Zkušenost s firmou Ryzí okna

Profilova fotka
Mate nekdo, prosim Vas, zkusenost s firmou Ryzi okna. Mam od nich nabidku na plastova okna VEKA za slusnou cenu, ale chtela bych si je trochu proverit, protoze tuto firmu neznam. Diky moc
Odpovědět
Od firmy Ryzí okna jsme objednali okna a dveře na náš domeček v Chrlicích. Přijeli tehdy dva mladší pánové, jednání bylo pohodové, měli jsme ještě další čtyři nabídky a Ryzí domov sice nebyl nejlevnější, ale přesvědčila mě 10-ti letá záruka (ostatní měli jenom 5, nebo dokonce jedna firma i 3 roky!!), kvalitní německý profil Salamander a dodací termín původně slíbený 3-5 týdnů byl dodržen (za 4 týdny se montovalo). Určitě jděte do toho Hanko :-) Kdybyste se chtěla podívat na okna, tak domek stavíme v Brně - Chrlicích :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ryzí okna u nás vyhrála výběrové řízení, protože nabídli německá okna Salamander v prvoplastu a jako jediní s desetiletou zárukou. Teď, když už je všechno je všechno hotovo můžu říct že svou práci odvedli precizně a kvalitně. Doporučuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím, nějaké nové zkušenosti?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Firma Ryzí-Okna nedodržuje termíny, velmi špatně komunikuje (je nutné stále něco uhánět, komunikace probíhá přesně do toho momentu, dokud si neobjednáte a pak už nic), montáže dělají lidé, kteří vypadají, jak když vypadli z hospody = nejsou schopni namontovat okna rovně. Této firmě se vyhněte obloukem.
Odpovědět
@webiky Dobrý den pane webiky, na Vaši negativní a velmi urážlivou recenzi na adresu našich pracovníků jsme narazili již i na jiném portálu, kde jsme požadovali informaci o čísle Vaší zakázky, kontaktních údajích a místě realizace, kde jsme se však nedočkali žádné odpovědi. Pouze jste se na fóru zaregistroval, napsal negativní recenzi a dále nekomunikoval. Vidím, že na tomto portálu jste se též jen zaregistroval, napsal negativní recenzi a od té doby žádná aktivita. Zkusím se Vás zeptat tedy i zde, můžete nám prosím sdělit číslo Vaší smlouvy a kontaktní údaje? Rádi bychom celou situaci prověřili a pokud bylo z naší straně skutečně něco v nepořádku, rád osobně tuto situaci napravím.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Firma Ryzí okna nám realizovala výměnu oken v celém domě (od sklepa po půdu, celkem 20 oken). Už od začátku jsme byly velmi spokojení s jednáním. Paní Fillová, která zpracovala nejednu předběžnou cenovou kalkulaci byla vždy velmi ochotná. Předběžná kalkulace byla do 48 hod. doručena a v porovnání s finální cenou velmi blízká. Samotná realizace byla náročná, jelikož se jednalo o celý dům. Instalace oken (vč. demontáže starých a začištění) byla hotová za necelé 4 dny. Naprosté spokojenosti s firmou Ryzí okna brání jen fakt, kdy jeden z pracovníků odcizil hodinky, které byly po celou dobu práce uloženy ve stolu překrytém plachtou. Ihned po zjištění krádeže jsme kontaktovali firmu, ale ta vše popřela s tím, že za své pracovníky ručí. Policie bohužel případ odložila, jelikož se jí nepodařilo zkontaktovat všechny zahraniční zaměstnance, které se na realizaci oken podíleli. Tímto upozorňuji na rizikové chování zaměstnanců této firmy. S pozdravem, Hartl
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@adamzak Vzhledem k tomu, že jsem s Vámi již jednal a k ničemu to nevedlo, nevidím důvod celý proces opakovat. Nechci uvést identifikační údaje, aby se pak někdo od Vás nešel pomstít, a to buď při reklamaci nebo při cestě okolo. Nazvěme to prevence. Vám se možná zdá konstatování reality urážlivé, mě ale ne. Na Vaši firmu vidím převážně pozitivní recenze, proto jsem si Vás vybral. Bohužel, velká chyba. Sám jsem později zjistil, že negativní recenze z jednoho serveru sama zmizela. Čas již nevrátím, ale Vás bych NIKOMU nedoporučil.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?