ještě jednou díky emoticon
23. kvě ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
stepaxxx
2
Registroval se 7. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 24 příspěvků. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Region Brno
 Ahoj, chci se zeptat, přebíral jste někdo dům bez hromosvodu? Máme jej v rámci dodávky od RDR, zítra nám mají předat dům, ale hromosvod není hotový. Údajně Reelza, která dělá pro RDR hromosvody, nestíhá, tak to bude později. Když by byl podzim, tak to neřeším, ale celý tento týden mají být bouřky, tak z toho mám obavu..
23. kvě ve 22:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @stepaxxx Ano, my. Čekalo se na počasí pro fasádu a jelikož u nás bylo dost složité to lešení, tak ho nechávali na domě a kvůli tomu nemohla být přidělána soustava hromosvodů. Pak v pohodě přijeli a asi za 3 hodinky lítání po střeše měli hotovo. Podepsala jsem papír, že to dodělali a my dostali po pár dnech revizi do schránky ;)
23. kvě ve 22:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 Ahojte, nějak se mi nedaří najít zde již zařízené vstupní chodby (vchod do garáže máme z technické) v N101. Nechcete se prosím někdo podělit, případně mě nasměrovat na nějakou tu galerii? Díky moc...
23. kvě ve 23:22  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @recadv
Jestli ti pomůžr tohle.....Tak my to máme takto...Na ptotější straně, za dveřmi, je velké zrcadlo.
24. kvě v 07:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mo3108
10
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mo3108
10
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
 @stepaxxx nám přijeli dodělat hromosvod cca 5 dní po předávce.
24. kvě v 08:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @stepaxxx U nás ho ve specifikaci nějak přehlídli takže nám ho dodělali nějak dodatečně, ale bylo to cca do pěti dnů a ještě před předávkou. Hlásili tenkrát bouřky takže jsem se o ten hromosvod zajímala hned jak stál dům.
24. kvě v 08:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @zenny2 tak jsem psala primo Fenixu. Jde to bez problemu

skleněné panely GR lze použít jako hlavní zdroj vytápění. V případě náhrady za přímotopy Ecoflex bude záležet na tepelných ztrátách místností a dispozic/nábytku. Panel GR se vyrábějí pouze do příkonu 900W. Pud by se měl nahrazovat například přímotop o příkonu 2000W, znamenalo by to umístit do místnosti místo jednoho topidla dva až tři panely GR.
Panely se instalují stejně jako přímotopy, cca 10-15 cm od podlahy.

Ano, panely se instalují pod okno, pokud je to možné. Minimální odstup do boku k nábytku je 10 cm, viz návod v příloze, strana 3.

Pokud nezvolime jine topeni,nejspis do nich v obyvaku pujdeme
Jeste zvazuju moznost zaveseni infrapanelu na strop,ale nwvim,jestli by to salani z vrchu nebylo neprijemne

Jen nevim, jak silne primotopy jsou ve standardu. Netusite nekdo,prosim?
24. kvě v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotla
35
Registrovala se 14. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 408 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
 Ahoj všem, zítra máme instruktáž na podlahové vytápění. Jak dlouho to prosím zhruba trvá, nevíte?
24. kvě ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @pavelcent Díky moc za inspiraci, vypadá to fajně. Ta chodba je opravdu pidi, nemá cenu ji zastavovat ničím dalším...
24. kvě v 15:34  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @kotla Ahoj, jestli je řeč o Fenixu, tak u nás byl technik BMR asi 45 minut. Víceméně udělá rychlou nalejvárnu, dostanete příručku, CD s softíkem a kontkat, kdyby byl někdy nějaký ten problém.
24. kvě v 15:37  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 Mám na vás prosbu - najde se tu nějaký technik, který mi při pohledu na řez terénem řekne, že se vlezeme do standardu RDR? emoticon Já se v tom prd vyznám emoticon Osobně si myslím, že ano, ale nemrkli byste mi na to někdo, prosím?
24. kvě v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 @honeyjenny klidně se přijeďte podívat k nám do Zlína na Kubis 631+1M
24. kvě v 16:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @maceo Tak to by bylo super, moc rádi emoticon
24. kvě v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 Tak nejsme evidentne jedini, kdo honem podepisoval SoSB, aby stihli starou cenu. po zverejneni noveho ceniku pribylo 120 podepsanych sosb behem par dnu, pry z toho bylo v rymarove slusne halo emoticon
24. kvě v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @margot_ka divíš se? emoticon
24. kvě v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @zmrz_lina vubec, ale strasne me to pobavilo, kdyz mi to nas prodejce rikal emoticon
24. kvě v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš