RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

2 hod47876
  • @sargic  ale já nereklamuji komín, já reklamuji popraskanou fasádu na komínu, která bude opět tím, že fasádníci nedaly na komín perlinku, protože já tam nemám jen fleky, ale odloupnutou barvu a bylo to až tuhle zimu, minulou to bylo dobrý

• @mariacek  to se divim, ze jste tak v klidu, kdyz vam tak odfusovali stavbu. Instalater to opravi povrchove, nepocitejte s tim, ze to bude dal ok. Ale je mi Vas opravdu lito, za par let budete muset delat nove koupelny atd...., vim o cem mluvim. Bydlim 10 let v satelitu, hodne sousedu tady 2 dvojdomky od RYmarova a u tak 70% uz byly kontejnery. Obrovske problemy, popadane stropy prave od havarii s vodou atd...hodne stesti

• @rymarovchalupa Tak si říkám, že vy o téhle problematice určitě hodně víte a rozhodně nejde o vyvolávání nějakých negativních dojmů z firmy, že? To je to patrné asi i z vašeho profilu, který jste se zaregistroval před pár dny... 😉 Tak jen do nás...ale, já myslím, že my to tady dáme 😛

• Sponzor fóra
  • @janaa1  není to znova ten týpek, který tu onehdá vyhrál klíčenku od @zmrz_lina ? 😃 jakže se jmenoval? taky takovej trol

• @margot_ka  Tak to teda nevííím, ale něco trolího na těch jeho řečech bude😉 Každý, holt, vyplňujeme volný čas něčím jiným, no 🙂

• @janaa1 přesněěě! někdo šije roušky, někdo maká na zahradě, někdo trolí 😃 já mám var 1 odbytou, takže hlasuju pro var. 2. Var 3 necháme těm, co je to baví 😃

• @margot_ka  Jsem na tom stejně (varianta 1 za mnou), do varianty 2 vyrážím teď a varianta 3 - no...máme svoji úroveň, ne? 😉 🙂
    Tak ať ti to hezky jde 😎

• @janaa1  jsem tu registrovaný pár dnů, ano, protože budu stavět v jeseníkách dům pro rekreaci. Necekal jsem, ze to bude mít takou negativní reakci, kdyz napisu zkusenosti nasich sousedu. Psal jsem jenom pravdu. Nicmene Vam drzim opravdu pesti a omlouvam se, pokud jsem se vas dotknul.

• Bohužel si myslím, že je to pravdivý příspěvek 😞

• @rymarovchalupa  Nemusíte se mi omlouvat, nijak se mě to nedotklo. Ale, vážím si toho, děkuji. Pokud nejste trol, tak se omlouvám i já 😉 🙂
    Ale, co mě k mé úvaze o vás vedlo je, že vaše informace jsou poměrně zavádějící...např. informace, že po 10 letech, co bydlíte v satelitu byly u všech sousedů z RD Rýmařov kontejnery a dělají nové koupelny...myslím, že to nejde hodnotit plošně, nejde říct, že to bylo jen tím, že byla, nebo nebyla špatně odvedená práce; že je dřevostavba špatně postavená, apod.

My bydlíme v domku 2,5 roku, zatím jsme spokojení.
    Problém je, že ani u zděných staveb člověk nemá jistotu, že bude práce provedená dobře a za 10 let tam nebude kontejner. V mém okolí je právě řada lidí, která je z realizace své zděné stavby firmou, nebo firemním subdodavatel dost rozčarovaná...To proto se asi vyhýbám těmto rychlým soudům a nemám je ráda, pokud jsou řečeny plošně.

• @rymarovchalupa  Bohužel musím než souhlasit. Znovu bych s RDR nestavěl. Asi to bývala dobrá firma, ale nyní to tou nekvalitní kvantitou úplně zazdili. Holt žádný strom neroste do nebe.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Stavbu domu z cihel HELUZ názorně ukazuje nová video příručka
    Zateplení podkroví u novostaveb a rekonstrukcí
    Strašickou mateřinku chrání Rubín
    Archiv článků od partnerů