Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

10. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @petrsv1000 tou lištou nemyslíš viditelnou lištu na zdi, že ne? emoticon
8. zář v 07:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @angus88 no ano, garazove vrata a dvere sa tu uz spominali ze sa bezne robia, tu garaz ja tiez budem mat vlastnou dodavkou, ale ak dovolia aj alarm tak by hadam mohli aj klimu, no uvidim, vsak v najhorsom to necham dorobit az potom.
8. zář v 09:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @angus88 nene, ta lišta nebo víčko se protáhne ve stěně a na ni se pak naváže kabel, nehne se jako drát takže to docela jde....
8. zář v 16:56  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 Vim ze se tu resili specialni srouby do zdi co se jim roztahuje ta jakoby hmozdinka za fermacellem napr. od firmy Fisher, ale zajimalo by mne, zda-li a jak se to da upevnit bez tech specialnich klesti. Nechce se nam davat cca. 600,- jen za kleste.
8. zář v 18:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
mmissy
47
Registrovala se 27. ledna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 83 příspěvků a 7 alb. Má 6 přátel.
  • Zařizuji dům
    Rohovládova Bělá, Region Pardubice
 @showme_a kleště nejsou potřeba, prostě šroubuj tak dlouho, až to dál nepůjde, při tom tlač aby se hmoždinka neprotáčela.... má tam takový zobáčky proti protáčení. bateriovkou je to hned. pak šroub vyndáš a pak tam teprve pověsíš co je třeba.
8. zář ve 20:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Stavím dům
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
  • Stavím dům
    Region Pardubice
 Ahoj, staví tu někdo Kubis 74? Příští týden jedeme do Ml. Boleslavi na KS. Samozřejmě se snažíme připravit na všechno, ale přesto, nemáte tip na něco, co vás třeba nenapadlo a bylo třeba to řešit?
9. zář v 17:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kubis74sl na FB je skupina Kubis 74. Jsou tam ti,co kubis stavi a taky par lidi,co uz postaveno maji a bydli.
Kazdopadne pripravte se na vsechno emoticon rozmisteni zasuvek,svetel atd. Ideal mit uz namysleno,kde co vude,abyste to nevymysleli na miste
9. zář v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @kubis74sl hlavně si rozmyslete zásuvky, světla, vypínače, případné datové rozvody. Je dobré mít alespoň představu vzhledu, ale jinak vás na místě povedou emoticon My to máme za sebou před měsícem a i když to bylo náročné, tak se to dalo emoticon
9. zář v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Zdravim,
zvazuji montaz zaluzii Isotra, ale dle jejich montazniho navodu = vrtat do zasklivaci listy vruty 3,9x16 a 3,9x22... Docela se obavam provrtani skla ulozeneho v ramu, poskozeni ramu ci uniku plynu, ktery je mezi okny.
Jake zaluzie jste zvolili? Existuji i bezvrtani? Ty jsem videl jen v Obi, apod, ale vypadaji dosti forove :/

Diky predem za tipy.
11. zář ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @showme_a co potrebujete pripevnit? Me truhlar doporucil FISCHER UX 6x35 a udrzi to uplne vse, od galerky v koupelne, skrin v kuchyni. Nepouzivam uz nic jineho emoticon
11. zář ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mo3108
10
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mo3108
10
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
 Nevyndaval někdo ten nerez prah u vchodových dveří? Moc se mi nelíbí, ráda bych to nějak propojila se schodem, až se bude dělat. Ale netuším, jestli je to vůbec možné emoticon
11. zář ve 14:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
 @silenoz Nechávali jsme si dodatečně dělat žaluzie Isotra (pozor typ HIT II - v KS od RDR bývá napsán typ HIT, ale je to zastaralý typ - hranatý, vyčuhující) a součástí sady byly i požadované vruty. Když se to vrtá do okraje zasklívací lišty, nehrozí, že by se to potkalo se sklem. Viděl jsem tu lištu oddělanou a místo tam je.
11. zář ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @silenoz tak choď odkaz je toho více emoticon
11. zář v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 Zde odkaz - http://www.uschovna.cz/zasilka/KV6XCKUU6YV6FHT6-IEZ/ na montazni navod Isotra ( Classic, Hit, Hit2)
Nejlepsi je tedy Hit2?
Proste vrut 2 cm mi prijde dlouhy, projede hromadou komor a nevim zda nenarusi sklo :/
11. zář v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Ahoj, dotaz - odpad při montáži si budeme likvidovat sami. Stavíme v jiném místě, než máme trvalý pobyt, kde tedy můžeme/máme likvidovat? Doklad o likvidaci nám dají na sběráku, předpokládám, že si o něj musíme říctemoticon. Jak jste to prosím řešili, kontejner nechceme, budeme si to postupně odvážet sami. Stavíme Largo 98
11. zář v 19:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @helisek85 Plasty jsem daval do pytlu a kdyz byl svoz, tak mi je dovezli. Drevo kde jsou hrebiky - na podpal. Sadros + Fermacel + dlazba apod. jsem odvezl do kontejneru do sberneho dvoru. A pri kolaudaci jsem napsal cestne prohlasein, ze jsem odpad zlikvidoval. Takze me to vyslo na 0,- emoticon
11. zář v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
  • Stavím dům
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
  • Stavím dům
    Region Pardubice
 @margot_ka
@zmrz_lina
Děkuju moc, na FB kouknu.. Na tohle všechno jsme mysleli, už máme i zakresleno v plánku, tak snad nás nic nezaskočí. Ještě se chci zeptat, stalo se někomu, že ve smlouvě o dílo má určený kvartál výstavby a Rýmařov ho posune? Měli bychom stavět 4.Q 2016, ale už prý se posouváme na 1.Q 2017 emoticon
11. zář v 19:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @mo3108 Myslím, že to možné není, nám ho měnili a pokud se dobře pamatuji, tak je nějak kotven pod rámem dveří, alespoň u nás.
11. zář ve 20:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @kubis74sl mohu se zeptat na důvod, kterým Vám posun rdr vysvětluje? Máte již hotovou desku?
11. zář ve 21:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
  • Stavím dům
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
  • Stavím dům
    Region Pardubice
 @angus88 Nedostatkem kapacit, prostě nás chce stavět moc a nestíhají..kvůli tomu samému důvodu ještě nemáme desku. Prý jakmile se uvolní místo, jsme na řadě. Štve mě to, uháním stavební povolení, to máme už od začátku srpna, všechno zařízené a teď se zasekneme na tomhle..
11. zář ve 23:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 66 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 66 příspěvků. Má 11 přátel.
 Majitelé Novy 101..zajímal by mě dotaz ohledně obytného prostoru nad garáží...o kolik jste rozšiřovali a prodlužovali garáž a na kolik to cca může vyjít? Garáž jako takovou mít nebudeme, rozdělíme to na zádveří a technickou místnost, takže už to bude zateplené oproti základu.
Tak by mě zajímalo, na kolik se to může ještě vyšplhat.

Včera jsme byli v Mladé Boleslavi ve vzorovém domě a moc se nám to líbilo emoticon
12. zář v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @pavcik my máme místnost prodlouženou o 2 moduly, tedy 120cm za 45 000,-. Stěny garáže máme zateplené 15 000,- (to se nedá dodatečně udělat). Dále jsou nutné vyšší stropní nosníky (240mm místo 180mm) za 5000,-. Tím cena od RDR končí. Vlastní silou budeme místnost nad garáží zateplovat, zaklápět sadrokartonem, dále je třeba udělat podlahu... od RDR by to byla hrozná částka, proto uděláme sami. Jo a také je třeba zateplení stropu garáže, to také není v dodávce RDR
12. zář v 09:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
 @angus88 děkuju moc za info.
a myslíš, že e to zateplení stou podlahou a tím vším, by se třeba do 100 nevešlo????
My totiž nejsme uplně kutilové, takže pro nás je lepší, když to někdo udělá rovnou za nás. Jinak se k tomu už nikdy nedokopeme. A máš prosím nějaké foto jak ta místnost vypadá?
12. zář v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
 @angus88 Koukám, že vlastně budete stavět až v listopadu emoticon
12. zář v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 ked budes robit to zateplenie nad garazou tak by si to mohol nejako zdokumentovat aspon fotograficky emoticon Ja to nad garazou tiez chcem potom perspektivne zateplit ale platit za to RDR nechcem.
A pochozi pudu v dome si asi tiez budem chciet spravit, od RDR to u mna na Solo117 vyjde myslim okolo 13 tisic, na tom asi tiez usetrim ked by som to sam robil, len vobec neviem co to obnasa.
12. zář v 10:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @kubis74sl koukám, že ještě nemáte podepsanou cenu po KS ? pak se termín samozřejmě může posunout....
12. zář ve 12:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @pavcik Ano, my budeme stavět v listopadu, zatím čekáme na přesný termín výstavby. Zateplení mezi krokve + zaklopení mám spočítáno na 30-40tis, podlaha tak 10tis... vše vlastními silami
12. zář ve 12:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @pavcik Při KS je samozřejmě třeba myslet na přípravu elektřiny, topení... dále tam určitě musí být okno (my volili francouzské okno do štítu), dveře z domu... cena pak ještě trošku vzroste, ale i tak se dá podle mě do 100tis udělat super pokoj/pracovna.
12. zář ve 12:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
5
 @angus88 no ikdyby to bylo třeba 150, tak sice bych skřípala zubama, ale zase by to byla plnohodnotná místnost. Jen aby to nevyšlo na nějakých 200tis a výš. To bych to raději oželela emoticon
12. zář ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @pavcik Svépomocí určitě nevyjde. Pokud to necháte na RDR tak dáte 100tis jen za to zateplení střechy... což je fakt mimo emoticon
12. zář ve 13:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš