Veletrh - stavební, For Arch, For Wood...

Tak jsme čerstvě po veletrhu v Praze - byli jste? Zaujalo vás něco? Pro mě to byl přehršel informací a stejně si připadám, že mi to v rozhodování moc nepomohlo...
Odpovědět
My jsme byli take, ale co jsme potrebovali, to tam nebylo (roubenky). Jeden vystavovatel.
Odpovědět
@puhelin ja zas resila dodavatele drevostavby a nejake vybaveni - rekuperace, kominy, dotace... "Nejlepsi" byl pan z ministerstva, ktery mel informovat o zelene usporam - no, dostala jsem letacek a pry nashledanou (letacek si na netu najdu, cekala bych spis konkretni informace). Takze celkove trochu zklamani.
Odpovědět
My jsme také byli - hlavně kvůli ForTherm a máme podobnou zkušenost - že se zeptám a dostanu odpověď "tady máte letáček, podívejte se na naše webové stránky" 😄
Odpovědět
@norah32 přesně! 😵‍💫
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme byli ale třeba jsem nikde neviděl vazníky možná jedny ale ty byly z moravy tak to by bylo trochu z ruky k nám na sever čech. a taky jsem nenašel třeba hydroizolace na základovou desku třeba tu folii sikaplan apod., taky bych rád aby my k tomu něco řekli. Jinak vystavovatelů bylo dost ale postrádal jsem ještě třeba firmu na plastová okna ale třeba nějakou rozumnou ne ty nejdražší které tam byli. Dále elektroinstalace, voda, betonové či anhydritové podlahy,omítky sádrové?.Je možný že to tam bylo a my jsme to přešli. Navíc my přišlo že ty ceny měli brutálně přemrštěný jako třeba Pálená taška Röben bergamo cena za kus 60 kč s dph? dyž jsem ji našel ve stavebninách na eshopu za 29 kč s dph. Ale co mě štve třeba že je strašně moc výrobců materiálů a produktů že pak ani nevíme pro co se rozhodnout. Jinak někdo odpověděl někdo už moc nechtěl 😄
Odpovědět
@jarin1 Tak třeba na Röben tam byl přímo dovozce. Ten tam měl i obchoďáka zrovna pro sever. Stačilo se s ním domluvit. Když víte co chcete, udělá vám nabídku ještě lepší, než ty stavebniny....
Odpovědět
Profilova fotka
@petros4 Jo to jo Myslím že jsem si bral kontakt od klinkercentrum a obb stavebni materialy. Další jsme asi přehlédli. A mám za to že ten pán od klinkeru něco takového říkal že by měl mýt lepší cenu než stavebniny. No uvidím až rozešleme poptávku. Jinak ty konkrétně víš co to bylo za dovozce?.díky.
Odpovědět
@jarin1 No klinkercentrum, měl jsem od nich taky krytinu a když jsem dal cenu od nejlevnějších stavebnin, tak šli pod ní.
Odpovědět
Profilova fotka
No teď o víkendu byl FOR PASIV, byli jsme ale nic moc nás nezaujalo. Mnohem víc se nám líbí na FOR ARCH, který je ale vždy v září.
Odpovědět
Profilova fotka
@petros4 Tak to je fajn, díky za info .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj, byl jste už někdo na ForArchu 2020? Má cenu tam jezdit, nebo se nás budou všichni vystavovatelé stranit a odkážou na nás na webové stránky? Získali jste nějaké cenné informace/slevy/kontakty/zvýhodnění? Jak je to tam s bezpečnostními opatřeními? Bylo tam hodně návštěvníků? Já si pamatuju, že většinou bylo na veletrhu dost studentů/učňů, což teď nebude, tak by nemusel být takový nátřask. Díky všem.
Odpovědět
@noemi77 Ahoj, byli jsme včera, celkově bída ale vzhledem na situaci se to dá pochopit. Plochy je reálně zhruba polovina než normálně, a třeba Geberit má místo lidí pouze stojany s katalogy a omluvou že se rozhodli nedorazit. To co jsme potřebovali - třeba střešní okna, garážová vrata jsme nikoho nenašli. Lidí jak kde ale celkově žádné veliké počty, vystavovatelé se ale snaží a jsou v pohodě, normálně s vámi prodiskutují všechno na místě i když v rouškách. Studentů jsem viděl minimum, asi 1 grupu, a slevu jsme získali alespoň na půdní schody Wippro, lepší než nic. Prošel bych si seznam vystavovatelů a rozhodoval bych se podle něj jestli najdete něco co se bude hodit..
Odpovědět
Článek se načítá
@windu a to je tam současně i FOR GARDEN? jinak díval jsem se na katalog vystavovatelů FORARCH a opravdu nic moc, ale bude v sobotu pršet, tak na čumendu bych možná zašel, i když už nepotřebuji nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 oká, tvoje rozhořčení chápu, ale víš taky to, že ten prostor na výstavišti není zadarmo, že jo? Někdo ho musí zaplatit a hádej kdo to bude.
Odpovědět
@lto007 ano je tam i For Garden zároveň, ale fakt malá část - i nějaké hezké sazenice jsem viděl, kdyby bylo kam asi bych něco pořídil
Odpovědět
Profilova fotka
@ozzy77 Samozřejmě že vystavovatel...ale taky si myslím že se mu to asi vyplatí pokud je to dobra firma a ty zákazníci se přihrnou jelikož se tam zviditelní .Jinak zase musím říct ze když pak jsem rozeslal e-maily tak cena byla velmi příznivá, takže dejme tomu za kus tašky cca 28kc jak která tedy. Vždycky jsou ty katalogovky nasponovane aby ti mohli dat mega slevy. Ale to je všude...
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 ANO zaplatí to vystavovatel a ten ty penize vezme....od zákazníků...takže rozprostřené v ceně přeci. Takže asi tak. A proto je vzdy dulezita cena na konci, nez velikost slevy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?