Dobrý časopis o bydlení

Profilova fotka
Doporučte mi prosím někdo nějaký dobrý časopis o bydlení, aby to nebyla jen samá reklama. Chtěla bych na Vánoce nějaké předplatné a nevím, který vybrat. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baryskaa Já si párkrát do roka koupím Nové proměny bydlení a jsem s ním celkem spokojená. Reklam mi tam přijde míň než v těch klasických časopisech. Ale mohlo by jich tam být ještě míň, ne že ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tady teď mám Pěkné bydlení a tam je právě víc reklam než článků :-/
Odpovědět
@baryskaa Dlouhá léta odebírám Dům a zahrada. Býval moc pěkný, ale to je minulost. Počet stránek poloviční než před lety, z toho třetina reklama. Uvažuji, že již předplatné neobnovím. Takže asi neporadím, také bych uvítala nějaké doporučení. :-)
Odpovědět
@baryskaa Fajn je https://homebydleni.cz/ ale je to jen online. Třeba koupit tablet místo předplatného :)
Odpovědět
Mě se nejvíc líbí časopis můj dům.
Odpovědět
Já jsem si teď oblíbila klasické Bydlení, je tam hodně článků o bytech a domech a hlavně se to tolik neopakuje jako v jiných časopisech :-)
Odpovědět
já mám hodně ráda Elle bydlení, vychází jednou za čtvrt roku a je tam hodně inspirativních fotek ze zahraničních interiérů
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ty voe, já už tu jsem tak dlouho..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj "Housing" je opravdu dobrý časopis, za posledních několik let se stal mnohem lepším.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?