Reference firma TOPRODO stavebni firma/Svetice

15. zář 2021140

Dobry den, mate nekdo jakkoliv zkusenost se stavebni firmou Toprodo s.r.o.? Chystame se stavet RD a Toprodo je jedna z firem v nasem finalnim vyberu. Budu rada za vase pripominky. Moc diky!

 • Dobrý den,

  stavěli jsme s firmou Toprodo s.r.o. a nedávno nám předali hotovou stavbu v Říčanech. Faktem je, že s 2 měsíčním zpožděním, ale stavba je prozatím v pořádku. Zpoždění jsme s nimi řešili formou dodávek víceprací zdarma, aby se nám reflektovali náklady, které jsme měli s tím spojené. Tedy žádné vyloženě zásadní problémy jsme s nimi neměli.

 • @jukol  skvely, tak moc dekuji za reakci. Neni zrovna lehke vybrat stavebni firmu 🙂 Kazda reference pomuze. Pamatujete si jmeno stavbyvedouciho?

 • Není zač, tomu rozumím. My jsme byli v roce 2018 i na jejich stavbách a lidé je víceméně chválily. Proto jsme se i rozhodli s nimi stavět. Chtěli zálohu ve výši 200tis Kč, kterou nám následně odečítali při fakturacích v tabulce, kterou nám dávali ke každé faktuře. Mají co víme dva stavbyvedoucí pana Dolejše a pana Rumla. Nám se tam prolínali oba. Je potřeba si stanovit kontrolní dny a kontrolovat. Občas tam byly chyby, ale vše se s nimi vyřešilo nakonec.

 • Sponzor fóra
 • Dobrý den, důrazně varuji.
  Stavba nedokončená ani po 18 měsících po termínu, kvalita hrozná, pořád se střídají noví a noví dělníci.
  Pro více informací volejte 608765569
  Mohu ukázat i kvalitu domu.
  Plísně, zatekani atd.

 • @morgaina  dobrý den, doufám, že s nimi ještě nastavíte?
  V případě zájmu mne kontaktujte na 608765569
  David

 • @podgoruv  dobry den, dekuji za vasi reakci. Nakonec jsme vybrali jinou firmou, nebojte 🙂

 • @morgaina  
  Dobrý den můžete napsat SZ s kým budete stavět?
  hledáme taky někoho solidního na příští rok
  děkuju

 • Dobrý den pane Podgorný,

  je s podivem že tvrdíte jak nemáte stavbu dostavěnou když už tam rok a pul žijete. Navíc pokud je u Vás nějaká reklamace, máte se ozvat přímo nám, ale to byste případně musel zvedat telefon, když se vám víc jak týden snažíme dovolat. Jediné co zde ukazujete je Váš charakter, kdy navíc nám dlužíte peníze za vícepráce. Opravdu ono šírit pomluvy je jedna věc a také to budeme řešit zákonou formou.
  Toto zde je pouze ukázka toho že když se firma snaží zákazníkům vyhovět, tak u určitých lidí to má pouze opační efekt a navíc se chtějí na úkor firmy obohacovat. Máme hromadu spokojených zákazníků a také i zde je někdo takový psal a je to jen o chrakteru lidí. A reklamace pokud jsou důvodné a nezpůsobí si je zákazník sám užíváním svého domu bez problémů opravíme.

  Ing Arch Podhajský

 • S firmou naprostá spokojenost. Stavěli nám rodinný dům na klíč, všechno fungovalo OK, jednání velice slušné. Po fázích průběžné kontroly stavby, fakturování postupné podle práce. Když jsme si chtěli udělat část věcí sami, nebyl problém. Pan Kovařík z Toproda byli ochotný, práce byly odvedené velice slušně. Termín předání nebyl kvůli drobným dodělávkám dodržen asi o dva týdny, ale barák byl postavený dobře, takže jsme to neřešili. Za tři roky od stavby se nevyskytnul žádný problém. Celkově můžu doporučit.

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Dobrý den,

  máme důkazy, že firma Toprodo výrazně finančně poškodila vícero investorů a dodavatelů. Stavby nedokončí a nebo dokončí v špatné kvalitě.

  Majitel firmy pan Podhajský již vůbec nekomunikuje jak emailem tak ani nebere telefony.

  Podobně pan Dolejš také vůbec nekomunikuje.

  Pan Ondřej Kovařík, obchodní zástupce firmy, již odešel z firmy Toprodo a nyní pracuje jako ředitel firmy Kovis Agency s.r.o.
  Tímto bychom rádi upozornili na pochybnou historii pana Kovaříka, má za sebou již minimálně jednu firmu v insolvenci/konkurzu (D&K stavební s.r.o.) a také za jeho působení ve firmě Toprodo byli způsobeny výše zmíněné problémy firmy Toprodo.

  V případě zájmu o další informace pište na email nekovarikadolejs@gmail.com

 • My můžeme tedy pana Kovaříka velmi doporučit. Prodával nám pozemek, zařídil hypotéku, stavební povolení s projektem a to vše maximálně spolehlivě a profesionálně a také až nás překvapila rychlost vyřízení stavebního povolení. Také jsme objednali dřevostavbu a teda absolutně žádný problém. Měla být dokončena v březnu tohoto roku, ale my už dostaly dům do ůžívání 15.2. Nevíme nic o dřívějších aktivitách, na které nás tedy sám předem upozornil, ale my musíme říct, že opravdu fungování pana Kovaříka naprosto korektní a profesionální. Podepsali jsme mu i výtečnou referenci, kterou rádi kdykoliv prokážeme.

 • Jo tak to zrovna sedí, ohánět se jako poškozený, firma TOPRODO jsou podvodníci, dluží naší firmě za dodávky betonů na stavbu Straškov, momentálně jsou proti nim vedeny 2 exekuce a my chystáme aktuálně třetí. Celkově dluží asi 750t.

 • Pan Kovařík má za sebou milionové dluhy, kterých se zatím úspěšně zbavuje tím, že nechává za sebou zlikvidované/dlužící firmy (a to jak na pozici jednatele a nebo obchodního zástupce firmy).

  Ještě jednou důrazně varujeme před jakýmikoliv aktivitami s panem Kovaříkem a také jeho (bývalými) kolegami, panem Ing. Arch. Tomášem Podhajským a Zdeňkem Dolejšem.

 • Dobrý den,

  na základě informací zde uvedených, jsme nuseni se vyjádřit k těmto pomluvám a doměnkám, které zde jsou uvedeny. Pan Ondřej Kovařík je v společnosti Kovis Agency zaměstán na pozici ředitele, nicméně zde uvádíte že společnost Kovis Agency realizuje zakázky, kde dochází k podvodům apod. Avšak nenajdete jediného nespokojeného klienta společnosti Kovis Agency, naopak, naši klienti mohou pouze práci naší firmy kladně hodnotit, což naleznete i na našich web stránkách a to stejně tak práci pana Ondřeje Kovaříka.
  To co se zde uvádí jsou pouze účelně vykonstruované pomluvy na adresu pana Kovaříka a také zde dochází k poškozování dobrého jména společnosti Kovis Agency. Toto vše je také dle trestního zákonu, možné postihnout a naše společnost stejně jako pan Kovařík v tomto již zahájili úkony a to jak s Policii ČR, tak žalobou u příslušného soudu. Velmi jednoduše víme dle IP adres o jaké lidi se jedná a tyto lidé budou totu čiností, kterou zde provozují dle zákonů České republiky stíháni.
  Bohužel pan Ondřej Kovařík předchozí roky byl zaměstnán ve společnosti Toprodo, kde jako obchodni zástupce sjednával nové zakázky pro tuto společnost, nicméně nikdy neměl vliv na chod firmy, staveb, nebo přístup k financím této společnosti. Jen z této skutečnosti je jasné, že nemůže být spojován, či očernován kýmkoliv s klientů společnosti Toprodo, což se ale děje viz texty výše a takové lži a pomluvy budeme řešit ať jako společnost Kovis Agency, kterou zde spojujete, tak i sám pan Kovařík.
  Pokud i nadále tyto lidé, budou pokračovat v třestné činnosti, jejich trest bude o to tvrdší a budou muset také krýt finanční ztráty společnosti, kterou očernují a to především proto, že jsou to lži a spojování naší společnosti s firmou se kterou nemáme co dočinění ani cokoliv společného za informace zde vypsané.

  Společnost Kovis Agency

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat