Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @zenny2 určitě se dokumenty předkládali RDR a projektantovi už jsem dnes psal o této situaci jako jestli po nás budou chtít víc jak 10 tis. tak to ne.
4. zář v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 Tak 2 kubíky navíc padlo, tak to se dá.
5. zář ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 134 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 134 příspěvků. Má 3 přátele.
 Děcka, zase nevím, takže zase dotaz - když máme základovou desku v ceně, musíme ještě řešit nějaký (popř. jaký) projekt na základovku? A s kým? Myslela jsem, nebo si pořád myslím, že k tomuto bodu - základová deska, už nic projektovat nemusíme, nebo ano? Samozřejmě krom různých průzkumů (např. radon)...jak to tedy je, prosím??? emoticon emoticon
5. zář v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @janaa1 k samotné desce nic nepotřebujete, jen musíte mít od projektanta projekt na usazení doma na pozemek, kde jsou výšky, připojky atd....
5. zář v 16:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @petrsv1000 Děkuju moc za odpověď. To už naštěstí tedy máme. Trošku jsem se asi lekla, že budeme dělat další projekt. To jsou projekty pořád na něco, hrůza! No, snad i někdy postavíme emoticon Ještě jednou díky emoticon J.
5. zář v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
 @gustinovi my máme cenu z 29.5.2015 za 115720,- navýšení proti radiátorům je 37460,- vč. bojleru a žebříku do koupelny.
6. zář v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Prosím, staví chlapi z rdr i o víkendu nebo jen v pracovní dny? Mají v prosinci nějakou pauzu?
6. zář v 10:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 O víkendu určitě staví. Přes Vánoce nějaké volno mívají.
6. zář v 10:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obristvi
Registrovala se 6. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
obristvi
Registrovala se 6. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Mělník.
 RD RÝMAŘOV JE DOBRÁ FIRMA, MĚLA JSEM OD NICH POSTAVENÝ DOMEK.
VEŠKERÉ REKLAMACE MI DO TÝDNE VYŘÍDILI/BYLY POUZE 2/
JINAK ŽÁDNÝ PROBLÉM.
ALE CHTĚLA BYCH UPOZORNIT NA FIRMU THERMO HOME, PROSÍM NESTAVTE S NIMI.
JE TO NESOLIDNÍ FIRMA, NEŘEŠÍ ŽÁDNÉ REKLAMACE, NEDODÁ VŠECHNU DOKUMENTACI
NEODPOVÍDÁ NA E MAILY, PROSTĚ HRAJE MRTVÉHO BROUKA.
MÁM OD NÍ POSTAVENÝ DOMEK V OBŘÍSTVÍ, SPOUSTU ZÁVAD, ALE NIC SE NEŘEŠÍ.
TEĎ SE ZJISTILO, ŽE VŠECHNY ŠROUBY, KTERÉ DRŽÍ TRÁMY NA KROVY A TAŠKY
JSOU UVOLNĚNÉ. DO DNEŠNÍHO DNE NIKDO NEPŘIJEL, ANI SE NEOZVAL, ABY TOTO VYŘEŠILI.
PARAPETY ZNIČENÉ OD BARVY, JAK NATÍRALI KROVY, ELEKTRIKÁŘ VYPNUL ZÁSUVKY U VENKOVNÍHO ROZVADĚČE, PŘESTOŽE ODPOVÍDALI SMĚRNICÍM, ZA ROZVADĚČ JSEM ZAPLATILA 20 000,-KČ. TAKŽE NOVÉ ZAPOJENÍ ZÁSUVEK 4 000,-KČ DVEŘE V INTERIÉRU SE DÝHA LOUPE, A TAK BYCH MOHLA POKRAČOVAT DÁL. NAVÍC VÁM DOMEK PŘEDAJÍ MĚSÍC PO DATU PŘEDÁNÍ STAVBY, NEŽ MÁTE VE SMLOUVĚ.
JE TOHO HODNĚ. TAKŽE SICE LEVNĚ JAK NABÍZEJÍ, ALE PRODRAŽÍ SE VÁM TO NA OPRAVÁCH REKLAMACÍ A JEJICH NADSTANDART O TOM BY SE DALO DISKUTOVAT.
DOMEK SE PRODRAŽIL O 100 000,- emoticon

MOJE SOUSEDKA , KTERÉ TAKY STAVĚLI DOMEK TO VZDALA.
DOMEK STAVĚLI V OBŘÍSTVÍ OKRES MĚLNÍK

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY KTEŘÍ TOTO BUDOU ČÍST.
POLÁČKOVÁ
6. zář v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @obristvi chápu, že máte špatnou zkušenost s firmou, ale od tohu tu jsou jiná fora na nespolehlivé firmy, tady víme s kým stavíme či máme postaveno emoticon a pak to velké písmo.... emoticon
6. zář ve 12:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Ahoj, kdy se dozvíme termín montáže? ZD nám už byla předána.
6. zář ve 14:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 497 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 496 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 @helisek85 Na to se asi ptejte obchodního zastoupení emoticon My to ale máme cca měsíc po podepsání SoD
6. zář ve 14:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 Od čeho všeho jste potřebovali papíry ke kolaudaci?
6. zář v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @erik1991 Asi bych raději oslovila stavební úřad, určitě se tu něco dozvíš, ale raději bych takto ověřila.
6. zář ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @zenny2 jde mi o dopojení desky na přípojky potřebují na to papír od firmy nebo si je můžeme udělat svépomocí ale pak mít jen revize udělané.
7. zář v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @erik1991 potřebné dokumenty včetně revizí určuje stavební úřad
7. zář v 08:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Prosím, kdo jste si dodávali garážová vrata (a třeba i dveře) mimo RDR, bylo nutné zajistit dodávku v předem určený den výstavby? Nebo je to na vlastním uvážení?
7. zář v 09:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Ještě prosím někoho, kdo si nechával dodávat zabezpečovačku mimo RDR. Jak probíhá natahování kabelů ke komponentám? Koukal jsem na fotky ze stavby domů a pokud dobře vidím, stěny jsou dodávány již s elektroinstalací ve stěnách. Pokud tedy budu potřebovat na stěnu instalovat modul s klávesnicí jak se toto řeší? Dodavatel zabezpečovačky bude vrtat Rýmařovu do stěny a protahávat kabely? Moc děkuji za informaci
7. zář v 10:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @angus88 My tedy neměli vlastní dodávku, ale co vím tady z diskuse, tak montáž vyžadují určitý den, myslím, že tak 2. nebo 3., protože v té garáži pak mají všechny věci a je třeba dům zcela zavřít. U nás je montovali 2.den.
Co se týče kabelů, tak ty se finálně protahují na místě, takže je možné si to s elektrikářem domluvit.
7. zář v 10:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @angus88 vrata musíš dodat v den který ti předem určí. Tam kde bude klávesnice si řekneš na KS a oni ti tam připraví trubku, zbytek se protahá stropem, druhý den mohou začít.
7. zář v 11:51  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @jitule23 Jak přesně se protahují? Dle fotek jsou již připraveny ve stěnách vč. vyfrézovaných otvorů pro vypínače, zásuvky...
7. zář v 11:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @petrsv1000 na KS jsem jen řekl, že bude vlastní dodávka. Nikdo nepočítá s trubkou či ničím podobným emoticon
7. zář ve 12:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @angus88 Ve stěnách to připravené není, viz foto. Kabel není nikde přerušený, je natažený od skříně, přes strop až na místo určení.
Jestli ty otvory dělají až na místě nebo ve výrobě, si nepamatuju, ale myslím, že spíš až na místě.
7. zář ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @angus88 tak pak si na místě udělají díru a lištou protáhnou kabel ke stropu, oni si s tím poradí emoticon
7. zář ve 14:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
popel (57 r.)
3
Registroval se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 46 příspěvků. Má 2 přátele. Vesnice, Region Nymburk.
  • Stavím dům
    vesnice, Region Nymburk
 @showme_a už to máte asi hotové, bylo to fakt drahé, to je opravdu drahé 5 litrů za usazení, zatemování a připojení na vodu a odpad
7. zář v 15:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 @popel ukecala jsem to za 4 tisíce a sekanou emoticon
7. zář v 16:01  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 Ako je to s pritomnostou inych robotnikov na stavbe? Keby som si klimatizaciu chcel nechat spravit vlastnou dodavkou a chcel to nechat urobit priamo pri stavbe aby tam potom dodatocne nerobili bordel a nevrtali do hotovych stien, myslite ze by ma s tym poslali niekam alebo by to slo?
Ja teda ratam s tym ze nebudu chciet aby sa im tam este niekto plietol, ale nema s tym niekto skusenosti?
7. zář v 19:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Vlastní zkušennost nemám, ale co vím, tak nechtěli na stavbě žádnou jinou firmu ani řemeslníky. Vysvětlují to tím, že se budou navzájem plést a zavazet si a může se stavba zbytečně protáhnout a kdo to zaplatí? Zákazník. Mám dojem že za jeden den zdržení účtovali 60tis. Dále se může něco nepředvídaného přihodit a budou se vymlouvat jeden na druhého. Nevím. Možná by se to chtělo přímo domluvit se stavbyvedoucím, jak by to bylo nejlepší a jestli tam někoho pustí, páč do předání je stavba jejich a oni za ni odpovídají. Cokoli se tam stane je na jejich triko.
7. zář v 19:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @pavelcent no tiez mam taky dojem ze to takto nejako bude. Tak uvidim, len sa bojim ze ako to budu robit ked uz bude dom hotovy tak aby nejako neznicili tu parozabranu alebo co. Ako sa to vlastne robi ked cez nu treba nieco navrtat, ako sa to utesnuje?
7. zář v 19:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @tojojot já mám domluveno (zatím jsem při KS, kontakt na stavbyvedoucího zatím nemám) vlastní řemeslníky na garážová vrata a dveře, krbovou vložku, alarm. Doufám, že s tím nakonec nebude problém
8. zář v 07:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš