Tip na firmu na malý zděný bungalov s garáží na klíč

11 hod60

Uvažuji o stavbě malého zděného (Ytong) bungalovu 2+1(3+kk, 3+1) s garáží, komplet na klíč.

Víte prosím někdo o kvalitní, spolehlivé firmě s dobrými referencemi, která má zároveň i dobré ceny?
Může to být firma z celých Čech, pokud staví všude v ČR (jinak stavba bude v Jižních Čechách).

• @standa63  já bych věděla zkuste mi napsat 😉

• Takže. Kdo chce odpovídat na tuto diskuzi, prosím pouze zde. Ne nějaké (podivné) soukromé zprávy - nebudu na ně reagovat.

• Stando já mám firmu od které jsem chtela stavet bungalov,ale protože jsem zjistila že staví jen ve středočeském kraji,a paní mi řikala pokud nebudou mít jestě jeden projekt v jižních čechách že mi bungalov nepostaví,tak hledám i nekoho kdo hledá firmu na stavbu domečku abych vam mohla dat doporučení na firmu a snad by vyšli vstříc i mě,chapete me?

• Sponzor fóra
  • @tynuska1990  Snad zní toto vlákno jasně. Hledám firmu s dobrými referencemi a dobrými cenami. Ten už kdo má zkušenost a dobrý tip.
    Ne se s někým za nějakým účelem spojovat. Či dostávat nějaké podivné soukromé zprávy.
    Ti kdož nemáte napřímo v tomto vlákně co k tématu, prosím zanechte těchto podivných pokusů.

• @standa63  tak se koukni na enerdomy.cz

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?