Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magdagabka (46 r.)
29
Registrovala se 12. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 9 přátel. Vratimov, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
magdagabka (46 r.)
29
Registrovala se 12. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 9 přátel. Vratimov, Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Vratimov, Region Ostrava
 @jaroslav85 Dobrý den, my jsem také měli zajištěno vše a platili jsme okolo 25 000.
26. črc v 19:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 459 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 ja som teda dal na rady pritomnych, vsetko som si zaistil sam a stalo ma to len tie poplatky za radon, za stavebne povolenie atd ktore by som platil tak ci tak, a nemusel som ani nikam chodit, vacsina veci sa da cez internet, ked ma clovek datovu schranku tak je to este jednoduchsie, to netreba ani na postu, takze datovu schranku odporucam si zalozit, to je tiez len vyklikanie na internete a jedna navsteva posty.
Tiez mi nejaky expert na zaciatku ponukal ze mi vsetko vybavi tusim za 50 tisic a strasil ma ako vela casu stratim a ako je to zlozite ked by som to sam robil emoticon
26. črc ve 20:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 495 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 495 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 @sargic 6tis za desku. Vrchní stavbu zatím nevím
26. črc ve 21:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Mohu se zeptat, zda mají komíny od rdr stříšku? Či se nějak vybírá voda/kondenzat? Děkuji
26. črc ve 21:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Dotaz ohledně plateb za dům - část peněz máme, na část si bereme hypotéku - na ZD máme vlastní prostředky, na druhou splátku - část vlastních, zbytek hypotéky. Jak to prosím funguje - vlastní prostředky pošleme z našeho účtu nebo na účet do banky a banka to na základě příkazu pošle do RD? díky za info
26. črc ve 21:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @helisek85 záleží podle toho, jak to máte v hypo smlouvě. My máme na cca 90 % ceny baráku hypo, zbytek z vlastního a u nás banka neproplácí faktury, ale uvolňuje peníze na základě prostavěnosti. Takže desku zaplatíme z toho, že jsme bance zastavili pozemek, z vlastního zaplatíme rozdíl v ceně domu a hypotéky, další platby už jsou po převzetí domu, tzn. ihned necháme udělat odhad (že barák opravdu stojí dle projektu) a banka uvolní peníze, které hned pošleme RDR.
26. črc ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 191 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 191 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @angus88 Díky za info. Právě jsem si založil sešitek a chci si vše psát, abych kdyžtak rovnou řekl co chceme a co neemoticon
27. črc v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Dobry den,
chtel bych se zeptat, zda mate taky standardni dvere od RD pouze na dvou pantech? Bydlime uz cca 4 mesice a dvere se spatne zaviraji, po zmacknuti na kliku jakoby vystreli. To borci opravi tak, ze spiluji zamecek ve futrech, jini zase stelovali panty. Ted uz zavirat jde, ale dvere jsou prohle a vypada to opravdu nepekne. V rozich u pantu prilehaji k tesneni, ale uprostred jsou prohle. Mezera asi 4 mm. Treti pant by toto jiste vyresil, bohuzel mi to pri specifikaci nikdo nenabidl a ani me to nenapadlo resit, ze budou dvere dvoupantove :/ Takto to tak mate? Jinak u jednich dveri mame mezeru dokonce 1 cm!!! Ty nam slibili vymenit, to prej uz nesesteluji :D

A taky mate na Nove 101 takovou pudu??

Foto zde: http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/Nova_101_-_reklamace_c.3/

A jeste mam dotaz k zavirani emoticon Jak zavirate vnitrni a venkovni dvere, kdyz maji kliku? emoticon Z reklamacniho mi bylo sdeleno, ze mam se vsema dverma bouchat a kliku pouzivat pouze na otevirani. Pry se dvere lepe zavrou (dolehnou na tesneni), klika i kovani vydrzi daleko lepe. Jak toto resit brzy rano nebo v noci to netusim :D Hlave u vchodovek to se otrasa cely dum. Pokud je ale zavru jen klikou, tak horni cast neni zacvakla a hlavne v zime je to neprijemne ci pro zlodeje.

Omlouvam se, ze tolik otazek, ale zrovna sepisuji dalsi reklamaci a tak zjistuji jak to maji provedeni ostatni zakznici ;)
Dekuji moc
27. črc v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @angus88 stříšku standardně nemají, musel jsem dokoupit za cca 950,-
27. črc v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @silenoz děkuji
27. črc ve 13:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @angus88 nemají, dodělávali jsme sami u známého klempíře za pár kaček emoticon

@sargic nám u KS poradili nechat si nachystat zásuvku pod schody a vypínače dole a nahoře, koupit si led pásek, vrtnout pod prvním schodem dírku a protáhnout, takto máme nachystáno a jak bude toto na řadě, budeme svítit i takto emoticon

@silenoz dveře na 2 pantech, některé jsou naprosto v pohodě, ale jiné zavřu silou na 10 pokus nebo třísknu, taky nám bylo řečeno, že si sednou a musí se ochodit (za těch 9 měsíců furt nic)..
27. črc ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Kasard má dveře pouze na 2 panty??
27. črc v 16:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 Hm no my mame teraz v byte vsade tiez dvere na 2 panty a problem s tym nebol ani ked to bolo nove pred 7 rokmi ani nikdy potom, vsetko dolieha aj ide zatvarat, skor sa cudujem kde sudruhovia pri montazi urobili chybu, to predsa nemoze takto strasne nedoliehat a robit problemy len kvoli tomu ze su 2-pantove...
27. črc v 17:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @silenoz již jedny dveře vyměněny v záruce, ostatní jsou taky prohnuté ale prý v limitu, takže smůla. Prý to musí být ten 1cm.
27. črc v 17:47  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @mmissy a máte je na dvou pantech?
27. črc v 18:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 když už jsme u těch reklamací, řešil někdo vrzající plovoucí podlahu? v jednom místě se po došlápnutí prohne emoticon
27. črc v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 11 přátel.
 Tak já mám taky dotaz, je tu někdo kdo má ve 101 ta garážová vrata, co jsou v základu a teče vám do garáže voda když prší ? My už tam máme po několikáté vodu (kaluže). Díky za info.
27. črc v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @moncicak86 máme vrata v základu, ještě nevybetonováno a do garáže neteče
27. črc ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
33
 @farka My máme už i vybetonovanou podlahu s dlažbou... a teče tam, jak jsou ty vrata vlnkované, tak těma vlnkama, co jsou dovnitř...:(
27. črc ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @silenoz
@mmissy
@angus88
Jak tady všichni ví,firmu RDR doporučuji a chválím s několika vyjímkami. Vnitřní dveře patří k jedné z nich. Je to prachobyčejná papírová voština (pokud se něco nezměnilo), potažená dýhou nebo fólií. RDR je dost nepružné ve změně dodavatele i když s jejich výrobky zákazníci nejsou spokojeni a reklamují je, k vlastní škodě.
Několikrát jsem tu doporučoval vlastní dodávku vnitřních dveří, u mě Sapeli, ale i od ostatních výrobců. My máme vnitřní dveře téměř 5 let bez nejmenšího problému. Jdou zavírat i otvírat neslyšně klikou, nebo bez kliky s jemným cvaknutím zámku.A to i ty ve spodní koupelně, kde není okno jen odtahový ventilátor a kde je denně napářeno tak, že teče voda po stěnách. Doslova. Nebojte se vlastní dodávky kvalitních dveří. V roce 2011 jsme měli odpočet za 10 ks 69.090,-Kč bez DPH. Vlastní dodávka 8 ks dveří Sapeli z toho troje prosklené a jedny prosklené, posuvné dveře do pouzdra fóliované včetně kování, dopravy a montáže mě stály cca 72tis Kč. Kvalita naprosto jinde. RDR pouze namontovalo mnou dodané pouzdro do stěny za cenu 1.040,-Kč bez DPH. Dveře těsní a nikde se neprohýbají. Znovu opakuji, nebojte se toho a vyberte si kvalitnější dveře, než je Kasard. Mockrát se to tu probíralo, že s nima jsou jen problémy. Štěstí má ten,kdo je s nimi spokojen, a těm to přeju. emoticon
27. črc ve 20:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent ja ti prezradim preco je RDR "nepruzne" emoticon Kasard totiz patri RDR, oni ich kupili emoticon
27. črc ve 20:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @moncicak86
Garážová vrata a dveře jsou ty další výjimky. Bohužel. Opět to nejlépe vyřeší vlastní dodávka, kdo ještě může. Kdo již ne, nezbývá mu nic jiného než zavčas reklamovat a klidně opakovaně. Nespokojit se s nějakou "provizorní" opravou, tmelením. Ty vrata tam budou dlouhá léta a měla by být perfektní. Nebo to vzdát a po pár letech pořídit nové, kvalitnější. Opět, bohužel. emoticon
27. črc ve 20:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Kasard je jediná věc, kterou jsme podcenili. Necháváme si od nich dávat dveře a bojím se toho, neměli jsme to dělat.Nicméně, máme už vlastní dodávkou mraky věcí a vice jsem toho řešit nechtěl. Osobně musím říci, že i samotná komunikace s KASARD je hrozná... :( neodpovídají na emaily, po telefonu mě předávají jeden druhému...
27. črc ve 20:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Prosím, odpoví mi někdo jak jsou na tom dveře KADARD a počet pantů? Na některých fotkach jsou 2 jinde 3 panty
27. črc ve 20:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Ale to na věci nic nemění. Buď změním styl, typ, kvalitu výroby, nebo toho nechám. Stojí mi to, asi šetření, za ty problémy? Za poškozování dlouhá léta budované dobré pověsti a důvěry zákazníka? Každý si odpoví sám. A ta důvěra, jak jsem již mnohokrát psal a snad to někdo kompetentní z RDR čte, se buduje dlouhá léta a dost těžko. Její ztráta, naopak, může být velmi, velmi rychlá. A to za to určitě nestojí.
27. črc ve 20:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @angus88 se 2 panty jsou standard vostinove, se 3 panty jsou DTD pac jsou tezsi (nekde jsem to cetla)
Dtd jsou ale priplatkove
27. črc ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @silenoz zavírat dveře bouchnutím? To je vtip? To radil RDR nebo KASARD? Očekávám, že hlavní funkcí dveří je zavírání na kliku, pokud to nejde tak reklamuji. Jak si vůbec mohou dovolit tohle říct?
27. črc ve 21:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 Vidím to naprosto stejně. To si určitě dělali (_!_) Jěště možná u vchodových, s automatickým zamykáním, bych to pochopil, ale vnitřní?
27. črc ve 21:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @farka Také máte problémy s Kasard dveřmi, chápu to správně? Když nejdou zavírat, proč netrvate na výměně či opravě? Dveře mají fungovat ne si ''sedat''
27. črc ve 21:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 Máme kompletně všechny dveře od Kasardu na 3 panty (stavba v roce 2010). Fungují bez problémů, žádné bouchání, ale je pravda, že jsme je nechávali jednou doštelovávat ještě během stavby a pak ještě jednou. Asi možná i záleží, jak jsou chlapi zruční při osazování a štelování. Ale už je to u nás nějakou dobu a mohlo se to změnit.
27. črc ve 21:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš