RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

8 hod48146
  • @nufinka88  díky, číslo popisné dám asi taky na lepidlo, ty světla přidělám hmoždinkami.
    Fasádu mám zatím čistou, předával se dům na začátku června, ale taky by mě zajímalo, jak budu čistit, mám dost světlou. Tak si počkám, co lidi napíšou. Ale původně jsem si myslela, že wapka stačí 🙂

• @lentilka297  klasika. Zkuste si tam opřít lať a zjistíte, že máte křivou zeď, že patra nesedí na sobě přesně. Já to tak měl taky a pak jsem brousil, brousil... Vítejte v RDR 🙂

• @angus88  No bezva.. Tak snad nám to jednoho krásného dne nespadne na hlavu 😅

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, mám dotaz ohledně penále za zpoždění vystavby domu. Dům máme už zaplacený. Komu mám směřovat požadavek?na OC? ,co všechno jste uváděli kromě teda čísla domu. Díky za pomoc.

• @soniakriz  penale vyplyva ze smlouvy, penale adresujte na adresu uvedenou ve smlouve, idealne dale uvest vase udaje, cislo smlouvy a clanek smlouvy, na zaklade ktereho o penale zadate, tot vse 😉

• @soniakriz  My jsme penále psali klasicky emailem...pouze nás přesměrovali na účtárnu, myslím...

• @hans21  děkuji, kouknu do smlouvy
    @janaa1  děkuji

• @vitar  Dobrý den, máte krásnou pergolu, chtěli bychom něco takového, ale hliníková se extra drahá, vy máte dřevo? Můžu se zeptat na cenu?

• @brokolice1  děkuji za pochvalu.
    Je to ze dreva, z kvh hranolu. Cenu jeste nevim, jeste neni hotova strecha. Ale budu rad, kdyz se vejdeme do 90.000...

• Ahoj 🙂 přemýšlím nad dodatečnou instalací nástěnné klimy. Klima by měla přijít na vnitřní zeď a vedení bych rád vyvedl na půdu a pak ven z domu. Samozřejmě proto přemýšlím, jak to udělat s kondenzátem, který bez čerpadla nahoru nevyženu. Řešil to tady někdo?

• @konvickovi2015  V horních pokojích máme klimu, čerpadla na půdě a kondenzát vyvedený na střechu 😉 V obýváku máme klimu nad dveřmi do technické místnosti, kondenzát vyvedený tamtéž do odpadu od nádrže na teplou vodu 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na co nezapomenout při stavbě plotu
    Jak zajistit doma čerstvý vzduch i optimální vlhkost po celý rok?
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Archiv článků od partnerů