Vaše zkušenosti s firmou Simply Invest s.r.o.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, hodláme si nechat postavit dřevostavbu. Líbí se nám typový bundalov od firmy Simply Invest s.r.o. a chtěli bych vědět, zda-li někdo z Vás nemá s touto fimou zkušenosti. Děkuji předem za opovědi.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@doog Jelikož neznám vaše jméno, protože přispíváte anonymně, nemůžu vás oslovit, takže píši pouze dobrý den. Zaregistroval jsme se tu pouze proto, abych mohl reagovat na váš příspěvek. Mrzí mě, že hodnotíte něco, s čím nemáte osobní zkušenost a máte potřebu se s tomu takto vyjadřovat. V podstatě jsem na váš příspěvek ani reagovat nechtěl, protože je to stejně zbytečné a korespondencí s vámi pouze ztrácím čas, ale chtěl jsem doplnit pár informací i ostatním respondentům, co na tuto diskuzi zavítají. Na negativní recenze se dříve snažil reagovat pan Strunga a negativní zkušenosti jsou několik let staré. Od té doby prošla naše firma velkou změnou a stavby probíhají bez větších problémů. Problémy, které na stavbě vzniknou jsou pouze minimální a klienti je řeší na stavbě přímo se stavbyvedoucím. Recenze, které na MS naši klienti vkládají, jak ty pozitivní, tak ty negativní, nejsem schopný ovlivnit, je to pouze jejich názor. Jestli jsou recenze pravdivé, si musí zhodnotit každý sám. Pokud bude mít kdokoliv, kdo má o stavbu domu zájem, se s klienty kontaktovat, rád zprostředkuji komunikaci. Na recenzích na našem webu se pracuje, nemusíte mít strach. Pouze na webu musí být recenze s fotkami domu, okolím a pod., aby měla recenze nějaké náležitosti. na webu máme recenze jiné. Takže to chce nějaký čas, abychom mohli na web recenzi přidat. Jestli jsou na MS zajímavé věci, bych s dovolením nechal na každém uživateli. Někomu zde informace vyhovují, někomu nevyhovují. na to snad může mít každý názor. Na závěr bych chtěl uvést, že máme za sebou postaveno přes 220 domů. domy stavíme více než 10 let a vždy se snažíme pro klienty udělat maxim a daří se nám to. S pozdravem, Viktor David
Odpovědět
@viktor_david Jak jsem psal již dříve, nerozumím tomu proč směřujete své klienty, aby zde vám napsali kladné reference (viz váš první příspěvek) přitom pro Vás je to ztráta času.. A k mému hodnocení, jak jsem psal nemám s Vámi osobní zkušenost a hodnotil jsem tedy to, jak vám tu "podezřele" naskakují pozitivní reference, takže hodnotím naopak pouze to, s čím zkušenost mám. Klidně může být, že stavíte jak pán Bůh (byť tomu předešlé recenze úplně neodpovídají), to jsem nikde nerozporoval. Rovněž ani to, zda jste se za poslední roky někam posunuli - pokud ano, tak Vám to jen přeji. Můj komentář je cílen především na to, jakým způsobem tu vystupují vaši recenzenti, s čímž máme my dlouholetí účastníci tohoto fóra svoje zkušenosti. A že zrovna u Vás to bude první vyjímka, dost pochybuji. To je pro mě jasný signál, zda se ke mě firma bude chovat korektně a otevřeně i v případech, kdy to nebude v její prospěch - a to jsem přesně zhodnotil. Co se vyjádření k tomu, že je problém přidat recenze na vaše stránky, se asi nemá smysl vyjadřovat. O to spíš pokud lidi (podle vaší první zprávy) směřujete sem, ale na vaše stránky je to problém (byť z fotkou nebo bez, v dnešní době neřešitelné 🙂 ) No a s tím, zda jsou stránky zajímavé nebo ne - pokud pro vaše kladně hodnotící klienty nejsou, tak nerozumím tomu, proč by sem ty recenze dávali..? Opět si to ale nepleťte s tím, že hodnotím vaši práci, jen vaše PR. Přeji Vám těch 10 let zkušeností, postavených 220 domů a rovněž Vám přeji další úspěchy a především aby jste měl co nejvíce spokojených klientů i do budoucna. Jen by to možná chtělo se zamyslet nad tím, jakým způsobem si budu získávat důvěru potenciálních zákazníků. Kdyby jste sedl do auta, objel 50 z těch 220 postavených domů a dal na youtube krátké videa s hodnocením spokojenosti s vaší prací vašimi zákazníky (i třeba po letech) a tak tu propagoval progres vaší společnosti, určitě by ta odezva na vaše PR byla zcela jiná a jako potenciální zákazník bych ve vás cítil daleko větší důvěru, protože jste schopni se otočit i zpět do minulosti s nějakým after-sales servisem. "Podezřelé" recenze tento dojem nevybudují, opravdu ne. Ať se Vám daří.
Odpovědět
Profilova fotka
@doog přeji, ať se vám také daří.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Na začátek by stačilo říct, že bychom si Simply invest jako stavební firmu vybrali znovu. Snad nejpodstatnější je skutečnost, že krátce po uplynutí jednoho roku od podepsání smlouvy se dům předával jako hotová stavba k nastěhování. Tahle rychlost je prostě úžasná. Po celou dobu projektování a samotné stavby docházelo k přátelské komunikaci mezi firmou Simply invest, prostředníky Rodinné domy Domažlice a námi. Vždy jsme měli pocit, že jde o to, aby byl klient spokojený. Navíc byla veškerá komunikace vždy transparentní a co nebylo jasné, bylo vysvětleno. Důležité je, že co bylo dohodnuto, to bylo splněno. Tedy žádná nepříjemná překvapení. V době stavby došlo bohužel k razantnímu zvýšení cen. Firma se zachovala férově a dopláceli jsme jen skutečně nezbytné navýšení cen, kdy většinu stavebního materiálu měla firma naskladněnou. Jako obrovský benefit této firmy je servis po předání stavby. Kdykoliv se vyskytlo něco, co potřebovalo opravit, upravit nebo vyměnit, bylo ve velmi krátkém časovém úseku vyřízeno. Za to je potřeba vyslovit díky jednateli firmy panu Davidovi a panu Škodovi, který jako stavbyvedoucí objíždí stavby i po předání. V tom je navíc další bonus, že se můžete obracet na jednoho člověka s jakýmkoliv problémem, se kterým si nevíte rady. Jako různé vrtání, pozemní úpravy, technický provoz stavby apod. Nikdy nejste odmítnuti a vždy se Vám dostane žádané odpovědi. Navíc způsobem tak přívětivým, že máte pocit, že Vám stavbu postavil dobrý známý. Firma je svým způsobem rodinná a je to znát na propojenosti, kterou oceníte, když vyřizujete administrativu nebo technické věci. A co se týká technických záležitostí. Už od počátku jsme se rozhodli pro dřevostavbu. Obrovská výhoda byla v tom, že i když jsme si vybrali typizovaný rodinný domek, mohli jsme na něm provádět úpravy podle svých představ. Změnili jsme velikost pokojů, rozdělili místnosti, přidali šatnu, navrhli si velikosti oken, ale také změnili typ střechy apod. To bylo konzultováno s firemním architektem. Velmi důležité je to, že když byla stavba předána k užívání, bylo vše hotové. Nemuselo se čekat na dodělání fasády apod., funkčnost domu byla vyzkoušena, tedy nás již nic nepřekvapilo.
Odpovědět
Dobrý den, Rád bych se také podělil o našem příběhu firmou SI. K Simply invest jsme se dostali přes zprostředkovatele RD Domažlice. Smlouvu s SI jsme podepsali v prosinci 2021.Stavební povolení bylo vydáno 22.9.2022. V listopadu 2022 začala výstavba domu a koncem února 2023 bylo předání domu. Co se týče samotné výstavby, tak musím vyzdvihnout rychlost, návaznost všech profesích na sebe, profesionalitu všech pracovníků, kteří se na stavbě podíleli a že si firma zakládá na kvalitě materiálu a komunikaci se zákazníkem. Co se týče reklamací a nedodělků, tak ty trvají déle vzhledem k množství zakázek jak firmy SI, tak jejich subdodavatelů. Nutno ale říci, že reklamací a nedodělků jsme měli minimum a komunikace s panem Škodou je vynikající. Jediné, co mě na tomto projektu mrzí je, že během roku 2022 došlo k výraznému zdražení veškerého stavebního materiálu. Firma na naší projektové dokumentaci začala pracovat až 6 měsíců od podepsání smlouvy. To se také razantně projevilo na konečné částce našeho domu. Dále jsme měli problém s dodáním kamen ( součást dodávky SI), kde subdodavatel ani po 10 měsících od objednání nebyl schopný říci termín dodání a firma SI to neřešila. Ovšem, když jsem si se subdodavatelem sám domluvil náhradu, tak fakturu od SI jsem měl do druhého dne 🙂.Vzhledem k tomu, že kamna vyjdou dráž, než kdybych si je dodal sám, tak po takové zkušenosti bych je příště firmě jako součást díla určitě nezadával. S firmou SI bychom stavěli klidně znovu. Bohužel jen stavěl. Devět měsíců na vyběhání stavebího povolení ( kde úřady nedělali jediný problém), které se pak odrazí na objednávce materiálu mi prostě přijde moc...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?