Stavební firma Hoffmann, máte zkušenost?

Profilova fotka
Zdravím. Máte někdo zkušenost se stavební firmou hoffmann? Mají krásné projekty za celkem příznivé ceny tak bych byla vděčná za nějaké info a referenci.... ;-)
Odpovědět
@anetahozakova Jestli myslíš Hoffmann Chrudim (Velox) tak my jsme loni stavělli. Máme ale ind. projekt. Mrkni na můj fotoblog . I tady na MS je diskuze o Veloxu, podívej se na to, když budeš něco potřebovat, napiš mi do IP. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
Profilova fotka
Má někdo zkušenost se stavební firmou Hoffmann(systém velox)?? Děkuji za odpověď 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@marketa_borilova chci se jenom zeptat, jestli se někdo ozval, my také uvažujeme o stavbě s firmou Hoffmann a nemáme žádné informace ani zkušenosti, děkuji za odpověď
Odpovědět
@barborka53 Jak jste daleko, taky jsem je oslovil, ale ta cena stavby mi příjde vysoká. A tak musím přišetřit nebo pouvažovat o jiném systému stavby.
Odpovědět
@barborka53 bydlíme v domu z Veloxu 10 let a celkem spokojenost. Hoffmann nám dělal dodávku té části, která byla z Veloxu a klukům celkem šla práce od ruky. Kontrolovat jsme je ale museli, protože jednou proměřili a dodnes mne štve poslední den před betonáží stropu, protože mládenci asi někde flámovali, přišli až v 11 a pak se zeď dodělávala do noci. Jeden sloup je díky tomu křivý a jak říkám dodnes mne to štve.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@marketa_borilova @stavitel007
Odpovědět
@stavitel007 @stavitel007 Děkuji za zprávu...A ještě bych se chtěla zeptat, abych tomu porozuměla. Když si vyberu domek , tak tam je uvedena cena cca 300000 Kč bez DPH, a v té ceně je tak jak tam je napsané (obvodové zdi, vnitřní , takže hrubá stavba) a k tomu potřebujeme základovou desku, montáž, dopravu, projekt a jak je to se střechou, my by jsme chtěli rovnou a střechy dělaji oni nebo to už je svépomocí nebo nějakou firmu. Zkrátka co platíme Veloxu a za co a co vše ostatní, abych dokončila dům si musíme zajistit, moc děkuji (ono to vypadá lákavě myslím cena, ale abych potom nezaplatila hodně)
Odpovědět
@guteman zatím nic, stále ještě uvažujeme.....jak výše píšu, tak cena vypadá lákavě, ale co vše k tomu se musí ještě připočítat a pořád nejsem z toho moudrá, co vše musím ještě dodělat...neznáte ještě někoho jiného, kdo staví z Veloxu kromě Hoffmanna
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@barborka53
Odpovědět
@guteman zdravím, zkouším znovu ohledně veloxu, jak jste dopadl, máte více informaci
Odpovědět
@barborka53 Nesli jsme do toho, zdala se nam velmi draha hruba stavba. A vlastne mi nabidli pouze hrubou stavbu, ostatni svepomoci. Tak jsem objednal dum jinde, v podstate na klic. Ale dum z Veloxu znam a vlastnosti te stavby jsou super.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?