Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @werewolv ty kraso. My máme také zavesne WC, ale doplatek je něco kolem 2500. Ale ano, vybrali jsme obyc set od zn. JIKA za 3990 Kc (mame s nim zkušenosti a funguje stejne, jak 3x dražší od grohe), je tam vše vc. obyc záchoda. Ale neresili jsme, je to JEN záchod.
26. zář v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zmrz_lina nevím jak teď, ale my měli v základu "klasiku" takže jsme připláceli za Geberit + závěsné WC a 10tis to bylo taky určitě...
26. zář v 16:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
 Tak by mě zajímalo, jestli tady někdo z vás "rýmařovských" má rekuperaci??? My ji sice asi mít nebudeme, ale zajímaly by mě názory těch, kteří to třeba mají...? Nebo těch, kteří o tom něco vědí emoticon
A taky...je možné udělat ještě nějakou změnu, když už máme projekt? Je možné třeba vyměnit jedno okno za větší rozměr???
Děkuju moc a kráásný zbytek dne, dnes je totiž vážně nádherně! emoticon J.
26. zář v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @petrsv1000 záleží, co za zavesny si vyberes. Ted je taky v zakladu kombi WC, ale my si vybrali set od jiky s obyc zachodem (proste normální závěsná misa), normálním prkynkem a doplatek je fakt něco kolem 2500 Kč oproti kombi WC. Muzu se mrknout do kalkulace presne.
26. zář v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 @zmrz_lina No jednak se v tom moc nevyznám ale nerad bych aby mi pak ta vestavěná vložka praskla nebo se s ní cokoliv stalo. Musel by se rozebírat celý obklad a to bůh ví jestli by se na to prišlo že to třeba někde teče. Takže nakonec máme taky geberit jak říká @petrsv1000 a ten opravdu stojí 10000,- + nějak slušná míša ať nevypadá jak někde v restauraci a hned je to těch 14000,-. Ale upřímně je to všechno trošku více než jsme chtěli ale když člověk neví celkovou cenu domu tak je to těžko. Takže uvidíme jak nás to vyjde všechno a když tak se bude škrtat.
26. zář v 18:12  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 Přidávám přesnou cenu našeho WC. A k tomu sprchovému koutu: máme termostatickou baterii s ruční a hlavovou sprchou a kovovou tyčí (né plast) - přesná cena 10 490,-. @tojojot, @pavelll12, @petrsv1000, @zmrz_lina
26. zář v 18:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @janaa1 nam zrovna pan Salmik kresli projekt emoticon budeme mit misto standardu pretlakoveho vetrani rovnotlake rizene vetrani s rekuperaci a predrhrevem vzduchu emoticon
26. zář v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 @tojojot Tak to je v poho. Na male plose to se kdyztak vymlati jen jedna dlazdice emoticon)) Ale treba ja u zachodu mam proste z toho schudky. Leva noha vysoko a prava nizko...doufam ze tohle opravi a nebudu poslouchat zase: TO JE V NORME bla bla, normy jsou pro fusery co to neumi pokaldat nebo vyrabet. Soukromnik by si v zivote na normy nedovolil odkazovat, jinak by si ho priste uz nikdo nevzal.
26. zář v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @janaa1 tak ja bydlim uz asi 6 mesicu a kolauduji az nyni emoticon Kam ten spech s kolaudaci?
26. zář v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @werewolv my tu Jiku mame ted v pronájmu a je to ok, předtím v našem byte jsme pri reko dávali kolo a taky bylo ok. Vzhled mísy neřeším, pro me je to proste záchod :D nechodim se na něj koukat. Ale samozřejmě, záleží na každém. Jen jsem se snažila napsat, ze se da poridit i levněji emoticon naše dve koupelny - cena dle sika 79k bez DPH, ale nemáme od nich umyvadla, ta maji z mého pohledu predrazena, navíc ani neměli nami požadovanou sirku dvojumyvadla.
26. zář v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 Jen teda chlapi jeste upresnuji, uctovana cena za 2 závěsná WC byla dle KS 10265 Kč, odpocet za 2 kombi WC 9466 Kč.
Celkově doplacime za koupelny a podlahy cca 25 tis. bez DPH vc. žebříků.
26. zář v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @silenoz no, dufam ze to bude ok emoticon
26. zář ve 20:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
a_hawk_a
7
Registroval se 21. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Má 1 přítele. Region Nymburk.
  • Již bydlím v domě
    Milovice, Region Nymburk
 Poradil by mi někdo jak seštelovat vchodové dveře? Nebo čím se štelují. Drhnou nám. Moc děkuji za rady.
26. zář ve 20:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 @zmrz_lina Jasně dá se pořídit vše emoticon. Jako máš pravdu je to jen záchod ale když jsme měli tu schůzku a začli vybírat záchod tak první co mi ukázal byl opravdu takový hnusný jak z nějakého pajzlu a tak mi to úplně znechutil emoticon. Jak jsme psal no my máme za 2 koupelny 130 000,- . Kolik budeme doplácet budeme vědět tak za 2 měsíce.
26. zář ve 20:59  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @silenoz Ani nejde o to, že bychom spěchali, spíš jsem se ptala na podmínky kolaudace, ať víme, co být musí a mysleli na to už teď, víš? Ale, asi bych stejně, já osobně, chtěla kolaudovat jak to bude možné, ať to máme z krku... emoticon
26. zář ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků.
 @werewolv tak to ještě není tak strašné... já myslela, že je to ještě doplatek emoticon Ale i tak mi je jasné, že ta cena bude ve finále úplně jiná, než jaká byla stanovená úplně na začátku....
Tak uvidíme, jak pořídíme přímo na prodejně.

A ještě dotaz, jak dlouho (alespoň přibližně) jste v SIKU strávili???? Je to otázka hodiny, tří nebo pěti emoticon
Je mi jasný, že je to individuální, ale zajímalo by mě to alespoň přibližně. Ať vím, na jak dlouho zajistit dětem hlídání....
26. zář ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zdik18 ak mas aspon nejaku predstavu tak to je za hodinu, maximalne dve hotovo. Ak mas kupelnu len jednu tak aj kratsie.
26. zář ve 21:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zmrz_lina jo mísa to je jasný, ale ten samotný Geberit tam je navíc, ten u klasickýho záchodu nepotřebuješ a ten stojí ranec, taky je ale kvalitní.... ale třeby existuje i levnější varianta, my holt připláceli víc, ale i tak v té ceně domu to je zanedbatelná položka...
@zdik18 v Siku sme měli vybráno za cca hodinu, zbytek se ladil po mailu ( návrh obkladů )
26. zář ve 22:00  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @zdik18 No, my jsme třeba v SIKU řešili jen jednu koupelnu (víc nemáme) a technickou a měli jsme všechno vybráno za 45 minut. Docela fičák... Ale je pravda, že v obkladech jsme byli nenároční - koupelna bude bílá emoticon Je to ale samozřejmě hodně individuální...Určitě je lepší se připravit předem, popř. jim nějaký dotazy do SIKA poslat mailem před schůzkou...
26. zář ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Geberit je jistota. Taky máme v současném bytě a koupili jsme ho někde v akci asi za 6000t, mísa Jika asi 1700,- a tlačítko asi 800. Oproti Siku to byla úspora asi 4500,- jen na hajzlíku. Stačilo se jen mrknout jinam. Předělávali jsme celý byt a opravdu se vyplatilo občas koupit něco jinde. Třeba vanu máme rohovou Rosa II a Siko ji mělo snad za 10t na prodejně a v eshopu asi o 3t levněji. Nevím, jak je to tady s objednávkou jinde, to už asi moc nepůjde.
26. zář ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @zdik18 my jsme v siku řešili koupelny dvě + ještě dlažbu do chodby a dveře. Byli jsme tam kolem 5 hodiny emoticon
27. zář v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @petrsv1000 však o tom mluvím, konkrétně máme toto https://www.siko.cz/koupelny/vyhodna-nabidka/sanitarni-keramika/jika-komplet-wc/zbozi/kmpljikas + k tomu asi za stovku odhlučňovací vložku. Máme stejnou nádrž teď v pronájmu a je to ok. Předtím v bytě jsme také při rekonstrukci nedávali Geberit nebo Tece, ale Kolo a fungoval spolehlivě. Nepíšu to, abych vás o něčem přesvědčovala, ale třeba to čte někdo, koho SIKO čeká, tak ať ví, že existuje i levnější varianta. emoticon
27. zář v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @petrsv1000 tak ono na samotne nadrzi se snad ani nema co rozbit. Rozbit se muze splachovani a to se da vymenit. Jinak je to proste plastovej vylisek
27. zář v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
4
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 @zmrz_lina Já tomu zase tak nerozumím takže těžko říct, jestli se tam něco může pokazit nebo ne. Nicméně souhlasím, že levnější varianta existuje . Existuje totiž v dnešní době u všeho emoticon. Ale tady u toho je třeba myslet na to, že záruky na dům jsou jen po nějakou dobu to za 1. a za 2. je sice pravda jak píše @margot_ka ,že se to dá vyměit případně opravit ale osobně bych chtěl dům kde budu muset opravovat minimálně, nebo v horším případě nestavíme novostavbu s tím, že budu počítat že se mi pokazí to nebo ono a tak no. Snad jsem to napsal srozumitelně emoticon .

@zdik18 A my osobně v Siku byli cca 3 hodiny a představu jsme měli pouze o barvách jinak moc ne.
27. zář v 08:59  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @werewolv v pohodě emoticon Pro mě je JIKA značka kvalitní, osvědčená. Proto jsme sáhli po ní. Do nějakých úplně neznámých značek bych kvůli úspoře nešla, ale u JIKY se nebojím (stejně jako bych se nebála zn. Kolo, Tece nebo Grohe).
27. zář v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @zmrz_lina jj vím co si myslela, že to je levnější... nevím, mě to ale přijde takový forový ta konstrukce, přeci jenom ten Geberit je masivnější a ty "levné" mísy se nám taky nějak nelíbili a o prkýnkách ani nemluvě... Naštěstí máme možnost výběru, pak je samozřejmě rozdíl v ceně znát....
@margot_ka jak píšu výše, věřím více Geberitu emoticon
27. zář v 09:54  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @petrsv1000 jasne, rozumim. Jen pro ostatni,co tu variantu zvazuji pro info emoticon my treba meli geberit v byte a po roce se podelalo splachovani. Muz se v tom musel postourat a cosi menil. Ale to je fakt ta cast,co je pristupna. Ta plastova nadoba si myslim,ze je u tech vsech znacek cajk emoticon
Clovek si nevybere, vadnej kus se muze objevit kdekoliv emoticon
27. zář v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Řeší při kolaudaci AKU jímku je podmínkou pro zkolaudování nebo je AKU a vsakovací jímka vůbec nezajímaj a nemají z kolaudací nic společného. Mám v projektu Aku jímku ale nejraději bych se na ni vyprdnul a dal jen vsakovací jímku.
27. zář v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @erik1991 to je onamovací věta nebo se na něco ptáš ? emoticon Ta první věta nedává žádná smysl.... Jinak proč neděláš projektanta když to víš líp ? emoticon emoticon
27. zář ve 12:14  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @zdik18 nám schůzka v Brně v Siku trvala hodinu (2 koupelny), ale to jen proto, že jsme tam už předtím byli asi 3x si to prohlídnou a podle katalogu jsem měla přesně vybráno co chci, co je v limitu RDR...pak jsme se tam vraceli ještě 2x kvůli dlažbě na chodbu a pod krb, to jsme zapomněli emoticon
27. zář ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš