Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

6. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @nec22
Já bych t o viděl spíš na inzultaci než konzultaci emoticon emoticon emoticon
14. čer ve 20:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 3 přátele.
 @tojojot Hlavně klid, my taky bojujem. Ono, v Česku stavět dům je vážně za trest. Taková byrokracie snad nikde není. Chápu, že řada věcí je odůvodněná, ale někdy se jedná opravdu o zbytečnosti a nepropojenost systému. Druhý kolo se určitě povede, držím pěsti! emoticon
14. čer ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
Registrovala se 19. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 108 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @pavelcent Nojo, vy jste chlap, ale já musím jednat z pozice dámy - tedy do "oněch míst" musím úředníky posílat s noblesou (byť drsnou) emoticon emoticon
14. čer ve 20:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @slabici - u nás je nutné mít komín a revizi na komín, připojená kamna už ke kolaudaci nevyžadují.
14. čer ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @zmrz_lina Taky to tak slyším, ale už jsem slyšela verzi, že baba chtěla vidět kamna emoticon
Nám je to celkem fuk, plánovali jsme od začátku krb
14. čer ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @janaa1 nj, uz som sa ukludnil ale ked som videl to vyjadrenie tak som myslel ze ma porazi emoticon
Inac o jednej dalsej krajine kde je taka byrokracia by som aj vedel... emoticon
14. čer ve 20:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 464 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 Tak toto je odpoved od dotycneho hasica...
Dobrý den, domnívám se, že níže uvedené odůvodnění je naprosto jasné a
nepotřebuje další rozbor, předložené pbř je typové a neřeší níže uvedené,
vše co je uvedeno v odůvodnění musí být uvedeno v pbř tak jak požadují
citované právní předpisy a ČSN a s tím se obraťte na svého projektanta.
15. čer v 07:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
nec22
4
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @tojojot Nu, odpověď je jasná - víte, s kým tedy máte tu čest...Ted bych se na vašem místě už neangažovala a opravdu žádala na projektantovi, aby to dořešil. Je ale možné, že nastane toto: projektant, který vám dělal situační výkres vč. osazení domu, má nepochybně autorizaci inženýra pro pozemní stavby. I když má oprávnění autorizovat i zprávy požárně bezpečnostního řešení, tak na mnoha KHS v republice vyžadují, aby to bylo vypracováno osobou, která má autorizaci, tedy kulaté razítko, přímo na požárně bezp. řešení (PBŘ). A na základě toho ti hasiči pak buzerují projektanta stavaře, aby zvýšili svoje ego. Je to moje dlouholetá pracovní zkušenost, a proto sama zadávám PBŘ přímo kolegům, kteří mají kulaté "hasičské" razítko. A držím palce!
15. čer v 07:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @tojojot emoticon ten ti chce vyloženě pomoct, jak je vidět. emoticon
15. čer v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @kristynr1 Tak ta se mi moc líbí. Já pořád nic nevybrala. Budeme mít před domem zámkovku a chodníčky kolem domu jsme chtěli taky ze zámkovky tak mám strach jak to zkombinovat. chtěla jsem to jednotné emoticon . Asi přestanu vymýšlet a zůstanu u té zámkovky. Je plno krásných dlažeb, ale nějak se mi to v kombinaci s tou zámkovkou nelíbí.
15. čer v 08:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @nec22 Diky, mne uz sam moj projektant dal kontakt na inzinierku ktora sa prave tymi poziarnymi vecami zaobera (takze predpokladam ze asi ma to gulate razitko ako pisete) a ze ked mal takyto problem v minulosti tak cez nu sa to nakoniec vyriesilo, tak snad to bude v pohode
15. čer v 08:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zmrz_lina to ano emoticon
15. čer v 08:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @farka Tak to chtěl manžel, ale mě se to moc nelíbí i když v kombinaci s tím plotem (taky máme představu laťkového) by to mohlo být hezké. My jsme chtěli i kolem domu a před domem zámkovku, ale teď nevím jak to zkombinovat. Vypadá to, že zůstanu u zámkovky emoticon
15. čer v 08:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
Registrovala se 19. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 459 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Brno.
 @pajami my budeme mít okolo domu taky zamkovku, ale na terase tady takovou dlažbu, mě zase přijde že na terase by mělo být něco jiného,a mě osobně se zamkovka nelíbí. Však uvidíš to přijde samo emoticon
My měli i v planu desky a nebo kamenný koberec
15. čer v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Když se reší terasa, nemáte prosím někdo foto jakmáte řešenu terasu u NOVA 101? Jestli máte schody od franc. oken či terasu udělano do roviny oken + řešení dalšího srovnání terasy a okolního terénu... Přemýšlím nad tím a hledám inspiraci. za jakoukoliv fotku NOVA 101 budu velmi vděčný
15. čer v 09:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @angus88 My to máme řešeno taktoemoticon http://www.modrastrecha.cz/blog/jahooodka/album/markyza-oaywk6/ a tady jsou fotky nejenom z jejího budováníemoticon http://www.modrastrecha.cz/blog/jahooodka/album/venkovni-upravy/
15. čer v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @jahooodka Mohu se zeptat, na kolik cca vyšla ta markýza? Děkuji za fotky emoticon
15. čer v 10:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @nec22 přesně tak, proto si nestěžujem emoticon zatím nám vyhovuje, ale do budoucna asi dlažba nebo kamenej koberec, na něm by nemusely být nečistoty vidět emoticon
15. čer v 10:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @kristynr1 Taky si myslím, že na terase by měla být hezčí, ale mám problém jak to napojit na chodníky okolo domu a na tu zámkovku co bude před domem. Nemám ráda když se moc věcí mísí.Já bych chtěla nějakou hladkou omyvatelnou.
15. čer v 10:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @angus88 Máš to v IPemoticon
15. čer v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @angus88 Taky řešíme terasu, ale v RDR nechtějí ani slyšet o zrušení parapetu a přímém napojení na terasu. My máme zatím variantu Delší schůdek a terasa už srovnaná s terénem.
15. čer v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 Otázka na ty, co nemají v dřevostavbě klimu. Jde to bez ní nebo byste ji raději udělali? V RDR říkají zbytečnost, ale znám případy, kdy ji nechávali po roce dodělávat, protože se to nedalo. Máme v plánu venkovní žaluzie, tak jsem myslela,že by to mohlo stačit, ale teď si nejsem jistá.
15. čer v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
fotoportrét
fotoportrét
kristynr1
47
 @sykop my klimu nemáme, zatím extra tepla nebyli ale když je venku okolo tech 27-29, tak doma máme 22,5 a to máme pořád otevřeno a žaluzie nahoře...
15. čer v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @angus88 @sykop terasu máme pod fasádu, ještě budu dodělávat schod zároveň s franc.dveřmi, ten plechový parapet vyhodím.
Klima se ti hodí cca týden až 14 dní v roce, dle venkovní noční teploty, takže za mě moc nevyužitelné, to kamínka jedou celou zimu emoticon
15. čer v 15:20  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajami
27
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @sykop klimu nemáme. Pro nás to jsou zatím vyhozené peníze. Vydržela jsem to bez ní půlku života tak to snad ještě nějak vydržím dál. Minulý rok v těch tropech jsme měli nahoře max. 26 stupňů. Večer se to krásně vyvětralo a zchladilo.
15. čer v 15:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @pajami tak to mi u okna i přes 30st... ale v 10 večer už bylo chladno tal to šlo, no a když je i venku v noci 25st tak to můžu spát rovnou u bazénu emoticon
15. čer v 15:38  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @petrsv1000 kamínka jsou v plánu určitě emoticon Neztratí se záruka tím vyhozením parapetu? S terasou dělají hodně bububu emoticon
15. čer v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @sykop Proč nechtějí slyšet? Já tam taky nechci parapet, chci chodit rovnou na terasu. Proč s tím mají problém?
15. čer v 15:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @angus88 No to bych chtěla taky, ale musí se překračovat ten parapet, který není ani nášlapný (jde pod něj koupit nějaký hranol snad za 800), ale terasu v rovině s oknem neudělají, protože tam musí být 30 cm rozdíl, aby tam nezatékalo emoticon
15. čer v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
thomas_
10
Registroval se 27. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 @sykop V těch prisernych letnich vedrech je klimatizace potřeba i v drevostavbe s predokennimi zaluziemi. My jsme vymysleli levný systém. Máme udělané prostupy pro mobilní klimatizaci ukončené klapkou. Nyní jsou vycpane vatou. Na léto ji vyndám, připojím odvod vzduchu od mobilní klimatizace, zapojím a chladim. Venku může být vedro jaké chce emoticon
15. čer v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš