Recenze na stavby Holická z Frýdlantu

Profilova fotka
7 Ahoj nemate nekdo zkusenosti se Stavby Holická z Frydlantu?
Odpovědět
1
2
určitě nebrat !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jakou máte zkušenost? Nakonec z domečku sešli, ale taky se nám to zdálo pifiderni
Odpovědět
Profilova fotka
@foxkame jakou máte zkušenost?
Odpovědět
Dobrý den, mám nabídku na stavbu zahradního domku od Stavby Holická z Frýdlantu. Máte nějaký konkrétní důvod proč tuto firmu nebrat? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@travex @foxkame neodpověděla zatim
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Holickou nikdy!!! Peklo na zemi! Nezodpovedny, nespolehlivy clovek. Pracuje 1x tydne a chce penize dopredu. Pozor!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lamarcelita moc dekuju za odpoved, nastesti jsme s nim nic nesjednali,ale mate pravdu, penize chtel... mate vlastni zkusenost? potrebuje nejspis dotovat temi penezi predchozi stavbu, co? a vsechno trva dlouho..
Odpovědět
Bohuzel, strasne jsme se napalili.
Odpovědět
Profilova fotka
lamarcelita To mě mrzí!! Já právě nikde n ainternetu na něj nenašla ani jednu recenzi, stránky mají moc hezké.. No navrch huj a vespod fuj jak se říká... Co vám zfusoval?? Celý barák? Máte dřevostavbu? Byli jsme se na jedné podívat u Příbrami a mluvil docela rozumně a se vším by vyšel vstříc údajně... Už ta cena měla napovedet
Odpovědět
Dobrý den, take máme otřesnou zkušenost a víme i o dalších mimo Příbrami.
Odpovědět
Profilova fotka
@vossss1234 tak to mě mrzí a jsem opravdu ráda, že jsme teda do toho nešli!!! Co vám zkazil??
Odpovědět
@vossss1234 Zdravím, stavíme s ním "jen" podsklepený zahradní domek, ale nevím kdy to s ním dokončíme. Chtěl jsem se zeptat, zda znáte jeho skutečné jméno. Až po několika měsících jsme zjistili, že se nejedná o p. Holického, ale mohl by to být Josef Rybařík. Víte to někdo s jistotou? Děkuji...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Travex Dobrý den, nejsem si jistá, jestli se nám představil jako Holicky přímo.. Tmavovlasy s brylemi kolem 50. Kdy jste začali? 🤦‍♀️
Odpovědět
Dobrý den všichni. V žádném případě tuto firmu neoslovujte !!!! Pod firmou Holická se ukrývá a to opravdu "ukrývá" jednatelka a majitelka firmy, paní Holická a její "montér" pan Rybáček. Nechali jsme se, bohužel, napálit jejich sliby jak nám postaví krásný baráček, vyplatili jsme jim větší obnos a to co právě na pozemku stojí je fušeřina největšího kalibru. Dle dvou znalců z oboru stavebnictví a dvou stavebních dozorů je tato stavba na zbourání !!!! S paní Holickou vlastně nekomunikujete, pouze s s panem Rybáčkem, který jen slibuje a není schopen dostát svému závazku. Naše stavba se začala stavět cca v září 2018 a nyní ( 11.12.2019) máme ani ne hrubou stavbu se špatnými základy, bez oken a nedodělanou krytinou ve stavu zboření či rekonstrukce, která nám spláchne všechny peníze na dostavbu domu !! Jen pro info, jeden pán u Příbrami nemá dostavěno již 3 rokem a z domu se mu stala plísňová past, ve které nemůže bydlet !!! Pokud se nechcete soudit a dlužit celý život na hypotéce za něco, v čem nemůžete bydlet, NEOSLOVUJTE TUTO FIRMU !!!!
Odpovědět
@anetinka77 v žádném případě NE !!!!
Odpovědět
@travex Josef Rybáček a Bc. Jaroslava Holická. Firma je její, je jednatelka, kterou uvidíte max u podpisu smlouvy a dále s vámi bude jednat pouze Rybáček. Ona vám nebude zvedat telefony ani odpovídat na emaily a on vám bude tvrdit, že má zdravotní komplikace. Lituji, že jsem kdy tyto dva lidi v životě potkal !!!! A nejen já, další ve Vratislavicích nad Nisou, ve Vysoké peci u Příbrami a zřejmě i vy .....
Odpovědět
Profilova fotka
@michalrf děkuji z odpověď, manžel byl opravdu proziravy! 🤦‍♀️ Lituju vas
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, vy, kteří jste s firmou Holická jednali, můžu se s Vámi prosím soukromě spojit? Je to velmi důležité, jedná se o podvodné jednání a značnou finanční ztrátu. Potřebujeme pomoc. Děkuji, M.V. hey.marcy@hotmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@lamarcelita klidně mi napište sem do zpráv, ale nevím jestli vám pomohu, my naštěstí spolupráci ukončili vcas🙈
Odpovědět
Nikdy nebrat !!! Podobný případ jako ostatní ....nějaká práce sice provedena ale naslibováno a předem zaplaceno mnohem více .....jen co ho potkám .....říkal že se stěhuje ale stále je asi ve Frýdlantu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
https://www.youtube.com/watch?v=AzqO3... a další videa, to mluví za vše, asi pomuže tomu párečku jen zlámat ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
@masal tvl teď koukám na to video a mazec 🙈 Díky bohu a všemu za manželovi duchapritomnost🙏
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo kde je ta stavba ? Celkem bych se rád podíval jak se podařilo majiteli to napravit. Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
@michal_medek https://www.youtube.com/watch?v=qo4-3...
Odpovědět
Profilova fotka
@koste78 diky za video Je opravdu stesti, ze jsme zacali s nekym jiným 🙏🙏
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Josef Rybáček - velmi špatná zkušenost. Pouze má snahu vybrat peníze na zálohách a pak už se pouze vymlouvá, posunuje termíny a ve finále ani zakázku nedokončil. Pohybuje se v okolí Krásné Lípy a v Praze. Opravdu nedoporučuji a pokud už ano na nějakou drobnou práci tak za žádnou cenu neplatit předem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobry den, Neni tu někdo, komu aktualně staví či rekonstruuje nemovitost? Diky
Odpovědět
Já tedy s touto firmou žádné zkušenosti nemám, ale prakticky všichni, kteří na ni sepsali negativní recenze, tady nikdy žádný jiný příspěvek nezveřejnili, jen tenhle. Prostě si takhle stavíte, řešíte různé problémy, ale ani jednou se nepotřebujete na nic zeptat, s ničím poradit, až najednou se objeví téma stavby Holická z Frýdlantu, a několik lidí se zde najednou zaregistruje jen kvůli tomu, aby na ni naplivali... 😁 Nevím, třeba opravdu staví na prd, ale jestli tohle nikomu nepříjde podezřelé, tak už asi nic...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od horst_fuchs:

Já tedy s touto firmou žádné zkušenosti nemám, al…
@horst_fuchs - milý pana Fuchs, ja jsem se ptala na zkusenosti s touto firmou jsem uvazovala stavet a prave proto se tu clovek pta. Evidentne jsem udelala dobre, protoze bud by dum nesatl vubec a nebo byl pochybne kvality. a ce tyce toho ,ze si "tak najednou stavite" tak ani stavim a informace co me zajimaji se take daji bez dotazu dobre dohledat i tady v otazkach a odpovedich. A jinak mam na starosti opravdu jine veci nez vypisovat recenze na nekoho ac je pochybny. jestli jste prosel celou diskuzi, jeden s nas tu daval odkaz na video na yt ktere je vserikajici.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?