Zkušenosti s firmou projektydomu.cz (Ing.arch. Lubomír Korčák)

12. čvc 202180

Má tu někdo zkušenosti s touto firmou? Zajímají mě reference, ať už šlo jen o projekt, či i o realizaci kompletní stavby. Díky!

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • @kolobezka1  děkuju za zkušenost a držím palce, ať dostavíte s co nejmenším stresem!

 • My jsme zase byli spokojený. Vybrali jsme si jejich typovou dřevostavbu, upravili to na zděnou variantu a trochu se předělal půdorys. Spolupracovali jsme teda rovnou s projektantem. Byl fakt šikovnej, trvalo mu to něco málo přes měsíc. Projektová dokumentace je fakt podrobná, takže není problém to stavět svépomocí. Pokud si manžel není s něčím jistej, tak může kdykoliv zavolat na konzultaci. To teda dělá tak jednou za měsíc a vždycky naprostá ochota

 • Sponzor fóra
 • @kolobezka1  Ahoj, mohla bych se zeptat, s kým přesně jste byli v kontaktu, kdo konkrétně na studii a projektu pracoval. Právě s nimi začínáme, v kanceláři v Praze, tak jestli jsou to ty samý. Díky!

 • Dobrý den. Spollupracujeme s nimi v současné době na projektu našeho domu a jsme s jejich prací a přístupem spokojeni. Chceme pasivní dům - začali jsme u nich už se studií domu, kterou zpracovali v domluveném termínu, nad našimi nápady s námi diskutují - není to tak, že pevně trvají na jejich návrhu, vnáší do diskuse nad našimi návrhy zcela praktické pohledy na stavbu. Nejsem odborníci, takže jejich poznatky vítáme. Teď už jsme se posunuli do fáze projekty, první návrh byl vypracován během 3 týdnů - super. Spolupracujeme s jejich kanceláři v Praze (pan Korčák a paní Kutilová), projekt nám zpracovává pan Novotný. Za mě zatím velká spokojenost!

 • @silviiik  my dostali přidělenou p. Rábovou z Plzně. A projekt dělali taky v Plzni, p. Novotný.

 • Právě budeme přebírat hotovou projektovou dokumentaci. Neměli jsme typový projekt a nutno poznamenat, že jsme si celkem vymýšleli a projet to nebyl úplně jednoduchý 🙂
  Na studii jsme pracovali s paní Kutilovou a panem Korčákem – nějaké jejich nápady se nám nezamlouvaly, nějaké byly zase velice přínosné. Vše je o komunikaci…. Spolupráce v pohodě, vždy dodržovali dohodnuté termíny, vesměs nemáme co vytknout.
  Projekt zpracovával (ve spolupráci s odborníky z daných oborů) pan Novotný – vše opět probíhalo na profesionální úrovni a efektivně. Na naše připomínky a změny požadavků (některé bohužel ne naší vinou…) bylo reagováno vždy rychle. Zde nutno podotknout, že jsme s projektantem komunikovali přes obchodního zástupce ze stavební firmy Alfahaus (mimochodem, člověk na svém místě…) a i tak se vše řešilo ve většině případů obratem.
  S termínem dodání projektové dokumentace nám oproti smlouvě vyšli o pár dní vstříc kvůli plánované dovolené a nakonec je dokumentace hotova ještě dříve i oproti tomuto termínu.
  Za nás tedy můžeme doporučit.

 • Dobrý den, máte ještě někdo další zkušenosti s projektydomu.cz?

 • @silviiik  Dobry den, mohla bych se prosim zeptat, na kolik Vas vysla studie a projekt? Aktualni rozmezi za studii maji 45-85 a za projekt 115-325. Opravdu se obavam, pri tak velkem rozmezi, finalni castky,, Diky moc!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat