Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 504 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 504 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @tojojot no tak proto máš za dvojumyvadlo 10 000,- :D je to prostě jen odhad od RDR. Já mám už přesnou kalkulaci a za dvojumyvadlo mám příplatek 6tis.
14. črc v 18:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Ano posun se dělal v konstrukci podlahy. I když jsem vývody ze ZD měl přesně jak určoval projekt, tak stěna byla nakonec malinko posunutá, tím pádem vývody byly více od stěny. Městskou vodu posunuli, studnu odmítli.
14. črc v 19:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Ve standardu dodávky je střešní krytina KM BETA? Bramac je za příplatek nebo je ho možné také vybírat?
14. črc ve 22:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 Tak mi odpisali z Rymarova, tie patky pod sloup mi vraj nauctovali omylom lebo to sa riesi v ramci spodnej stavby a tu si riesim sam. Len si niesom isty ci sa to da pripravit uz pri stavbe ZD tak aby to presne vychadzalo, ale to preberiem s tymi co budu stavat ZD...
15. črc ve 14:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
 @tojojot Takže kdyby Ti dělalo RDR základovku (samozřejmě firma, kterou si na to najímají), tak by Ti to účtovali jak jsi psal?
15. črc ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @sargic jj, tak som to pochopil... Kedze to nebudem mat od nich tak to neriesim ale ak by som si od nich nechal robit zakladovku tak by som z toho bol fakt vytoceny, lebo ani to samotne predlzenie strechy plus tie tri stlpy nieje najlacnejsie a ked mi tam este navrch nahodia dalsich 20 tisic tak to je na facku.
15. črc v 15:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Asi dost profitují z nepřehlednosti:(
15. črc ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Prosím, před pár měsíci tu někdo psal, že má v NOVA 101 udělánu šatnu z mistnosti nad garáží. Máme to v plánu také, ale místnost bude prozatím nezateplena. Potřebuji tedy vybrat nějaké klima dveře, které budou z jedné strany v domě a z druhé strany z půdy nad garáží. V zimě předpokládám nad garáží mrazy,v létě zase velké horko. Máte prosím někdo zkušenost s nějakými izolovanymi dveřmi? Kasard z RDR mi dveře odmítá dodat
15. črc ve 22:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cvana
Registrovala se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
cvana
Registrovala se 20. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Beroun
 @kristynr1 máte prosím někdo telefon na jirího švehlu napsal nam mail ohledne pripravy staveniste.. ale tel na sebe nedal a my potrebujem resit :D dekuji
18. črc v 08:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Máte prosím někdo NOVA 101 s trosjkly? Do patra Vám dali ve standartu dělená okna nebo celá velká? Děkuji
18. črc v 10:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 117 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
 @angus88 Máme model 2014 a trojskla jsou už ve standardu. Rovněž standardní jsou celá okna ve vikýřích. Rozdělení je za příplatek.
18. črc ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @alfiha Nechali jste si je rozdělit? Je to lepší? Příplatek je tuším 2tis na okno, je to tak?
18. črc ve 13:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @angus88 Rozdělení vikýřových oken rozhodně za "ženskou" část diskutujících doporučujiemoticon Jednak si myslím, že to i lépe vypadá, lépe se s nimi manipuluje při čištění a větrání jednou ventilačkou je dostačující emoticon My máme trochu zvětšené a i rozdělené i okno v pracovně emoticon
18. črc ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @jahooodka Děkuji, jdeme do toho. Zítra máme KS emoticon
18. črc v 15:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @angus88 Tak hodně štěstí, bude to sadomaso emoticon
18. črc v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Můžu se zeptat, jak je to např. s přístavbou (garáže apod.) po několika letech? Ve smlouvách je autorské právo a tak by mě zajímalo, jestli je možné něco měnit či nikoliv. Máte někdo zkušenost? Připomínkovali jste smlouvy a bylo to k něčemu?
18. črc ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
 @angus88 Pozdě, ale přece: Taky doporučuju, to velké okno je nepraktické. Samozřejmě to stojí něco málo světla. Jsou ale štulpová a trochu nám chybí klika na druhém okně...
19. črc ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1299 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1299 příspěvků. Má 67 přátel.
 Dotaz pro ty, co stavěli (např. @pavelcent, @jahooodka a další) - připravujeme pozemek a pan elektrikář mi přitáhne venkovní zásuvku 400V/220V, jak moc se řeší, aby to bylo do 5 m od vstupu do baráku? Máme antoníčka na druhém konci pozemku, než bude stát barák (viz obrázek - trasa kabelu je udělaná červeně) a chtěla bych to s panem elektrikářem připravit už tak, aby, až bude stát barák, jen ten už zakopaný kabel zapojil přes chráničku do rozvaděče v domě. Tzn. dali bychom ho někam tam, jak je červená tečka. Je to ale určitě tak 6-7 metrů, nicméně kousek od místa je okno, takže vstup do baráku by zařízený byl... Je to problém? Do místa před vstup (je ze západu) to tahat nechci, mají mi tam někdy teďka kopat vodovodní přípojku... Díky moc!
19. črc v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina
Obrázek nevidím. emoticon
Přípojku 5m od vstupu chce RDR pro stavbu? Máš ji 6-7? Neřeš to emoticon. Už jsi asi moc přecitlivělá z těch podmínek pro stavebníka emoticon. Oni si poradí, neboj ;-. .
Snad jsem to pochopil správně a neplácám blbosti emoticon
19. črc v 16:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @pavelcent tady, snad se to nahraje.
19. črc v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @pavelcent okno tam je, tak to můžou kdyžtak vzít oknem emoticon
19. črc v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Prosím, rádi bychom řešili dodávku garážových dveří vlastní dodávkou - neřešil někdo? Standard pro NOVA 101 jsou plechové nezateplene v ceně 10tis. Řešil někdo svépomocí?
19. črc ve 21:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 ja to budem riesit, budem brat vrata od Hormanna, vyjdu zateplene elektricke tolko co tie obycajne plechove bez elektriky od RDR. Pytal som sa u nich co potrebuju tak mi dali nejaky planik kde maju byt kotviace body, to vraj staci doniest ku KS a tam si to zapisu aby to bolo presne podla toho ako to potrebuju pre tu montaz. Ziadny velky problem.
19. črc ve 22:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @tojojot já se ptal na dveře, ne vrata. Vrata tedy budu mít také vlastní. Ty budeš řešit zadní garážové dveře jak?
19. črc ve 22:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 aha tak to som zle pochopil. Ja budem mat vstup do garaze zo zadveria takze tam mam nejake zateplene dvere s ochranou proti skruteniu ci co, priplatok 3950 bez dph
19. črc ve 23:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @angus88
V tom taky není žádný problém. U KS nahlásíš velikost otvoru pro vlastní dveře, dodáš je na stavbu, hned první, nejpozději druhý den a chllapi je do otvoru usadí. Já koupil zateplené plechové,bezpečnostní vchodové dveře z Polska na Aukru a i když byl trochu problém s rozměry, chlapi si s tím na stavbě, za nicotný poplatek, tuším 400,-Kč poradili a otvor trošku upravili a dveře namontovali. Jsou tam 5 let bez jediného problému a jsou jako nové. Cena dveří 6.700+ty 400,-Kč. Nesrovnatelné s těmi co dodává RDR za 10tis.
20. črc v 07:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent
Teda dvere by som sa na aukre z Polska asi bal kupovat emoticon A cim sa lisia, v com su lepsie?
20. črc v 08:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @zmrz_lina Tak to ti teda neporadím emoticon My jsme akorát dodatečně tahali elektřinu do zahradního domku, k bráně a k tlakové kanalizaci, ale přímo z antoníčku emoticon
20. črc v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @tojojot Nejspíš hlupý dotaz, ale ten stavební rozměr garážových vrat od RDR je uveden bez podlahy, že? Takže bez podlahy bude po vraty po montáži chybět 5cm - není to rozměr od základové desky, že ne? emoticon
20. črc v 10:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Někde se mrkni jak vypadají garážové dveře od RDR a pak uvíš sám, že lepší je cokoli. Možná se postupem let zlepšili, ale tomu moc nevěřím. Netřeba se bát těch dveří z polska. To samé teď už prodávají v Baumaxu, Hornbach i v Obi. Stačí se na ně mrknout. Nikomu nic nenutím, ale jsou fakt o 500% lepší.
20. črc v 11:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš