Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

5. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 463 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @showme_a predpokladam ze tam bude problem s ip adresou... to je vec na 5 minut, mozno aj menej, len tazko takto cez forum radit... emoticon net tam funguje cez nejaky wifi router? a na aku adresu sa pripajas na to ovladanie?
5. říj ve 23:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků.
 @zmrz_lina Děkuji všem za odpověď. Foto dubového schodiště náhodou někdo k dispozici nemáte? Hodilo by se nám lépe, než ten buk. Chtěla jsem schodiště bílé, manžel černé, takže možná změna dřeva bude průchodnější pro oba.
6. říj v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1286 příspěvků. Má 67 přátel.
 @egonegon bohuzel, domeček se teprve bude stavět. Ale viděla jsem ho u jiných a je hezké, což ti ale asi bohuzel nepomůže. Ale u ks byly vzorky emoticon
6. říj v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 576 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 @egonegon Tady mam fotku schodisteemoticon http://www.modrastrecha.cz/blog/jahooodka/message/vecerni-pohoda-u-nas--nfvlbg/22059145/
6. říj v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 290 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @josef86 my jsme toto ještě vůbec nenastavovali, netušili jsme jak a kdy topit v takovém domě, až teď jsme si chtěli nastavit časy a dny emoticon

a další dotaz, jak začalo na jaře teplo tak větrací jednotka nejela, vlezla jsem na půdu a okolo komína (netopíme krbem) je plíseň, na zemi okolo jednotky kaluže už zaschlé a filtr v jednotce je plesnivý emoticon co to má být? v jakém stavu máte filtr vy?
6. říj v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Vy co ste si robili klimatizaciu dodatocne, nebol ziadny problem s parozabranou alebo tak? Vedia to urobit tak aby to nesposobilo nejake problemy? A kadial tahaju vedenie, musia nejako rezat stropy alebo ako to robia?
Lebo chcem dat aspon pripravu na klimatizaciu ale ta firma co to robi pre RDR to ma nehorazne predrazene, hlavne pracu, material je v pohode ale za montaz vedenia pre jednu vnutornu jednotku chcu 7000, plus 2900 za elektro a odtok kondenzatu, ked sa to vynasobi niekolkymi vnutornymi jednotkami tak to je absolutny nonsens, to vychadza za pracu niekolko tisic korun na hodinu, to je nezmysel predsa.
6. říj v 18:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 Topime! Chyba se nasla. Je rozbity proudovy chranic v el. skrini a ikdyz neni primo pro topeni, tak ho proste nepusti. Prozatim prepojeno abychom neumrzli a v utery vymena vadneho kusu. Stejne tak vymenen jistic pro pokojicek a i madam ma teplo na hrani emoticon
6. říj ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
 @jahooodka Děkuji! Také bych chtěla podlahu ve vzoru dubu, tak se to bude určitě hodit více, než buk. Nezbývá, než si opět připlatit emoticon
6. říj ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 499 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 498 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 @tojojot slušná práce :D
7. říj v 07:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @angus88 ano, tiez by som chcel byt tak dobre plateny emoticon
7. říj v 07:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 4 přátele.
 @tojojot ..........mno, otázka je komu tyto korunky nakonec zacinkají v kapse..... emoticon
7. říj v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zenny2 no jasne, tym monterom asi fakt nie emoticon
7. říj v 10:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 156 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 156 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @tojojot Nevím přesně co pro vás znamená udělat přípravu na klimatizaci a co bude přesně obsahovat, ale v práci jsme v nedávné minulosti pořizovali 2x klimatizaci s odstupem asi 10 měsíců s jednou venkovní jednotkou a čtyřmi vnitřními a ani jedna nabídka nebyla pod 200K, takže asi tak vzhledem k cenám... emoticon
7. říj v 10:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @plaintruth no to samozrejme zalezi kolko je toho vedenia atd., ale za ten komplet s 5 vnutornymi jednotkami ani ti klimatizeri od RDR nechceli 200k. Od mojho cloveka mam kalkulaciu na komplet za cca 130.
A pripravou myslim rozvody elektriky a vedenia toho chladiva a signalizacnej kabelaze.
7. říj v 11:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @tojojot vedení sme měli víc maximálně, že venkovní jednotka je na zemi a vnitřní jsou v prvním patře všechny u sebe, pak taky záleží jakou značku, přecijen, když se podívám na internet, tak cenové relace jsou poměrně velký, i když jde o výkonově (na papíře) v podstatě stejný zboží, pak záleží jestli to uchladí co má emoticon ale jinak ta uvedená cena za vedení je asi přecijen docela vysoká.. emoticon
7. říj v 11:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @plaintruth no prave ze cena za samotne zariadenie a za instalacny material sa skoro nelisi od ponuky ktoru som dostal od toho mojho cloveka, jedine co sa vyrazne lisi je cena za montaz. Ta sa zhruba rovna hodnote ktoru uctuje ta spriaznena RDR firma za instalaciu jednej vnutornej jednotky. Cize asi 5x menej.
7. říj ve 14:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @tojojot já sem to pochopil, tou vysokou cenou sem myslel to " pre jednu vnutornu jednotku chcu 7000, plus 2900 za elektro a odtok kondenzatu" , je otázka jestli to zaplatit, nebo to udělat pak a kdoví jak to tam pak při montáži případně rozvrtají..
7. říj v 15:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 161 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @tojojot my jsme dali rovnou, protože pouze s přípravou měli v RDR problém a známá si dodělávala do dřevostavby klimu asi po dvou letech a byl to celkem boj včetně ceny. Máme venkovní jednotku na střeše a dvě vnitřní, cena se vším 78 tis.
7. říj v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @sykop tak ci to je len priprava alebo aj vratane toho zariadenia je uz jedno, ide o to ci to robi ta firma od RDR alebo niekto uplne iny, niekoho ineho tam asi nepustia, ale ta firma od RDR samotnu pripravu je schopna urobit, len za sialenu cenu. A 30-40 tisic navyse viem zuzitkovat aj lepsie, takze ak na stavbu nepustia niekoho ineho tak to holt nebude. Uz aj tak ma pekne s**u v Rymarove s tymi priplatkami nehoraznymi za kazdu kravinu.
7. říj v 15:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 161 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @tojojot mně už vytáčí s více věcma...celkově ten jejich přístup (ať cenový nebo termínový). Nějak o nich začínám hodně pochybovat a nerozumím tolika kladným recenzím...
7. říj v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @sykop nj... mozno ako maju teraz vela zakaznikov tak na to zacinaju kaslat, ved jedneho odradia a hned za nim v rade stoji dalsi emoticon
7. říj v 17:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Dalsia otazka na tych co uz maju stavbu za sebou, kolko vas vysla zhruba za meter zamkova dlazba, ci uz na kluc alebo svojpomocne...? Pozeral som ze vacsinou pytaju okolo 1000 korun za meter na kluc, to je pri tom mnozstve ktore potrebujeme my uplne na zabitie, ak to nikto nerobi lacnejsie tak si to radsej spravim sam za ucasti sirokej rodiny emoticon
7. říj v 17:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1780 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @tojojot Kolem 1000,- je normální cena zámkovky na klíč, měli jsme to podobně
7. říj v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @slabici dik, zda sa ze je to tak, co som pozeral tak vsade to tak maju. Skusim to teda asi nejako sam vyriesit, nech za pracu usetrim emoticon
7. říj v 18:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @tojojot nerobí, sou to vyžírkové emoticon pokud si trochu zručný nech si přivést písek, kup cemet, zabetonuješ obrubníky, necháš přivést štěrk, zhutníš ho, pak dovezou zámkovku, tu rozrovnáš a je to emoticon Jasně zní to jednoduše, ale pokud vás bude víc není to nic tragického, ale hlavně tě to vyjde na třetinu pokud dáš obyč šedou dlažbu. Já zatím dělal cca 20m2 pod boudu ale postup je stejný :
http://www.modrastrecha.cz/blog/petrsv1000/album/terasa-66rmg0/21593787/
bratr již vjezd dělal, taky sám a v pohodě :
http://www.modrastrecha.cz/blog/mmissy/album/zahrada-a-vse-okolo-jga5qr/21633458/
7. říj ve 20:55  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @petrsv1000 jasne, urcite to tak urobim, priatelkin otec si doma robil zamkovku tiez sam takze by mi s tym urcite pomohol emoticon Dik za foto emoticon
7. říj ve 21:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @tojojot nemáš zač, jo pokud to již robil tak ti určo pomuže emoticon já sem na to sám emoticon
7. říj ve 21:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @petrsv1000 @tojojot kdybyste si to pak chtěli zopakovat, abyste to nezapomněli, tak u nás bude každá pomocná ruka někoho, kdo už ví co a jak, vítaná emoticon Taková vzájemná modrostřecháčská výpomoc (přijedeme pak klidně taky na brigádu) emoticon
7. říj ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zmrz_lina hehehe emoticon no u nas to budu galeje, podla projektu je to s okapovymi chodnikmi snad 150 metrov, ani to radsej nechcem presne pocitat emoticon) kolko toho mate u vas?
7. říj ve 22:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @tojojot cca 60 m2 emoticon
7. říj ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš