RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2 hod47997
  • @editaw  Díky za tip, ale my jsme z VČ, tak nevím, jestli z JM to není už moc z ruky.

• @noemi77  ahoj, já taky, mezi Jaroměří a Trutnovem 😁

• Ahoj, mám dotaz na ty s teplovodní podlahovkou. Elektrokotel máme v letním režimu, ale co ty termostaty schutz? Nedají se vypnout, aby zbytečně neběžely a nemanipulovaly s ventily?

• Sponzor fóra
  • @editaw  Aha, no tak já je zkusím... Díky

• @mariacek  shodim 2 jistice, jsou pojmenovany jako podlahove topeni. Pro konrrolu v rozvodnych skrinich pro podlahovku ty svorkovnice zhasnou

• @hajekmi  No ráno v rychlosti jsem si rozvaděč prošel ale jističe na podlahovku jsem tam neviděl. Podívám se odpoledne a zkusím najít, na co je to zapojeno.
    Nehrozí pak, že třeba ventily zatuhnou? Asi by nemělo, že?

• @mariacek : jak jste ho dostal do letního režimu?

• @cendler  Podržel jsem to tlačítko uprostřed, svítí na něm pak symbol vypnutí. Je to právě kvůli tomu, aby se čerpadlo občas protočilo.

@hajekmi  Tak nakonec jsem jističe našel. Jsou označeny jako nějaká sběrnice. Ale je u nich tlačítko, kterým se to dá vypnout.

• V pondělí mi začala stavba, zatím musím všechny jen pochválit, organizace na jedničku a kluci jsou super. I velký dík patří řidičům kamionů, kteří museli z pozemku vycouvat až na hlavní silnici a v nejužším místě to měli pár cm na každé straně. Předávat mají asi příští čtvrtek.

• Dobrý den,
    Chtěla bych se zeptat, zda mate nebo budete mit dum Nova 101 z jižní strany (vchod z jihu). Bojim se, že by obyvaci pokoj byl málo osvětlen.

• @stucja  Dobrý den, budeme stavět N101 a vchod máme na JV straně. Taky jsme měli obavy, ale nakonec jsme to tak umístili (terasa nám tak vychází na západ). Taky záleží co máte v blízkosti domu. Nám okolí stínit nebude, tak bychom světla v obýváku měli mít dost. Zkuste si zadat vaši lokalitu v téhle aplikaci: https://www.suncalc.org a podívat se v jednotlivých ročních obdobích jak by mohlo světlo v denní dobu vypadat.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?