Tip na truhláře z Prahy a Středních Čech

1. pro 20176

Ahoj,
doporučíte mě prosím dle vlastních zkušeností nějakého dobrého se slušnou cenou truhláře kuchyní.…oblast Praha a Střední Čechy.
Už jsme byli v X kuchyňských studiích a zatím jsme si nevybrali. Moc díky za rady a pomoc. G.

 • My obešli několik kuchyňských studií s přesným požadavkem na kuchyň,kdy se několik studií vůbec zpětně neozvalo. Další studio nerespektovalo me požadavky ,další zase nebylo schopné předělat nabídku kdy tam člověk přijde neutěšený a zjistí,že ty změny které jsme si řekli vůbec neudělali a ještě nam tvrdí že je udělali. Takže nám byl doporučen truhlář se kterým už ladime detaily,vše co si přeji respektuje ,přeci jen už zařizuji nekolikátou kuchyň a vím co chci .Každopádně kuchyň budeme mít na jaře takže recenzi zatím dát nemohu .Jinak se nám moc libili kuchyně Nolte ale neměli v nabídce určité skříňky ktere potřebujem.

 • No my právě už taky obešli kde co (kuchyňská studia) a rozdíly jsou obrovské jak v ceně tak v kvalitě a přístupu, no a teď narážíme na diskuzích, že hodně lidí šlo do truhláře, tak sháníme někoho dobrého z Prahy a okolí.

 • @gaba2015  Mohu doporučit truhláře Hamerníka z Milovic. Máme toho od něj hodně, v podstatě celý byt, a jsme spokojení. A do Prahy určitě taky jezdí.

 • Sponzor fóra
 • Moc díky koukneme.

 • http://www.kuchyne-skrine.net/ Dobry den,posil kontakt na slusneho truhlare zejmena kuchyni. Je Z Berouna.

 • Díky moc koukneme. Beroun není od nás až zase tak daleko. 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů