Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků.
 @pavelcent super, děkuju moc. Koukala jsem do alba a vypadá to skvěle. Ty interiérové dveře máš od RDR? Ve standardu jsou tuším plné, bez výplně.
9. srp v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 @tojojot diky emoticon Nam ma zacit za 14 dni, tak doufam , ze do konce zari bude hotovo emoticon K poslednimu prosinci mame dolozit vsechny potrebne dokumenty. Snad to stihneme
9. srp ve 20:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @showme_a opravdu můžeš být v klidu, máte tam rovinu jak u Kolína emoticon takže bych se toho vůbec nebál, jeřábník si poradí, uvidíš co ti řeknou až ti přijedou přebrat desku emoticon
9. srp ve 20:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1042 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zdik18
Dveře jsou vlastní dodávka . Sapeli.
9. srp ve 20:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @pavelcent Sapeli bývala dobrá volba. Pořád dobré, poslední dobou se zhoršili. Vloni jsem od nich měl asi troje dveře s požární odolností do továrny, byly dokonalé.
9. srp ve 20:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
Registroval se 27. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 34 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
 @pajami Jojo, my máme. Pročpak? emoticon
9. srp ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
uni.cat
Registrovala se 13. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
uni.cat
Registrovala se 13. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Zdravím všechny,

stavíme s RD Rýmařřov a řešíme podlahy. Prosím o zkušenosti, protože jsem trochu rozladěná z toho, že si vybíráme ze dvou firem SIko a K.keramika. Tam ale jsme ještě omezeni tím, žže máme podlahové topení a mnou chtěný vinyl by se nám dost prodražžil (cca 800,-Kč/m2 + cena vinylu) a tak jsme víceméně donuceni k dlažbě. Tam jsme zase ale omezeni rozměrem max 30x60 cm, protože pod podlahou máme Fermacell. Lamino nechceme z důvodu tapkajiciho pejska a hlučnosti a špatných tepelných vlastností s podlahovkou. Jak jste prosím řešili vy? Mám pocit, že si budu vybírat podlahu ze dvou typů dlažby. diky
9. srp ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
 @uni.cat Máme podlahovku a vinyl fatra click (nevybírejte livyn, tam je velký doplatek u podlahovky) Náš doplatek 500kc/m2 a na výběr bylo hodně dekoru. RDR to má v nabídce.
9. srp ve 23:33  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 481 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 481 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Jdu se zeptat - těch co si nechali dělat kuchyni, případně skříně od Lamontu - jak byli spokojení nejen s kvalitou provedení, ale i s jednáním? Trochu zápasíme s tím jednáním a neúměrně dlouhým protahováním na dokončení vizualizace a poslání kalkulací. Budeme stavět Kubis 74. Hlavně je evidentně potíž s vestavěnými skříněmi - což mě momentálně trápí asi nejvíc. Chtěli jsme využít nabídky, kdy se oproti nabízenému standartu zvětšily skříně na max. délku - což je zřejmě nad rámec možností. Proto jsem chtěla slyšet víc názorů a případně i dalších recenzí. Moc děkuji. emoticon
10. srp v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @uni.cat Pokud budete vybírat z dlažby, tak výběr je velký v obou firmách. Ale tady je řada lidí, kteří mají vinyl. on se určitě někdo ozve. My máme dlažbu jen v kuchyni a koupelnách, protože tam máme podlahové topení ve zbytku domu koberce (topíme plynem do radiátorů)
10. srp v 07:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @ftipalek86 ponžto Kasard se údajně silně zčubil, ale RDR je jako svou firmu a majeteček samozřejmě prosazují jako standard ... jak tak pozoruji, stále více se prosazují Poláci, a to nejen pružností a obchodním talentem, ale i kvalitou, což je naše ostuda. Sapeli si to stále drží, ale myslím, že i oni jdou dolů. Nedá se nic dělat, všechno si musíme několikrát kontrolovat emoticon
10. srp v 07:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @ftipalek86 pardon, to byla odpověď na někoho jiného
10. srp v 08:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Zdravim,
mel bych dotaz k radiatorum. Doplacel jsem si za vedeni v medi. Ale z podlahy do radiatoru vedou leskle-ocelove trubky. Je to tak spravne nebo z podlahy maji byt videt medene?

Dekuji moc za info.
10. srp v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
39
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 20 přátel. Lanškroun.
 Mate prosím někdo zkušenost s dodatečným namontovanim zabezpečovacího systému?
10. srp v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
uni.cat
fotoportrét
fotoportrét
uni.cat
 @showme_a Díky za reakci. A jak dlouho bydlíte? Vinyl nemá moc dobré vlastnosti s podlahovkou, ne? Když zatopíte, jak dlouho Vám to hřeje pod nohama?
10. srp ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @uni.cat ještě nebydlíme. Začnou nám stavět 25.8. A vinyl by měl mít lepší vlastnosti než plovoučka a dlažbu jsme nechtěli.
10. srp ve 20:32  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @pafipaf2
Já. Dodatečná montáž bezdrátového systému Paradox. Max spokojenost.
10. srp ve 21:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @uni.cat
Pořiďte si plovoucí vinylovou podlahu např. Fatraclick, nebo jiného výrobce a neřešte něco o čem toho moc nevíte. Přečtěte si specifikace a uvidíte. Plno lidí to tu má na podlahovce a jsou max. spokojeni. Bohužel k nim nepatřím, já blbec. emoticon . Stačí jen trošilililinku hledat.
10. srp ve 21:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
fotoportrét
fotoportrét
ftipalek86
 @beruska80 S kuchyní jsme naprosto spokojeni, a to jsme si navymýšleli věcí. Tak kvalitní provedení jsme zatím od jiných firem nezažili a to můžeme srovnávat. Samozřejmě uvidíme za pár let, ale v tuto chvíli spokojenost.
10. srp ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @silenoz Máme to také tak, za vedení v mědi jsme nic nedopláceli. Topíme plynem
10. srp ve 21:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 Prosím, kdo si na přípojky najal firmu, na kolik vás to vyšlo?
10. srp ve 21:34  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @showme_a ja mam v ponuke od firmy co mi bude stavat dosku 670 za meter vodovod, 730 kanalizacia a 480 elektro, komplet vcetne zemnich praci, neviem ci to necham od nich robit, ani neviem ci to je bezna cena, mozno by niekto mohol poradit aj mne... Jasne ze keby som to robil sam tak to mam len za material ale tiez ma zaujima co je bezna cena od firmy.
10. srp ve 22:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @showme_a
@tojojot spíš než firmu bych poptal bagristu, nechal vyhrabat rýhu pro vodu a kabel ( já to měl společné) trubku a kabel jsem položil sám a porád se to zahrabalo. Na druhé straně domu se kopala přípojka kanalizace, tu přijel pak druhý den zrealizovat vodák, já to jen zahrabal, chtěl 5tis, cca 10m trubek a práce, kabel stál asi 2tis, trubka na vodu do tisíce pak trochu písku, bagr cca 500/h, práce na 4 hodky max
http://www.modrastrecha.cz/blog/petrsv1000/album/zakladova-deska/10024596/
10. srp ve 22:47  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @silenoz jo to je v pořádku
@jitule23 my taky ne, nyní je ale měd brána jako nadstandart, proto ten přípaltek, stačí "obyč " trubky. Je jedno čím topíš.
10. srp ve 22:49  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @petrsv1000
@tojojot

Já se ptám jen orientačně. Kamarádka chce stavět a ptala se, kolik to stojí. My si to teď v týdnu právě dělali sami, jak říkáš... vodu nám dělal stejda, který má na to firmu a elektriku taťka.
Bagr nás stojí cca 2000, kabely cca 8000 (máme tam malou elektrárnu a spoustu kabelů "kdyby náhodou", a za dodělání studny a propojení ještě nevím.
10. srp ve 22:54  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @showme_a těžko říct co si řekne firma, ale budou to tisíce... 8tis za kabely ? to je pořádná elektrárna emoticon pokud to máte jen co jste použili venku emoticon
10. srp ve 22:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
  • Zařizuji dům
 @petrsv1000

a to na fotce ještě nebyly natažené všechny.. emoticon tak 3 kabely na různé strany máme jen pro případ, že si ještě něco vymyslíme... a to už máme nachystáno na čerpadlo ke kanalizaci, ke studni, k antonicku, k zahradnimu domku dva, garáž, zavlažování, bazén, brána, zvonek a beztak jsem ještě na něco zapomněla emoticon
10. srp ve 23:07  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @showme_a jo tak kromě studně, čerpadla, závlahy to mám stejně tak emoticon + ještě na výřivky a zahradního osvětlení, ale bohatě mi stačilo klubo kabelu ( 100m ) + přívodní kabel, já pro případ rezervy natáhl prázdný trubky na každý roh domu emoticon
10. srp ve 23:14  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
 @ftipalek86 děkuji za odpověď. Co se týká kvality, tolik jsem se nebála - četla jsem recenze. Ale určitě je to dobrá zpráva a přispěje k rozhodování. Řeším spíš přístup....momentálně mají asi fakt nával zakázek a nestíhají (nebo je to možná i individuální a záleží na jednotlivých pracovnících - netuším, kolik lidí jim na zpracování návrhů dělá). Opakovaně urguji a čekám, tak snad to dopadne ke spokojenosti všech. emoticon
11. srp v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @petrsv1000 Ja som pozeral podmienky pripojenia na vodu a tam je tolko kadejakych podmienok co ako musi byt a co nemoze, je to na 3 strany a bojim sa ze to sam neuhlidam... Hm
11. srp v 08:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš