Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @nova001 Ještě bych dodal, že to zabírá nějaké místo, které na to musíš obětovat. Mně ta atrea příjde tak trochu kanon na vrabce. Nevím, jestli to není zbytečně velký a drahý zařízení do RD. Jsou i jiní výrobci, co dělají o dost menší zařízení.
1. srp ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @jitule23 My jsme do toho nechtěli jít, protože to je opravdu horor, ale spodní voda vysoko a deska hned u lesa, který umí vychrstnout vodu na pozemek jako velryba emoticon , tož dneska jsme rádi, že jsme výš než ostatní, co tam mají potíže.
1. srp ve 14:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
 @jitule23 Ale zvládli jste to pěkně! Podle fotoblogu máte terén i polohu domu téměř úplně stejnou jako my, tak sosám inspiraci. emoticon
1. srp v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 Prosím, řešil někdo zateplení půdy v NOVA 101? Např. půdy nad garáží?
1. srp v 16:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @popel My to máme ze stejného důvodu, ale dnes už nám to ani nepřijde, jak se dodělá okolní terén, tak je to v pohodě
1. srp v 18:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Tak jsem slibil skoromanzelce :D povesit zrcadlovou skrin do koupelny. Myslite, ze jsou na to vhodne Fischer UX hmozdinky? Mam doma 6x35, ale asi radeji zitra dokoupim 8mm, preci je to jen vaha. Dekuji za tipy.
1. srp ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @petrsv1000 Jenže ty jseš šikovnej a máš i kolem sebe lidi, co pomůžou a asi i ví co a jak.
Osobně si myslím, že v dnešní době se moc na té desce neušetří. Má tady někdo reálné ceny třeba z roku 2015 na kolik je to vyšlo třeba s jinou firmou?
1. srp ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @pavelcent Dekuji moc za cenne foto ;)
Takze jsi dlazdici dal primo na parapet, nebo jsi jej vyndal? Ale i tak, porad kdyz na ni stoupnes, je napor na hranu stejny ne?

A jak jsi vyresil zamkovku ve vyssce domu? RD vsude pise ze musi byt okolni teren tusim 30 cm nizze (coz je schod jak blazen) a 5 cm naproste minimum. Ohnul jsi nopovku ci jak? Vypada to jinak suprove, asi se budu inspirovat ;)
1. srp ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @pavelll12 Dělal jsem poptávku v roce 2014 na firmu od RD a na živnostníka (můžu kdyžtak doporučit) a vrátilo se mi to s rozdílem pár tísícikorun....
1. srp ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @pavelll12 tak trochu asi šikovnej jo, měl sem k ruce přidavače a bratra, dnes vím, že bych to dal i s bráchou a zbytek sám i za cenu toho, že by to trvalo o měsíc dýl, stejně se čekalo než se začne stavět dům. Takže bych určitě ještě víc ušetřil, ale hlavně vím co mám a mám to poctivé. Kolem nás staví samý Rýmařov a desky jim dělají různé firmy, ale ta kvalita je k zbli... emoticon Tehdy jsem poptal tři firmy, začínalo to na cca 300tis až skoro 400tis, mám tři řady bednění. I s drahým zedníkem jsem ji postavil za 230tis takže já jsem byl spokojen emoticon Jasně né každej má tu možnost, chce to ale doporučení na dobrou firmu a každej den si to hlídat.... Nebo ti vykopou základ 0,5m zalejou betonem a naúčtujou 80cm... atd...
1. srp ve 22:03  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 petrsv1000 je hodně šikovný, a zapomněl napsat, že celá ta sranda je mimochodem hodně velká fyzická námaha. Stavěl jsem ZD přes firmu Stade Švábenice, což je dodavatel ZD pro RDR, podali heroický výkon, kvalita myslím bez připomínek, a jak jsem si všiml, já už bych to ve svém věku nedal. Takže je to úspora v řádu desítek tisíc za normální desku (např. Nova 101), odbornost nutná určitě na prvním místě, trvá to cca o 2 měsíce déle, a nadřete se jako Bulhaři. Můžu potvrdit, že ty různé firmy, dokonce i firmy pro RDR, zejména v poslední době dost kolísají v kvalitě, bo je stavební inflace vzhledem k ceně peněz a konkurenci mezi zhotoviteli.
2. srp v 08:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat. Museli jste někdo řešit překládání dílů domu na menší nákladní auta a jaká byla cena? Sice to ještě nemám potvrzeno od RDR ale už teď vím, že nám tam kamion s návěsem nevjede.
2. srp v 08:27  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @werewolv ahoj, v historii jsem se zde dočetla ze se to pohybuje kolem 60 tisíc -no je to raketa
2. srp v 08:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @silenoz
Parapet tam zůstal. Jen je podsypaný kamenivem. Váha se rozkládá na větší plochu, tudíž zatěžovaný není.
Terén máme k hraně fasády bez soklu, protože nám firma udělala ZD o těch 30cm nižší než měla být. Neustále mi tvrdili, že je to v pořádku. Nakonec se ukázalo, že jsem měl pravdu a oni to udělali blbě. Takže jsem spoj ZD a vrchní stavby, po celém obvodu zaizoloval těsnícím pásem a tekutou lepenkou. Všechny spáry mezi deskami polystyrenu na soklu jsem zatmelil stavbařským tmelem. Tam kde není zámková dlažba je udělán, tuším 60cm hluboký štěrkový kačírek, aby se případná voda, vlhkost nedržela u spoje ZD a horní stavby. Všude je nopová fólie.
2. srp v 09:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj, máte někdo zkušenosti, či postřehy se zhotovením základové desky od firmy Almini?
2. srp v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @zenny2 co já vím, stavěla showme_a, má to na fotoblogu
2. srp v 09:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 Díky.
2. srp v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @zenny2 taky vám budou stavět? emoticon Nám také.
2. srp v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @zmrz_lina staveli nam v rijnu, topeni nebylo potreba a jeli jsme na d01 a chlapi projeli 1100kW, my na to pak jeli jeste mesic, nez e.on prijel vymenit elektromer na d45 a to byla palka, stejně ti d45 nedaji driv nez budes mit revizi na elektro od rdr a to ti daji na konci stavby (jestli jsem te spravne pochopila) emoticon
2. srp v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @farka to je v pohodě, nám na ČEZu řekli, že změnu tarifu udělají do 5 pracovních dnů od doložení revizí. Takže pokud to dostanu při převzetí a hned to odnesu, tak než se nastěhujeme, mám tam d57d v pohodě i s rezervou.
2. srp v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @zmrz_lina Jojo, Alimi nám bude dělat základovku.
2. srp v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 @zenny2 Čauky, nám ji dělali. Bylo to ok a hotovo za 5 dní ( mělo to být za 4, ale první den byl problém s bagrem). S chlapy byla i sranda, když jsme čekali,než něco dovezou a povídali si. Zatím si ale desku nepřevzalo RDR, tak nemůžu říct jestli je vše ok. Každopádně, pokud je možnost, tak doporučuju si vše hlídat.
2. srp v 11:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @popel děkuji za poklonu emoticon s tou fyzickou nánahou to není tak tragické, pro mě to byl relax, hlavně jsme stavěli jen o víkendech takže naprosto v pohodě. Jediné co byl záhul tak celodení rozvážení a rovnání štěrku do desky, někdo tam nasype hlínu a jde od toho.... i ploty si betonuju sám, je to jen o fyzičce a pohyb je potřeba emoticon
2. srp v 11:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
 @petrsv1000 Mě fyzická práce nevadí, ale co se týče stavby atd jsem nikdy nic nedělal. Já můžu fungovat akorát jako přidavač či na bouracích pracech emoticon
Otázka taky je, za kolik by si tu desku pořídil v roce 2016-2017, oproti 2012.
Kolega z práce si nechal postavit Novu 77 a taky řešil zda desku jinde a furt se motal okolo ceny co to nabízí RDR, takže radši pár tisíc oželel a nic neřešil.
2. srp v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 Měnil jste někdo smlouvu s Rýmařovem? Dávali jsme smlouvu o smlouvě budoucí číst naší právničce a má k tomu zajímavé výhrady. Ostatně pár věcí se nám tam nezdá ani jako laikům... Tak jen jestli se pokoušet to změnit, nebo je to marné. Zástupce nás už tlačí do podpisu, jestli chceme stihnout třetí čtvrtletí 2017 emoticon
2. srp ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (29 r.)
4
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 41 příspěvků. Má 5 přátel. Pečky, Region Praha - východ.
  • Sním o domě
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (29 r.)
4
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 41 příspěvků. Má 5 přátel. Pečky, Region Praha - východ.
  • Sním o domě
    Region Kolín
 Mohla bych vás poprosit o fotky jak máte v Kubisu 631 nebo 632 řešenou kuchyň a obývák? Ležím nad tím už pár dní a potřebuju trochu inspirace... Klidně do zpráv, díky moc emoticon
2. srp ve 21:33  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @honeyjenny Ja som to uz asi pisal, tiez som to daval pravnicke, navrhla nejake zmeny, nieco akceptovali, nieco nie, takze urcite aspon nieco zmenit pojde, dajte im zoznam pripomienok aj s navrhmi ako to zmenit od pravnicky a uvidite co z toho vyjde.
2. srp ve 21:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @didinky pokud nestandartní řešení, tak mrkněte k nám.
2. srp ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @honeyjenny co konkretne se ji na sosb nelibi? Nebo na sod? Rada se necham inspirovat, sod nas teprve ceka emoticon dik,
2. srp ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiba
Registrovala se 18. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 11 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
janiba
Registrovala se 18. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 11 přátel. Region Karviná.
 Prosím pěkně ty z vás, co už přežili nějakou tu zimu v Largu 98 nebo podobném domě - co všechno se dá uskladnit na půdě? teď v létě to svádí ke stěhování hodně věcí, ale spíš mě zajímá zima. Dáváte tam i mimosezónní oblečení a boty? Máte to nějak speciálně ošetřeno - zavakuováno, plastové krabice apod?Díky
2. srp ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš