Tip na firmu na malý zděný bungalov s garáží na klíč

Uvažuji o stavbě malého zděného (Ytong) bungalovu 2+1(3+kk, 3+1) s garáží, komplet na klíč. Víte prosím někdo o kvalitní, spolehlivé firmě s dobrými referencemi, která má zároveň i dobré ceny? Může to být firma z celých Čech, pokud staví všude v ČR (jinak stavba bude v Jižních Čechách).
Odpovědět
@standa63 já bych věděla zkuste mi napsat 😉
Odpovědět
Takže. Kdo chce odpovídat na tuto diskuzi, prosím pouze zde. Ne nějaké (podivné) soukromé zprávy - nebudu na ně reagovat.
Odpovědět
Stando já mám firmu od které jsem chtela stavet bungalov,ale protože jsem zjistila že staví jen ve středočeském kraji,a paní mi řikala pokud nebudou mít jestě jeden projekt v jižních čechách že mi bungalov nepostaví,tak hledám i nekoho kdo hledá firmu na stavbu domečku abych vam mohla dat doporučení na firmu a snad by vyšli vstříc i mě,chapete me?
Odpovědět
@standa63
Odpovědět
@tynuska1990 Snad zní toto vlákno jasně. Hledám firmu s dobrými referencemi a dobrými cenami. Ten už kdo má zkušenost a dobrý tip. Ne se s někým za nějakým účelem spojovat. Či dostávat nějaké podivné soukromé zprávy. Ti kdož nemáte napřímo v tomto vlákně co k tématu, prosím zanechte těchto podivných pokusů.
Odpovědět
@standa63 tak se koukni na enerdomy
Odpovědět
@tynuska1990 Drahé. Z typový projektů nemají pro mě prakticky nic.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Oživuji vlákno... Bungalov z Ytongu, tedy ne dřevostavba.
Odpovědět
také mě toto téma zajímá. Zatím cenově ucházející jsou hpdomy. Staví dřevostavby, ale i zděné. Zkuste mrknout na FB, mají tam uživatelé založenou skupinu Dům HP90/110. Jinak o žádné firmě přímo tady v JČ nevím, ale stále sháním. @standa63
Odpovědět
HP domy... máme zkušenost, ikdyž od nich s dřevostavbou,no fér jednání, dodržení termínu, skvělá domluva. Stavěli jsme před 5-ti lety.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?