RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

1 den49306
  • @sargic  ahoj, už to frčí. Bylo to tou adresou serveru. Já měl v návodu ještě 193.105.159.117. Moc dík.

• @nekdy  Není zač. Mi se onehda hodil Vodník z ničeho nic do továrního nastavení právě taky s tou původní adresou servru. Tak jsem zjišťoval na podpoře a měl jsem štěstí, že jsem odpověď dostal. Takže s radostí předám dále, když to má pomoci 🙂

• Ahoj, nevíte někdo, máme zvýšenou vaničku od sprcháče, ale ta vanička samotná je nízká. Na čem to stojí? Jsou tam nějaké nožičky nebo je to podložené ytongem? Podle fotek vím, že je to celé vydlážděné, jen tam koukal vývod na odpad a na to je pak položená vanička. Se mi zase nezdá ten ytong přímo na dlažbu a nožičky mi nepříjdou jao stabilní řešení. Máte někdo tušení, jak to je? Díky.

• Sponzor fóra
  • @atilius  Když jsem hledal ve fotkách, našel jsem jen tuhle. Je to sice mizerně vidět, ale alespoň částečně je vidět, že vanička stojí na nožkách ... jestli to máš ale stejně, netuším 🙂

• @sargic  Zajímavé. Díky. Ale na čem tam pak drží ta dlažba z boku?

• @atilius  Vanička stojí na vlastních nožičkách a boční dlažba je nalepená na obyčejném polystyrenu vsunutém zboku mezi vaničku a podlahu 😃 (bohužel to myslím vážně)

• @pepa101  Tak já s tím řešením obecně nemám problém, ale začal odcházet silikon a řešil jsem, jestli někde neudělám otvor a nemrknu tam kamerou, jak to pod tím vypadá. Tak jsem chtěl mít představu, jak to může být udělané. Díky.

• @atilius  máme nožičky a zepředu ještě vypodlozene ytongem, na kterém je obklad. Mezi dvěma ytongy je asi 10 cm mezera pro přístup k odpadu.

• @atilius  Možná taky záleží na tvaru vaničky. My máme stejně zakulacenou jako vy a máme to na polystyrenových kostkách. Je možné, že ti, kteří mají vaničky hranaté mají ytong... Každopádně, já jsem nějaké malé revizní otvory jen pro kameru vzdal... Máme prostě místo jedné dlaždice plastovou mřížku, která lze jednoduše vyndat a vidím tam pouhým okem a kdyby tam bylo vlhko, tak by to buď pod mřížkou vytékalo ven nebo by byl cítit smrad... To samé u vany.

• @pepa101  Můžeš mi prosím poslat fotku, jak to máte? Díky.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat