Stavěli jste se stavby Ondra ze Zlínského kraje?

Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Také by mě zajímalo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Zdravím letos snimi spolupracuju a chci si od nich postavit rodinný dům na klíč. Zatim jsem ve fázi projektové a zatím spokojenost. Vedoucí ondra žádný chlap v kvádru ale chlapík v montérkách který staví s ostatními zedníky. Jakmile se posunu dál s domem dám vědět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@davyjones Dobrý den, už máte postaveno? Jak jste spokojen? Děkuji za odpověď
Odpovědět
@zuzanablaho Dobrý den postaveno ještě nemáme ale stavět už se začalo a zatím nadmíru spokojenost
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@davyjones Dobrý den, jak to prosím vypadá s Vaší stavbou? My se Stavby Ondra také stavíme a jsme velmi nespokojeni. UŽ NIKDY VÍCE !!
Odpovědět
i my stavíme
Odpovědět
@elle236 Dobrý den. Kdy jste začinali? Taky jsme stavili. Jak píšete, nikdy více.
Odpovědět
Dobrý den, i my jsme se rozhodli stavit s touto firmou. Bohužel jsme jim podepsali smlouvu a zaplatili zálohu ( v březnu 2021) od té doby se nekoplo. Slibovali nám, že začnou po Velikonocích, bohužel slibují pořád. Na pozemek pouze dopravily materiál na základovou desku nic jiného se nestalo. Už se poohlížíme někde jinde
Odpovědět
@stucja Dobry vecer. A jak pan Ondra zduvodnoval to zpozdeni? To neni vubec dobry zacatek, nechci strasit, bude to zrejme horsi. My jsme skoncili pri zpozdeni skoro rok a to jeste nebyla stavba zdaleka hotova.
Odpovědět
Nejprve bylo, že bagr ma ve Zlíně, potom špatné počasí, naposledy nemoc. Kdybychom neměli zaplacenou zálohu našli bychom si někoho jiného. Bojíme se sle toho. Že bychom již ty penize neviděli. Mame s nimi smlouvu na hrubou stavbu, budeme ale rádi když nám udělají aspon tu zakladovku. A na ostatni prace se poohlidneme někde jinde
Odpovědět
@stucja Jenže pokud je ve smlouvě nějaké jedno jediné datum, jeden termín dokončení a nejsou tam dílčí termíny za jednotlivé etapy, tak může tvrdit, že nic dle smlouvy neporušuje, i když je třeba v tuto chvíli jasné, že se termín předání díla nestihne 😞 . Jak z toho ven? U nás se začalo pozdě, podepsali jsme v prosinci a přišla zima. Ale velký skluz nabrali už pří stavbě obvodového zdiva.
Odpovědět
@stucja Oprava, podepsali jsme v listopadu, ne v prosinci.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@elle236 Dobrý den stavby ondra aktuálně provádí stavbu je pravdou že se pomalu blíží konec termínu stavby ale je vidět že se to snaží dohánět jak jen to jde. Jinak s kvalitou stavby jsem spokojen jen by ty termíny mohli lépe dodržovat. Pokud si necháte od nich postavit automaticky počítejte že termín předání bude nejdřív cca půl roku po termínu který bude ve smoulvě.
Odpovědět
@stucja Dobrý den u staveb ondra rovnou počítejte s tím že pokud mají termín vaší stavby předat cca max 2 roky tak věřte že to tak i bude a dům předají nejdříve na konci období pospíchat nebudou u mě než koply do země trvalo přesně rok. Ikdyž se snaží dodržet termín předání není pro nikoho kdo očekává že tam budou dnes a deně
Odpovědět
@davyjones Stavíme s nimi a už jsme rok po termínu předání a zdaleka se neblížíme dokončení. Pan Ondra stále jenom slibuje a posunuje termíny (pokud teda komunikuje, jeho specialita je klidně měsíc nebrat telefony). Za letošní rok se pracovalo ani ne týden. Co rozdělali, nedokončili. Je to jedna velká hrůza.
Odpovědět
@elle236 tak pokud máte termín ve smlouvě tak by jste se tím měli ohradit protože po termínu následují sankce ne?
Odpovědět
@elle236 Dobry den , tak jak to s Vámi vypadá ? My jsme taky v pořádném skluzu 😞 Velká nespokojenost !!!
Odpovědět
@davyjones Dobrý den , zatím stále spokojeni ?
Odpovědět
@trn10 no mzsím uznat že pan ondra uznal velký skluz ale jelikož vzhledem k rostoucím cenám materiálu mi oznámil že celkou cenu nebude zvedat i když podle smlouvy může na oplátku čeká ohleduplnost k opoždění. Což beru jako velké plus jelikož nevím jestli by mi banka uvolnila víc peněz na výstavbu
Odpovědět
@trn10 Dobrý den, kdy jste měli mít termín předání? U nás se téměř nic nepohnulo. Pan Ondra neumí nic jiného, než jenom lhát a vymýšlet si výmluvy proč to nejde. Koupelnu nám dělá po kachličce... Zpoždění rok mu přijde naprosto v pořádku. Je to opravdu hrůza!!!!!!
Odpovědět
@elle236 my měli termín teď v konec září a je hotove prvni patro hrube stavby. Pokud jste uz rok po terminu proc po panu ondrovi nepozadujete sankce za nedorzeni terminu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den, staví ještě někdo v současné době s firmou Stavby Ondra? Komunikuje p. Ondra s vámi?
Odpovědět
@robinho5 ne, vy mate stavbu kde?
Odpovědět
Nikdo ze stavby Ondra nekomunikuje. Dluží nám spoustu peněz a stavba nedokončená. Již podáno trestní oznámení.
Odpovědět
Stavby Ondra nereagují ani na výzvy právníka, také podána žaloba
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrý den, mám dotaz jak jste pokročili s řešením situace? A jak postoupili soudní řízení? My jsme zatím neúspěšní.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?