Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

3. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 160 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 160 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @gustinovi my jsme dostali novou kalkulaci asi tři týdny po předání cenařům emoticon
30. zář ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 166 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 @sykop tak to ještě týden počkám a pak začnu uhanet dekuji
30. zář ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @gustinovi klidně bych uháněla už teď. Přijde mi, že bez uhánění by to trvalo další tři...v tomto je to s nimi hodně špatné emoticon
30. zář ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Poznatek: dobře zvažte jakou barvu fasády! Ono vypadá hezky, nepřitáhne teplo a počítáte s hmyzem, ale s takovým kvantem berušek jsme fakt nepočítali!!!
30. zář v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @gustinovi Určitě bych se hned v pondělí připomněla emoticon .
30. zář v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Ahoj, dneska nám volali, že si přijedou ve středu převzít desku. Problém je ten, že manžel odjíždí na služebku a máme malý dítě (1 rok). Desku máme v ceně, tak by neměl vzniknout žádný problém, ale přesto, člověk nikdy neví. Můj dotaz, Ti co jste byli u předávačky, na jak dlouho to je a zvládnu to i s ,,běhajícím svištěm?". Rodinu máme daleko...
30. zář v 18:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @helisek85 pulhodina az hodina, maleho si vezmi treba do šátku nebo nositka, to zvládnete emoticon u nás to neni na to, abych ho tam pustila na litacku (maly má 18m), takze jsem ho s sebou nemela. Ale kdybych musela, řešila bych to nositkem.
30. zář v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @helisek85 soupni skvrne do satku nebo manducy a s sebou zasobu krupek emoticon
30. zář v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (28 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 152 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Prosím, museli jste někdo dokládat ke koladaci (nebo tedy přesněji k oznámení o užívání stavby) "atesty sádrokartonových konstrukcí (SDK), oprávnění firmy, která SDK prováděla a doklad o proškolení montéra SDK? Je to součást něčeho, co dostáváme při předání nebo si musím něco vyžádat extra? Děkuji
30. zář ve 22:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @fialka1122 Po nás chtěli atest fermacelu a sádrokartonu. Napsali jsme do firmy a oni nám to poslali e-mailem. Nic dalšího
1. říj v 07:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Uz nekdo z Vas v zari topil? Ja zatim ne a je neskutecne co okna na jih dokazou. Predtim jsem tomu tak neveril a dnes bych jeste popremyslel jaka okna zvetsit apod. Jakmile sviti slunce tak to neskutecne sala ikdyz je venku relativne zima. Ted jsem v garazi (obytne pracovne), ktera je na vychod a sever a mam tu 22C, venku 13C. Jsem nadsen ;)
1. říj v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @farka mate bezovou, se divim ze na to hmyz jde. Ja dal blbec emoticon zlutou a to jsme na poli emoticon Hmyz nejaky na fasade byl, ale ne tolik.
1. říj v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @silenoz Zatím netopíme, dům je krásně vyhřátý a jak píšeš, stačí trochu sluníčka a je vytopeno
1. říj v 08:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharon41
Registrovala se 22. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
sharon41
Registrovala se 22. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
 @helisek85
@helisek85
@helisek85 U nás to teda byla akce na půl dne. Ale stavíme montovaný bungalov. Desku nám stavěla jedna firma a dům staví jiná. A můžu říct, že firma , která nám staví dům kontrolovala všechno hodně důkladně. Opravdu každý centimetr desky projeli. Tak je to asi hodně individuální. U dřevostavby musí být deskaurčitě rovnější než u zděného domu.
1. říj v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 461 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @silenoz no, len aby to nebolo o to horsie v lete, ze sa tam uvaris ak nemas aspon nejake zaluzie...
1. říj v 09:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @silenoz Ne, je to světle žlutá emoticon a jsme hned vedle pole emoticon ale naštěstí včera navečer s ochlazením zmizeli, uvidíme co dnes emoticon jinak toho hmyzu přes léto nebylo nijak výrazně moc...
1. říj v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @silenoz přitápěla jsem v obýváku asi 1 hodinu dopoledne a to jen proto, že je celý obývák na sever a přes noc máme pořád otevřená okna. Ráno tu bylo stěží 20 a malá pořád leze na zemi. Jinak poslední dny opět větráme a teplo je krásné emoticon

Určitě kdo jste ve fázi plánování, okna na jih, východ i západ udělají hodně emoticon a v létě se to dá krásně regulovat žaluzkami nebo kdo má venkovní rolety emoticon
1. říj v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 Ahoj vsem. Tak jsem prave docetla prakticky celou diskusi (uff), tak se take muzu zapojit. Mame vybrany Locus 119C, je nekdo, kdo jej take ma?? Uz asi neni ve standardni nabidce, tak nas asi moc nebude... Ted finisujeme s projektem, protoze jsme tam prekopali temer vse, cekali jsme na kalkulace atd., ale ted se snad konecne posuneme. Mam dotaz ohledne dodavky vlastniho materialu - podle RDR neni mozne, aby nam polozili vlastni podlahu - bud nam ji koupi a polozi oni nebo si ji koupime my, ale oni ji nepolozi. Neresil jste to nekdo? A kdyz je rec o orientaci svetovych stran - obyvak mame na J, Z a S, pricemz na sever mame nejvetsi 3metrovy portal - mate to nekdo take tak podobne? Mate z toho obavy? Prip. prima zkusenost jiz bydlicich? Moc dekuji za vsechny reakce.
1. říj v 11:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (33 r.)
1
 @tojojot jj letos jsme se pekne varili, i otevrena okna pres noc moc nepomohla. Ale nemame zaluzie ani predokeni, jen takove provizorni zavesy. Planuji na pristi rok SunStop, ty by meli velmi pomoci a i trochu funguji jako site proti hmyzu.
1. říj ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @silenoz a co je sunstop?
ja skusim nechat spravit aspon tu pripravu na klimatizaciu bud pocas stavby alebo potom a uvidim jak moc to bude nutne ked prezijeme prve leto...
1. říj ve 12:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 My prave mame ty nejvetsi prosklene plochy na sever, kam nesviti. Tak se bojim opacne situace - zimy, malo slunce/svetla. Ale tak snad to vykompenzuje jedno okno na jih a jedno na zapad.
1. říj ve 13:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @silenoz Máme to přesně takemoticon Ještě jsme ani v kamnech nepřitápěliemoticon Ale obávám se, že příští týden už to asi začne emoticon No a na léto nás od tepla chrání předokenní roletyemoticon
1. říj v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 314 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Tak ve čtvrtek dokončili desku dnes ráno jsem dorazil desku zalít a tohle na mě čekalo.

A to není vše je normální aby odpadové trubky zalili betonem a pak do betonu vysekali díry? Příjde mi jako by na ně úplně zapoměli.

Další věc udělali přisávání a to i přes to že jsem ho zrušil a neplatil.

Ve čtvrtek máme předávat desku RDR jak tohle řešit?
1. říj v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
27
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 17 přátel. Region Praha - východ.
  • Zařizuji dům
    Tuřice, Region Mladá Boleslav
 @silenoz Taky jsme ještě netopili a doufáme, že ještě nejlépe celý říjen nebudeme. Nemáme totiž ještě změněný tarif a řekli nám u ČEZU, že to může trvat až 2 měsíce. Teď máme stabilně 24-25 stupňů na jižní straně (obývák a ložnice). Na sever a na východ v pokojích máme cca 22 stupňů. Stačí ale pustit sušičku a hned je přitopeno emoticon Přes noc máme stažené předokenní rolety, takže teplota je pořád stejná i ráno.
1. říj v 18:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
campari1
7
Registrovala se 15. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 my taky netopíme - pořád máme cca 24 - 25 stupňů (v obýváku máme franc. okna na jih a na západ, když je vedro, tak stačí stáhnout předokenní roletu nejprve na jih a později zase na západ a vedro není ale světlo ano, jsem moc ráda, že jsme si připlatili a dali v obýváku fr. okna na oba směry), akorát už to bude měsíc, co jsme reklamovali vady - třeba to, že nám nefunguje podlahové topení v ložnici a zatím ticho po pěšině...počkáme na ten limit 30 dní a budeme to řešit emoticon
1. říj ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @campari1 v pondělí jsem posílala přes jejich formulář reklamaci a stále mi neodpověděli, že bylo přijato k vyřízení...a na opravu topení v ložnici čekáme od dubna! a ano, pravidelně je uháníme, ale nic se neděje...
1. říj ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peval
15
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
 @erik1991 Ty trubky od odpadů nejsou zalitý betonem. Bylo mi vysvětleno, že jsou přelepený páskou aby se líp stahovala rovina. Při přebírání to technik jen proťukl kladivem a pod páskou byly na trubkách víčka.
1. říj ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiba
Registrovala se 18. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 11 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
janiba
Registrovala se 18. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 11 přátel. Region Karviná.
 Mám otázku - máme vchodové dveře u Larga - klasicky dodáno Rýmařovem. Už jednou nám to byl seřídit pán od nich, protože nešly lehce zavírat. Muž na něj koukal a od té doby už seřizoval dveře dvakrát sám. Bydlíme od července. Přece není normální, že dveře každý měsíc nějak usednou a ujedou a nejdou zavírat. Máte s tím někdo zkušenost? Obávám se, že jsou křivě vsazené, ale ještě jsme to nevyměřovali... Co s tím, poradí někdo? Jinak můj muž je vyučený zámečník emoticon takže je dost nakvašený...
1. říj ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @peval tak my to zalité měli
2. říj ve 04:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1777 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1777 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @peval
@erik1991 měli jsme to stejně. Vypadalo to, že je to zalitý, ale pod tou vrstvičkou betonu bylo víčko. Nám z desky prostě nikde nekoukalo nic
2. říj v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš